Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2011., 19:20   #581
Quote:
elo274 kaže: Pogledaj post
nadalje, žao mi je ovih mlađih momaka koji su također dobili doživotnu zabranu bavljenja nogometom. mislim da je to predrastična kazna. trebalo im je uzeti u obzir mladost, neiskustvo i lakomislenost. ovako se dovodi u pitanje njihova materijalna egzistencija, a to nije u redu.
Ma bogati? A sta su toliko mutavi da jedino u zivotu znaju sutat loptu, o kakvom ti materijalnoj egzistenciji pricas?

Namjestali su utakmice, nesto najgore sta mozes u sportu napraviti, sad nek kopaju kanale, ko ih jebe
Bankina is offline  
Old 15.12.2011., 19:24   #582
Upravo tako......
Morales77 is offline  
Old 15.12.2011., 19:41   #583
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
Ma bogati? A sta su toliko mutavi da jedino u zivotu znaju sutat loptu, o kakvom ti materijalnoj egzistenciji pricas?

Namjestali su utakmice, nesto najgore sta mozes u sportu napraviti, sad nek kopaju kanale, ko ih jebe
previše je tu olakotnih okolnosti za tako drastičnu kaznu. nisu ubili nekoga za tako ekstreman stav kakav iznosiš.
elo274 is offline  
Old 15.12.2011., 19:43   #584
Quote:
elo274 kaže: Pogledaj post
previše je tu olakotnih okolnosti za tako drastičnu kaznu. nisu ubili nekoga za tako ekstreman stav kakav iznosiš.
Isuse, nisu dobili doživotni zatvor nego zabranu bavljenja nogometom. Da su malo više bili u školi, a malo manje uzimali novac za namještanje utakmica i trošili ga na kojekakve aute, pića i sponzoruše možda bi sad i imali osiguranu egzistenciju
nero is offline  
Old 15.12.2011., 19:49   #585
Quote:
elo274 kaže: Pogledaj post
previše je tu olakotnih okolnosti za tako drastičnu kaznu. nisu ubili nekoga za tako ekstreman stav kakav iznosiš.
Ma koje su to? Mladi i naivni? Ko ih beje, ako si profesionalac onda si profesionalac, u bilo kojem poslu, ova zgadija se isla materijalno okoristiti putem kriminala, i sad bi ja trebao plakat nad njihovim tuznim sudbinama? Ma daj molim te

Jos bi ih jace lupio po prstima kao primjer za druge ...
Osim toga kazne zatvora su im zbog olakotne okolnost male, ovo za dozivotnu suspenziju je sasvim na mjestu!
Bankina is offline  
Old 15.12.2011., 19:58   #586
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Isuse, nisu dobili doživotni zatvor nego zabranu bavljenja nogometom. Da su malo više bili u školi, a malo manje uzimali novac za namještanje utakmica i trošili ga na kojekakve aute, pića i sponzoruše možda bi sad i imali osiguranu egzistenciju
da, jedan guja je sa 19god i 3 primjene plaće u karijeri zgrnuo pravo malo bogatstvo.
elo274 is offline  
Old 15.12.2011., 20:00   #587
Kažem, da nije išao uzimat kruha preko pogače, sad bi bar tu pogaču imao
Bar mu nije kasno za prekvalifikaciju
nero is offline  
Old 15.12.2011., 20:03   #588
Quote:
elo274 kaže: Pogledaj post
da, jedan guja je sa 19god i 3 primjene plaće u karijeri zgrnuo pravo malo bogatstvo.
Pa zgrnuo bi sigurno vise toga prije nego ja ili nero da ga nisu copili, i vozikao bi se u bemveju, jebao sponzoruse i pio i jeo skupocjena ica i pica, al eto, nije mu plan uspio, i sad ce morat radit (dal posteno ili ne je opet na njemu) ko i vecina ljudi, zas bi ja sad plakao nad njegovom tuznom sudbinom?

Pa nije da su mu noge polomili pa da zbog toga nemoze vise zivjet od nogometa nego je sam kriv, samo on i nitko drugi
Bankina is offline  
Old 15.12.2011., 20:14   #589
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
Pa zgrnuo bi sigurno vise toga prije nego ja ili nero da ga nisu copili, i vozikao bi se u bemveju, jebao sponzoruse i pio i jeo skupocjena ica i pica, al eto, nije mu plan uspio, i sad ce morat radit (dal posteno ili ne je opet na njemu) ko i vecina ljudi, zas bi ja sad plakao nad njegovom tuznom sudbinom?

Pa nije da su mu noge polomili pa da zbog toga nemoze vise zivjet od nogometa nego je sam kriv, samo on i nitko drugi
ok.
elo274 is offline  
Old 15.12.2011., 20:37   #590
Quote:
elo274 kaže: Pogledaj post
da, jedan guja je sa 19god i 3 primjene plaće u karijeri zgrnuo pravo malo bogatstvo.
eto dovoljno mlad da se u školu vrati ....


inače kazne su dječje ..... od njih je trebalo napravit primjer ...
ovu zabranu nogometa ja gledam ovako .... ako mladi policajac progleda kroz prste dileru za mito ili udio u poslu ne može otić odležat kaznu, vratit lovu i predat molbu za posao u drugu postaju jer eto bio je mlad neiskusan ....
MikiMish is offline  
Old 15.12.2011., 21:04   #591
Quote:
elo274 kaže: Pogledaj post
da, jedan guja je sa 19god i 3 primjene plaće u karijeri zgrnuo pravo malo bogatstvo.
nema tu opravdanja...
diko is offline  
Old 08.02.2012., 19:08   #592
Čižmekova ispovijed

"Moram se spremiti za zatvor. U početku je to bila velika borba. Ali, nije nagore što vam se može dogoditi. Supruga mi je rekla 'ako si tijekom rata mogao biti tri mjeseca u skloništu, moći ćeš i u zatvoru. Možda je u pravu..."
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.