Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2009., 19:10   #1
Allods Online [*]

Otvaran ovu temu jer je nisan naša na forumu i to mi je malo čudno. Radi se o ruskom MMORPG-u koji je takozvani nastavak istoimenog Allodsa iz 1997 godine. Igra je besplatna uz cash shop koji neće nikako utjecat na gameplay pošto se mogu kupiti samo modni detalji poput tetovaža, frizura... i oprema za niske lvl-e. Ovo nije još jedan niskobuđetni f2p naslov jer je u njega uloženo preko 13 mil. dolara. Ruska verzija igre je već izašla, a europska izlazi oko 9. mjeseca. Evo linkovi za neslužbeni forum na kojemu se može saznat skoro sve šta vas zanima o igri - FORUM , njihova službena stranica je zasad samo na ruskome pa se može čitat samo uz pomoć google translate - WEB . Osobno iman jako velika očekivanja u vezi ove igre i mogla bi bit jedna od boljih MMORPG-a trenutno
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 03:06   #2
ma.. jos jedna wow kopija
__________________
Zato!
Trakavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 10:55   #3
Quote:
Trakavica kaže: Pogledaj post
ma.. jos jedna wow kopija
zna san da će neko to napisat
prvo igra malo podsjeća na wow, ali ako ćemo tako, zar svaka igra ne podsjeća na njega, warhammer online, LOTR online.... ova igra ima jednu važnu stvar šta WoW nema - Astral, to je svemir po kojem možete putovat i borit se sa svojin brodovima, otkrivat nove otoke i ako prvi otkrijete neki novi otok možete mu dat ime koje poželite, i nebi baš reka da je kopija WoW-a jer Allods postoji od 1997 i rađena je na tematiku te igre i Evil Islands....
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 23:13   #4
Evo izašli su novi SS-ovi iz igre, igra je još u ruskoj beti...

http://ipicture.ru/Gallery/Viewfull/21942280.html - Orcs

http://ipicture.ru/Gallery/Viewfull/21942183.html - ovu su gibberlingsi, uvik se "rađaju" u grupi od 3 i kontroliraju se ka jedan igrač

http://ipicture.ru/Gallery/Viewfull/21940718.html - Elves

http://ipicture.ru/Gallery/Viewfull/21941623.html - Arisen, to su mrtvi oživljeni pomoću suvremene tehnologije...
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 08:26   #5
Allods [free, jos uvijek closed beta]

Ja i još par prijatelja odlučili smo napraviti balkanski guild, pa svi koji su sa balkana moći će se pridružiti guildi...

Imat ćemo forum, teamspeak i ostale potrebne stvari za vodit dobar guild.

Tko je zainteresiran može mi se javit na msn, skype ili gtalk da ga imam u vidu kao člana za open betu...

U guild mogu uć samo Hrvati, Srbi i Bosanci, možda i neki Slovenac

Ime guilda se još nezna, trenurno se pregovara tako da će moći svi sudjelovati u izboru naziva guilde.

Ukoliko neće biti velik odaziv ljudi sa balkana, u guild ćemo primati sve ljude. Al sumnjam Ima nas dosta.

MSN:
[email protected] | Skype: xyxjasilixyx | GTALK: [email protected]

http://en.allods.gpotato.eu/

Više o tome na:

http://en.forum.gpotato.eu/?CD=ALLOD...ALLODS_EN_F008
xyxjasilixyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 12:56   #6
A da napišeš nešto o samoj igri, budući da je totalno nepoznata?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 01:24   #7
ukljucio sam se jos na CBT1 na US serverima, sad sam trenutno na EU u Balkan guildu Toxic (empire), humoristicna igra, odlicno graficki odradjena... ostatak (questovi, skilovi, nacin borbe) solidan ne nesto preoriginalan, solidna igra zasad, makar skriva svu svoju moc posto je beta i ograniceni su lvl (CBT2) do 25.

impresionira broj klasa i skillova, narocito podskillova (talent tree) pomocu kojeg mozete razviti lika...
__________________
kaj bola` ima
Glaube Feitosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:50   #8
Ima mozda netko beta key za eu verziju?
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 00:31   #9
igrao sam guild warse godinu i pol dana (jebena igrica i jedva cekam dvojku), ali mi se ne da vise zato sto sam njub za ekipu koja to igra 4 godine. nakon toga sam odlucio probati runes of magic. lose. nakon toga sam probao perfect world. katastrofalno lose. nakon toga sam si rekao, pa jebemu sve, platit cu koliko god treba za dobru igricu. kupio aion. katastrofa jedna za drugom i vec mi se mmo thing pocinje penjati na zivce. stalno se pitam zasto nisam na vrijeme poceo igrat GW?! ali ok. onda sam dobio kljuc za betu allods online. skidam klijent upravo. po svim recenzijama, filmicima i ostalim slicnim stvarima sam stekao jako dobar dojam o ovoj igrici. jos malo pa cemo vidjet oce li taj dojam ostati ili ne. molim boga da ostane.
__________________
Players change, but the game remains the same.
Blut Royale is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 21:57   #10
sto se tice beta keya, sutra ti pocinje 4. close beta. kljuc nije potreban, samo se moras registrirat na njihovoj stranici i skinuti igricu. navodno.
__________________
Players change, but the game remains the same.
Blut Royale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 13:45   #11
Edit: kljuc je potreban.

igrica je pocela jucer oko 23 sata i za sad mi se jedino ne svida sto su im serveri nestabilni.
__________________
Players change, but the game remains the same.
Blut Royale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 23:39   #12
Ti igras US verziju?


Ja sam na EU,malo isprobavam dok ne krene OB.Neda mi se bas puno dizat lvl kad znam da ce sve brisat .
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:53   #13
ma slucajno sam se prijavio na US pa igram US. nisam citao url dok sam se prijavljivvao. ali mislim da to i nije toliko binto. jedino sto znam je da je igrica dobra, ne rpetjerano ali za ono kako ja to planiram igrati (prazan ured, noc, par frendova, par litara vina) je dovoljno dobra.
__________________
Players change, but the game remains the same.
Blut Royale is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 10:40   #14
evo uskoro ce open beta, 16.2. nadam se da cemo se vidjet u igri...
ToniT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 17:13   #15
evo upravo se skida ovo...jel igra tko open betu vec?
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 18:52   #16
A evo ja sam zaigrao...
sa ''human'' mageom...

Ukratko, vidim da ima jedan server, a na serveru mozete imati likove samo jedne zaraćene strane.

Početni turtorial koji traje nekih cca 15 minuta je uzasno dosadan i naporan sa debilnim questovima. Kada to zavrsite, ceka vas jos takvih questova, ali kada vidite ugodnu atmosferu i hrpetinu igraca nekako vam se popravi dojam

Uglavnom me se nije dojmio mage, al to je samo moje misljenje. Ne svida mi se stacking efekt koristenja samo jedne skole magije koji daje random efekt.
tako da cu malo kasnije probati nesto drugo al ne da mi se sve ispocetka....
malo kasnije
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 19:32   #17
Ufff puno bolji dojmovi s ove druge strane
Zanimljiv (donekle) turtorial, brzo zavrsen, glavni grad fascinantan, atmosfera odlicna
A ovaj quest sa PoW jest malo glup al sta sad, kao da su oni iz WoWa kill 10 kobolds bolji....

Ako je netko za guild na empire strani nek se javi.
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 19:56   #18
i ja igram magea...ovog nekog undeada
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 21:41   #19
kolko vas igra? i ja cu narednih dana pocet igrat..
samo par pitanja:
1. kakav je pvp?
2. jel ima item mall i dal puno pomaze u igri?
3. kakva je kustomizacija lika?
Melph is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 22:14   #20
1. nisam probao, kazu da je dobar, pogotovo kad guildovi pocnu upravljat svojim brodovima, i ogromne bitke i pljackanja
2. slabo, koliko sam ja vidio slabo. bar zasad. samo neki potioni, estetski dodatci i recepti za crafting. nadam se da ce tako i ostati.
3. ovisi kakva. fizicki izgled ili?
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.