Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 18:32   #201
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Ne sekiraj se.
Kad izraubaju anemičnog sljedi nam opet nova, reloadana, isklistirana verzija HDZ-a u vidu novog vođe, volume tko zna vec koji.
Desilo se nakon Franje, desilo se nakon Ive, desilo se nakon Jace, desilo se nakon Mutavog, desit ce se i nakon Anemicnog.
A to da ce stranka koja počiva na negativnoj selekciji i koja je ustrojila cijelo društvo i državu na tom principu izabrati nekog pametnog da je vodi, a ja bih dodao i poštenog, je oksimoron.
gdje sam ja boldano napisao...
Da se mene pita HDZ bi bio zakonom zabranjen ali narod traži takve i neka mu ...
Ali nek bar onda stave nekog koji nešto radi pa makar i krivo nego ovog anemičnog kojem za sve treba povjerenstvo da proučava tri rijeći 6 mjeseci pa da on nešto napravi makar i krivo...
HDZ bu uništio ovu zemlju do kraja ali nek bar bude brzo
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 20.02.2018., 18:41   #202
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
gdje sam ja boldano napisao...
Da se mene pita HDZ bi bio zakonom zabranjen ali narod traži takve i neka mu ...
Ali nek bar onda stave nekog koji nešto radi pa makar i krivo nego ovog anemičnog kojem za sve treba povjerenstvo da proučava tri rijeći 6 mjeseci pa da on nešto napravi makar i krivo...
HDZ bu uništio ovu zemlju do kraja ali nek bar bude brzo
Ma najbolje da ko fol objavimo rat Njemačkoj, iz kurtoazije ratovanja bacimo jednu granatu na njihov parlament (da objava rata djeluje uvjerljivo), oni dođu u nas sa četom vojnika, mi prije prvog pucnja dignemo bijelu zastavu i fino nas pripoje.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 20.02.2018., 18:46   #203
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Sada objasni koje je benefite Ramljak imao jer ga poslodavac nije odjavio 11. 04.
Ti si meni fora.

Najprije tvrdis da je sve ok i po zakonu, onda kad se pokaže da nije po zakonu, mrtva hladna kažeš nema veze, nema beneficija, idemo dalje.

Zakon daje dvadeset četiri sata za odjavu. Ali, jebe se tebi za zakone, to znamo. Sad si pokazala da je izvlačenje "ja sam krsila zakone SFRJ" jeftina spika - ti si od onih ljudi koji opravdavaju kršenje baš svakog i svačijeg zakona, samo ako je to u interesu "naših".
Lord Byron is offline  
Old 20.02.2018., 18:47   #204
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ma najbolje da ko fol objavimo rat Njemačkoj, iz kurtoazije ratovanja bacimo jednu granatu na njihov parlament (da objava rata djeluje uvjerljivo), oni dođu u nas sa četom vojnika, mi prije prvog pucnja dignemo bijelu zastavu i fino nas pripoje.
Di da potpišem?
My Name Is... is offline  
Old 20.02.2018., 18:55   #205
kradezeovci samo da znate kako kožicu preko glavića danas navlačim cili dan
bizon_9 mm is offline  
Old 20.02.2018., 19:06   #206
Kada vidim ovu beskrvnu, ideološki nedefiniranu Vladu, čovjek se zaželi Karamarkove desničarske Vlade.
DJTcro is offline  
Old 20.02.2018., 19:12   #207
Quote:
'Plenković će donijeti odluku o Agrokoru kad odluči da je pravi moment'
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20180220

Pazi izjave Plenković će donjeti odluku kad odlući da je pravi moment ....

I vama je to Premijer.... Joj dajte onog nepismenog karamarka ako nemate kaj bolje
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 20.02.2018., 19:24   #208
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20180220

Pazi izjave Plenković će donjeti odluku kad odlući da je pravi moment ....

I vama je to Premijer.... Joj dajte onog nepismenog karamarka ako nemate kaj bolje
Hoće se pokazati gazdom iako on je samo lik kojeg je zašlatao Junker.
Blinko Black is offline  
Old 20.02.2018., 20:22   #209
Mi na otoku bacamo rampin na Montegargano i konačno gremo u Italiju.
Ovo je neprobavljivo što ekipa gore u metropoli radi. Reka je netko niki dan da smo preživili Peštu i Beč, preživili Beograd, ali da ne znaju hoćemo li preživit Zagreb i Široki.
luteranka is offline  
Old 20.02.2018., 20:51   #210
Neslužbeno: Ante Ramljak ponudio ostavku
svjpromatrac is offline  
Old 20.02.2018., 20:53   #211
POTRES U VLADI

POZADINA ŠOKANTNE OSTAVKE: PRVI ČOVJEK ZA DEMOGRAFSKU POLITIKU VEĆ NEKO VRIJEME JE RAZOČARAN 'Bojim se da je sve ovo što radimo čista demagogija'
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...ogija/7054205/

http://hr.n1info.com/a282066/Vijesti...o-ostavku.html

Ministrica ostala posrana do grla !Strmoti svaka čast.Veliki čovijek.Ipak ima normalnih ljudi u RH.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 20.02.2018., 21:03   #212
https://www.vecernji.hr/vijesti/raml...-otici-1227780

a vid ovog pravednika božjeg

vidla žaba da konja potkivaju, pa i ona digla nogu
My Name Is... is offline  
Old 20.02.2018., 21:12   #213
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
gdje sam ja boldano napisao...
Da se mene pita HDZ bi bio zakonom zabranjen ali narod traži takve i neka mu ...
Ali nek bar onda stave nekog koji nešto radi pa makar i krivo nego ovog anemičnog kojem za sve treba povjerenstvo da proučava tri rijeći 6 mjeseci pa da on nešto napravi makar i krivo...
HDZ bu uništio ovu zemlju do kraja ali nek bar bude brzo
Pametnog jesi, vrati se pa pročitaj ponovno, dilema moze biti eventualno oko konteksta, dal' da ih vodi ili ne, a za ovo poštenog sam i objasnio da je to moj dodatak.
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Old 20.02.2018., 21:18   #214
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
https://www.vecernji.hr/vijesti/raml...-otici-1227780

a vid ovog pravednika božjeg

vidla žaba da konja potkivaju, pa i ona digla nogu
Više ni on pošteni jadnik ne može trpit ovu nepravdu i farsu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 20.02.2018., 21:42   #215
Kaže Lovro:

Quote:
"Ne vjerujem da je došlo do većeg broja zapošljavanja"
I onda je objasnio da njih 4000 su u stvari..............nemam pojma
Quote:
"Naime, imamo osoba koje rade na nekoliko fakulteta, liječnika koji rade u nekoliko ustanova i onda se oni i u tom sustavu dupliraju", objasnio je Kuščević.
http://hr.n1info.com/a282156/Vijesti...sljavanja.html

Ma di ih nalazite
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 20.02.2018., 22:05   #216
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Pametnog jesi, vrati se pa pročitaj ponovno, dilema moze biti eventualno oko konteksta, dal' da ih vodi ili ne, a za ovo poštenog sam i objasnio da je to moj dodatak.
sarkazam
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 21.02.2018., 05:38   #217
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
https://www.slobodnadalmacija.hr/nov...a-sam-na-posao

Šta prije to bolje i dajte posao ovom koji je danas dao ostavku.
Misliš li da bi bilo veće koristi?

Pa od njih i tako nitko ništa ne radi i ne odlučuje samostalno...
Smotani2 is offline  
Old 21.02.2018., 07:36   #218
Cuka- post#215 bio si brži od mene. Potpisujem. Kuščević, kao ministar koji javno u sekularnoj državi kao državni službenik svih građana, ističe vjerski nazor pobožnim pozdravom, nema što vjerovati (vjeru ostavi doma). Ili zna ili ne zna. Javna uprava je katastrofa! Nek se primi posla. S jedne strane kukaju da su im male plaće, a namnožili se k'o miševi na svim razinama. Džaba elektronika i kompići, internet poslovanje...da ne iznosim svoja i tuđa iskustva. Na raznim topicima stotine primjera na ovom Forumu.
handiman is offline  
Old 21.02.2018., 07:56   #219
Nekako mi ima smisla da u postojećoj vlasti prvi počnu otkaze davati HNS-ovci, ali izgleda da imaju jači želudac od HDZ-ovaca.

HNS, što sa instambulskom konvencijom?
GemsBond is offline  
Old 21.02.2018., 09:11   #220
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
https://www.vecernji.hr/vijesti/raml...-otici-1227780

a vid ovog pravednika božjeg

vidla žaba da konja potkivaju, pa i ona digla nogu
Ramljak je u cijeloj priči najmanje kriv, veći krivci od njega su oni koji su pisali zakon i oni koji su ga izglasali.

Kod prepisivanja talijanskog zakona svjesno je autor Lex Agrokor izbacio članak u kojem piše da izvanredni povjerenik ne smije angažirati firme s kojima je povezan.

Ramljak leti jer je radio po zakonu, a oni koji su svjesno omogućili da do tog problema dođe nisu ništa krivi.

Već viđeno u Hrvatskoj.

Po meni, trebali bi letjeti i Plenki i Dalić i Ramljak.
GemsBond is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.