Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2007., 19:08   #81
ja bi isto ..zašto to nema u Splitu?
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:21   #82
aha jahorina sam ti ja rekla,ali neee ti si uvijek u pravu!
Manta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:23   #83
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
taj u vž je otvoren već oko mjesec dana.
već sam dva puta bila tamo i odlično se opskrbila sa kupaćima, najlonkama i kompletićima grudnjaka i tangica.
sad me opet vuče, ali ne smijem, preeeeviše potrošim, znam da ću opet naći hrpu toga. a isto tako znam da ću neću moći odoljeti i da ću uskoro opet do tamo.
ja sam se inače opskrbljivala u čikagovcu i sad više ne moram
uljepšala si mi dan

joj, da nije nedjelja već bi pravac calzedonia
 
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:25   #84
Quote:
Manta kaže: Pogledaj post
aha jahorina sam ti ja rekla,ali neee ti si uvijek u pravu!


živiš s menom već godinama i još uvijek ne znaš da ja jesam uvijek u pravu!?

a ovo je nešt novo... pa priznam grešku


ljubi te cimerica
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 00:10   #85
Quote:
nina2007 kaže: Pogledaj post
ja bi isto ..zašto to nema u Splitu?
ako imaš nekog poznatog u metropoli, , odi u posjet, nije ti daleko do varaždina onda. a i definitivno se na kraju financijski isplati ta mala udaljenost
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 09:14   #86
Tako su male cijene u tom outletu?!? Ajme pa ja studiram u Varazdinu, iduci put kad cu ici na fax svratit cu u taj ducan. Ince kupila sam badic u Calzedoniji King Cross, a obisla sam sve ducane u Zg i mogu reci da Calzedonija ima najbolji izbor modela i brojeva, 390 kn sam ga platila, al svake kune vrijedi
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:13   #87
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Tako su male cijene u tom outletu?!? Ajme pa ja studiram u Varazdinu, iduci put kad cu ici na fax svratit cu u taj ducan. Ince kupila sam badic u Calzedoniji King Cross, a obisla sam sve ducane u Zg i mogu reci da Calzedonija ima najbolji izbor modela i brojeva, 390 kn sam ga platila, al svake kune vrijedi
u varaždinu su badići po 105 kuna, u čakovcu su čak i jeftiniji, tamo možeš kombinirati različite veličine gornjeg i donjeg dijela. u vž je bolji izbor donjeg rublja i najlonki
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:14   #88
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
u varaždinu su badići po 105 kuna, u čakovcu su čak i jeftiniji, tamo možeš kombinirati različite veličine gornjeg i donjeg dijela. u vž je bolji izbor donjeg rublja i najlonki
A ti po 105 kn, to je proslogodisnja kolekcija, jel? Ma svakako cu svratiti kad cu ici sa faxa jedan put...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 18:00   #89
kolko ja znam imas outlet u čakovcu i varaždinu (konkretno negde na relaciji vž-kenigec) a tam su cijene fakat maleeeeeeeeeeeee
__________________
Potpis!
HappyBirthday is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 23:03   #90
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
A ti po 105 kn, to je proslogodisnja kolekcija, jel? Ma svakako cu svratiti kad cu ici sa faxa jedan put...
da, to je prošlogodišnja kolekcija. a briga mene koji su badići u modi, glavno da mi dobro stoje.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:40   #91
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
da, to je prošlogodišnja kolekcija. a briga mene koji su badići u modi, glavno da mi dobro stoje.
Zaletit cu se ja tamo jedan dan, da se pocastim poslije ispita a doci ce i badici iz ove sezone u outlet Ja sam prvi put bila u njihovom ducanu u King Crossu, i odusevljena sam izborom modela, prosla sam sve ducane u gradu, al na takav izbor nisam naisla!!!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:13   #92
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Zaletit cu se ja tamo jedan dan, da se pocastim poslije ispita a doci ce i badici iz ove sezone u outlet Ja sam prvi put bila u njihovom ducanu u King Crossu, i odusevljena sam izborom modela, prosla sam sve ducane u gradu, al na takav izbor nisam naisla!!!
ovogodišnja kolekcija će u outlet tek negdje na jesen.
i ja sam oduševljena njihovim krpicama!
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:16   #93
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
ovogodišnja kolekcija će u outlet tek negdje na jesen.
i ja sam oduševljena njihovim krpicama!
E pa to te ja pitam!!! Taman na jesen kad prodju rokovi pa se mogu pocastiti...obzirom da sam imala vise favorita za badic pa cu ih taman potraziti na jesen
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 14:15   #94
Blago vama u blizini tog outleta! meni je to ipak malo predaleko, ali calzedonia kupaci kostimi su zaista super, uvijek si tamo nadem neki modelic koji savrseno stoji! ima ducan i u Rijeci, u Tower-u, a u Italiji ih je krcato (buduci da je talijanska marka) i tamo su nesto ipak jeftiniji pa tko ide u Italiju isplati mu se tamo kupiti.
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 17:36   #95
Idem sutra, pa javim jel se isplati!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:57   #96
Da i ja sam čula za te outlete u Varaždinu i Čakovcu. Nakovodno je onaj u Varaždinu veći i bolji... morala bi svratiti!
leagnr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 22:00   #97
i jedan i drugi outlet su poprilično veliki, ali je onaj u vž ipak malo bolje opremljen.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 12:07   #98
ja sam kupila neko donje rublje u tom outletu u vž i nisam nikako zadovoljna, već mi je sve puklo.
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 15:08   #99
ja idem sutra.... vidim da ima i pozitivnih i negativnih iskustava, ali mislim da ako ništ drugo - kupila si budem jedne čarapice... javim kakva budu moja iskustva...
inače evo karte kako doći do outleta u vž-u:http://www.tubla.hr/static.php?page=find_us2_hw
Koffee freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 20:22   #100
Di je taj outlet u Vž-u točno? Inače, ja tu živim (studiram) al svejedno nemam pojma kak doć do tamo

Pa kako bi se moglo doć od recimo želejzničkog kolodvora? Puno hvala

(ne radi mi onaj link s kartom)
Wannabe Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.