Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 20:10   #61
Ma vidim da ga imas, ali jesi li sigurna da je fini?
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:12   #62
Nisam,bio je ali sve znaš ako pratiš post,nisam više sigurna u ništa,samo znam da sam razočarana i tužna i eto.
mole- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:14   #63
Znam, zao mi je. Lijecenje je jedino rjesenje.
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:15   #64
Na to neće pristati,jer ne smatra da je toliki problem,a ja se nažalost polako raspitujem o uvjetima za rastavu,jebiga.
mole- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:19   #65
Kad mu izneses svoju odluku o razvodu doci ce k sebi. Ni jedan ovisnik ne priznaje da je ovisnik. A i ti kazes da je tek na pocetku. Cim to tebi smeta to nije vise pocetak.
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:30   #66
Smeta mi jer znam gdje to vodi,a ne žalim reprizu života sa roditeljima
mole- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:33   #67
Quote:
mole30 kaže:
I ja počinjem vjerovati da ih nema,ali da nama ženama možda nisu ni potrebni.
rekoh da ih nema baš toliko.
ne da ih nema uopće.

jesi li ti našla takvog ili ne, znaš i sama.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:37   #68
Veci je bed sto misli da nam nisu potrebni...
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:16   #69
Quote:
mole30 kaže:
Nisam,bio je ali sve znaš ako pratiš post,nisam više sigurna u ništa,samo znam da sam razočarana i tužna i eto.
Napij se i sve zaboravi!

Budi ostra i probaj ga prisiliti na ljecenje i promjene. Ako ne ide, ostavi ga i ne trazi novog muza. Sve su prilike da bi ti treci bio kockar.
Tupko Glupkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:27   #70
Quote:
kit10 kaže:
Veci je bed sto misli da nam nisu potrebni...
pa, zapravo, ima žena kojima muškarci ne trebaju.
koje bolje funkcioniraju same i kojima su muškarci generalno gledano smetnja.
ali ona mi se ne čini kao jedna od tih.

mislim da se tu radi o 'kiselom grožđu'.

psihičkoj igrici koju igraju oni koji nešto žele, a to nemaju i misle da ne mogu imati, pa si zamišljaju to što su željeli kao gore nego što doista jest da bi im bilo lakše odustat od toga.

a šta se tu može...
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:52   #71
Istina je da vjerojatno postoje zene kojima muskarac u zivotu ne treba. Isto tako je istina da ja niti jednu takvu ne poznajem. Zato sam pokretačici topika i rekla da govori u svoje ime

Naravno da se radi o 'kiselom grožđu'. Ali ja sam više za pristup da budeš iskren prema sebi.
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 07:04   #72
Niste me dobro shvatili,ne govorim ja generalno da ne teba muško u životu,to bi bila glupost,samo sad trenutno sam malo ljuta i razočarana a još uvijek ja trebam svog muža tako da o drugima ne razmišljam.I ja ne odustajem inaće bez borbe,zato sam i dala taj rok,potrudit ću se i ja ako negdje griješim,možda malo preuveličavam ali jebiga tko se jednom opeće i na hladno puše.TG hvala lijepo sam se nasmijala!
mole- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:10   #73
Quote:
Krvnik kaže:
pa, zapravo, ima žena kojima muškarci ne trebaju.
koje bolje funkcioniraju same i kojima su muškarci generalno gledano smetnja.
ali ona mi se ne čini kao jedna od tih.

mislim da se tu radi o 'kiselom grožđu'.

psihičkoj igrici koju igraju oni koji nešto žele, a to nemaju i misle da ne mogu imati, pa si zamišljaju to što su željeli kao gore nego što doista jest da bi im bilo lakše odustat od toga.

a šta se tu može...

pazi ti psihologa cinika...
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 11:53   #74
Quote:
dersu kaže:
pazi ti psihologa cinika...

košta dišta?
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:01   #75
Bas lijepo da nam je Krvnik malo dosao i na ZUD umjesto da samo visi na filozofiji i psihologiji Jedino je steta da je aktivan samo na ovoj neveseloj temi
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:15   #76
tu se ne mogu postavljat slike.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:57   #77
Quote:
mole30 kaže:
Ako je on faca što pije onda mi je bolji neki njonjo.I nije problem u tome što pije nego u ponašanju kad popije...
Problem jest u pijenju a ponašanje u pijanom stanju je posljedica pijenja, ne može se pit učestalo alkohol bez psihofizičkih socijalno-društvenih posljedica. Prijetnja rastavom ti je dobar put da ga uputiš na liječenje jer niti jedan alkoholičar neče pristat na liječenje dok se ne nađe pred zidom: rastava, otkaz ili ozbiljno narušeno zdravlje pijenjem. Raspitaj se u svojoj okolici za najbliži klub liječenih alkoholičara i tamo potraži savjet od stručne osobe, bez muževog znanja poslije ga samo dovedeš na gotovi ćin sa mogučnošću biranja samo dvije opcije: PITI ILI BITI!
strelnikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 17:58   #78
pitaj djecu alkoholičara, pitaj svoju djecu ustvari, kako se osjećaju..i sama si to prošla, i vjerovatno nisi osvjestila taj obrazac, nego ga nastavila..tj udala se za ALKOHOLIČARA..pogledaj svoj uvodni post, kako ga opravdavaš..kao i tvoja majka, pred drugima, i pred sobom...da nemoraš nešto poduzet, da ne priznaš da si krivo izabrala..pročitaj si otrovne roditelje, ako naravno imaš vremena, pored posla, djece, muža..neznam..žao mi je tvoje djece, ako ih imaš..ti si nastavila taj obrazac..
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 19:26   #79
Moja djeca to još ne osjete jer su mala a i on nikada nije napravio sranje pred njima,a zato ja pokrećam to sada dok još nisu svjesna i dok nije kasno a nikome na čelu ne piše šta je jer on nije pio prvu godinu braka,a ja da sam znala nebi se sigurno udala za njega jer nisam neka naivna glupaća i sigurno ne slijedim obrazac,jer moja mama je ostala a ja neću.Ne smatram da ga branim samo sam navela njegove kvalitete,koje ne vrijede ako on ne prestane.Želimspasiti brak ali ne pod cijenu sreće i mira moje djece.
mole- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 14:20   #80
Quote:
cuca kaže:

Kao tece;
Budi konsekventna! Nakon tog odredjenog roka, ako se stanje ne poboljsa, spakiraj kofere i sakrij se, idi nekud gdje te nemoze nac. Uzmi godisnji ili bolovanje. Ostavi ga samog samcatog, napustenog sebi i njegovom alkoholu.
Napisi mu jedno pismo i ostavi za sobom, napisi u njemu SVE, iskreno, sto te mori, sto ti zelis, tvoju ljubav prema njemu i sto ti od njega ocekujes, opisi vas zivot, manko zivota zbog njegovog alkohola i inace sve sto ti je na dusi...

Kao cetvrto;
ako to sve ne pomaze, da se odluci na profesionalnu terapiju i dalji zivot sa tobom----Zaboravi ga i zatrazi rastavu!

Draga moja, zelim ti uspijeh
vjeruj mi, samo konzekvencija tu pomaze i nista drugo!
Javi kako je, ok?
Tako je.Svaki psihiatar če reći ženi:vi ste krivi zato...Jer ne spakujete kofere i odete. Vi mu perete,kuhate, sređujete po kuči ,a on pije.
IMA SVE.Zašto bi se promjenio?

ali ako vi odete,on ostaje sam sa svojim alkoholom.Onda će se odlučiti..

Grozno čuti,težko odlaziti,ali spas je samo na taj način. Alkoholičari su kao uročeni.
FinaSlovenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.