Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2010., 16:52   #81
[QUOTE=miSSi;26150878]Bok cure, evo konačno i da napišem prvi post ! Vidim da vas ima dosta koje znate o bojama za kosu, pa sam htjela pitat zna li koja kako dobiti ovakvu crnu boju kose: http://morningbounce.files.wordpress...pg?w=500&h=750



OVA BOJA NA SLICI je tamno smedje ash (ash,znaci da nema crveni odsjaja,ili pigment) i pomjesana s najtamnijom plavom (blonde ash)
ali ako si se vec farbala u crno tesko ces dobiti samo farbanjem tu boju,
Nicol -njoj rade profesionalni frizeri tako da je to tesko dobiti...
VilaRaviojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:55   #82
upss nije Nicol.. hehe ispravka Kim kardashian
VilaRaviojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 23:51   #83
Quote:
Leonilla kaže: Pogledaj post
Bok! Evo trebam savjet
Nikad se nisam farbala, samo sam jednom (prije nekih 3 mjeseca) radila pramenove. Imam tamniju plavu kosu i vec mi je dojadila pa bi se htjela pofarbat u smede. Ne bih htjela stavit trajnu boju jer se bojim kak bi to ispalo pa sam mislila stavit boju koja se ispire. Citala sam malo po forumima i ima dosta komentara da recimo ona Palette instant boja se nije primila pa se bojim da ne ispadnem sarena
Molim vas vasa iskustva, prijedloge i savjete
pogledaj temu prelivi za kosu to nije lose al pazi da izaberes sto pribliznije boji svoje kose,kako sam skontala ti hoces da izjednacis pramenove i svoju kosu a ja bih ti preporucila neke pepeljaste(ash) jer su obicno priblizne prirodnoj(osim ako nisi ridjokosa ) al opet sve zavisi sta zelis !?
VilaRaviojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 10:49   #84
Quote:
VilaRaviojla kaže: Pogledaj post
pogledaj temu prelivi za kosu to nije lose al pazi da izaberes sto pribliznije boji svoje kose,kako sam skontala ti hoces da izjednacis pramenove i svoju kosu a ja bih ti preporucila neke pepeljaste(ash) jer su obicno priblizne prirodnoj(osim ako nisi ridjokosa ) al opet sve zavisi sta zelis !?
zapravo bi se htjela pofarbat u smede, a ne izjednacit prirodnu i pramenove....
Leonilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 13:58   #85
ja se vec dugo arbam u crno sa palete...mislim dobra je farba, ali mi smeta što mi se nekak brzo ispire ma mi se pocnu vidjet ko neki smeđi pramenovi :/
jel mi može neko preporučiti crnu boj, ali hocu bas crnu, ne crnu sa plavim odsjajem??
__________________
---> jeftine haljineee <--- neke vec od 50 kn!!
-kuki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 19:09   #86
crna od welle se meni nije ispirala za razliku od svih ostalih (loreal,garnier,palette nisam ni probala jer me od njihovih farbi uvijek jako pece tjeme)
enigm@21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 22:09   #87
Hvala cure na odgovorima ! Evo na kraju sam pitala još par ljudi, otišla i kupila Keune tamno smeđu, pomješala sam ju s crnom bojom te dodala 10 tak centimetara ljubičaste koja kako sam shvatila služi za naglašavanje boje , i ispala je lijepa crna boja, nema onaj "fake" sjaj, ne vuče na plavo a ni na ljubičasto - evo, ako kome pomaže ; ) !
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 12:40   #88
Quote:
Leonilla kaže: Pogledaj post
zapravo bi se htjela pofarbat u smede, a ne izjednacit prirodnu i pramenove....
aha pa kupis farbi i ofarbaš se al pazi sve smedje naginju na crvenkasto na svjetlosti osim ovih sto sam vec spomenula sa oznakom ASH.. et sretno pa javi nam da li si zadovoljna caoos
VilaRaviojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 00:58   #89
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Možda nešto ovako: http://www.loreal-paris.co.uk/img/l1...62/HCo20_2.jpg
http://www.schwarzkopfpalette.com/up...-6_palette.jpg

Samo da znaš da ćeš je se jaaaaaako teško riješiti.
Skupljam hrabrost za odlazak po farbe
Leucistic Lucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 11:27   #90
Quote:
bubuleya kaže: Pogledaj post
Ja sam imala isti problem s narancastom kad sam od brinete postala plavusa, al mi je frizerka to sredila. Sad nisam u mogucnosti dat velike pare za zagrebacke frizere pa sam odlucila sama se doma obojat. Zvala sam svoju frizerku i rekla mi je tocno koju cu boju kupit i koji hidrogen i u kojem omjeru pomijesat to dvoje. Tako da ti predlazem da i ti zovnes neku dobru frizerku da ti kaze sta da kupis, jer ako eksperimentiras na svoju ruku pa lose ispadne, opet ces morat ic u salon da te popravljaju, a to nam nije cilj, jel da?
Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
Budući da nisam dobila odgovor, postat ću ponovno... molim vas, uhvatite vremena i dobacite neki pametan savjet... https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=3974

Mislite li da je uopće moguće od prve dobiti drugu? Ako jest, kako? Ako nije, kako je barem posvijetliti, da nema tih narančastih tonova?

Hvala
Ja sam imala taj problem kod prvog bojanja, pa sam ponovila bojanje nakon tjedan dana i bilo je puno,puno bolje, a treći put sam dobila prekrasnu plavu boju koju sam željela.
Željka1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 11:44   #91
The Mala uzmi Palette A10, ja kad sam bila plava tu sam koristila , farbaj se samo s njom i dobit ćeš ovu drugu
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 08:34   #92
Cure di ima za kupiti cijela paleta Subrina boja za kosu?
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 10:03   #93
Quote:
enigm@21 kaže: Pogledaj post
crna od welle se meni nije ispirala za razliku od svih ostalih (loreal,garnier,palette nisam ni probala jer me od njihovih farbi uvijek jako pece tjeme)
hvala ti, puno si mi pomogla
__________________
---> jeftine haljineee <--- neke vec od 50 kn!!
-kuki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 12:49   #94
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Moram i ja da pitam na ovoj temi jer pod crvenokosim nisam dobila odgovor.Da li se iko farbao (ili znate nekoga ko jeste)sa Palette intensive red violet bojom,kako ispada na smedju kosu,da li dugo drzi.....
Iako je staro pitanje, ne želim da bude neodgovoreno (a čini mi se da je neodgovoreno, isprike ako sam u krivo). Ja se farbah s tom farbom, ok je, lijepo ispadne (prirodno mi je svijetlo smeđa), ali nije ovako rozasta u stvarnosti. Meni se čini da su to dosta kvalitetne farbe.

Nego, ima li koja trajna crvena farba za kosu da nije testirana na životinjama? Čula sam da nema
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 00:17   #95
Gdje kupiti

Revlon boje za kosu??
ew@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 11:12   #96
Quote:
Regnikolarna kaže: Pogledaj post
Iako je staro pitanje, ne želim da bude neodgovoreno (a čini mi se da je neodgovoreno, isprike ako sam u krivo). Ja se farbah s tom farbom, ok je, lijepo ispadne (prirodno mi je svijetlo smeđa), ali nije ovako rozasta u stvarnosti. Meni se čini da su to dosta kvalitetne farbe.

Nego, ima li koja trajna crvena farba za kosu da nije testirana na životinjama? Čula sam da nema
Annyer. Kozmo-16 kuna.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 15:50   #97
najbolje su one paletine. jer se doista prime kako treba i ne ispiru se tako lako. ove sada sve nove bez amonijaka su mi jadne jer su poput onog preljeva i ne prime se kako treba i ispiru se kao lude. jednom sam koristila onu neku loreal bez amonijaka. inače reklama je bila s evom logoriom pa sigurno znate na koju farbu mislim. i tako sam ja nju kupila. onak je bila kao čokoladna boja. i sve je bilo čokoladne boje onako onaj dio smeđ koji se nije isprao, a izrasti su bili narančasti i skroz se ispralo za jedno tjedan i pol. te bez amonijaka su shit. ove palete su najbolje. i uvijek sam kasnije njih koristila. i nisu mi smetale.
Amyicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 23:52   #98
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Annyer. Kozmo-16 kuna.
Hmm, da, sjetih se tek jučer da Annyer ne testira na životinjama, ali njihove farbe nisam jako dugo vidjela (tražila sam ih u DM-u pa ih nisam našla, otići ću još đir do Kozma).
A kakvi su vaši dojmovi s njihovim farbama? Jesu li to kolor-kreme ili kolor-šamponi (i što je uopće bolje i zdravije za kosu od tog dvoje?)
Regnikolarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 14:45   #99
Kakve su vam wella boje? Mislim na ove koje dolaze s razvijačem i svim tim.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:59   #100
Kakva su vam iskustva s Garnier bojama?
Amnesia23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.