Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 18:56   #1761
Quote:
SuputnikZivotni kaže: Pogledaj post

p.s. stvarno si kamatar Sportivo24??
ja potvrđujem da je
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:56   #1762
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Neće se komentatori poboljšati. Cvijanović je već više od desetljeća grozan.
amen


I da nastavimo dalje s kritiziranjem. Sinoćni raspored
Nije bilo prijenosa prvog poluvremena Sevilla-Real zbog tenisa, ali zato su prenosili Porto-Benfica od početka do kraja. I od 23h na SK3 išla je snimka Barcelona-Celta, a od prijenosa utakmice vodeće ekipe Primere, koja igra u to vrijeme, ni P.

Ako je i od Sport Kluba, previše je
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 14:52   #1763
Bio je na sk5 prijenos Reala od prve minute
damek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 18:50   #1764
Quote:
damek kaže: Pogledaj post
Bio je na sk5 prijenos Reala od prve minute
Imam Total, a na Totalu su samo Sport Klubovi 1-3. Ima i HD kanal, ali nemam HD reciever
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 23:55   #1765
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ja potvrđujem da je
Evo, covjek potvrdio.

Javi se suputnice privatno ako trebas zajam
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 15:56   #1766
Ovi komentatori na Sport klubu su stvarno živi užas. Baš me briga za koje novce rade. Njima je u interesu da ih netko zamijeti i da završe negdje drugdje za možda bolju lovu. Neki od njih jednostvano ne znaju i ne razumiju sport i nikad neće nešto naučiti. Netko je ovdje rekao da im treba dati vremena. Žao mi je ali dovoljni je vremena prošlo i ništa se nije promijenilo. Užas!!!! Na žalost moram gledati jer nemam gdje drugdje. To je najveća katastrofa!
novogradnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 19:25   #1767
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Evo, covjek potvrdio.

Javi se suputnice privatno ako trebas zajam
Radije bih da si napisao ti "Da, jesam kamatar!", nego da mi to treća strana piše!
Ne trebam zajam, hvala! A i da trebam, to ovako ne bih radio ni u ludilu! Tebe sam više shvatio kao tipa koji kuca ljudima na vrata i podsjeća ih da kasne sa ratama, ali ispalo da si zajmodavac! A možda i jesi ovo prvo, ali eto, s vremenom si postao i zajmodavac !

Što se teme tiče, što ti misliš danas kakav je sportklub danas u odnosu prije 4-5 godina?? Koliko sam shvatio, radio si i jedno vrijeme za njih i krećeš se i u "tim vodama"!

Slažem se da su komentatori loši! A to da komentatori toliko utječu na vas da utišate tv i tako gledate i dalje mi je u rangu fenomena ! Ono da promijenite program zbog lošeg komentatora još mi i može proći! Iako sam to ne radim kada gledam nešto što me zanima! Kao npr. žensko finale u tenisu u Miami-ju! Završilo i pitaju sudionice za komentar, a komentator govori o nečemu posve trećemu, umjesto da zašuti da se čuje što ih se pitalo i što kažu. Ali nije mi pokvario dojam susreta, već mi je navukao osmijeh sa načinom komentiranja !
Ipak mislim da mnogi komentatori sa SK još "bruse" svoja znanja o komentiranjima . Osjeti se u glasu da su to još mladi ljudi i zna mi biti zabavno kada slušam kako se snalaze. Pogotovo kada ne znaju što bi rekli, pa kažu nešto deseto !
__________________
Putnik kroz život
SuputnikZivotni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 23:06   #1768
Ako netko radi za konkurenciju ili ima neke neraščišćene privatne račune osnova pristojnosti bi bila da se suzdrži od anonimne pljuvacine, ali to je očito teško očekivati.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 23:49   #1769
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Ako netko radi za konkurenciju ili ima neke neraščišćene privatne račune osnova pristojnosti bi bila da se suzdrži od anonimne pljuvacine, ali to je očito teško očekivati.
A da? A po kojem to uvrnutom razmišljanju, molim te?

Ovo je javni forum, ljudi ostavljaju mišljenja, impresije... Sport klub je očajan kvalitetom i u mnogim drugim aspektima i svatko to ima pravo i napisat, kako god i na koji stilsku način mu se prohtije.

Pa čak da to i nije istina.
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 00:28   #1770
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Ako netko radi za konkurenciju ili ima neke neraščišćene privatne račune osnova pristojnosti bi bila da se suzdrži od anonimne pljuvacine, ali to je očito teško očekivati.
Po kojem to kriteriju ?!
Ako je netko stvarno radio tamo mozda bolje zna stanje i moze dati jasniju sliku, zasto bi to po tvojim totalitarističkim metodama bilo zabranjeno ?
Ti dakle imas pravo anonimno izreci svoje misljenje ali to isto pravo ne dajes svima ostalima, osim toga impliciras da netko ima privatnih problema sa njima zasto ? Samo zato jer mu se misljenje razilazi od tvoga, ili pak ti tamo radis pa po odvjetničkoj crti branis svog hranitelja ?!

Iz tvog se posta jasnije izvlaci upravo to nego li iz bilo kog prijasnjeg ono sto ti tvrdis.
Ne postavljaj se s visoka na javnim forumima i nemoj misliti da si ti mandator pisanja i javnog misljenja.
Samo toliko.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 00:48   #1771
Zašto se prenosi utakmica miami heat - toronto raptors pored utakmice san antonio - indiana? Razumio bi da ovi igraju kasnije, no igraju pola sata prije, k tome dvoboj prvih momčadi iz zapadne i istočne konferencije, ZAŠTO, KAKO, ČEMU?
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 08:46   #1772
Ajde dobro, žuta loptica nije anonimna, ona moze pisat .
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 12:14   #1773
Opet danas vidim mogući problem. Na SK2 su stavili Davis Cup Švicarska-Kazahstan koji bi se mogao dosta odužiti, a za 17h je predviđen nogomet West Ham-Liverpool. I sad postoji mogućnost da neće biti utakmice zbog tenisa. Umjesto da su englesku ligu stavili na 1 ili 3. A u to vrijeme na SK1 ide austrijske liga, a na SK3 nebitna utakmica španjolske lige
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 20:34   #1774
Prekinuli polufinale FA kupa 10 minuta prije kraja (i vjerojatno prije penala) da bi prikazali košarkašku utakmicu naše lige. Nisu se mogli uključiti nakon nogometa.

Jel netko zna koliko još imaju prava na Engleze (jedini razlog zašto ih ja osobno gledam)? Već su izgubili prava na utakmice u 16:00 subotom, mogu li i ostatak izgubiti?
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 11:23   #1775
Evo jedan i od mene za Sport Klub i prekid prijenosa utakmice usred drugog produžetka.
Bravo, čestitam, tako se to radi. Nastavite tako i dalje
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:19   #1776
nevjerojatno da prekinu prijenos. Pa ljudi uključite se kasnije ili idite s odgođenim prijenosom.
novogradnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 14:19   #1777
Ljudi, kako to da sutra nema prijenosa atletico-elche na sportklubu? Na rasporedu pise da prenose dvije utakmice engleske druge lige!!!
s14nj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 18:19   #1778
ne prenose nba playoffs????
dugacki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 23:43   #1779
bilo sinoć
Stara Mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 18:05   #1780
ečki nba playof vam je zasada katastrofa! pogledajte malo arenu kako prenosi nhl playoff,gotovo svaki dan je 1 tekma!
yzerman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.