Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2005., 10:04   #1
Znojenje i neugodni mirisi

ne mogu da ne psujem
isfrustrirana sam i ljuta
naime problem je u tome što se znojim ko' idiot, i to nevažno o godišnjem dobu, naravno malo se još pojača po ljetu.super.
probala sam sve..SVE..od jeftinih dezića iz DM-a do Vichy dea koji naravno nije ništa pomogao..
ne tražim ja da znojenje u potpunosti prestane ali bar da se smanje te proklete znojne mrlje
i šta ja sad hoću od vas, ne znam.znam bilo je već prije tema ali možda netko naleti i predloži nešto, očajna sam..
pitala sam čak i doktoricu za nešto medicinsko no ona je naravno počela ..bla bla bla to je normalno..žlijezde..bla bla bla...dovraga kod mene nije, to nije normalno. želim to riješiti jer mi stvarno predstavlja veliki problem..also predlagajte..cijena stvarno nije bitna dala bi sve pare što imam.. ..možda da odem kod doktora? kojeg? tko se s tim bavi? buuuuuu
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 11:34   #2
Ček ne kužim? jel tebi smeta to što se oznojiš pa se 'to vidi' preko majice?? ili ti smeta što se oznojiš pa smrdiš??

Jer i ja se svaki dan oznojim prek majice i tu nema pomoći... ali zato dva-put dnevno perem pazuha i stavljam stick od Neutro Robertsa, tako da se 'ne osjetim'
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 11:41   #3
i moja sestricna ima isti problem kao i ti. preko ljeta ne smije nostit nista svijetlo jer joj se takoder te mrlje vide. nisam sigurna, ali mislim da je isla kod dermatologa zbog toga. rekla je da joj taj od vichyja nije nista pomogao. jesi probala pitati tete u ljekarni za savjet? one nekad znaju i bolje od doktora sto koristit. proslog ljeta se reklamirao neki proizvod protiv znojenja, navodno bez alkohola. ne mogu se sad sjetiti firme da me ubijes, ali znam da se prodaje poput vichyja samo u ljekarnama.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 11:54   #4
imam frendicu sa slicnim problemom, jako se znoji. ne smrdi, ali joj je uvijek fleka na svemu. ja sam proslo ljeto koristila od uriagea dezic, bio mi je genijalan, preporucila joj i odusevljena je. kosta oko 100 kn, traje do 3 mjeseca, ali stvarno je fantastican. pitaj u apoteci. good luck!
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 12:07   #5
Quote:
Lola kaže:
imam frendicu sa slicnim problemom, jako se znoji. ne smrdi, ali joj je uvijek fleka na svemu. ja sam proslo ljeto koristila od uriagea dezic, bio mi je genijalan, preporucila joj i odusevljena je. kosta oko 100 kn, traje do 3 mjeseca, ali stvarno je fantastican. pitaj u apoteci. good luck!


..cek, pa nije moguce da dezic sprijeci znojenje..tj. znojne fleke po robi?

..nemre se protiv toga nis..postoje i samoljepljivi, ja ih zovem ulosci koji se lijepe u majicu, al kad to stavis bojis s da bu ispalo van, a i prevelki su i kuze se..jednostavno dok kupujes robu nastojis uzimati boje kod kojih se to manje vidi..drugog rjesenja nema..svi se znojimo..bitno da se ne cujes
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 13:47   #6
Re: jebemu mater

Quote:
žujaa! kaže:
ne mogu da ne psujem
isfrustrirana sam i ljuta
naime problem je u tome što se znojim ko' idiot, i to nevažno o godišnjem dobu, naravno malo se još pojača po ljetu.super.
probala sam sve..SVE..od jeftinih dezića iz DM-a do Vichy dea koji naravno nije ništa pomogao..
ne tražim ja da znojenje u potpunosti prestane ali bar da se smanje te proklete znojne mrlje
i šta ja sad hoću od vas, ne znam.znam bilo je već prije tema ali možda netko naleti i predloži nešto, očajna sam..
pitala sam čak i doktoricu za nešto medicinsko no ona je naravno počela ..bla bla bla to je normalno..žlijezde..bla bla bla...dovraga kod mene nije, to nije normalno. želim to riješiti jer mi stvarno predstavlja veliki problem..also predlagajte..cijena stvarno nije bitna dala bi sve pare što imam.. ..možda da odem kod doktora? kojeg? tko se s tim bavi? buuuuuu

Probaj s Botoxom. Botox. Tu medu inim imas i 'Botox u terapiji pojacanog znojenja', pa probaj.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 13:47   #7
Quote:
Ček ne kužim? jel tebi smeta to što se oznojiš pa se 'to vidi' preko majice?? ili ti smeta što se oznojiš pa smrdiš??
ma ne smrdim nego mi smeta to što se vidi i onak onaj osjećaj mokar..brrrr..
i ja stavljam Neutro Roberts..rozi..mmm

Quote:
ali mislim da je isla kod dermatologa zbog toga
jel bi možda mogla provjerit što joj je rekao? pljiz

Uriage znači. Hvala. Probat ću bar.

Quote:
jednostavno dok kupujes robu nastojis uzimati boje kod kojih se to manje vidi..
da, ja bi nosila crveno i zeleno i žuto i ljubičasto ..a ne mogu..
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 13:59   #8
imala sam isti problem i isprobala sam stvarno sve moguće deziće dok nisam probala secret roll on. začuđujuće je dobar! uvijek sam imala ogromne fleke na majci sad ih uopće nemam. preporučujem
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 14:03   #9
Quote:
Kya kaže:
imala sam isti problem i isprobala sam stvarno sve moguće deziće dok nisam probala secret roll on. začuđujuće je dobar! uvijek sam imala ogromne fleke na majci sad ih uopće nemam. preporučujem
koji je to,daj pun naziv
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 14:04   #10
Quote:
Kya kaže:
imala sam isti problem i isprobala sam stvarno sve moguće deziće dok nisam probala secret roll on. začuđujuće je dobar! uvijek sam imala ogromne fleke na majci sad ih uopće nemam. preporučujem

probala sam par dezića od secreta ali sve one (ne one roll on već one druge, kaksevećzovu.. ) i nisu mi bili baš nešt..
de ti meni reci koji to točno

Quote:
Probaj s Botoxom. Botox. Tu medu inim imas i 'Botox u
terapiji pojacanog znojenja', pa probaj.
za ovo još nisam čula, istražujem malo sad
hvala
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 14:06   #11
Bas sam nedavno gledala na tv-u.neki prilog o curi koja se uzasno znojila, i to ne samo ispod pazuha .Zenska je problem rjesila botoxom i sada je sve pet!
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 14:33   #12
Pomogao je jedino Vichy krema ona koja se stavlja s nekim pauzama, ne dezić. To mi je spas po ljeti. Znam da baš nije korisno sprječavat prirodno znojenje antiperspirantima, ali nema druge!
Imam i Vichy roll on. On mi ne valja.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 14:54   #13
rekla sam ti da sam proslo ljeto vidjela reklamu za neki dezic bez alkohola. to je bio uriageov. sjetila sam se da je to to kad su ga cure spomenule.
pitat cu sestricnu kaj su joj rekli.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 15:23   #14
I ja se uzasno znojim, neovisno o godisnjem dobu, naravno ljeti je to izrazenije. Ali ja imam problema s hormonima, pa ima i one navale vrucine, tako da sam zimi jako lagano obucena.
Ima nekoliko dobrih stvari, dezici su samo trenutna pomoc.
Ima neka dijeta za jetru koja pomaze.
Ima i jedna operacija i zaista kasnije vise nama znojenja, nema fleka.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 21:08   #15
Quote:
Samantha kaže:
koji je to,daj pun naziv

evo točno što piše na njemu - secret key antiperspirant & deodorant naturel
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 14:51   #16
super.ako stignem još ću ga danas uzet.
hvala.
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 19:54   #17
Pobaj se kljuknut s nečim za smirenje.
Garantirano se manje znojiš kad si "skuliran"
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 20:16   #18
probaj se ne brijat ispod pazuha, ja sam bio nedavno napravio suprotno, onak iz zajebancije, i odma sam bio mokriji. mislim da te dlake tamo ipak služe za nešto.

p.s. da skviki, uhodim te
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 21:20   #19
Quote:
paučko kaže:
probaj se ne brijat ispod pazuha, ja sam bio nedavno napravio suprotno, onak iz zajebancije, i odma sam bio mokriji. mislim da te dlake tamo ipak služe za nešto.

p.s. da skviki, uhodim te
je, je! i mirišeš ljepše, a da ne govorim o lijepom pogledu na prašumu
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 22:59   #20
vjerojatno imaš hormonski poremećaj... tak da teško da to možeš ukloniti nekim površinskim sredstvima, s tim eventualno možeš ublažiti..

a za liječenje bi trebala proć neku terapiju... lječničku
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.