Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2011., 13:37   #41
Ej cure!

Imam pitanjce za vas koje ste kaparile Kristal ili ste se raspitivale..kolika je cijena po stolici?
I kako se sad zove Aromas? Jel netko već bio tamo na svadbi?

Hvalaaaaa
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:07   #42
ej....
u kristalu ti ovisi cijena jel petak ili subota i ovisi o broju gostiju. Al recimo da je oko 45 e.

a u aromasu je lijepo , meni osobno, jedino sta je nama bilo pre malo mjesta.
stolica je cini mi se 40 e za sve. a kak se sad zove to ti ne znam....
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 18:15   #43
Aromas ti se sada zove Avium. Nisam bila na svadbi. Firma je imala domijenak i klopa nije loša!
Ali više nije ni slično (uređenje) kakav je bio Aromas.
BSO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 23:11   #44
Karlovčanke moje, ima li koja kakvih iskustava i preporuka za neku zlatarnu u Karlovcu? Zapravo sam već našla prstenje u jednog zlatarni u Zg, ali bi radije ostavila novce u Karlovcu, pa da mi naprave po slici. Cijene su tu negdje, ali me brine kvaliteta... Hvalaaaaa
Kiki07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 00:14   #45
Quote:
Kiki07 kaže: Pogledaj post
Karlovčanke moje, ima li koja kakvih iskustava i preporuka za neku zlatarnu u Karlovcu? Zapravo sam već našla prstenje u jednog zlatarni u Zg, ali bi radije ostavila novce u Karlovcu, pa da mi naprave po slici. Cijene su tu negdje, ali me brine kvaliteta... Hvalaaaaa
hej...

ja sam pobornik zlatarnice u podhodniku pokraj lewika juwelier se zove.

meni dragi tamo kupio zaručnički. i vjenčane ćemo tamo uzeti. našli relativno jeftine. 2500 kn i za keš ide 10% off. a jako su lijepi...

ja sam čula da je kristal sad bubnuo cijenu na 60 eura

i ne sviđa mi se tamo svadba. hrana im je Bljuvajući smajlići na ovom su podfroumu ZABRANJENI. Mayo

dragi i ja se troumimo između hotela duga resa, lovačkog roga i la miragea. s time da sam ja najviše za lovački jer imaju uvjerljivo najbolju klopu i organizaciju. primaju do 250 gostiju.

cijena stolice od 30-42 eura. ovisi što se uzima. ako uzimaš kod njih sve (znači meni, vina, kolače i uređenje dvoranje) onda je 42 e po stolici. s time da je petak ziher jeftiniji. svigdje je.

recimo u la mirageu je razlika do 8 eura ako je na petak svadba, s time da la mirage daruje i vikend na moru ako se ne varam za mladence

Zadnje uređivanje Mayo : 28.02.2011. at 00:42.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 09:12   #46
Da, i ja sam tamo prije par godina kupila jedan prsten od bijelog zlata, čak malo skuplji, i ok je, samo što cirkoni dosta brzo izgube sjaj (nosila sam ga jednom na čišćenje) s tim da ge ne nosim stalno, i baš pazim da ne ide u vodu i sl. Možda jer su cirkoni, a ne briljanti, ne razumijem se baš toliko...
Morat ću malo u pohod

Što se tiče sale dragi i ja smo otišli direktno u Lovački rog, što zbog ljenosti što zbog dobrih iskustava, nismo druge restorane ni obilazili. Zapisali smo se 13 mjeseci prije, kaparili 4 mjeseca prije, to mi je baš ok što ne moraš odmah kapariti. Tamo smo bili na nekoliko svadbi, hrana je super (uključujući i vegetarijansku), možete i sami odabrati dijelove menija, osoblje, atmosfera (malo je manji, niži stropovi, pa djeluje intimnije), sve , iako mi nije jasno gdje stane 250 gostiju (mi imamo 100-120). Frendica je imala svadbu 8/2010, imala je malo više od 150 gostiju, pa je dio gostiju u onom dijelu pod šatorom, ali su onda dosta daleko i od mladenaca i od muzike, ali tamo se recimo može pušiti. Uglavnom, nije se nitko žalio.
Toga bi me recimo bilo strah (da mi se svadba zbog pušenja ne preseli na parking) u Hotelu Duga Resa, osim ako imaju neku terasu ili sl. Bila sam jednom na Novoj Godini tamo, i bilo je ok, i hrana i osoblje.
Ni za La mirage nisam čula ništa loše, bila sam prije 3 godine na svadbi i prije 5 na godišnjici mature, isto sve ok.
Kristal je možda izgledom najmodernija sala, ali to što kažeš, skupi su. Tamo nisam bila na svadbi, samo jednom na ručku, niti znam baš nekoga tko je. Nešto mi zvoni da cijena ovisi o broju ljudi, ali opet ako je manje od 200, djeluje prazno jer je velika (sudim po slikama).
Eto, sad kad čitam čini se da nisam baš puno pomogla, ali vjerujem da ni sa jednom salom iz ''trouma'' nećete pogriješiti. Nama je Lovački djelovao najintimnije i najprovjerenije.
Kiki07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 09:49   #47
bilo kako bilo, nemoj nikako uzimati prstenje u lewiku, ja sam imala bed iskustvo sa zarucnickim prstenom, cak sam se uspjela i posvaditi sa gazdom dolje, inace nisam svadljiva osoba... buuuu lewiko buuuu!!!

mi smo uzeli u ZGu kod Kocija u Frankopanskoj, nama super =) imali smo sajamski popust od 20%. Prijateljica je uzela u zlatarni Geric na novom placu, mozda tamo da pogledas.
__________________
hiiihiiii
ihihch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:20   #48
j..mi jucer na sajmu kaparili u goran i pavao, oni su ti na placu.
nije skupo..a i dobili smo sajamski popust 20 %.

a u pothodniku ni jednu zlatarnu ja ne priznajem....za lewiko sam cula da su loši...a ova druga...isto mi nije nesto. kupili jedno rincice i i udrugoj( ne lewiku) su slicne bile puno jeftinije. mislim da je ta skupa. a isto da nije bas kvaliteta za te novce!

eto....
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 11:51   #49
ana.f1, pričala sam i ja na sajmu sa curama iz zlatarne goran i pavao, prvo sam mislila da su iz zlatarne križek, jer imaju hrpu prstenja sličnih (da ne kažem gotovo istih) kao i oni, baci oko na web stranicu od križeka prije nego ideš kod njh, pa me baš zanima jel se i tebi tako čini . Prstenje u svakom sluačju lijepo izgleda.
Nisam htjela kapariti unaprijed, otići ću vidjeti i kod njih, pa ako daju sajamski popust bez kapare super, ako ne...

ihihch , čula sam i ja svašta za njih (lewiko), tako da mi nisu u ruti. A baš sam si zapilila da bi kupila u Ka, iako i Koci i Križek, samo kod njih sam i gledala
Rekla mi je mama da si joj slala neki mail za reviju, misliš da nije išla?! Ona i njena frendica, svaka sa skoro 30 godina bračnog staža se nisu dale smetati, jedva sam im se utrpala!
Kiki07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 20:06   #50
Quote:
Kiki07 kaže: Pogledaj post

Eto, sad kad čitam čini se da nisam baš puno pomogla, ali vjerujem da ni sa jednom salom iz ''trouma'' nećete pogriješiti. Nama je Lovački djelovao najintimnije i najprovjerenije.
a daj mi reci. koliko plaćate stolicu? i meni je lovačko omiljeni restoran... osoblje super. gazda odličan i klopa meni najbolja u gradu a što je je. mnogi pamte svadbu po klopi i bendu.

tko će vam svirati? e da. daj mi reci. oćeš ti imati pratnju tamburaše? odnosno dragi? isto tako, ko će vam svirati i koliko traže?

Quote:
ihihch kaže: Pogledaj post
bilo kako bilo, nemoj nikako uzimati prstenje u lewiku, ja sam imala bed iskustvo sa zarucnickim prstenom, cak sam se uspjela i posvaditi sa gazdom dolje, inace nisam svadljiva osoba... buuuu lewiko buuuu!!!.
daaaa..lewiko je shit teško. a skupi za popizditi. nama su 4 para preporučila juwelier i imaju jako lijepo prstenje. moj zaručnički je super,. cirkončići svijetle ko blesavi a stalno su u vodi jer perem suđe 3 put na dan.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 08:58   #51
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
a daj mi reci. koliko plaćate stolicu? i meni je lovačko omiljeni restoran... osoblje super. gazda odličan i klopa meni najbolja u gradu a što je je. mnogi pamte svadbu po klopi i bendu.

tko će vam svirati? e da. daj mi reci. oćeš ti imati pratnju tamburaše? odnosno dragi? isto tako, ko će vam svirati i koliko traže?
Cijena stolice ovisi u meniju koji odabereš, uglavnom kompletan meni, sa uključenim kolačima i tortom je 45 eura.
Mi ćemo uzimati tortu i kolače na drugom mjestu, mislim da nas u tom slučaju stolica košta 40 ili 41. Možeš i mijenjati izbor jela u meniju koji odabereš.
Dodatno se plaćaju navlake 2 eura po stolici, ali su dijelili kupon za gratis navlake na sajmu :klap: jeeeej
Bend u sali je L'amour iz Rijeke, njima je cijena 12.000 kuna, malo su možda skuplji, ali vrijede svaku kunu. Pratnja su nam Štraseri, njih nisam čula kako sviraju, ali sam čula da su OK, traže 2.500.
Kiki07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 17:47   #52
Quote:
Kiki07 kaže: Pogledaj post
Cijena stolice ovisi u meniju koji odabereš, uglavnom kompletan meni, sa uključenim kolačima i tortom je 45 eura.
Mi ćemo uzimati tortu i kolače na drugom mjestu, mislim da nas u tom slučaju stolica košta 40 ili 41. Možeš i mijenjati izbor jela u meniju koji odabereš.
Dodatno se plaćaju navlake 2 eura po stolici, ali su dijelili kupon za gratis navlake na sajmu :klap: jeeeej
Bend u sali je L'amour iz Rijeke, njima je cijena 12.000 kuna, malo su možda skuplji, ali vrijede svaku kunu. Pratnja su nam Štraseri, njih nisam čula kako sviraju, ali sam čula da su OK, traže 2.500.

pa to je ok... moj stari si je dobar s petrićem.. tko zna možda skine koji euro na šarm

prihvatljiva je cijena. jer su zbilja kvaliteta.

meni se sviđa anđeli bend. oko 13 000 traže. al su super. i soatju do fajrunta. na ovoj svadbi su svirali do 7 ujutro
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:34   #53
cao cure

ma tko kaze da se karlovcanke ne udavaju evo ja sam tek par dana zarucena...a tek sada slijedi hrpa stvari za organizirat, tako da, drage moje, svaka pomoc je dobrodosla

kao prvo, sada zivim u Zadru, pa ce to biti pravi stres organizirat u KA, ali sve za ljubav

trazim jednu lijepu salu, sa super uslugom, i super hranom..bit ce oko 250 ljudi, trenutno razmisljam o Kristalu, Zganjeru i Princessu (Jaska), pa ako mi ista mozete preporucit, bila bi Vam mnogo zahvalna

LP iz Zadra
Martina&Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 01:17   #54
Quote:
Martina&Milan kaže: Pogledaj post
trazim jednu lijepu salu, sa super uslugom, i super hranom..bit ce oko 250 ljudi, trenutno razmisljam o Kristalu, Zganjeru i Princessu (Jaska), pa ako mi ista mozete preporucit, bila bi Vam mnogo zahvalna
ako tražiš salu s dobrom hranom odma eliminiraj kristal. klopa im je užas Bljuvajući smajlići na ovom su podfroumu ZABRANJENI. Mayo

ako tražiš veliku i estetski lijepu salu, onda definitivno kristal. u ove druge dvije nisam bila pa ne mogu komentirati.

Zadnje uređivanje Mayo : 28.02.2011. at 00:41.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 20:20   #55
Meni osobno nije loše ni u restoranu Zrinski (Dom HV). Bila sam na svadbi i bilo je super! Samo nisam sigurna koliko ljudi stane!
BSO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 01:12   #56
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
Bljuvajući smajlići na ovom su podfroumu ZABRANJENI. Mayo
isprike. nisam znala. a zaš su zabranjeni?

Quote:
BSO kaže: Pogledaj post
Meni osobno nije loše ni u restoranu Zrinski (Dom HV). Bila sam na svadbi i bilo je super! Samo nisam sigurna koliko ljudi stane!
ee taj i mene zanima. to drži vojska. mislim da stane puno ljudi jer se tamo održavaju maturalne večere. 150 bi trebalo stat.

al baš i mene zanima.

a i onaj novi restoran koji je otvoren. Panorama. i on me zanima.
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 02:11   #57
radosti i muke po vjenčanju

Bok. Nova na forumu. Planiram vjenčanje u 2012 u Karlovcu. Još nemamo datum jer nam nije bitan, prilagodit ćemo ga sali i bendu koje već odaberemo. Bila sam na svadbama u svim salama u Karlovcu i svakoj našla mane i prednosti. Sala koja me zanima je jedina u kojoj nisam bila baš na svadbi- Žganjer u Jaškovu. Pa ako je netko bio tamo na svadbi unazad pola godine, molim dojmove. Znam kako izgleda prostor i što nude, ali me zanima koliko se drže dogovora, kakva je hrana, ima li dosta hrane i kolača i takve stvari. Ako netko ima saznanja o tome bila bih zahvalna

Isto tako, ako netko ima iskustva sa foto- videom Miro iz Ogulina?


thanx
Mekintoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 10:46   #58
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
isprike. nisam znala. a zaš su zabranjeni?
Piše u pravilima
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 11:13   #59
Quote:
Mekintoš kaže: Pogledaj post
Sala koja me zanima je jedina u kojoj nisam bila baš na svadbi- Žganjer u Jaškovu. Pa ako je netko bio tamo na svadbi unazad pola godine, molim dojmove.
thanx
Mislim da kod njih nista nije dosljedno! Naime, bili tamo na nekoj svadbi i bilo predobro, hrana fenomenalna, konobari brzi, usluzni, stvarno niceg nije falilo! A onda par mjeseci poslije toga bili na krstitkama, totalni potop...konobara nigdje, hrana je izlazila hladna, pa je nije bilo dosta, onda su krenuli sa klasicnim pretrpavanjem sa jednog stola na drugi...
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 01:20   #60
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Mislim da kod njih nista nije dosljedno! Naime, bili tamo na nekoj svadbi i bilo predobro, hrana fenomenalna, konobari brzi, usluzni, stvarno niceg nije falilo! A onda par mjeseci poslije toga bili na krstitkama, totalni potop...konobara nigdje, hrana je izlazila hladna, pa je nije bilo dosta, onda su krenuli sa klasicnim pretrpavanjem sa jednog stola na drugi...
hmm.. e sad ovisi kakve su krstitke bile. jer realno ako su bile manje, onda je i manji priljev para i ne znam zašto, al se sve osjeti i na posluzi.

ja sam bila na puno prigoda raznih u lovačkom rogu i definitivno mi je to omiljen restoran.

nadam se da će se i dragi složit tamo za svadbu
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.