Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2018., 11:06   #81
Quote:
PawPaw kaže: Pogledaj post
meni su te sve mašne na potez izgledale očajno, pa sam ih radila sama po ovom principu : https://www.youtube.com/watch?v=bi5qxJLVXdE , ispadnu pune i pufaste, nije teško i puno isplativije, od jedne trake (18 kn) mi je ispalo oko 40 mašna ( radila sam malo manje nego na videu) , traka ima za kupit u Dobrom partneru na Žitnjaku i izbor boja je ogroman
Hvala ti puno
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:08   #82
Quote:
Mala Masha kaže: Pogledaj post
Jel radio netko pozovnice s vostanim pecatom?
Ako da molim informaciju tko to radi
Rade ti Angelus art
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 12:10   #83
Quote:
Bridetob kaže: Pogledaj post
Rade ti Angelus art
Hvala
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:14   #84
Jel netko uzimao 1oo gramske čokolade za zahvalnice pa da zna odgovor na to koje čokolade stavljaju?
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 17:14   #85
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
Jel netko uzimao 1oo gramske čokolade za zahvalnice pa da zna odgovor na to koje čokolade stavljaju?
mi smo sebi dali raditi personalizirane čokoladice kod jedne tete pa možeš birati da li bi mlječnu ili tamnu čokoladu.. Ne znam za koje ti točno pitaš
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:08   #86
Pozdrav, da li netko zna kako se kod nas zove 'rustikalni' smedi papir na linku i gdje se moze kupiti?

https://pinterest.com/pin/4543006811...ce_app=android
__________________
My greatest achievement is also my greatest loss.
Emily Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:02   #87
Quote:
Emily Rose kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li netko zna kako se kod nas zove 'rustikalni' smedi papir na linku i gdje se moze kupiti?

https://pinterest.com/pin/4543006811...ce_app=android
Najčešće vidim naziv Natur papir, ali kod nas ga slabo bas ima za kupiti u specijaliziranim papirnicama..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 22:44   #88
Ako si iz Zg pogledaj muller na trgu ili narodne novine kod džamije (u podrumu).
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:20   #89
Emily, ako mislis na pak papir imaju ga skoro sve papirnice u velikom formatu, a mislim da u mulleru imaju paket A4 takvih papira.

Moje pitanje: znate li gdje se moze kupiti papir (paus) I da mi ga odmah prerezu, radi li to ijedna papirnica?
krug is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:31   #90
https://e-trgovina.nn.hr/ured/papirn...-paus-i-skicen
http://www.papirus.hr/papirna-konfek...aus-papir.html

Možda ti ovo pomogne. A inače bilo koja tiskara i bolja fotokopirnica koja ima rezač pa ti može to napravit...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 17:23   #91
Zahvaljujem na odgovorima. Potrazit cu u mulleru.
Emily Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 14:39   #92
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
mi smo sebi dali raditi personalizirane čokoladice kod jedne tete pa možeš birati da li bi mlječnu ili tamnu čokoladu.. Ne znam za koje ti točno pitaš
interesiralo me dal su kraševe, kandit ili nešto treće..
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 10:00   #93
Pozivnice

Molim vas informaciju kako se zovu oni ukrasi na pozivnici (raznorazne vijuge )Vec sam ih jedanput googlala,al se nemogu sjetiti sto treba napisati...
MasaVz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 13:25   #94
Quote:
MasaVz kaže: Pogledaj post
Molim vas informaciju kako se zovu oni ukrasi na pozivnici (raznorazne vijuge )Vec sam ih jedanput googlala,al se nemogu sjetiti sto treba napisati...
Probaj sa - ornament
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 08:25   #95
Quote:
pupetta kaže: Pogledaj post
Djevojke, znate li gdje pronaci ukrase za tortu? Htjela bi naae inicijale u sljokicama, a ne mogu to pronaci
Ukrasiti ih mozete sami akrilnim bojama. Nije skupo samo rezanje, pa skicnite https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...fe&oe=5B5B8437
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 15:13   #96
Kakav je protokol za dijeljenje zahvalnica tj. poklona koji su zahvalnice? Jel to stoji negdje u sali, pa kad ljudi idu im das? Ili? Ako da u sali, gdje u sali?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 15:57   #97
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Kakav je protokol za dijeljenje zahvalnica tj. poklona koji su zahvalnice? Jel to stoji negdje u sali, pa kad ljudi idu im das? Ili? Ako da u sali, gdje u sali?
Mi smo bili prije nekoliko godina na svadbi gdje su djelili te kao poklončiće i dijelili su ih kad se slikalo sa mladencima kao da je u pitanju obična zahvalnica. Znači jedna od kuma je dijelila nakon što bi se obitelj uslikala sa mladencima

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 16:02   #98
Nema protokola, kako vam paše.
Mi smo negdje prije ponoći kad su svi gosti još bili, u dvije pauze između plesa obišli s fotografom sve stolove, pozdravili sve goste, slikali se sa svakim stolom i podijelili zahvalnice. Netko daje kad se pozdravljaju gosti, netko stavi sa strane pa ljudi uzimaju sami kad idu doma itd...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 17:05   #99
Hvala cure .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2018., 17:23   #100
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Kakav je protokol za dijeljenje zahvalnica tj. poklona koji su zahvalnice? Jel to stoji negdje u sali, pa kad ljudi idu im das? Ili? Ako da u sali, gdje u sali?
Goste su u restoranu dočekali pokloni na njihovim stolovima, meni je tako ispalo najlakše.
Cvjećarku sam zamolila da kad bude uređivala salu postavi pored svakog tanjura i poklon, ona je pristala, problem riješen.
Nisam razmišljala da ću nekome slučajno zaboraviti dati kasnije u gužvi, nisam morala gnjaviti kumove da ih dijele; tko je htio mogao je ponijeti, tko nije mogao je ostaviti.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.