Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 21:05   #61
Evo posađena Kaki -Tipo! Čitajući malo po drugim forumima naišla sam na informaciju da bi trebalo voćku odrezat na metar visine da bi se dobila krošnja. Pa ja nemam srca rezat, voćka je visoka pa 2 m ako ne i malo više, ima 2 glavne grane i puno listova, dakle već se formira krošnja, čemu rezanje? A i namjera mi je uzgojiti poveće stablo tako da mislim da sam dobro odlučila, osim ako eto nije još u nečemu kvaka.
Druga informacija na koju sam naišla je da bi trebalo grane savijati tako da ne budu jako okomite tako da kasnije pod težinom ploda ne pucaju, e to mi već ima smisla, no ne znam kako da ih savijem i koliko je to opasno (da ne pukne grana od savijanja). Neki objese flaše sa vodom no meni se onda cijelo stabalce savije jer je sve to još skupa tanko?
Pa eto - ak možete šta pametno reći, voljela bih da mi to drvce uspije, prošlogodišnje nije uspjelo pa sad strepim. Hvala unaprijed.
zuccotto rico is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 13:41   #62
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Prilično dugo vremena.
Moze neko okvirno vrijeme? Sry kaj gnjavim. Citao neki dan kak su neki maznuli cca 20t otrovnih jabuka, pa mi se to cini kao epski pothvat.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:38   #63
A krađa jabuka ima kakve veze za uzgojem Kaki jabuke? Nisu čak ni ukrali Kaki jabuke nego običnu jabuke
A odgovoriti na to pitanje stvarno nije lako, vjerojatno nije jedan sam brao jer da je..... ubrao bi 20 tona nikad. A sad da li ih je bilo 5, 10, 30?
U međuvremenu ako ima netko odgovor na moj prethodni post vezan uz temu - molila bih odgovor.
zuccotto rico is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 16:31   #64
Quote:
zuccotto rico kaže: Pogledaj post
Evo posađena Kaki -Tipo! Čitajući malo po drugim forumima naišla sam na informaciju da bi trebalo voćku odrezat na metar visine da bi se dobila krošnja. Pa ja nemam srca rezat, voćka je visoka pa 2 m ako ne i malo više, ima 2 glavne grane i puno listova, dakle već se formira krošnja, čemu rezanje? A i namjera mi je uzgojiti poveće stablo tako da mislim da sam dobro odlučila, osim ako eto nije još u nečemu kvaka.
Druga informacija na koju sam naišla je da bi trebalo grane savijati tako da ne budu jako okomite tako da kasnije pod težinom ploda ne pucaju, e to mi već ima smisla, no ne znam kako da ih savijem i koliko je to opasno (da ne pukne grana od savijanja). Neki objese flaše sa vodom no meni se onda cijelo stabalce savije jer je sve to još skupa tanko?
Pa eto - ak možete šta pametno reći, voljela bih da mi to drvce uspije, prošlogodišnje nije uspjelo pa sad strepim. Hvala unaprijed.
Sada ionako neces nista skracivati jer se to inace radi na proljece. Kada skratis tada potaknes biljku na razgranjivanje i zadnji pup iznad odrezanog dijela centralne provodnice preuzima novu ulogu, a to je opet nova centralna provodnica koju privezes uz kolac da se izravna u okomicu prema nebu koja se bude opet rastegnula u nebo pod oblake. A ostale postrane grane moraju biti sto blize vodoravnoj ravnini. Znaci kut od centralne provodnice do postrane grane mora biti od 45° do 90°. Tako drvo potices vise na rodnost, a manje na vegetativni rast koje su bez plodova. Grane se povijaju i radi toga da usljed prevelikog roda ne popucaju grane zbog ostrog kuta.
Osim toga Kaki nevrijedi slati u nebo pod oblake jer nju mozes brati jedino golom rukom kao smokvu jer su plodovi premekani odnosno preosjetljivi na grubosti da bi brala sa nekakvim ubiracem.

Ako ti kojim slucajem vec prvih dvije godine pocne roditi onda moras prorijediti ili jos bolje odstraniti plodove da drvo moze nesmetano razvijati nove postrane grane i ojacati postojece bocne grane. Za mlado stablo prerani ulazak u rod nije dobra opcija jer ju previse iscrpljuje, pa zaostaje u razvoju krosnje.




Quote:
Zeggrez kaže: Pogledaj post
Moze neko okvirno vrijeme? Sry kaj gnjavim. Citao neki dan kak su neki maznuli cca 20t otrovnih jabuka, pa mi se to cini kao epski pothvat.
To su vjerojatno te jabuke pokupili romi s ekipom od 50 ljudi. Bar njima nije problem sakupiti ekipu i primiti se posla samo jedna familija bez starca zna biti u jednoj kuci po 5-6 djece plus roditelji. A gdje su tu jos braca i sestara od tih roditelja, svekrva... njihova djeca pa zatim roditelji (tj. djedovi i bake) skoro svi oni rade na crno jer se nemogu zaposliti.
Kad ih nabrojis eto ti cifre od 50 ljudi plus jos prijatelji, pa tu imas jos i vezu kod djece kao decko i cura bla bla.
I kad se svi oni okupe, pokupi svatko od njih po danu 200kg jer rade po cijele dane i eto ti 15-20t u par dana. A tih 20t je vjerojatno procijena od oka jer nisu pobrali i izvagali.
Znaci nije nemoguce pobrati sa ekipom, pogotovo te plantazne jabuke koje beres s poda visine do 2.5m. Nizi ljudi beru tak do podrucje tih 1.80m, a visoki od tih 1.80m navise i tak drvo jabuke ostane bez plodova dok si reko keks.
To su pobrali ljudi koji se nekuze u jabuke pa su pobrali zimske kojima jos nije vrijeme berbe umijesto ljetne.
Mene vise zanima gdje su zavrsile te jabuke jer je to prevelika kolicina i nestoje dugo na toplome.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 21:07   #65
Hvala puno SAS, mislim da neću pretjerano rezat, odgovara mi i da ode u visinu
zuccotto rico is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:25   #66
Quote:
zuccotto rico kaže: Pogledaj post
Hvala puno SAS, mislim da neću pretjerano rezat, odgovara mi i da ode u visinu
Samo nemoj da ti se bude dogodilo s kakijem kao mojoj susjedi koja je poslala svoju smokvu u nebo pod oblake formirajući ju u obliku drveta. Pa sada dolazi k meni brati fino lijepo s poda jer svoje nemre brati zbog toga što su plodovi na previsokoj visini.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 20:53   #67
Pozdrav

Zna li netko gdje nabaviti sadnicu kakija blizu Rijeke?
De Selbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 06:09   #68
Quote:
zuccotto rico kaže: Pogledaj post
Evo posađena Kaki -Tipo! Čitajući malo po drugim forumima naišla sam na informaciju da bi trebalo voćku odrezat na metar visine da bi se dobila krošnja. Pa ja nemam srca rezat, voćka je visoka pa 2 m ako ne i malo više, ima 2 glavne grane i puno listova, dakle već se formira krošnja, čemu rezanje? A i namjera mi je uzgojiti poveće stablo tako da mislim da sam dobro odlučila, osim ako eto nije još u nečemu kvaka.
Druga informacija na koju sam naišla je da bi trebalo grane savijati tako da ne budu jako okomite tako da kasnije pod težinom ploda ne pucaju, e to mi već ima smisla, no ne znam kako da ih savijem i koliko je to opasno (da ne pukne grana od savijanja). Neki objese flaše sa vodom no meni se onda cijelo stabalce savije jer je sve to još skupa tanko?
Pa eto - ak možete šta pametno reći, voljela bih da mi to drvce uspije, prošlogodišnje nije uspjelo pa sad strepim. Hvala unaprijed.
Uglavnom ti je @SAS sve objasnio a ja bih još samo malo nadodao.
Kaki ne treba prorijeđivati, jer se on sam prorijeđuje, odnosno odbaci sve plodove koje nemože prehraniti. Za berbu kakija trebaš dvije ruke. Jednom držiš plod a u drugoj škare.
Kaki ima izuzetno krhke grane, pogotovo u račvištima, pa je več kod savijanja još neodrvenjenih grančica jako škakljiv posao.
Koliko sam shvatio, izabrala si najgori uzgojni oblik za kaki. Imaš dvije provodnice koje imaju oštri kut razgranjavanja, koje če se kad tad u račvištu pod težinom plodova raskoliti.
https://www.dropbox.com/sh/zjdjux14l...tyc0keYoa?dl=0

https://www.dropbox.com/sh/pd9uab2mw...y6ygm9uta?dl=0

https://www.dropbox.com/sh/2yk90wkl6...LIg5KlUaa?dl=0
zribaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 15:13   #69
Ima li netko saznanje ili ideju kako se riješiti trpkog (oporog) okusa kakija? Naime, imam stabalce koje je prepuno prekrasnih zrelih plodova i namjeravam ih pobrati ovih dana. Plodovi su mekani, jako slatki, ali nikako da nestane ta oporost.
Four Bees is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 06:56   #70
Quote:
Four Bees kaže: Pogledaj post
Ima li netko saznanje ili ideju kako se riješiti trpkog (oporog) okusa kakija? Naime, imam stabalce koje je prepuno prekrasnih zrelih plodova i namjeravam ih pobrati ovih dana. Plodovi su mekani, jako slatki, ali nikako da nestane ta oporost.
Čudno mi je ako su mekani da bi bili još opori. Kaki se bere kada promijeni boju iz zelene u žuto naranđastu. Znači, ne čeka se da omekša na stablu, mada i oni koji omekšaju na stablu ne bi smjeli biti opori (znam iz vlastitog iskustva). Mekoča za konzumaciju mora biti takva da ga nožem teško prerežeš na pola. Kao jako zrela rajčica.https://www.dropbox.com/sh/zxed7y3ew...5i1Bmi1ga?dl=0
Znači pobereš ih kada promjene boju i kada su još jako tvrdi. Složiš ih jedan do drugog u niske platoje.https://www.dropbox.com/sh/2vtv81dvz...MKNj2ANHa?dl=0

Količinu kakija koju želiš pojesti za jedno 5-7 dana staviš u vrečicu i zavežeš ili kašetu koju prekriješ ili omotaš streč folijom, sa još par jabuka ili banana. Jabuke ili banane izlučuju plin etilen koji kod kakija eliminira trpkost odnosno oporost i ubrzava proces zriobe odnosno omekšavanja. https://www.dropbox.com/sh/ep8atcfsk..._67XX_-5a?dl=0

Na dvije slike je kaki sorte Tipo koji je oplođen i ima na donjoj strani ploda tipične koncentrične krugove. Taj plod je jestiv dok je još čvrst. Pod čvrst ne mislim tvrd kao kada se ubere, nego kada ga možeš jesti iz ruke i nije još želatinast.https://www.dropbox.com/sh/2vtv81dvz...MKNj2ANHa?dl=0

Sorta kakija O"gosho koji je uvijek jestiv dok je još čvrt ne glede na oplodnju.
https://www.dropbox.com/sh/gg1i2pa0a...1xcsJibca?dl=0
zribaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 11:09   #71
[QUOTE=zribaric;52395285]Čudno mi je ako su mekani da bi bili još opori. Kaki se bere kada promijeni boju iz zelene u žuto naranđastu...........

Hvala na odgovoru, ali sve što si napisao sam probala. Od početka rujna kad su počeli dobivati boju pa u svakoj fazi zriobe uberem par plodova i eksperimentiram, do sada ništa nije pomoglo. Sad je ostalo oko 30 plodova (bilo ih je oko 50) i ne znam što s njima. Nisu potpuno mekani, vrlo su slatki i vrlo opori. Jednog sam čak potopila u sodu bikarbonu preko noći. Taj se vrlo brzo zazrelio (omekšao) a oporost je ostala no u manjoj mjeri.
Four Bees is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 21:12   #72
[QUOTE=Four Bees;52444765]
Quote:
zribaric kaže: Pogledaj post
Čudno mi je ako su mekani da bi bili još opori. Kaki se bere kada promijeni boju iz zelene u žuto naranđastu...........

Hvala na odgovoru, ali sve što si napisao sam probala. Od početka rujna kad su počeli dobivati boju pa u svakoj fazi zriobe uberem par plodova i eksperimentiram, do sada ništa nije pomoglo. Sad je ostalo oko 30 plodova (bilo ih je oko 50) i ne znam što s njima. Nisu potpuno mekani, vrlo su slatki i vrlo opori. Jednog sam čak potopila u sodu bikarbonu preko noći. Taj se vrlo brzo zazrelio (omekšao) a oporost je ostala no u manjoj mjeri.
Ako kod Vas nije preosjetljivo nepce onda ste plodove ubrali pre rano. Ali pokušajte da ih zamrznete pa da vidite da li postoji razlika. Po mom iskustvu (kupovinom kakija u trgovini) nakon zamrzavanja gubi se oporost ali i slast. Najslađi je kaki koji sam postane premekan. Možete pokušati i sa receptom koji se odnosi na sve nezrelo voće - da ga držite zajedno sa jabukama u nekoj vrečici ili pokrivenoj korpici - to će doprinjeti sazrijevanju jer jabuke oslobađaju metan koji doprinosi sazrijevanju drugog voća u njihovoj blizini.
__________________
Ima lijeka i u Hrvatskoj
dietfood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 21:16   #73
Quote:
zribaric kaže: Pogledaj post
Uglavnom ti je @SAS sve objasnio a ja bih još samo malo nadodao.
Kaki ne treba prorijeđivati, jer se on sam prorijeđuje, odnosno odbaci sve plodove koje nemože prehraniti. Za berbu kakija trebaš dvije ruke. Jednom držiš plod a u drugoj škare.
Kaki ima izuzetno krhke grane, pogotovo u račvištima, pa je več kod savijanja još neodrvenjenih grančica jako škakljiv posao.
Koliko sam shvatio, izabrala si najgori uzgojni oblik za kaki. Imaš dvije provodnice koje imaju oštri kut razgranjavanja, koje če se kad tad u račvištu pod težinom plodova raskoliti.
https://www.dropbox.com/sh/zjdjux14l...tyc0keYoa?dl=0

https://www.dropbox.com/sh/pd9uab2mw...y6ygm9uta?dl=0

https://www.dropbox.com/sh/2yk90wkl6...LIg5KlUaa?dl=0
Iskustvo jednog uzgajivača iz Šida (uzgaja i Kivi) govori da svaka grana rodi određenu kilažu plodova i da bez obzira koliko to plodova bilo, težina po grani je uvijek ista. Tačno je da Kaki zna sam odbaciti plodove ako nema dovoljno prihrane u zemlji ali, možda bi zato valjalo malo otresti grane još u ranoj pojavi plodova. Oni plodovi koji opstanu biti će sigurno krupniji. Ovo, po tom uzgajivaču, važi za sve voćne vrste.
__________________
Ima lijeka i u Hrvatskoj
dietfood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 19:17   #74
Ozbiljni proizvođači več proljetnom rezidbom i kasnije kemijski prorijeđuju plodove. Mali proizvođači i mi hobi voćari radimo to ručno. Znamo kako se to radi i kada se to radi kod jabuka, krušaka, bresaka i.t.d. i ne bih sada o tome.
Kod kakija je to malo drugačije nego kao kod jabuke. Kaki se masovno osipa odmah nakon cvatnje i još jednom kada su plodovi debljine oraha. Kod njega nikada neznaš koliko če plodova ostati jer izuzetno brzo reagira na stres i odbacuje ih. Znači, bez navodnjavanja se ja baš ne bih igrao sa prorijeđivanjem a opet po drugoj strani kada je izuzetno kišovita godina kao ova, opet ih otpadne više nego što bi trebalo i onda imaš umjesto 4 ploda po 250 grama 2 ploda od pola kile i što češ sa njima. Kod mene su ove godine teški od 300 do 450 grama, bez ručnog prorijeđivanja. Pa ti pojedi skoro pola kile voća u jedan mah. A i poznato je da se sitniji plodovi, kao i kod jabuka, puno duže čuvaju u podrumu.
Što se tiče prihrane dušikom, treba biti jako oprezan pogotovo u kontinentalnom dijelu zemlje zbog kasnog završavanja sa vegetacijom i eventualnog smrzavanja zimi. Kasno jesenska i zimska gnojidba, da.
@dietfood
Niti jedna voćka se ne prorijeđuje tresenjem grana a kamo li kaki kojega je gotovo nemoguče i zrelog otkinuti bez škara. Oni plodove koje skineš otresanjem grana, ionako če sami otpasti za dan dva.
Da si pročitao barem pola stranice foruma, vidio bi da sam detaljno opisao kako se kaki tretira radi omekšavanja. Čak sam i fotografije stavio.
I ne nastaje metan, nego etilen. Španjolci ga stavljaju u komore sa CO2 plinom i možeš ga jesti još tvrdog. To je onaj kaki kojega kupujete pod imenom Vanilla, koji nema blage veze sa tom sortom, nego je to sorta Royo Briliante koji je tretiran na spomenuti način.
zribaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 10:12   #75
Imam kaki drvce staro oko 3-4 godine, prosle godine je cvetalo po prvi put i bilo je puno ploda, ja ga svakje zime zasticujem od hladnoce .

Na ovom videu mozete videti taj kaki prepun plodova spremnih za branje.

https://www.youtube.com/watch?v=53gLyBN0XSg
__________________
-_-
misoo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:51   #76
Quote:
misoo83 kaže: Pogledaj post
Imam kaki drvce staro oko 3-4 godine, prosle godine je cvetalo po prvi put i bilo je puno ploda, ja ga svakje zime zasticujem od hladnoce .

Na ovom videu mozete videti taj kaki prepun plodova spremnih za branje.

https://www.youtube.com/watch?v=53gLyBN0XSg
Krasno.
Šteta je što nisi pri formiranju krošnje, primarne grane savio pod kutem od 90 stupnjeva. Ovako češ ih na žalost morati podupirati cijelog života. Kaki ima izuzetno krhke grane
zribaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 18:12   #77
Kad krece s vegetacijom ?
Ove godine sam tek kupio sadnicu kakija i omotao lutrasilom pa ne znam kad da to maknem.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 03:02   #78
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Kad krece s vegetacijom ?
Ove godine sam tek kupio sadnicu kakija i omotao lutrasilom pa ne znam kad da to maknem.
Krajem 4. mjeseca kreče s vegetacijom. Za kraj 3. najavljuju još neke minuse, pa možeš zaštitu ostaviti do tada.
zribaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 13:31   #79
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Kad krece s vegetacijom ?
Ove godine sam tek kupio sadnicu kakija i omotao lutrasilom pa ne znam kad da to maknem.
Ne zamaraj se kretanjem vegetacije. Lutrasil slobodno ostavi na biljci dok ne prođe opasnost od mrazeva. Ako su pupovi krenuli, skidaj ga pomoću škara da pupove ne oštetiš i sve ok. Tebi cvatnja nije bitna ove godine, slobodno ako imaš mjesta ispod lutrasila možeš ga skidati kad su mladice već porasle.
Bez obzira koju biljku/kulturu štitili lutrasilom, bitno je skinuti ga prije početka cvatnje da pčele i bumbari obave svoje.
Mi smo grašak imali na plastičnim mrežama, preko konstrukcije dupli sloj netkanog tekstila. Jedan kao šator i dobro učvršćen a drugi ispod i samo spušten sa nosive žice da je uz biljke što toplije. Skidali kad primjetimo prvu laticu cvijeta, prije no se cvijet do kraja otvori. I time smo plodove dobivali ranije, dok cu cijene puno povoljnije za nas.
Biljke su bile normalne boje, kao i na redovima koji nisu tako štićeni ali puno naprednije iako su sijane u isto vrijeme. Jedino je greška ako biljke koje imaju vitice prekriješ laganim i tankim netkanim tekstilom jer ima i nešto većih šupljina u njemu koje vitice nepogrešivo nađu i motaju se kroz njih pa je veselo to skidati
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 23:48   #80
Plodovi me za ovu godinu nezanimaju jer grane nisu dulje od 20cm, tako da moram prvo tek formirati uzgojni oblik na čemu se budu držali plodovi. Nisam znao da kaki tako kasno ide u vegetaciju, to je s jedne strane čak super jer tako izbijegava kasne mrazeve. Da bar i ostale voće idu tako kasno u cvatnju, a ne ono klasika sva cvatnja je u 3 mjesecu kada vladaju mrazevi i onda imamo prijevremenu "berbu" svih "berbe".
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.