Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2007., 13:31   #61
tegla, sad sam se sjetila da sam u Poreču pred 2-3 godine slušala neki bend, onako na terasi. Znam da rade i svadbe, ali kako doći do njih, to nemam pojma Možda da probaš otići pa vidjeti sviđa li ti se koji. Stvarno nisam pametna Ne znam je li im već počela sezona, prijateljica mi je prije tako pjevala, pa sam zato išla, ali to je bilo pred koju godinu. Uh, nisam ti baš pomogla, jel'da?
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno

Zadnje uređivanje __5ra__ : 13.05.2007. at 13:32. Reason: smotana
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:08   #62
mali obilazak

Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
Za "Letan" sam čula sve najbolje, osobno nisam nikad bila, ali su mi ga jako nahvalili starci, bili su tamo na svadbi... Meni je jedino kod njih koma jer nemaju (barem nisu imali) okrugle stolove, i šta nemaju baš fine navlake za stolice i stolnjake, pa sve skupa, kad je puno stolova ne izgleda baš ujednačeno... Al opet, ponavljam, vidjela sam samo fotke, i to pred godinu dve, vjerojatno su se popravili...
Dvolicni b. - hvala jos jednom.
Ciao svima
Evo bila sam u subotu u Letanu, svidja mi se jako restoran, ali mogu reci da je i Lim Fjord odlican izbor.Letan je odlican jer mozes napravit dio vjencanja ( cin vjencanja ) na otovrenom.Ovaj tjedan bi otisla i do Flora N i Lily, dobijam takodjer foto i video materijale kroz ove dane, pa vas cure sve lijepo obavijestim.Jedino jos nisam nista konkretno odlucila ni poslusala muzicare.
Koga angazirat preko dana, jel zna tko za neku klapu?
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:13   #63
evo i mene...dugo me nije bilo i vidim da se dosta toga napisalo, tegla ja ti imam svadbu u Letanu, nemaju okrugle stolove ali će mi napraviti stolove u kvadrat tako da ih može 10 - 12 sjediti za stolom, zatim navlake su im bež boje a stolnjake imaju u više boja ja ću staviti bež isto,..jedino što mi se ne sviđa jesu slike koje vise tamo ali mi je valsnik rekao da ih mogu skinuti i staviti ću si nešto drugo.... zatim Flora N će i meni aranžirati prostor i žena je mrak ...po svemu..... prijateljica mi je bila ovaj weekend u Letanu i tamo je bila svadba , rekla je da je sve bilo perfektno,.... od jela koje je bilo perverzno dobro do aranžiranja prostora,obred svadbe je bio pored bazena, lopoči u bazenu, savršeno...pa evo nadam se da sam pomogla u odabiru
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 19:09   #64
Ciao svima!
Evo ja sam nova. I ja planiram vjenčanje u Istri iduće godine u 5.mj. Sad smo u fazi traženja sale jer je to dosta bukirano koliko čujem. Zanima me ako netko zna koliko ljudi stane u tu Villu Letan? Thanx! Koliko unaprijed naručujete pozivnice? Znam da je sad još rani,ali su mi svi rekli da je u sve bolje krenuti što ranije. Pozdrav
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:01   #65
ivor6

Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
evo i mene...dugo me nije bilo i vidim da se dosta toga napisalo, tegla ja ti imam svadbu u Letanu, nemaju okrugle stolove ali će mi napraviti stolove u kvadrat tako da ih može 10 - 12 sjediti za stolom, zatim navlake su im bež boje a stolnjake imaju u više boja ja ću staviti bež isto,..jedino što mi se ne sviđa jesu slike koje vise tamo ali mi je valsnik rekao da ih mogu skinuti i staviti ću si nešto drugo.... zatim Flora N će i meni aranžirati prostor i žena je mrak ...po svemu..... prijateljica mi je bila ovaj weekend u Letanu i tamo je bila svadba , rekla je da je sve bilo perfektno,.... od jela koje je bilo perverzno dobro do aranžiranja prostora,obred svadbe je bio pored bazena, lopoči u bazenu, savršeno...pa evo nadam se da sam pomogla u odabiru
Evo bas od srca hvala, ovo sta si napisala uvjerila sam se bas ovu subotu.
Mislim da u konacni odabir dolazi i FloraN ,mada bi jos s lily voljela neke stvari ispitat,ona ima isto odlicnih ideja. hvala puno za sada...
Kada imas vjencanje? bas se veselim. ,koji band si odabrala? foto/video?

tegla12
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:29   #66
meni je svadba 08.09. foto i video su kolege od mog dečka foto/video lupus iz Zagreba i po meni vrhunski ljudi, gledala sam ih na jednoj svadbi i oduševila se profesionalnošću ali su isto tako i zafrkanti tako da znam da će nam fešta bit zagarantirana, ostaju sa nama 2 dana jer kad su čuli da je svadba u Istri rekli su da ćemo napraviti 1 fotosession i na Brijunima tako da u nedjelju idemo tako se malo neopterećeni nakon svega naslikavati.....a muzika je iz Varaždina ...sviraju u Movie pubu, exzodiak band, 2 puta sam ih slušala i odlični su mi ....a i Spice grillsi su mi ih preporučili tako da znam da nisam falila....

runaway bride - u villu Letan stane do 150 ljudi pa da bude oko, može i 200 ali je onda zgusnuto...s time da imaš i dvorište sa bazenom tako da uvijek možeš raštrkat ljude...ispod 100 se vidi praznina
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 23:40   #67
thanx na informacijama. nije me bilo pa nisam prije vidjela post. još ću te malo gnjaviti. jel tiih 150 stane u jednu prostoriju ili se moraju gosti odvajati? hvala ti
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 15:10   #68
hallo istrijanke di ste?
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 15:59   #69
Ljeto je pocelo...

Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
hallo istrijanke di ste?
pocelo je ljeto pa smo sve manje prisutne.... :-)
Reci gdje si zapela....

tegla12
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 17:25   #70
ma ja imam još puno vremena, ali još ništa riješeno. počeli smo gledati restorane, pa nam se ili ne sviđaju ili ne stane 150 ljudi. zanima me koliko ljudi stane u lim. tamo ćemo ovaj ili idući vikend. a fotograf i video? znaš šta o tome? thanx!
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 18:50   #71
Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
ma ja imam još puno vremena, ali još ništa riješeno. počeli smo gledati restorane, pa nam se ili ne sviđaju ili ne stane 150 ljudi. zanima me koliko ljudi stane u lim. tamo ćemo ovaj ili idući vikend. a fotograf i video? znaš šta o tome? thanx!
Ja sam u Limu bila na svadbi za 100 i 120 ljudi... i bilo je super... Samo šta su neki ljudi sjedili za velikim kvadratnim stolovima za 8 ljudi sa strane... meni to odgovara, tako da smo mi tako sjeli...
Vjerujem da bi uspjeli zagurati još 30 ljudi nekako...

Jesi gledala Bi Village? Tamo stane 150...
A u Rapcu imaš nekoliko hotela koji imaju skroz ok sale za svadbe - npr. Mimoza, ona čak ima još neki restoran di imaju okrugle stolove...
Di ste gledali još?

Fotografi su svi ok, nitko se baš ne ističe nešto posebo kao Artovci ili Focusvideo, Studio DT, i ostali iz Zagreba...
Napisat ću ti par čije sam fotke vidjela i skroz su mi ok:
Foto Zoom, Foto Kovačić iz Pule,
Foto Festival iz Labina...
A za video - Artimi (Marko Račan), ima stranicu na internetu...
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:35   #72
Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
ma ja imam još puno vremena, ali još ništa riješeno. počeli smo gledati restorane, pa nam se ili ne sviđaju ili ne stane 150 ljudi. zanima me koliko ljudi stane u lim. tamo ćemo ovaj ili idući vikend. a fotograf i video? znaš šta o tome? thanx!
Ciao
Ti si kao i ja, imamo jos dosta vremena,pa polako.
Lim je odlicno mjesto, slobodno preporucim, ja se isto razmisljam Letan ili Lim.
Malo i je problem za 150 ljudi,ali valja pokusat pitat. Imam kontakt ako te interesira. I BiVilage takodjer super mjesto. Za Mimozu nisam cula.
fotograf i video?
Video 99% " www.studiobrzak.com " iz Poreca ( pogledala demo materijal, odlicna stvar ), fotograf - festival iz Labina. Nesto su skuplji ,ali vjeruj mi isplati se.Bitno mi je sta oni usko suraduju, sta je rijetkost u Istri da nadjes nesto u paketu, konkretno. Odlican je i Foto Edi takodjer,a kao sta kaze d.blizanac ima ih jos, svi su vrijedni paznje...
Moja preporuka ti je da dobro pogledas materijale prije odluke jer internet za mene osobno nije nikakvo mjerilo kvalitete.Meni je bitno kako izgleda foto album i video u cijelosti.
jedino di se jos dvoumim je dekoracija,nadam se da cu i to uskoro rijesit.
nadam se da sam ti pomogla makar malo,a ako te interesiraju kontakti moze na PM.
pusa svima

tegla12
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 11:56   #73
Ciaos!
Baš vam hvala na informacijama. Ovaj studio brzak sam pregledala još u tvojem prijašnjem postu i definitivno mislim otići do njih vidjeti materijale. Sviđaju mi se i njihovi video materijali. Bilo bi super uzeti samo jedne da mi rade sve. A oko dekoracije nemam pojma. Meni, iskreno to šta oni naplate za svoje dekoracije tipa taj Boris je preplaćeno. A s obzirom da imam ideju u glavi kako bih, treba mi samo netko tko će to realizirati. A za to mislim da mogu ovdje naći jer ima kreativnih cvjećarki koje će to napraviti kako treba. Pozivnice i te stvari definitivno u Adi, ali u Zg-u jer su cijene u Puli ili tamo neusporedive!!!! Sala me najviše muči, najrađe bi Lim pa ćemo to ići najprije vidjeti,a onda Villa Letan. Rabac mi je jaaaako daleko. Već i Peroj,ali ajde. Ma srećom ima još vremena. A zna li netko koliko dođu vjenčanja u Maistri? Jesu to neke nebulozne cifre? Pozdrav i pusa svima!
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 12:17   #74
Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
Ciaos!
Baš vam hvala na informacijama. Ovaj studio brzak sam pregledala još u tvojem prijašnjem postu i definitivno mislim otići do njih vidjeti materijale. Sviđaju mi se i njihovi video materijali. Bilo bi super uzeti samo jedne da mi rade sve. A oko dekoracije nemam pojma. Meni, iskreno to šta oni naplate za svoje dekoracije tipa taj Boris je preplaćeno. A s obzirom da imam ideju u glavi kako bih, treba mi samo netko tko će to realizirati. A za to mislim da mogu ovdje naći jer ima kreativnih cvjećarki koje će to napraviti kako treba. Pozivnice i te stvari definitivno u Adi, ali u Zg-u jer su cijene u Puli ili tamo neusporedive!!!! Sala me najviše muči, najrađe bi Lim pa ćemo to ići najprije vidjeti,a onda Villa Letan. Rabac mi je jaaaako daleko. Već i Peroj,ali ajde. Ma srećom ima još vremena. A zna li netko koliko dođu vjenčanja u Maistri? Jesu to neke nebulozne cifre? Pozdrav i pusa svima!
Nema na cemu, tu smo da si pomognemo savijetima.
Materijali su odlicni,a zapalila sam se za interviju,samo ako dragi pristane.
Boris Ruzic,ha, pa ja sam cula sve naj,naj o njemu, vidjela sam neke fotografije, mogu ti reci da to izgleda odlicno,takodjer sve je stvar ukusa, ali kod njega se pretezno javljaju ljudi dubljih depova.
Za Adu se slazem, ja sam takodjer procackala malo po webu,ali puno cvjecarki iz Istre radi s Adom,a zasto su cijene puno vece neznam.
Mislim da bi za salu trebali vec sada pitat i rezervirat, jer kasnije je tesko naci bilo sta kvalitetnoga.
Maistra " http://www.maistra.com/Home.aspx?PageID=258 ", pa izgleda odlicna ideja.

pusa
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:31   #75
Ma i meni se sviđaju njegovi radovi (Boris) ali mislim da to ipak ne vrijedi tih para. Uzeti 15 000 kn za aranžiranje sale i mjesta cerimonije je TOO MUCH! Mislim da ima isto tako kvalitetnih ljudi,ali koji nisu tako razvikani.
Šta se Maistre tiče ove stranice sam već sve pregledala.Kod njih me muči cijena i to da li onda s obzirom na goste u hotelu možeš ostati do 6-7 ujutro ili te potjeraju oko 2. Ma vidjet ćemo. Salu i band moram što prije, ostalo ću već nekako, za drugo ima vremena.
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:35   #76
Evo za band ti mogu preporučiti grupu Fortunal, iz Rijeke su, sve mladi i svi pjevaju ovisno o tipu pjesme (4 svirača + pjevačica), svirali su cijelu noć, od 18:00 do fajrunta (5:00-6:00). Cijena 900,00 Eura.
maraleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:39   #77
Ma imam neku varijantu sa Le Mondom preko neke veze . Pa se nadam da će to upaliti, ali thanx anyway!
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 17:31   #78
Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
Ma imam neku varijantu sa Le Mondom preko neke veze . Pa se nadam da će to upaliti, ali thanx anyway!
LeMond....
pravi su nema sta!
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 17:59   #79
Samo da ih dobijem,onda mi je štimung zagarantiran! A ti jesi našla šta definitivno salu,band,foto,video?
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 20:59   #80
Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
Samo da ih dobijem,onda mi je štimung zagarantiran! A ti jesi našla šta definitivno salu,band,foto,video?
Ciao r.bridge
Ovako salu , bila u letanu, za moj datum imaju jedan upit vec,a i Lim je u igri.
Band cula sam demo materijal od jednog tri-a rokerskog tipa,odlicna ekipa, ozy&natasa su dio ekipe.
video/foto kao sta sam napisala studiobrzak i festival.
Kazem 99%, jer ni ja nisam jos nacisto s datumom radi se o dva datuma, pa moram sve poslozit. .zelim da taj dan bude .
Ti jesi vec nesto odlucila? znam jos je godinu dana cca,ali kazu da je to taman da si sve sredis.

tegla12
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.