Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2006., 13:41   #61
hvala curke, ovo mi je dalo jos vise dobre energija...
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 08:54   #62
jel ima netko iskustva sa pozivnicama u Ada idejama? Zna li netko kakve su cijene tamo??
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:23   #63
Quote:
iva1608 kaže:
jel ima netko iskustva sa pozivnicama u Ada idejama? Zna li netko kakve su cijene tamo??
Malo ljepša pozivnica/zahvalnica ti je oko 14 kn.Meni se je to činilo dosta skupo, mislim da su oni najskuplji!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:52   #64
Quote:
iva11 kaže:
Malo ljepša pozivnica/zahvalnica ti je oko 14 kn.Meni se je to činilo dosta skupo, mislim da su oni najskuplji!!!
Isuse Bože fakat su skupi,najskuplji za koje sam čula. Ma rađe ću si ih doma sama napravit i isprintat, bar će biti originalne . Gdje bi čovjek mogao kupiti nešto kao umjetnu malu ivančicu da ju zalijepim na običnu bijelu pozivnicu ? To je nešto u stilu kolekcije Charlotta u Adi ....
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:10   #65
Quote:
iva1608 kaže:
Isuse Bože fakat su skupi,najskuplji za koje sam čula. Ma rađe ću si ih doma sama napravit i isprintat, bar će biti originalne . Gdje bi čovjek mogao kupiti nešto kao umjetnu malu ivančicu da ju zalijepim na običnu bijelu pozivnicu ? To je nešto u stilu kolekcije Charlotta u Adi ....
U Kapelu na Savici!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:19   #66
Quote:
iva11 kaže:
U Kapelu na Savici!!!

Hvala ti Iva. Imaju li oni možda kakav web? Ako znaš please javi da malo pogledam gdje je to točno .... i kaj sve imaju . Thnx.
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 20:20   #67
Quote:
iva1608 kaže:
Hvala ti Iva. Imaju li oni možda kakav web? Ako znaš please javi da malo pogledam gdje je to točno .... i kaj sve imaju . Thnx.
Koliko znam web stranicu nemaju ali adresa ti je Gruška 2, tel: na PM. Cats pa možeš provjeriti da li imaju. Ja sam bila prije 2 tjedna i isto sam tražila ivančice ali nisu imali. Možda su u međuvremenu dobili. Provjeri svakako. Ali kao što neko reće na forumu: nisu baš najeftiniji.
Sretno

Zadnje uređivanje Cats : 19.09.2006. at 16:08.
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 20:24   #68
Quote:
iva1608 kaže:
Gdje bi čovjek mogao kupiti nešto kao umjetnu malu ivančicu da ju zalijepim na običnu bijelu pozivnicu ? To je nešto u stilu kolekcije Charlotta u Adi ....
Dobar partner na Žitnjaku, dosta jeftiniji od kapela i imaju veći izbor
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 07:53   #69
Quote:
flakey kaže:
Dobar partner na Žitnjaku, dosta jeftiniji od kapela i imaju veći izbor
Apsolutno!! Potvrdjujem!!!

To ti je kod veletrznice cvijeca (ja sam tamo kupovala cvijece za svadbu a kuma i jos jedna frendica su radile ukrase za crkvu i nas stol u resticu, a i moj buket je od tamo kupljenih ruza). U svakom slucaju, sparkas se vani i propjesacis 100 metara i onda ti je to kao u jednom od onih skladista s lijeve strane. IZBORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Samo sto rade tipa od 6-14, a subotom 6-10 (to provjeri jos).
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 16:00   #70
Hej jel netko zna gdje mogu kupit duguljaste zlatne koverte???
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 16:07   #71
Art Materijal d.o.o.
Trakošćanska 17
10000 Zagreb

tamo sam ja kupila paus zlatne 17x17 i znam da su imali 100 vrsta a za te duguljaste mi je čovjek rekao da se zovu amerikanke. Ima na njihovim stranicama i broj pa nazovi i pitaj za svaki slučaj. Uglavnom prvo nađi kuvertui tek onda kupuj ili daj izradit pozivnicu po kuverti...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 16:22   #72
Quote:
sly47 kaže:
Art Materijal d.o.o.
Trakošćanska 17
10000 Zagreb

tamo sam ja kupila paus zlatne 17x17 i znam da su imali 100 vrsta a za te duguljaste mi je čovjek rekao da se zovu amerikanke. Ima na njihovim stranicama i broj pa nazovi i pitaj za svaki slučaj. Uglavnom prvo nađi kuvertui tek onda kupuj ili daj izradit pozivnicu po kuverti...
Hvala, super super. Da već sam skužila da su se neki zeznuli jer nisu imali standardne pozivnice, svakako ću paziti na to. Hm, smiješno mi je da su to amerikanke jer sam pozivnice odabrala na nekom američkom siteu, a ništa onda ću i na neki američki način i pozvat ljude Jel znaš koliko koštaju??
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 16:45   #73
moje su bile 3 kn/kom a mislim da ni ove nebi trebale biti puno skuplje ili jeftinije
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 16:52   #74
hvala cure puno ste mi pomogle !!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 08:56   #75
Cure, trebam vašu pomoć...ne znam da li ste već negdje pisale o tome (ako da, sorry), ali zanima me da li imate kakve ideje za tekst pozivnice?
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:03   #76
Quote:
Marija Paun kaže:
drage moje,
želite li same napraviti pozivnice za vjenčanja (nabava papira, cvjetića, kutije za rolane pozivnice, ...) pogledajte stranicu www.dtp.hr/shop ili www.pozivnice-vjencanje.com Tu ima sveg i svašta samo što nema tiska.
Nadam se da sam barem nekom pomogla.
Ovo je super site al kad malo bolje zbrojim materijal koji ću potrošiti na izradu pozivnica i kitica na kraju mi ispadne ista cijena kao da i kupim gotovo. AAhhh.... samo problemi...
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 11:35   #77
To sam si i ja mislila da će me novčano doći na isto...iako mi je ono što bi mi napravili nekako ipak ... mi smo napravili ... ne znam

mislim da ću si isto razmisliti baš da li ću ih sama raditi ili ćemo kupovati gotove !

Tekst ... mi ćemo vjerojatno skroz jednostavnu varijantu. E sada imam pitanje da li ćete vi na pozivnice pisati da vam se potvrdi dolazak (radi točnog dogovora sa restoran i slično) ?
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 12:12   #78
mi smo ti imali skroz jednostavan tekst....na komadu papira 17x17 su velikim slovima bila naša imena tipa
xy
&
Xy
pa ispod toga mrvu sitnije datum i onda ispod datum još malo sitnije tekst, prvi dio koji se odnosi na crkvu i drugi za restić i ispod toga opet malo sitnije rečenica Molimo Vas da nam potvrdite svoj dolazak. Nismo pisali brojeve, to mi je bilo malo glupo a i svi kojima smo nosili pozivnice imaju naš ili mi imamo njihov broj tako da to nije problem... I tisak je bio digitalni, sama sam izabrala boju, font,veličinu, papir...
A što se restića tiće njima,barem većini potvrđuješ tjedan dana prije broj stolica...tak da sve te ljude koji ti ne potvrde odmah ili se ne jave imaš vremena još nazvati i pitati dal će doći.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 12:15   #79
Quote:
Breskva kaže:
To sam si i ja mislila da će me novčano doći na isto...iako mi je ono što bi mi napravili nekako ipak ... mi smo napravili ... ne znam

mislim da ću si isto razmisliti baš da li ću ih sama raditi ili ćemo kupovati gotove !

Tekst ... mi ćemo vjerojatno skroz jednostavnu varijantu. E sada imam pitanje da li ćete vi na pozivnice pisati da vam se potvrdi dolazak (radi točnog dogovora sa restoran i slično) ?
ja ću napisat ispod Molimo Vas da potvrdite svoj dolazak! i ispod ću napisat brojeve mobitela jer ipak nije fer da ti za nekog daš u restoranu 40 eura a on se ne pojavi , pa bolje da onda te novce potrošiš na nešto drugo!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 12:25   #80
I mi ćemo pisati da nam potvrde dolazak, samo što me "brine" tekst prije...ne želim klasiku..ti i ti vjenčat će se tad i tad tu i tu...na tu foru da, ali malo posebnije, romantičnije...ne znam...može i malo šaljivo, ali ne da ode previše u zafrkanciju...ako kužite kaj hoću
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.