Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 11:36   #1
Davis cup 1/4F: Hrvatska - SAD 3-2, slijedi Češka doma





evo završio još jedan wimbledon a dolazi nam davis cup sljedećeg vikenda.što mislite kakve su nam šanse protiv ovakvog roddicka i braće bryan...imamo li uopće šanse i dali je zemlja dobar izbor za nas...

Zadnje uređivanje fortaleza : 06.07.2009. at 14:24.
dra-ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:06   #2
Roddick je otkazao
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:19   #3
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu

to sto roddick ne igra je odlicna stvar za nas, njihovi aduti će biti fish i blake

zbog toga mislim da bi sada bilo bolje da igramo na travi jer je blake u wimbledonu pokazao kako mu lezi trava, a nasi su vrlo dobro odigrali

nadam se da će naši proc, al bit će napeto, vjerojatno će odlučivati 5,meč a onda se nadam da ga neće igarti čilić nego karlović

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:21   #4
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu

to sto roddick ne igra je odlicna stvar za nas, njihovi aduti će biti fish i blake

zbog toga mislim da bi sada bilo bolje da igramo na travi jer je blake u wimbledonu pokazao kako mu lezi trava, a nasi su vrlo dobro odigrali

nadam se da će naši proc, al bit će napeto, vjerojatno će odlučivati 5,meč a onda se nadam da ga neće igarti čilić nego karlović

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
navodno čilić i zovko...
dra-ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:31   #5
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu

to sto roddick ne igra je odlicna stvar za nas, njihovi aduti će biti fish i blake

zbog toga mislim da bi sada bilo bolje da igramo na travi jer je blake u wimbledonu pokazao kako mu lezi trava, a nasi su vrlo dobro odigrali

nadam se da će naši proc, al bit će napeto, vjerojatno će odlučivati 5,meč a onda se nadam da ga neće igarti čilić nego karlović

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
Jel mi uopće imamo travnate terene u Hrvatskoj
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:45   #6
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Jel mi uopće imamo travnate terene u Hrvatskoj
pa valjda se moze postaviti trava i u dvorani...
dra-ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 22:05   #7
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Jel mi uopće imamo travnate terene u Hrvatskoj
ma di ćeš nač pravu travu u hrvatskoj.za to triba se dosta uložit novca a još teže je to sve održavat
chosen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 22:24   #8
Quote:
chosen kaže: Pogledaj post
ma di ćeš nač pravu travu u hrvatskoj.za to triba se dosta uložit novca a još teže je to sve održavat
Pa znam, samo sam komentirao dra-mu i 1X2
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 00:49   #9
Quote:
chosen kaže: Pogledaj post
ma di ćeš nač pravu travu u hrvatskoj.
ima Kule, dvije ulice dalje od mene. i nije tak skupo.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 21:08   #10
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post

btw. tko bi nam trebao igrati parove?
Mislim da nam je svejedno.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 22:38   #11
Kao što sam i pretpostavljao Roddick je otkazao. Otkazao je i 2003. kad su igrali protiv nas, a razlog je bilo polufinale Australian opena.

Poznato je da igrači koji naprave neki rezultat na velikom turniru nemaju psihofizičke snage da se uključe u novo natjecanje koje u ovom slučaju počinje 5 dana nakon Wimbledona. Da su Karlović i Čilić na Wimbledonu došli do polufinala ni njih ne bi gledali u Poreču.

Očekivao sam ipak da će umjesto Roddicka zaigrati Querrey ali izbor je pao na Fisha.

Ako želimo proći Amere Čilić mora dobiti oba meča, a Prpić ne smije raditi eksperimente da u subotu u igri parova stavi Čilića ili Karlovića sa Zovkom već u paru obavezno trebaju zaigrati Zovko i Karanušić jer koji god par suprotstavili Bryanima nemamo nikakve šanse.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:28   #12
pa 2005. su ancic i ljubicic dobili bryane na njihovom terenu, zasto se ne bi ponovilo i ove

ako će se stavljat najslabiji mogući par(a ne vidim razlog za to), to znači da će prvog dana trebati izboriti dvije pobjede,sto nije bas najrealniji ishod
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 21:40   #13
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ne razumijem bas odluku da se igra na zemlji, valjda u savezu misle da su oni jaci od nas na travi ili betonu
Malo kasnim sa odgovorom jer se nisam ranije uključio u ovu temu,ali odbrali su zemlju jer je to najlosije podloga Amerikancima,pogotovo Roddicku. Ali on neće igrati jer je ozlijedio kuk u meču finala Wimbledona protiv Federera.
Splatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 22:31   #14
ali zar nije zemlja i nama uvjerljivo najlošija podloga
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 00:12   #15
Quote:
1 x 2 kaže: Pogledaj post
ali zar nije zemlja i nama uvjerljivo najlošija podloga
Pa u principu nama više pašu brže podloge, ali s druge strane Čilić je bio juniorski pobjednik RG-a, a Karlo servira i na zemlji dobro što je vidljivo iz njegovog nastupa na ovogodišnjem RGu.
shimetzky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 00:53   #16
Nemoj da rečen Drli da mu preusmjeravaš mušterije
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 08:31   #17
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Nemoj da rečen Drli da mu preusmjeravaš mušterije
_garo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 10:49   #18
evo da pitam nešto, zna li se ko igra koji dan? Jer bi htio gledat Čiliča ili Karlovica (ak igraju parove jos bolje)... ?
Dewey.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:27   #19
Quote:
Dewey.1 kaže: Pogledaj post
evo da pitam nešto, zna li se ko igra koji dan? Jer bi htio gledat Čiliča ili Karlovica (ak igraju parove jos bolje)... ?
U petak će ziher obojica igrati. Parove vjerojatno neće zajedno igrati.
U nedjelju će opet igrati, ako bude ˝živi meč˝.
shimetzky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 13:06   #20
čekajte to vi nagađate ko če s kim igrat ili se zna tko i kad?
Dewey.1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.