Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 08:51   #121
Quote:
CE3PENULA kaže: Pogledaj post
Ja u Amadeusu ne mogu pronaći hlače, moja kantica je odbija surađivati i stati u broj 44. Al majca i vestica se uvijek nađe. Divno sam građena, pozavidite mi djevojke. Za gore se uvijek nađe nekaj za obući, ali hlače i šos.... To je lutrija.
u Amadeusu i black bullu imaju hlace i do broja 50, (ja sam 'narasla' do 48 pa nazalost znam)

inace se opskrbljujem i na placu,
marks i spencer mi je malo preskup,iako imaju zbilja lijepih stvari

top shop i slicni ducani, ako i imaju broj cesto imaju cudne krojeve, i tamo se nikad nisam uspjela obuci,

sto se tice bib u h&m cula sam da su ukinuli tu kolekciju jer nije dobro isla (ali ovo ne znam za sigurno, dugo nisam bila tamo)

netko je spomenuo lanteu (potvrdjujem da imaju broja i ok stvari iako, igrom slucaja nisam jos nista tamo kupila)
ali otkrila sam da ima par malih neupadljivih ducana koji znaju imati vece brojeve, jedan blizu britanca, jedan u masarykovoj, ako nekog bas zanima mogu potraziti kako se zovu
ja osim na velicinu moram paziti i na cijenu (tu i tamo si kupim nesto konkretnije ali nemam bas puno love za svakodnevnu odjecu)
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 09:23   #122
La Redoute ima super stvari za malo jače žene , ali su dosta skupi ...
Jedino kad imaju akciju od 50% onda se isplati ...
Imaju brojeve čak do 52/54 a roba ima je stvarno kvalitetna , nije kao iz Neckermanna ...
__________________
album
Mel33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 11:11   #123
meni je ovo tako kjut naziv topica, zagrebačke debeljuce...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 12:00   #124
ja kupujem u elena miro ducanu u zg. definitivno su skupi ali su i jako kvalitetni i imaju robu za svaciji ukus(ja volim nekakvu sportsku eleganciju i bez problema nadjem sve)
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 20:38   #125
Ja si najviše stvari nađem u Marks&Spenceru; ugl kaj se tiče donjih dijelova, jel...Majice i veste mogu i Benetton najveći broj nositi ali hlače su mi obavezno preplitke i prekratke

Zanima me jel H&M još uvijek proizvodi liniju Big is Beautiful?

E da; i kupila sam super suknju kod Nataše Jelinić ali je strašno skupa, ali je suuuper
roza k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 10:06   #126
Xnation i S'Oliver - do 48 I think..
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 11:19   #127
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
ja kupujem u elena miro ducanu u zg. definitivno su skupi ali su i jako kvalitetni i imaju robu za svaciji ukus(ja volim nekakvu sportsku eleganciju i bez problema nadjem sve)
a gdje oni imaju dućan?
vidjela sam na njihovoj stranici lijepih stvarčica ali u store locatoru nema hrvatske.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 15:04   #128
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
a gdje oni imaju dućan?
vidjela sam na njihovoj stranici lijepih stvarčica ali u store locatoru nema hrvatske.
u ilici malo prije nike-a
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 20:11   #129
Quote:
roza k. kaže: Pogledaj post
Zanima me jel H&M još uvijek proizvodi liniju Big is Beautiful?
Proizvode, samo kaj ih nema baš u svakom H&M-u. U Grazu imaju BB u H&M u šoping centru Seiersberg (valjda se tak piše!?!) a u Mariboru u H&M-u u Europarku.
Vienna_vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 20:06   #130
Moda za veličine 46+

Naime, modno osviještena jesam, volim detalje, sklad boja, dezena i tekstura, uzivam u biranju odjece...ali nazalost, tu sam jako ogranicena.
Moja velicina je vjerovatno 48/50, ni ne znam zapravo,, jer nikako ne mogu pronaci odjecu za sebe u regularnim trgovinama odjecom, osim onim specijaliziranaima za velike brojeve, ali tamo se opet nude bezoblicne vrece, crne,sive,plave i smedje uglavnom..zbilja neadekvatno.
Zivjela sam dugo u GB i tamo nikad nisam imala problema, jer vecina modnih marki ima i plus sizes, cak iminice u oooogromnim brojevima, pa tko voli, nek izvoli.
Koliko znam, kod nas niceg slicnog u ducanima nema, osim par kataloga koji nude velike brojeve.
Zanima me zna li netko za neki dobar ducan u Zg gdje se dobra odjeca, moderna i velika mozue nabaviti? Ako ne, preporucam nekome tkoima lovu, da uzme fransizu ducana kao sto je Primark, Etam, River Island, H&M, pa da i mi debeli konacno gustamo u sovjoj kozi!!
narentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 13:15   #131
evo pridružujem se ovom topicu sa svojih 1,80 i 80 kg Ja nisam toliko debela kolko sam velika i treba mi veliki broj i u dužinu.
Najviše problema imam sa traženjem hlača; s obzirom da se još uvijek oblačim casual, najviše volim nositi traperice i skužila sam da mi najbolje stoje one kaj imaju lagano nogavice u trapez.
Do sada sam ih kupovala u Amadeusu, ali zadnji put mi je prodavačica rekla da im je najveći broj 46 a te su mi malo prekratke pa me sad najviše zanima gdje si vi malo jače cure nađete dobre trapke?

Inače si gornji dio bez problema kupim u Bennetonu ili Espritu u broju L ili XL

I u Marks and Spenceru si znam naći lijepih i kvalitetnih stvari; jednu ljetnu suknju u snb boji sam upikla prošlo ljeto i nisam ju skidala sa sebe
roza k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 10:57   #132
Smile Haljina za one s kojim kg viška

Pozvana sam na vjenčanje u svibnju. Na tom vjenčanju će biti većina poslovnih partnera pa mi je vrlo važno da izgledam fino. Problem je što je većina haljina bez rukava, a budući da mi ruke nisu baš čvrste ne bi ih htjela skroz otkriti. Možda neki polurukavić. Imam naime nekoliko kg viška (179 cm a 72 kg) ali mi to ne smeta. Samo mi je jako važno da se ne blamiram.
Molim vas neke fotke ako imate.
Puno, puno.............puno hvala
dbebic7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 09:58   #133
Quote:
dbebic7 kaže: Pogledaj post
Pozvana sam na vjenčanje u svibnju. Na tom vjenčanju će biti većina poslovnih partnera pa mi je vrlo važno da izgledam fino. Problem je što je većina haljina bez rukava, a budući da mi ruke nisu baš čvrste ne bi ih htjela skroz otkriti. Možda neki polurukavić. Imam naime nekoliko kg viška (179 cm a 72 kg) ali mi to ne smeta. Samo mi je jako važno da se ne blamiram.
Molim vas neke fotke ako imate.
Puno, puno.............puno hvala
ej,,pa ne zvuči mi omjer tvoje visine i kila tako strašno da moraš pokrivati ruke,,,a ako se ne osjećaš ugodno možda da si daš šivati od muslina nešto kao bolero sa 4/4 rukavima ali naravno ne klasični bolero, nego damo rukave koji su spojeni preko leđa, obično ih ima za kupiti od materijala za majice , a mou dobroizgledati u muslinu, onako kao malo širi šal sa rukavima, to ti ne spada sa ramena, možeš s tim u crkvu, a i neće ti biti vruće jer je muslin tanak i proziran... nadam se da sam ti uspjela objasniti na šta mislim, ako nađem negdje sliku pošaljem...))
biella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:11   #134
....XXL.....

Bok svima! I ja sam na žalost XXL-size, iako se trudim izbaciti ove X-iće....U Zg je vrlo malo dućana u kojima si mogu odabrati nešto fora u 46-48 veličini, pa zato radije dam šivati....Ako znate dobru šnajdu koju bi mi preporučili, pliz javite na PVT. Puna hvala!
cvjetak zanovjetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:15   #135
...XXL....

...Pronađem nešto u Dorothy Perkins ili u M&S ( King cross ). Ostalo kupujem u H&M na BBB...
__________________
...Fly me to the moon and let me play among the stars....08.11.2008.
cvjetak zanovjetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:18   #136
evo sreće: marina rinaldi, brand modne kuće max mara namijenjen upravo punijima, većima, višima
otvara se za koji dan u praškoj ulici.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 14:19   #137
Haloooooooo curke, sestre po stasu!

Ja bila u shopigu u subotu u Mariboru. Destinacija mi je uvijek bio H&M, no međutim, pukim slućajem otkrila da ima i C&A 50m dalje. I gle čuda. H&M se može skriti, ni do koljena nije C&A-u. Izbora ko u priči. Pola kata je samo za velike veličine. A i kod garderobe na ženskom odjelu za regular sizes ima i do broja 48. A gore na drugom katu su veličine do 56-58!!!!! Još nisam bila u dućanu da ima robe u mojoj veličini i da ja mogu birati među modelima. Obično gledam ako ima moja veličina onda to kupim, kakvo biranje. A sad ja uzela 6 haljina i sve mi pašu i onda se odlučila za jednu. Uspjela sam naći haljinu za svadbu!!!! Ma san snova. Oduševljena sam ko malo dijete kad dobi bombon ili igračku
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 14:24   #138
E da. Zaboravila sam napisati da ni cijene nisu pretjerane. Ja sam haljinicu malo svečaniju platila 39,90€ ili ti ga cca 295,00 kn!!
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 00:19   #139
imate dorothy perkins (cc1 i magma u ilici)
mislim da imaju brojeve do 48 ili 50
kome treba veci pod hitno dijeta (zbog zdravlaj!!!)
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 00:22   #140
Quote:
dbebic7 kaže: Pogledaj post
Pozvana sam na vjenčanje u svibnju. Na tom vjenčanju će biti većina poslovnih partnera pa mi je vrlo važno da izgledam fino. Problem je što je većina haljina bez rukava, a budući da mi ruke nisu baš čvrste ne bi ih htjela skroz otkriti. Možda neki polurukavić. Imam naime nekoliko kg viška (179 cm a 72 kg) ali mi to ne smeta. Samo mi je jako važno da se ne blamiram.
Molim vas neke fotke ako imate.
Puno, puno.............puno hvala

mozes skombinirat neku haljinicu (bez rukava) sa nekim finim bolerom koji pase uz haljinu...
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.