Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2011., 22:37   #81
jel se dobije usb s mobitelom ?? neznam dal da si uzmem Mini,nokiu x2 ili x3-02 ??
__________________
Everywhere I go bitches always know that Charlie Scene has got a weenie that he loves to show :D
charlie_scene is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 22:55   #82
Prijatelj je dobio- ako se dobro sjećam.
A, za ovu odluku bih te molio da otvoriš temu u podforumu Usporedbe mobitela (prije otvaranja pročitaj tamo pravila ).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 12:04   #83
zna li možda tko što aktivirati ili instalirati na ovom mobu da sve što skinem preko marketa da se instalira na sd karticu pošto mi je memorija telefona već puna te na nju više ništa ne ide...zahvaljujem
nospen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 19:04   #84
Pozdrav svima. Imam jedan problemčić sa svojim Minijem
jučer sam dobila poruku i uopće ju nisam mogla otvoriti/pročitati, samo mi i dalje na ikonici za poruke ima znak da imam jednu nepročitanu poruku, a kad ju pokušam otvoriti, odmah me prebaci na pisanje nove poruke. Zna li itko u čemu bi mogao biti problem? Do jučer nisam uopće imala sličnih problema :/
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 11:15   #85
također imam problem.
ne mogu se spojiti mobitelom na internet kad sam doma na moju mrezu iako upisem i sifru.
upomoc!!!
samojednomburaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 10:26   #86
Molim pomoc. Htjedoh sogorici ubacit facebook i tako neke app, odem na taj market preko preglednika(ona nema tu app, bar ne mogu nac) i ukucam svoj gmail i ne da mi skinut nista. Inace interesiraju je samo free applikacije. Kako?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 13:46   #87
Taj gmail mora biti upisan i u mobitelu.
Vjerojatno ti zato ne da skidati.

Znači, na mobitelu nađi Market (ima ga 100%- ako nije nešto kemijala s ROM- ovima, u što čisto sumnjam) i tamo se logiraj i skidaj.
Ne možeš "slučajno" kupiti aplikaciju koja se plaća- traži te sve podatke- tako da za to ne trebaš brinuti.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 21:09   #88
kak se maknu aplikacije koje su na početnom zaslonu samsunga galaxy mini?
i kak izbrišem iz favorita stranice na internetu?
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 21:24   #89
1) malo duži pritisak na ikonu aplikacije, potom Delete (ili Uninstall, ako se želi deinstalirati)

2) kad si u default browseru, pritisni onu crvenu trakicu sa zvjezdicom gore desno, pod Bookmarks malo duži pritisak na polje, iz izbornika odaberi Delete bookmark, potvrdi sa OK
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 21:26   #90
aha da, i kak se povezuje sa kompom?
kad sam ga prvi put spojila sa usb kabelom neš mi se instaliralo al ga nema na kompu da ga negdje mogu nać i kliknut na njega...jer sam brijala na taj način izbrisat te stvari koje me muče...
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 21:28   #91
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
1) malo duži pritisak na ikonu aplikacije, potom Delete (ili Uninstall, ako se želi deinstalirati)

2) kad si u default browseru, pritisni onu crvenu trakicu sa zvjezdicom gore desno, pod Bookmarks malo duži pritisak na polje, iz izbornika odaberi Delete bookmark, potvrdi sa OK
ajme puno ti hvala,ma nebi nikad ovo skužila!
hvala hvala
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 22:20   #92
Instalirao ti se Samsung driver za OS koji koristiš (vjerojatno Windows). Postoji i program Samsung Kies koji služi sinkronizaciji podataka između računala i mobilnog uređaja, no ne znam da li to uključuje i bookmarks.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:32   #93
evo još samo zadnje pitanje, već mi je neugodno kolko sam dosadna al ovo je fkt zadnje.

neznam jel to do moba ili do mreže al je sljedeća situacija:
ja sam na mreži bon bon i preko njih imam bespl.internet. dok sam imala stari mob sve je funkcioniralo ok i sad se prebacim na ovaj samsung i skida mi pare zbog tog interneta.a evo još jučer sam besplatno surfala preko svoje stare nokie.
i sad mi nije jasno do čega je to...
pitat ću i njih u bon bonu al možda trebam podesit neš u mobu ili...?
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:41   #94
besplatni Internet na Bonbonu? mislim da ne

prijenos podataka bez aktivacije paketa košta 0,70 Kn/MB
mali paket Internet uključuje 50 MB za 10 Kn/mj

kad si već na Bonbonu, skini si Probonbon - Android Market za praćenje troškova, aktivaciju paketa itd.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:47   #95
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
besplatni Internet na Bonbonu? mislim da ne

prijenos podataka bez aktivacije paketa košta 0,70 Kn/MB
mali paket Internet uključuje 50 MB za 10 Kn/mj

kad si već na Bonbonu, skini si Probonbon - Android Market za praćenje troškova, aktivaciju paketa itd.
ma je,to je sigurno...nadoplati se 40 kn i može se bespl.surfat s time da se ti novci ne troše...samo su uvjet da se može pristupit netu.
pitala sam sad njih u bon bonu pa su rekli da će mi provjerit...
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 12:12   #96
nadoplatom 40 Kn dobivaš 1000 minuta besplatnih razgovora unutar Bonbon mreže bez uspostave poziva, dok te novce trošiš na SMS/MMS poruke i Internet (prijenos podataka), osim ako ne misliš na Facebook zero
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 01:00   #97
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Taj gmail mora biti upisan i u mobitelu.
Vjerojatno ti zato ne da skidati.

Znači, na mobitelu nađi Market (ima ga 100%- ako nije nešto kemijala s ROM- ovima, u što čisto sumnjam) i tamo se logiraj i skidaj.
Ne možeš "slučajno" kupiti aplikaciju koja se plaća- traži te sve podatke- tako da za to ne trebaš brinuti.
Trazio i trazio...
Ima li kakva trazilica na njemu kao na iphoneu npr?
Mislis, sync mail s aplikacijom za mail na mobu ili upisati mail u marketu na mobu?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 09:10   #98
za pristup aplikacijama, pritisni srednju ikonu u dnu ekrana (onu iznad tipke za početni zaslon); naći ćeš i Market i Google Search

Podrška za GT-S5570 SAMSUNG
pročitaj si priručnik za korisnike (na hrvatskom ili engleskom), bit će ti jasnije
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 11:03   #99
Pozdrav! Podržava li ovaj mobitel whatsapp i viber? Unaprijed hvala na odgovoru¨!
MarinaMicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 11:43   #100
WhatsApp Messenger - Android Market

Viber : Free Calls & Messages - Android Market
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.