Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2013., 16:35   #21
joj, radila sam tamo
trebao mi je novac i izigravala sam budalu tamo par mjeseci, ali onda sam odustala jer mi je stvarno bilo preneugodno ganjati ljude po dućanu kao pomahnitala
najbolje mi je bilo kada bi direktorica ili neki tip budnim okom čitavi dan pratili kak cure rade
sjeli bi na onu stolicu za isprobavanje cipela i pratili. :friki:
kittykath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 16:43   #22
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Ako ne vraćaju novce prilikom reklamacije, onda krše zakon.
S obzirom na količinu kršenja zakona koja tamo je...

Quote:
kittykath kaže: Pogledaj post
najbolje mi je bilo kada bi direktorica ili neki tip budnim okom čitavi dan pratili kak cure rade
sjeli bi na onu stolicu za isprobavanje cipela i pratili. :friki:
To ti je čisti pokazatelj njihovog sklopa u glavi - oni misle da sve može ići silom
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 17:14   #23
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
S obzirom na količinu kršenja zakona koja tamo je...



To ti je čisti pokazatelj njihovog sklopa u glavi - oni misle da sve može ići silom
Ocito da pali taj sistem, bas bi me zanimalo kako im ide posao, naravno, ne uzimajuci u obzir da najvj komad traperica nabave po cca 100kn .
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 20:47   #24
kakvih te sto kuna spopalo?
ako je 50 puno je
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 21:59   #25
ma ko te napada daj ne ...
kaj si tak živčan. Ak ti je neugodno nemoj ni izlazit na cestu i u dućan, mogo bi od stresa umrijet ako te na cesti neko pita nešto to je isto napad na tvoju krhku ličnost, nego doma iz sobice preko kompjutera kupuj s dostavom na vrata.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 22:38   #26
Ti ili nikad nisi ušao tamo ili voliš lupetati napamet
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 23:08   #27
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ti ili nikad nisi ušao tamo ili voliš lupetati napamet
nisam ušao, niti ne idem u dućane kad ne znam šta ću kupiti, nisam baba da obilazim dućane, ali kad uđem neću umrijeti od neugode ako me saljeće neka prodavačica..
osim ako nemaš love a uđeš u dućan gdje se cijena mjeri u tisućama kn pa ti je neugodnjak, ne znam koji si klinac onda išao u taj dučan, trebao si pravac plac.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 10:17   #28
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kakvih te sto kuna spopalo?
ako je 50 puno je
Nemoras me dodatno bedirat.


moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 11:44   #29
Voli ti on to




Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
nisam ušao, niti ne idem u dućane kad ne znam šta ću kupiti, nisam baba da obilazim dućane, ali kad uđem neću umrijeti od neugode ako me saljeće neka prodavačica..
osim ako nemaš love a uđeš u dućan gdje se cijena mjeri u tisućama kn pa ti je neugodnjak, ne znam koji si klinac onda išao u taj dučan, trebao si pravac plac.
A dobro, čitanju s razumijevanjem te ne mogu naučiti, kao što te nemam namjeru odgajati da je ulazaženje u razgovor o temi o kojoj nemaš pojma u najmanju ruku glupo, pa ću ovdje završiti konverzaciju s tobom
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 12:29   #30
boli me što ćeš ti završiti konverzaciju koju nisam ni tražio od tebe.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 12:35   #31
A sto ulazite u ducane u kojima vam je neugodno? Ja takve zaobidjem u sirokom luku (to su manje-vise svi).
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 22:44   #32
isuse, uletio sam nedavno u taj europa92.

i gledam ona njihova izložena govna i vidim nema tu kruha

i dolazi prodavačica do mene i kae, pa ove su traperice vam stvarno super, baš su divne, takve kupuje moj šef.

rekoh, hvala na informaciji, trudim se ne biti kao vaš šef i odem ća.

dno užasa.
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 23:23   #33
Quote:
*rabbit* kaže: Pogledaj post
isuse, uletio sam nedavno u taj europa92.

i gledam ona njihova izložena govna i vidim nema tu kruha

i dolazi prodavačica do mene i kae, pa ove su traperice vam stvarno super, baš su divne, takve kupuje moj šef.


di je to u ZD? da se odem nasmijati
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 10:26   #34
Jadne te cure tamo
...i onda netko žali prodavačice u Konzumu - pa one su dame u odnosu na ove što rade u Mustangu
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 18:22   #35
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post


di je to u ZD? da se odem nasmijati
ne bih znao, ja sam ih posjetio u riječkoj poslovnici
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 18:37   #36
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post


di je to u ZD? da se odem nasmijati
u super novoj nasuprot muelera
spsplc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:59   #37
aaaaa , dakle nisam jedina koja primjećuje njihovo nesnošljivo oblijetanje oko kupca.. rijetko idem tamo (uglavnom ako sam prije toga obišla druge dućane i nisam našla što tražim), ali uvijek me iziritiraju što lošom ponudom, što dosadnim prodavačicama.
Uglavnom, ne kužim kako se već nisu zatvorili.. a cijene su im visoke (za to što nude).
Nego, bila sam nedavno u onom Springfieldu na Ilici u centru (nedavno otvoren), i tamo je prodavačica dosadna ko proljev, svakih pet minuta me pitala 'jeste li našli nešto'? Ono, ako te trebam, tražit ću te, u međuvremenu, odstojanje..
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 18:00   #38
....PIČKE SMRDLJIVE...NISTE NISTA NEGO DNO OD DNA..ŠTO POŠTENIM LJUDIMA RADITE..LJUDI AKO ŽELITE SEBI DOBRO NEMOJTE NIKADA RADITI ZA TE GUBAVCE!!!!!!!

...Ja u normalnim zemljama nikad nisam doživio aktivnu prodaju. Ne pada im napamet skakati po kupcu, evenutalno su bili sastrane na par metara čekajući da ja nešto priupitam. To je također stvar kulture a i na kraju krajeva takav pristup odbija kupce a ne privlači.
...napadaju kupce i osjećaš se kao da MORAŠ kupiti, kuda to ide ovo RH poduzetništvo?
...Nazalost ima toga posvuda, i nikad nisam ponovo usao u nijedan takav ducan,a nisam jedini.
..nakon toga što su mi hlače za 800 kn pukle na mjestima gdje ne mogu puknuti niti da ih prerežeš.... reklamirao sam ih ali mi je prodavačica rekla da sada te iste hlače koštaju samo 150 kn i da mi samo pod tu cijenu može priznati u reklamaciju...levis...
.....prodavačice se doslovce prostutuiraju nebi li ostale na poslu, jednom riječju mobing i posao za državni inspektorijat!!!!!!!!!
....ne samo to nego im uvjetuje i predlaže da kupe kod njih trapke, nesmiju nositi trapke drugih proizvođača...

pišu plan koliko misle da će prodati, cak im se savjetuje da ostaju i nakon smjene da ispune plan...

plaća je minimalna (nepiše cifra nego minimalna plaća u RH), imaju brojač koliko ljudi ulazi i curama daju proviziju na osnovu prodanog i posjetitelja, kako u zadru koriste centar za setnju provizija im je nikakva.....

fore za prodaju su sljedeće dođeš kupit traperice i dok ih gledaš uvaljuju kajiš, nisi se još ni snašao već te guše košuljom i da se nečuje gušenje dobivaš kapu ....

sve skupa JADNO da JADNIJE nemože biti, ovo sam od londona do skopja dozivio jedino u zadru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nema razlike između jutarnjeg i popodnevnog rada, rada vikendom, izbacili su pauzu tako da svi rade 6 dana po 7 sati, a ubacimo li dolazak pola sata prije i odlazak pola sata kasnije ima tu više od 40 sati propisanih u tjednu, nema razlike izmedđu smjena više od 12 sati..........nocni rad do 4 sata ujutro pa onda otvori trgovinu u 8 ujutro pa ti onda funkcioniraj na poslu....


TO SU SAMO NEKI RUZNI KOMENTARI KOJI SU LJUDI DOŽIVILI U EUROPA 92 I LEVISU ZADAR....OTVORITE DOBRO OČI I PROCITAJTE DOBRO STO VAS CEKA NA ROBIJI .....


Toliko o Europa02.
jebem vas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 18:13   #39
Gerila marketing i prodaja je sasvim normalna stvar zadnjih godina svugdje u svijetu...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 22:02   #40
....BORBA ZA GOLI ŽIVOT....EUROPA92..

Večeras sam šetao po supernova centru i stanem ispred ulaza u LEVIS trgovinu, nešto me povuce da pogledam neku jaknu i odlucim da jos nesto pogledam u drugoj trgovini ali na izlasku iz ducana odlucim se vratiti da je jos jednom pogledam prije nego odem do druge trgovine.. i zamislite isfrustrirane prodavacice pocmu vikati možes li jos koji puta uci i izaci iz trgovine ,,pravis nam ulaze a posao nam ovisi o tome..pa di to ima u svitu ni na kosovu se tako ne ponasaju radnici jer se boju izgubiti posao zbog jednog ili dva ulaza vise u trgovinu...ZABRANJEN ULAZ SETACIMA I GLEDATELJIMA...ljudi pomozite ovim curama sto trpe teror u tim trgovinama jer jednostavno treba stati tome na kraj teroru sto ga cine gazde u europa 92....smradovi doša vam je krajjjjj
jebem vas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.