Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 11:49   #1
PES 2008

Evo brzo nam izlazi i novi pes, a po svemu se meni cini dobra stvar, a tu se moze skinit i demo
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:04   #2
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Evo brzo nam izlazi i novi pes, a po svemu se meni cini dobra stvar, a tu se moze skinit i demo
Cijela ova prica oko TeamVision-a mi zvuci dobro, a citao sam veliku reportazu u casopisu za PS3 o igri gdje je zakljucak da je igra dosta inovativna i solidan skok u novu generaciju. Posto cu si uskoro kupiti PS3 jedva cekam igranje na velikom widescreen televizoru u full-HD rezoluciji.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:16   #3
Je....Ja sam ga narucio za 200 kn!!!
 
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:16   #4
Quote:
elipsa kaže: Pogledaj post
Je....Ja sam ga narucio za 200 kn!!!
Di si ga narucil?

Jel znate dal ce bit mogucnost LAN-a? Nigdje to nisam mogo nac
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 20:34   #5
ima na sendit za 30 eura sa dostavom

a sto se tice LAN-a, najavljivalo se da ce biti, no vidjet cemo za mjesec dana
herci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 21:05   #6
Hmmm... kaze frend da mu se cini kao da sa boljim igracima (henry, ronaldo, kaka u demo-u) kao da mozes cijeli teren prec bez da balun izgubis...
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 21:15   #7
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Hmmm... kaze frend da mu se cini kao da sa boljim igracima (henry, ronaldo, kaka u demo-u) kao da mozes cijeli teren prec bez da balun izgubis...
Šta je tu drugačije od PES6?
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 00:58   #8
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Hmmm... kaze frend da mu se cini kao da sa boljim igracima (henry, ronaldo, kaka u demo-u) kao da mozes cijeli teren prec bez da balun izgubis...
Zaboravio si na Ronaldihna kojem fali samo plašt od supermena i da leti po terenu. Zaletiš se sa tri igrača na njega on prođe kroz njih WTF?
Japanci malo prjetjeruju sa Adrianom koje favoriziraju malo previše, iako je u totalno lošoj formi več pune dvije sezone, on je nezaustavljiv. Nema obrambenog koji ga može rušiti, ili dva obrambena u duelu sa njim nemaju šanse.
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 20:27   #9
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Hmmm... kaze frend da mu se cini kao da sa boljim igracima (henry, ronaldo, kaka u demo-u) kao da mozes cijeli teren prec bez da balun izgubis...
u fifi 2008 je to normalna stvar. Probao i ne vjerujem
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:54   #10
Demo dosta obecava,makar je ogranicen na 6? reprezentacija i 5 min utakmice. grafika nije losa,primjetio sam da igraci bolje ulaze u prostor.Za teamvision nisam siguran,morao bi ic igrat jos,pa pokusavat proc komp na istu foru da vidim jel ce me zatvarat.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 15:27   #11
Quote:
swedish22 kaže: Pogledaj post
Demo dosta obecava,makar je ogranicen na 6? reprezentacija i 5 min utakmice. grafika nije losa,primjetio sam da igraci bolje ulaze u prostor.Za teamvision nisam siguran,morao bi ic igrat jos,pa pokusavat proc komp na istu foru da vidim jel ce me zatvarat.

Ak se mene pita demo obećava kurac. Osim (malo) bolje grafike, kaje drukčije nego u šestici?
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 20:06   #12
Quote:
Me, myself & I kaže: Pogledaj post
Ak se mene pita demo obećava kurac. Osim (malo) bolje grafike, kaje drukčije nego u šestici?

kolko sam ja vidio, ima razlike. npr kad se tvoj igrac rijesi lopte, odma ti trci naprijed u prostor, a ne stoji ko panj. to je jedna od stvari koje sam primjetio...
i koja dosta mjenja nacin igre
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:18   #13
Quote:
Bo$$ kaže: Pogledaj post
kolko sam ja vidio, ima razlike. npr kad se tvoj igrac rijesi lopte, odma ti trci naprijed u prostor, a ne stoji ko panj. to je jedna od stvari koje sam primjetio...
i koja dosta mjenja nacin igre
šališ se?!?! Pa je li moguće da su napokon to napravili kako spada u novom PESu?
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 13:45   #14
pogledajte kako su nam loše repku opet napravili

link
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:28   #15
Može li mi netko reći kakvi su zahtjevi? Hoće li mi ići (Athlon 2500+, 512 mb rama te Radeon 9600 XT)?
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:58   #16
Oce,ali na medium detaljima
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:02   #17
Nadam se da će biti više liga i klubova. i da će biti licencirana hrv. reprezentacija jer mi se neda gledati na ekranu ime tipa pkro=pršo

http://www.killer-mydesk.blogspot.com/
dbura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:04   #18
barton 2500@3200+
1gb rama
gf6800gt ddr3

i ono, kolko tolko je igrivo na medium pa si misli..

hrvatska repka je licencirana tako da ce biti prava imena, a prko ionak ne igra za repku vise


u svakom slucaju napredak je vidljiv, no ipak je ovo samo demo, a nemogu zapravo nista reci dok ne odigram protiv drugog covjeka
herci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 10:33   #19
Quote:
dbura kaže: Pogledaj post
Nadam se da će biti više liga i klubova. i da će biti licencirana hrv. reprezentacija jer mi se neda gledati na ekranu ime tipa pkro=pršo

http://www.killer-mydesk.blogspot.com/
Pa možeš skiniti patch
dava_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:51   #20
moci ce i 512rama...Ako ide PES6 na 256!
Molba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.