Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2015., 10:47   #181
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Postoji par ljudi na svijetu sa kojima bi mi bilo zabavno obilaziti salone sa vjenčanicama.

Ali to su ljudi sa kojima bi mi bilo zabavno i kanale kopati. Inače, ako ne mogu da biram društvo, mnogo radije ću kopati kanale nego obilaziti salone sa vjenčanicama. A žensko sam, i hromozomski, i po izgledu, i po ponašanju. Kad iskopaš kanal, barem si nešto korisno uradila sa svojim vremenom. Nisi ga provela titrajući egu nekoj dosadnjakovićki koja se dvoumi, troumi i četveroumi oko izbora između dvije, tri, četiri, beskonačno... u osnovi totalno iste stvari koje će obući samo jednom.

Postoje osobe koje učine zanimljivim i kopanje kanala, i pripreme za vjenčanje, i koliko je beba kakila, koliko je piškila. Ali pazi, operativno je da to učine zabavnim, a ne da smatraju te stvari zabavnim samim po sebi i obavezno zabavnim meni, samo zato što sam žena.

Osobe koje proglašavaju stvari zabavnim same po sebi, za sve bez izuzetka, su, da prostiš, plitki daveži. Otkud tebi to znanje o tome šta sve žene veseli?

Ne možeš se nekom nametati sa svojim interesima samo zato što si se udala za nekog sa kim su u rodu.

A da rodbina tvog odsutnog muža stvarno koristi "sve načine da ti daju do znanja da te ne podnose", rekli bi ti, između ostalog, i "ne podnosimo te". U lice. Jer to spada u "sve načine". Ako samo uljudno izbjegavaju da svoje ograničeno slobodno vrijeme troše na tvoje interese, ne koriste sve načine. Nego si ti davež i dramoser.

Stara je istina da je samo dosadnima dosadno.


ma otela si mi riječi,ne samo mišljenje!
Ne sječam se je li autorica napisala koliko joj je staro dijete,jer ako je vrtičke dobi,nek ga ostavlja tamo,jer će djetetu itekako biti korisna socijalizacija tj druženje s drugom djecom i ljudima(tete),a ne samo s majkom koja ne zna što bi sa sobom.A to slobodno vrijeme,ako već nije persona širokih interesa(učenje,čitanje itd)nek posveti nečem korisnom,napr volontiranju ili brizi oko starijih i nemoćnih,pa će tada naučiti kako je drugima u istinskoj nevolji..koliko je boli i usamljenosti oko nas,a koliko je sretna da nema pravih egzistencijalnih problema.I ima očito previše vremena,pa produbljuje svoje stare frustracije.. tj osobe neprihvaćene i odbačene od svih..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:24   #182
Quote:
LUPUSCANIS kaže: Pogledaj post
ja ne znam tko bi obećavao brak da dođe do seksa ? da se obećava ljubav, to da ali da netko obećava brak, a zna da je "volim te" dovoljna laž za doći do seksa.............tko bi lud brak obećavao
to zaista smijesno zvuci ali to moze biti istina i ne sa zenske vec muske strane.............nama zenama vjerojatno nije jasno koliko muskarcima zapravo znaci sex tj vecini muskaraca, ne svima jer uvijek ima iznimaka

znaci im jako puno, toliko puno da ako od voljene osobe koliko god d aju jako voljeli ako redovito ne dobijaju sex pocinju ga traziti kod neke druge zene
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.