Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 19:56   #41
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Niti to ne bi riješilo problem.

Ljudi u tom ministarstvu nit znaju raditi niti ih boli neka stvar. U 4 godine će nešto brljaviti, pasti u zaborav, a demografski slom i tako će zanimati samo novinare. Jebe se Vladi, oni će i tako 4 godine orgijati i vratit se u anonimnost iz koje su došepali.

Ministrica na Prvom, sramoto ženskog roda
Što reče nesretnica?
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:00   #42
Rekao im je čovjek drugim riječnikom "da su nesposobne budale" i da sa takvim "idiotima" ne želi raditi.
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:03   #43
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Što reče nesretnica?
Ima valjda tu http://vijesti.hrt.hr/431163/strmota-podnio-ostavku
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:05   #44
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Što reče nesretnica?
Nema u pravednici ni truna krivnje, Strmota je otišao jer su veliki pritisci u javnosti i samo se negativno priča o demografiji i on se s tim nije mogao nositi

Toliko je ova Vlada učinila, a mi to ne vidimo.

Zamisli ti, jebote, više će ih dobiti doplatak
Digli na 3990 drugih 6 mjeseci

Pa onak, sljepoćo, unatoč tim velebnim uspjesima, svejedno nikad manje rođene djece, nego šta su nego folklor te vaše kvazi jebene mjere?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:10   #45
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Bolje vam je ne gledat!
gara1914 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:12   #46
To je domoljublje.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:16   #47
Pavuna je izjavio pred par mjeseci da Hrvatskoj treba kritična masa od 150.000 ljudi koji će pokrenu promjene, znači još nam nedostaje samo 149.999 Strmota.
Čovik iz Biograda, svaka čast, a da neće valjda bit iz Sovića.:klap:
A di nam se, bogati, sakrio Premijer? Nema ga ni na tir od puške, ka zec Posla na puškomet Njonju da ga vadi.
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:30   #48
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Nema u pravednici ni truna krivnje, Strmota je otišao jer su veliki pritisci u javnosti i samo se negativno priča o demografiji i on se s tim nije mogao nositi

Toliko je ova Vlada učinila, a mi to ne vidimo.

Zamisli ti, jebote, više će ih dobiti doplatak
Digli na 3990 drugih 6 mjeseci

Pa onak, sljepoćo, unatoč tim velebnim uspjesima, svejedno nikad manje rođene djece, nego šta su nego folklor te vaše kvazi jebene mjere?
Lakirovka, rekli bi Ruje.
Prije će komunizam nestat iz Ho Ši Mina i Havane nego iz HDZ-a.

Jedva čekam eksploziju rađanja nakon što ove tri mjere "zažive".
Ko' da Milku Planinc slušam.
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:32   #49
Sad je pitanje na koju će stranu stati Kolinda. Demografija je prevažno pitanje, da bi predsjednica države stajala po strani. Nije bila po strani i prije Plenkovićeve vlade, već je glasno negodovala i kritizirala. Ovo je prilika da vidimo koje su joj namjere.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:37   #50
Ovo je preteatralno za moj ukus. Frajer je puko. Mislim mogao je dati ostavku i dati par intervjua, ali odabrao je nacin da se prica.

Ne znam sta rec.

Pokazat ce vrijeme kakav je tip.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:38   #51
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Jedva čekam eksploziju rađanja nakon što ove tri mjere "zažive".
Evo, zbog toga što ću ako se odlučim na treće dijete pasti u socijalu i dobivati dječji doplatak jer će mi prosjek po članu obitelji pasti na tu mizeriju ma rodit ću i četvrto

I nagovorit sve svoje prijateljice koje imaju jedno ili ni jedno da me slijede u tome, idemo kokoši, Murganićka dela ko konj da bi joj mi punili državu decom
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:38   #52
kraj je blizu, kraj je blizu...dr.am, dr.am...
bizon_9 mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:39   #53
Hrvatskoj prijeti demografski slom i to je odavno poznata činjenica, kao što je jednako tako poznata, da se nijedna vlada od osamostaljenja Republike Hrvatske nije ozbiljno pozabavila ovim ključnim i za nacionalni opstanak važnim problemom.

Žalosno je da ćemo se nakon sljedećeg popisa stanovništva planiranog za 2021. godinu vratiti na demografsku sliku s popisa iz 1961. godine kada je u ondašnnjoj NR Hrvatskoj živjelo oko 4,160.000 stanovnika, što će značiti da će Hrvatska u pola stoljeća imati demografski prirast jednak NULA.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:40   #54
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
4,160.000 stanovnika
nema šanse da nas bude toliko.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:41   #55
Mozemo kriviti bilo koga, ali za demografsko propadanje smo krivi mi sami. Evo, ja mogu poceti od sebe, koliko djece imam ja a koliko je imao moj otac u mojim godinama? Odgovor je porazavajuci.

Problem je ekonomske prirode? A i nije, bogati ili siromasni, svi u Europi se suocavaju sa istim problemom. A to nece nikakve ekonomske mjere promijeniti.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:48   #56
Quote:
bizon_9 mm kaže: Pogledaj post
kraj je blizu, kraj je blizu...dr.am, dr.am.
Dok god komunisti sjede u žbunju i čekaju da opet unište hrvatsku, moramo glasati za domoljube.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:49   #57
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ovo je preteatralno za moj ukus. Frajer je puko. Mislim mogao je dati ostavku i dati par intervjua, ali odabrao je nacin da se prica.

Ne znam sta rec.

Pokazat ce vrijeme kakav je tip.
Ovo je najbolji mogući način, kada jedan od "njih" to napravi na pressici pred novinarima i samom ministricom... Pošteno im ga je zavukao, to ne bi mogao kroz neke intervjue. On je jako dobro znao šta radi i koliko će to odjeknuti u javnosti...

Naravno u normalnoj zemlji bi nakon ovoga, tj. i nakon one "to vam je tako u braku..." bio pun trg glasnih ljudi koji bi zahtjevali ostavku ako ne premijera, onda bar te ministrice i ona bi već sutra odstupila sa dužnosti pod pritiskom javnosti... U 'rvackoj? Kenjamo po forumu i sutra ćemo već zaboraviti i na nju i na njega...
Strepite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:50   #58
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Dok god komunisti sjede u žbunju i čekaju da opet unište hrvatsku, moramo glasati za domoljube.
Tako je, valjda možemo birati tko će nas dokrajčiti
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:50   #59
Brutalno sramoćenje
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:51   #60
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Brutalno sramoćenje
Za koga misliš da se osramotio?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.