Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2011., 22:06   #1
Talking Kako skinuti prednji branik

Imam Hyunday Accenta.. imao sam dosta problema sa njim sad je sve bolji i bolji.. nije se financijski isplatilo ulaganje u njega ali radi nekakvog zadovoljstva je... Sad me zanima kako bi mogao skinuti prednji branik.

Da li moram prvo skinuti gume, pa blatobrane i onda se dočepati onih šarafa s unutarnje strane ili ima neka lakša metoda a da pri tom prednji branik ostane u jednom komadu
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:11   #2
sacekaj malo do 23h, dodje lik koji skida branike preko foruma i to za džabe
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:13   #3
haha.. ma neću mučit čovjeka volim i ja zaprljat ruke
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:16   #4
, koja godina accent? ustvari eventualno skinut zaštitne plastike ispod blatobrana da se dođe do vijaka, možda ni to
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:19   #5
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
, koja godina accent? ustvari eventualno skinut zaštitne plastike ispod blatobrana da se dođe do vijaka, možda ni to
accent je 98 godište.. ako idem skidati zaštiten plastike onda ide i kotač i blatobran dole... ja sam uspio nekako zabiti ruku iza blatobrana i odvrtiti vijak e al onda me uklještilo u ruci jer sam živac prignječio i sad imam problem što sam olabavio vijak a nema šanse da guram ruku opet tako iza blatobrana

Zadnje uređivanje dragan0020 : 28.02.2011. at 22:26.
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:29   #6
Quote:
dragan0020 kaže: Pogledaj post
Sad me zanima kako bi mogao skinuti prednji branik.

Da li moram prvo skinuti gume, pa blatobrane i onda se dočepati onih šarafa s unutarnje strane ili ima neka lakša metoda a da pri tom prednji branik ostane u jednom komadu
najlaksa metoda... das ga mojoj staroj, skinice ti ga u komadu u djelicu sekunde...
malo teza metoda... slijedi...

Quote:
dragan0020 kaže: Pogledaj post
accent je 98 godište.. ako idem skidati zaštiten plastike onda ide i kotač i blatobran dole... ja sam uspio nekako zabiti ruku iza blatobrana i odvrtiti šeraf e al onda me uklještilo u ruci jer sam živac prignječio i sad imam problem što sam olabavio šeraf a nema šanse da guram ruku opet tako iza blatobrana
moras skinit vide s unutrasnje strane blatobrana (na plasticnoj oplati oko kotaca), zatim skidaj livi i desni zmigavac, jer ispod njih imas takodjer vidu kojom ti se plastika drzi za lim, pa se zavuci s donje strane, vidices dvije duge plasticne trake na kraju kojih su plasticne kopce (eventualno vide) koje tribas skinit, kad podignes haubu imas 3-4 plasticne kopce.
ako imas tanke ruke, mozes odvidat metalni nosac plastike branika (zapravo sam metalni branik) koji se drzi sa po 3 vide sa svake strane branika... mislim da je to to... ako di zapne, nemoj na silu, ocito se jos negdi drzi, samo se sad napamet ne sicam...

e, da... ako nemas tanke ruke, vjerojatno ces morat skinit i far da bi skinia metalni branik...

Zadnje uređivanje wifi : 28.02.2011. at 22:55.
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:52   #7
i da predložim alternativu skidanju kotača(pretpostavljam da ti treba mjesta za šarafciger), smotaj puni u jednu stranu. ne mogu se oteti dojmu da si gurao ruku između kotača i blatobrana a da kotači stoje ravno
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 16:49   #8
haha... ma nema šanse da ruku ugram ako guma nije namotana u stranu... znači nema druge metode nego dignut prvo jednu stranu skinuti gumu, blatobran, žmigave itd pa ga opet stegnut itd. jer netreba šarafciger nego kombinerke ili francuska klješta ona.... ahh jbg
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.