Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 11:50   #9241
Može preporuka za vizazisticu na području Slavonije, a da ide po kućama? Vjencanje je u rujnu i trebalo bi sminkati više cura 😊
anira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 13:37   #9242
Quote:
anira kaže: Pogledaj post
Može preporuka za vizazisticu na području Slavonije, a da ide po kućama? Vjencanje je u rujnu i trebalo bi sminkati više cura 😊
Znam za Pale Canvas da ide na teren, kao i Jelena Tufeković. Bilo bi ti dobro javiti se što prije, jer su šanse da su zauzete vrlo velike.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:25   #9243
Mislim da i Anita Komar od ove godine ide na teren.
cupavadomacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:26   #9244
https://www.facebook.com/ogledalce7/
Tina Tale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:28   #9245
Takoder moze preporuka za sminkericu na podrucju zagreba koja ide po kucama?
Na probno sminkanje dodem gdje god treba ali bi htjela da ipak na dan svadbe ona dode kod mene me nasminkati.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:02   #9246
Bok cure!
Evo da se aktiviram nakon dvije godine pauze od posla (trudnoca);imam dosta godina profesionalnog iskustva u sminkanju (12 godina radim za selektivne brandove, 10 g privatno sminkam za svadbe, evente, kampanje, revije...)
Ako trebate make up uslugu sa razumnom cijenom (umetanje trepavica i uredjenje obrva u cijeni sminke), javite se.
Radim na podrucju Zagreba i okolici
(Radim po zelji iako preferiram isticanje prirodne ljepote koju svatko od nas ima )

Lp
Makeup artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:25   #9247
Cool

Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
Cure, koliko ste platile vjencani make up i frizuru?

Afraid Koje su cijene kod Dragane i Bozidara za frizure s dolaskom doma?
Stvarno ne znam, ali sumnjam da je nešto pretjerano. Dajte ih pitajte. Tako vam je najbolje
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:29   #9248
Quote:
anira kaže: Pogledaj post
Može preporuka za vizazisticu na području Slavonije, a da ide po kućama? Vjencanje je u rujnu i trebalo bi sminkati više cura 😊
Definitivno moje preporuke za

Antonia Gavran
Mirna Petrović (pale canvas)
Anita Komar
Jelena Tufekovic

To su bas vizazisti koji ulazu u edukacije i materijal, koriste luksuzne proizvode. Dakle ne Mac nego Tom Ford itd. I sve im klijentice izgledaju profinjeno
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:33   #9249
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Takoder moze preporuka za sminkericu na podrucju zagreba koja ide po kucama?
Na probno sminkanje dodem gdje god treba ali bi htjela da ipak na dan svadbe ona dode kod mene me nasminkati.
Svako ide na teren ako se radi o vise osoba ili ako je vizazistica u blizini, pa joj je usput svratiti.

Idem ja
Martina Pehar
Katarina Ramić
Andrea Leko
Sasa Knezevic
Mirta Velčić
The Brush Stash (Petra susanj

Sve ovisi kakav makeup preferirate tj koji stil istoga.
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:15   #9250
Quote:
Afraid kaže: Pogledaj post
Svako ide na teren ako se radi o vise osoba ili ako je vizazistica u blizini, pa joj je usput svratiti.

Idem ja
Martina Pehar
Katarina Ramić
Andrea Leko
Sasa Knezevic
Mirta Velčić
The Brush Stash (Petra susanj

Sve ovisi kakav makeup preferirate tj koji stil istoga.

Hvala puno na popisu

Zasad sam dobila usmene preporuke za jednu curku i svida mi se njen rad sto vidim na fbu pa cu ici kod nje na probu prvo.
Ukoliko eto ta ljubav na zazivi, ovaj popis ce mi super doci
Hvala ti jos jednom
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 20:56   #9251
cure, ima li koja iskustva s salonom Renata na Horvaćanskoj?
Tražim frizera u zapadnom dijelu zg, a nakon čitanja ove teme nisam ništa pametnija
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 17:11   #9252
Bok svima!
Ima li itko ikakvu preporuku za šminkericu i frizerku bilo gdje na Hvaru/u Splitu ili okolici a da su voljne putovat na Hvar, i kako se kreću cijene po osobi (vjerojatno bi trebala šminkat nekoliko cura)?

Hvala
EternalWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 10:14   #9253
Pozdrav �� Zna li netko za dobru sminkericu u blizini sesveta za preporuciti?
doe jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 21:50   #9254
Quote:
doe jane kaže: Pogledaj post
Pozdrav �� Zna li netko za dobru sminkericu u blizini sesveta za preporuciti?
Moj studio se nalazi u Sesvetama..
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 20:47   #9255
Ej cure, preporuka nekog studia koji ima i frizuru i šminkanje- Zagreb, može pliz inbox, hvalaaaa
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 21:45   #9256
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Ej cure, preporuka nekog studia koji ima i frizuru i šminkanje- Zagreb, može pliz inbox, hvalaaaa
Vikler i ruz, La Rita, Ivy' hair, Studio 42...
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 15:08   #9257
Pozdrav,

kolegica traži frizera u Zagrebu za svečanu frizuru za mladenku, no kako ima tanku kosu do ramena, a željela bi imati punđu malo raskošniju, trebala bi staviti nekoliko ekstenzija na češljić da ta frizura izgleda kak spada
Frizerka kod koje inače ide nema baš neke prijedloge, i traži novog frizera koji će joj zapravo savjetovati kakva bi joj frizura odgovorala s obzirom na njenu kosu, oblik lica, haljinu kakvu će imati itd.

Molimo preporuke! Po mogućnosti zapadni dio Zagreba, ali i sve dolazi u obzir ako imate stvarno super frizera za preporučiti!
Hvala!
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 17:34   #9258
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

kolegica traži frizera u Zagrebu za svečanu frizuru za mladenku, no kako ima tanku kosu do ramena, a željela bi imati punđu malo raskošniju, trebala bi staviti nekoliko ekstenzija na češljić da ta frizura izgleda kak spada
Frizerka kod koje inače ide nema baš neke prijedloge, i traži novog frizera koji će joj zapravo savjetovati kakva bi joj frizura odgovorala s obzirom na njenu kosu, oblik lica, haljinu kakvu će imati itd.

Molimo preporuke! Po mogućnosti zapadni dio Zagreba, ali i sve dolazi u obzir ako imate stvarno super frizera za preporučiti!
Hvala!
Studio Marcela imaš u shopping centru prečko...

meni su oni radili svadbenu frizuru i bila je savršena, čak je dva dana izdržala
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 17:42   #9259
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

kolegica traži frizera u Zagrebu za svečanu frizuru za mladenku, no kako ima tanku kosu do ramena, a željela bi imati punđu malo raskošniju, trebala bi staviti nekoliko ekstenzija na češljić da ta frizura izgleda kak spada
Frizerka kod koje inače ide nema baš neke prijedloge, i traži novog frizera koji će joj zapravo savjetovati kakva bi joj frizura odgovorala s obzirom na njenu kosu, oblik lica, haljinu kakvu će imati itd.

Molimo preporuke! Po mogućnosti zapadni dio Zagreba, ali i sve dolazi u obzir ako imate stvarno super frizera za preporučiti!
Hvala!
Ako je zapadni dio grada, salon Knezić Oni su radili nedavno kad sam bila kuma, dvije cure (frizura i make up) savršeno su odradile posao
Creaparal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 21:30   #9260
Sve preporuke za šminkericu Danielu Šulj. Preeezadovoljna sam bila super šminka i supeeer je cura . Također odlično je što vas dođe doma šminkat.
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.