Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 19.09.2014., 12:27   #26
Slažem se sa svime gore navedenim. I ja imam jako loša iskustva sa njima. Mislim da bi bilo u redu da ih "nagradimo" za toliku bahatost prema ljudima od kojih žive ( prema nama kupcima) te da pokrenemo neku kampanju protiv njih. Ne želim više nikome da prolazi takvo iskustvo sa njima kao ja, a vidim da nas ima više. Kada već oni blokiraju sve što njima ne odgovara malo osvježimo temu svojim iskustvima sa Monikom posredovanje. Bila ta iskustva pozitivna ili negativna. Tako da budući kosrisnici mogu vidjeti i odlučiti dal će s njima surađivati.

p.s.kuda bi došao svijet da se svi u našim poslovima tako bahato ponašamo prema klijentima,kupcima itd. Npr. lijepo upozorim blagajnicu u trgovini da mi je pogrešno naplatila, a ona me istjera iz trgovine. Ili dođem u banku i prije nego sjednem na stolicu mi veli: U slušaju Vaše nekulture naši agenti imaju pravo bez prethodne obavijesti izbaciti Vas iz banke.
To je prerađeni citat koji dobijete kod prvog njihovog maila. Jer i sama sam protiv nekulture i vrijeđanja ako netko pogriješi. Ali kod Monike posredovanje se NEKULTUROM SMATRA SVE ŠTA SE NJIMA NE SVIĐA PA MAKAR TO BILO I KULTURNA OPASKA NA NJIHOVU POGREŠKU.

Stvarno imam obzira prema svima jer i ja i svi možemo pogriješiti. Ljudi smo i griješimo i trebamo imati razumijevanja jedni za druge. Ali kod Monike posredovanje očito misle da su oni na tronu,a mi svi njihovi poslušne sluge.
kala333 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.