Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2024., 07:17   #7161
Jel ko radio u zadnje vrijeme vještačenje auta?
Zanima me sam postupak i cijena istog.
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 08:44   #7162
Quote:
tintin1 kaže: Pogledaj post
Jel ko radio u zadnje vrijeme vještačenje auta?
Zanima me sam postupak i cijena istog.
Koje vozilo je u pitanju?

Poslano sa mog SM-S928B koristeći Tapatalk
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 20:28   #7163
Hyundai i30
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 06:49   #7164
Quote:
newmarof kaže: Pogledaj post
Kao i Gospodin Blažina imam isti slučaj sa Bravarijom Hrestak.
12.2022 došao gosp. mladi Danijel Hrestak profesionalno i uljudno da uzme mjere za Nadstrešnicu. Uzeo 3000€ avans i mi smo u 2mj njemu sve zbetonirali da može on početi sa montažom Nadstrešnice.
Ja mu šaljem poruku da može izvršiti montažu,ali nastaju iz njegove strane sami izgovori nemogu doči jer( korona u firmi, viša sila je u pitanju,stalno kiša pada, on je bolestan,na poslovnom putu nemogu razgovarati,svi ljudi su mi po dalmaciji i istri itd.)
Došao sam ovaj tjedan 23.06.2023 kak smo se dogovorili iz njemačke doma da se izvrši montaža opet ništ jer opet nastaje izgovor iz njegove strane🙈.
Bez Odvjetnika neču moči riješiti ništa, zato ljudi oprez jer vidim sad na internetu puno loših stvari o njemu i obitelji Hrestak bravarija iz područja Krapinskih Toplica. Oprez njegov oglas je u Njuškalu.
Čitam da več od 2007 god. nekakav gosp Hrestak uzimao avans i nije izvršavao radove.
I meni se je to dogodilo,nasla sam ga na njuskalu uzeo mi avans i napravio nesto malo i naravno tada stao i zeli novce. Ja sam ga prijavila policiji,koji ga i te kako dobro poznaju, ali ocito ne poduzimaju nista.
Naivnadusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 07:51   #7165
He, he, he.... Zato i vozi W212 i novog Sprintera. A po dojmu, i sam se malo raširil
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.