Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2016., 16:15   #201
Ma... krenuo sam odgovarati, ali odustao jer nema smisla.

Svako dobro i tebi i ostalima koji se detoksiciraju i/ili alkaliziraju.

Pozdrav.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:18   #202
Pozdrav,

jel zna netko smijem li popiti par dana antibiotik dok pojem tinkturu maslacka za ciscenje jetre, bubrega..? Pretpostavljam da mi nije bas pametno, ali uhvatila me gadna upala grla i cisti mi se iz sinusa onako zuto, vec par dana, tako da je vjerojatno neka bakterija, pa mi je doktor prepisao antibiotike. Sad ne znam jesu li ovo simptomi tog ciscenja i hoce li proci samo od sebe kako se bude tijelo cistilo? Ima netko iskustva?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:30   #203
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

jel zna netko smijem li popiti par dana antibiotik dok pojem tinkturu maslacka za ciscenje jetre, bubrega..? Pretpostavljam da mi nije bas pametno, ali uhvatila me gadna upala grla i cisti mi se iz sinusa onako zuto, vec par dana, tako da je vjerojatno neka bakterija, pa mi je doktor prepisao antibiotike. Sad ne znam jesu li ovo simptomi tog ciscenja i hoce li proci samo od sebe kako se bude tijelo cistilo? Ima netko iskustva?
ne znam za to dvoje zajedno, ako ćeš antibiotik, napravi pauzu sa tinkturom

Ja bih za upalu grla i sinusa dabrala Pranarom oleokapsule 1, s eteričnim uljem mravinca ("prirodnim antibiotikom"), ove:
http://www.kosarica.hr/index.php?rou...product_id=751

s tim da se uzima po originalnoj recepturi 3 x po 2 kapsule, 5 dana za redom, nakon jela (tako i Stribor preporučuje, mogu naći taj tekst ako treba), a ne samo 1 dnevno kako piše na našoj deklaraciji (to su mi cure (mislim Satin Doll, anaib789 i dorenna hvala! ) na ovom forumu objasnile da je to po našim HR zakonima da mora pisati tako no od 1 dnevno nema koristi.

Uglavnom su cure pile 3 x 1 kapsulu (probaj prvo jednu, vidi kako ti sjedna na želudac ja sam pila po dvije i sve je bilo ok).

Super funkcioira! Baš sam ih danas naručila za mamu.
Kupila sam i prazne kapsule ali ne bih da mi ona bude pokusni kunić

U svakom slučaju mravinac (origano) nemoj uzimati oralno nikako drugačije osim u oleokapsulama (razblaženog s drugim uljem)

ako nađem link di smo o tome pisali, stavim...
evo veselja: https://www.forum.hr/showthread.php?t=312296&page=35

Zadnje uređivanje dragone : 05.04.2017. at 21:47.
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 16:54   #204
ima li netko savjet za prirodne tablete za stalne upale sinusa?
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 21:04   #205
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
ima li netko savjet za prirodne tablete za stalne upale sinusa?
Meni su u trudnoci pomogle Gelomyrtol kapsule.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:16   #206
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
ima li netko savjet za prirodne tablete za stalne upale sinusa?
ako je bakterijska upala ja bih ove već spomenute olekapsule onda bih odabrala već spomenute Pranarom oleokapsule 1 - nos/grlo

ako je virusna onda bih se inhalilara Raventisarom, u tekstu je su točne upute kako se inhalira i još drugi savjeti

Striborovi tekstovi:
Ravensara
Aromaterapija za dišne tegobe

a problemi sa sinusima mogu biti i druge prirode, npr. problemi sa očima i sinusima mogu biti radi vratne kralješnice...


znam da smo na krivom pdf-u, ali štaćusad, neka admin premjesti ako nije uredu da je ovo ovdje
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 22:30   #207
Jel netko uzimao tinkturu, s.i.p.f. ili caj cicka, maslacka, articoke, za detoksikaciju jetre? Jel vam pomoglo sto, sa probavom, ciscom kozom, opcenito boljim osjecajem u tijelu..?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 19:40   #208
Pozdrav,


da li je netko koristio Detoxic tablete, i ako jest, kakva su iskustva?
Je li vam koža čistija, bez akni...?


Hvala
Dovakiin22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 16:19   #209
Ulje od sikavice, hladno prešano, je najbolja stvar za maknut mučninu ujutro nakon što si popio malo previše. Dakle nakon buđenja (ljepljivog) dovoljna je žlica ulja na tašte pa onda kava cigarete ... sve nestane i osjećaš se poletnije i bolje.
Jedna stvar mi nije jasna. U bio-bio dućanima 1 decilitar ulja košta 100kn, dok je u tvornici zdrave hrane pola litre 85kn !!!! Zašto je to tako ??
Templi Tovari is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2019., 13:39   #210
Zbog jetre, nabavio sam 2 vrste čaja.
Jedno je mješavina (matičnjak, pelin, kadulja, maslačak, sikavica). A drugo je čista sikavica.
Zanima me, tko zna ili ima iskustva:
Što je bolje, mješavina ili čista sikavica? Pomaže li to uopće i u kojem roku? Koliko se toga smije uzimati (meni je rečeno 1 litra dnevno) i smije li se uzimati i više od 1 litre?
Okus je grozan, ali ne želim dodavati šećer. Sa limunom mi je već dosta podnošljivije, ali ne znam da li onda limun nešto tome smeta?
goran2hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2019., 23:15   #211
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Jel netko uzimao tinkturu, s.i.p.f. ili caj cicka, maslacka, articoke, za detoksikaciju jetre? Jel vam pomoglo sto, sa probavom, ciscom kozom, opcenito boljim osjecajem u tijelu..?
Možda malo kasni odgovor, ali uzimala sa S.I.P.F. čička u fazi problema s dermatitisom i imam dojam da mi je pomoglo. (Kažem "imam dojam", ne mogu garantirati, jer sam eksperimentirala i s nekim kremama i sl. za tretman izvana, ali mislim da je i ovo odigralo svoju ulogu).

Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.