Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 09:33   #7021
Quote:
Marija Anaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me komentar na sale na podrucju Kastela (mislim se izmedju Castello, Ina i Mr.&Mrs.). Ako ste bili molim Vas komentar na hranu, uslugu i cijenu.


Sve slicno,Nautic iznad svih njih,ako nisi bila pogledaj obavezno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chevchelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 11:34   #7022
U Splitu obavezno uzmite u obzir i novu salu Hotela Zagreb na Duilovu. Bio sam pretprošlu subotu tamo na piru i ugodno se iznenadio, super je bilo, hrana i posluga je stvarno stvarno dobra... Stolovi su klasika okrugli, oko 300 ljudi stane, postoji i velika vanjska terasa koju valjda koriste ljeti.


Na linku na dnu stranice imaju par slika, svakako ako nekome uđe u izbor treba otić vidit...


http://hotelzagreb-split.hr/gallery/upoznajte-hotel/
eseper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:36   #7023
Istina je sve, Nautic je 3 života ispred bilo koje druge sale u Kastelima, po meni je u top 3 sale uopće, pogled, ambijent, hrana, usluga, sve je vrh ...
@eseper .. kako mi je drago da to neko kaže za Duilovo, uvik sam govorio da je to najpodcijenjenija sala ikad .. čak se sićam da me napalo jer kao reklamiram sale ( lol ) al stvarno tamo je sve oduvik bilo odlicno .. ko god uzme ili Nautic ili Duilovo nije se sigurno zeznia ..
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:04   #7024
Od Nautica sam odustala zbog vise cijene tako da nazalost ne dolazi u obzir
Marija Anaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:40   #7025
Smile

pozdrav,

trebaju nam glazbenici za crkvu imamo u Polaci svadbu 02.06. ove godine pa mozda netko nekoga zna
d-ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:46   #7026
Quote:
Marija Anaa kaže: Pogledaj post
Od Nautica sam odustala zbog vise cijene tako da nazalost ne dolazi u obzir
Nautic je koliko znam 45€... Nekidan prija kaparala za dogodine.
Imaš u Dugopolju Dolis za 37, Feniks još euro, dva manje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:08   #7027
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Nautic je koliko znam 45€... Nekidan prija kaparala za dogodine.
Imaš u Dugopolju Dolis za 37, Feniks još euro, dva manje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Mislim da je 45e prosireni menu .. osnovni je jeftiniji i u tih 45e ulazi rasvjeta cijele sale ( sa svim čudesima i aparatima i čovjekom za rasvjetu ) i dekoracija svih stolova ( cvijeće, svijeće, stolnjaci i mašne u boji ) ..
Ako je cijena presudna imaš Robot na TTTS-u mislim da je trenutno 32e, jeftinije od toga mislim da ne postoji u St ..
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 01:05   #7028
Mi smo u ina u deseti misec, petak 32€. Ima rasvjetu, poklanja mladenacki apartman i 15 boca zestokoga. Netriba certifikat za kolace, ima navlake za stolice, masne i svoje vaze u dvi vrste klk znan. Ako triba okite i skale put gornje sale. I da, petkom samo gornja sala radi bez obzira na broj ljudi. Mi smo bili minjun puta i zato je i odabrali. Zivka je odlicna za dogovor, hrana i usluga vrhunski.
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:48   #7029
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Nautic je koliko znam 45€... Nekidan prija kaparala za dogodine.
Imaš u Dugopolju Dolis za 37, Feniks još euro, dva manje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
U Dolisa nisam bila.
Feniks znam da je 34e. Imaju 3 sale. Vina su 7,5 l, uz standardan menu u cijeni je i riblja pasteta uz prsut i francusku i fritule na aperitivu.
Takoder znam da djecu do nekih godina naplacuju u pola cijene.

Mirko bura je super. Potvrdujem.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:56   #7030
Je, odličan je Bura Band, opušteni su, spontani i stvarno naprave ludilo atmosferu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:48   #7031
Quote:
d-ivan kaže: Pogledaj post
pozdrav,

trebaju nam glazbenici za crkvu imamo u Polaci svadbu 02.06. ove godine pa mozda netko nekoga zna
Javite mi se u inbox.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:09   #7032
Pozzz
Treba mi sminkerica za vjencanje....bilo bi pozeljno da dolazi na kucnu adresu...cijena do 300 kn(trepavice ukljucene)...moze preporuke...hvala
ludonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:37   #7033
Dobar fotograf do 1000-1500€, ima li tko preporuke? Ovo sve sta gledam su nekakva hipsterska shema s jeftinim filterima i ne zelin davat lovu za to.
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 20:01   #7034
Gašpar, Duje Bonačić, Jukica nisu loši i ulaze u tu cifru...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:07   #7035
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Gašpar, Duje Bonačić, Jukica nisu loši i ulaze u tu cifru...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Hvala ti puno. Gaspar mi je inace poznanik ali covik je nazalost bukiran godinu dana unaprid. Pokusat cu sa ostalima. Mozda neke preporuke od okolnih zemalja, tipa Bosna, Slovenija? Cujem da su povoljniji od nasih i isto odlicni.
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 09:06   #7036
Može preporuka za dobrog frizera u Splitu?
šljaštilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 14:49   #7037
Bok, može preporuke za bend, a da nisu skupi (neka zlatna sredina, kvalitetni, do srednje cijene)?
Bila sam na piru di je svirao Jukebox Live Band (ne znam pošto su).
To mi je dosad najbolji pir bio jer je muzika po mom guštu, bez narodnjaka, najviše hrv rock i treš i ponešto dalmatinske i čak pokoja strana. Idealno. Pa bi tako neki..
Šta preporučujete?
Geopardica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 07:13   #7038
Quote:
ludonna kaže: Pogledaj post
pozzz cure, ja se udajem 15.12.2018. cca 160-180 ljudi

Rezervirali smo slijedeće:

Restoran Sky- 38 EUR po stolici, klasičan meni, ne toče žestoka pića, možemo donijeti svoje, 500 EUR kapare, voditelj se čini ok (nadam se da nismo falili s obzirom da smo čuli komentare da je sve bilo savršen ili totalna suprotnost- da je bilo ajme...nitko nije komentira da je bilo osrednje- ili TOP ili FLOP)
TAXI bend- ekipa je super, ja sam ih davno slušala i bili su mi ok, ali budući suprug je prepreprezadovoljan s njima i želio je isključivo njih
Fotograf- obiteljski prijatelj
Cvjetne dekoracije Lanterna- curke su odlične, fleksibilne, kreativne, sve pohvale.
Vjenčano prstenje- zlatrna Đonlić (Bosanska ulica)

Treba mi preporuka za make up, frizuru, kolače, rasvjetu, vjenčanicu i odijelo.

Neke stvari neželimo kao što su- catering (okupljanje gostiju direktno u crkvi na obredu- na izbor svakome želi li ili ne želi doći u crkvu), nemamo ni zahvalnice.
Procjenjujemo ukupne troškove oko 15.000 EUR. Ništa nam nije pretjerano skupo, neželimo raznorazne kerefeke, al mi se isto zamanta u glavi od ovolike cifre. U ovu cijenu je, ja mislim, uključeno sve (ispravite me ako griješim)- večera, glazba, fotograf, vjenčanica, odjelo, dekoracija sale, crkve i buket, vjenčano prstenje, torta, kolači, djevojačka i momačka večer, troškovi vezani za mladenku (manikura, pedikura, make up, frizura), te sve ono što će se potrošiti na goste kroz kuću u mene i mog dragog (znate ono kada gosti dolaze tjedan prije i tjedan nakog samog vjenčanja). Sad kada gledam sve ovo skupa, imam osjećaj da sam čak potcjenila ukupnu cifru, moguće da čak bude nešto viši iznos.

U procesu traženja ove informacije sam skupila (ako kome dobro dođe bilo bi drago ;-))

Restoran Aria- 42 EUR subota
40 EUR petak
2 EUR manje ukoliko sami donesemo vino
Dolis Dugopolje- 37 EUR subota
36 EUR petak
Salona Palace hotel- 45 EUR
Sala za vjenčanja Bloom (Mejaši)- 37 EUR

Bend Aura- 16.000,00 kn + putni troškovi- kapara 2.000,00 kn
Bend Kocka- 2.000 EUR- kapara 200 EUR
Vox Box- 1800 EUR- kapara 200 EUR
Pink panther band Split (Romeo Komić)- 1800 EUR
Pink Panther band- 2.000 EUR

Eto to je sve! ;-)
Evo ti tu par kontakata, a vidi i Bura Bend-Mirko Bura ako je slobodan.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 13:02   #7039
Hvala puno! ^^
Geopardica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 15:04   #7040
Pozdrav cure
Može preporuka gdje kupiti svečanu haljinu ili za neku stvarno dobru krojačicu, ne bi htjela vjenčanicu, može i u Zagrebu.
tirkizna ruza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.