Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2007., 10:24   #21
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
I muzičku da ti ispuni?
Pa sigurno bi da ga pitam, dobar je on covik.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 10:28   #22
Ma ja mislim da je to s Tomićem kao sa zaljubljenošću. Prvo ga svi nekritički obožavaju, sami od njega stvore svog idola, da bi im nakon dvije-tri godine došlo iz guzice u glavu da Tomić ima i slabijih kolumni. Pa čak i da su mu sve na jednakoj kvalitativnoj razini, svejedno tu razinu s vremenom svladaš, ili se barem navikneš na nju. Pa misliš da je problem u autoru, a nije, nego je u tebi.

Zato ja mislim da Profesor ima problem kojeg mi stručnjaci nazivamo Zasićenje Tomićem.

Lijek je čitati Jurdane.

Kako se radi o kvalitetnom kolumnistu, pacijentu se brzo javlja ponovna želja za čitanjem Tomića.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 15:34   #23
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Ma ja mislim da je to s Tomićem kao sa zaljubljenošću. Prvo ga svi nekritički obožavaju, sami od njega stvore svog idola, da bi im nakon dvije-tri godine došlo iz guzice u glavu da Tomić ima i slabijih kolumni.
Na moju, tvoju i Tomićevu žalost ja nikoga nekritički ne obožavam (ustvari kad razmislim bilo je par žena , ali ne zbog njihovog spisateljskog umijeća).

Tomić me jednostavno svojedobno oduševio svojim tekstovima i to je to !

I odavno sam spoznao da Tomić ima i slabijih kolumni (kao što svatko ima slabijih i boljih dana).

Međutim, primjetio sam da su te slabije kolumne sve češće

Quote:
Pa čak i da su mu sve na jednakoj kvalitativnoj razini, svejedno tu razinu s vremenom svladaš, ili se barem navikneš na nju. Pa misliš da je problem u autoru, a nije, nego je u tebi.ž

Zato ja mislim da Profesor ima problem kojeg mi stručnjaci nazivamo Zasićenje Tomićem.
Može i to biti !

Iako mislim da u ovoj zemlji, nažalost, materijala za pisanje satire nimalo ne nedostaje (da živim u Norveškoj, Švicarskoj ili Islandu odmah bi mi to palo na pamet)

Quote:
Lijek je čitati Jurdane.

Kako se radi o kvalitetnom kolumnistu, pacijentu se brzo javlja ponovna želja za čitanjem Tomića.
Evo upravo sam na toj terapiji zadnjih par dana
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 18:19   #24
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
a i daleko je od srednjih godina.
ja ga ne čitam već dulje vrijeme.
I meni je dosadio...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 23:01   #25
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
Ne bi znao... vjerojatno je popljuvao sve što se može popljuvat u ovoj zemlji pa se sad počeo ponavljat... moralo je do tog doć, jebi ga, a da ode malo dublje u prošlost pa oplete malo po komunizmu, drugu Titu i sličnim još uvijek dobrodržećim ikonama narušio bi brižno građeni imidž mrzitelja svega što ima hrvatski predznak... a to ne dolazi u obzir...

Da zaviri malo u tuđe dvorište je opet nepristojno i tako, štaš, zapelo... i Ante se počeo vrtit u krug...

Likovi kao što je taj Tomić u normalnoj državi bili prezreni. Al pošto Hrvatska nije normalna država onda su takvi frustirani jadnici giganti novinarstva...

Al nema veze, neće ni oni bit dominantni do Sudnjeg dana, tekstovi ne gore i jednom, kad sew klima promijeni će mu vjerojatno opet bit pročitani. Al pošto je on ljudska nula to mu vjerojatno neće previše značit...

Eto da ne ispadne sve crno samo da dodam da je Tomić talentiran tip, ima stila i pisanje mu dobro ide... sve ostalo


Ovo je vise nego tocno ! Jos kada bi tako nesto Walter uspio shvatiti, ali ...?
Nashville is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 23:05   #26
Quote:
Nashville kaže: Pogledaj post


Ovo je vise nego tocno ! Jos kada bi tako nesto Walter uspio shvatiti, ali ...?
O jebote, pa ti mi želiš pomoć'! A jesam sretan čovjek, kad imam toliko prijatelja.

Tomić je s vremenom postao institucija, ne treba ti puno klikera da to shvatiš. Nije te zadovoljio... Psi laju na karavane, a karavani prolaze. Jel možeš ti to shvatit?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 03:21   #27
Quote:
Nashville kaže: Pogledaj post


Ovo je vise nego tocno ! Jos kada bi tako nesto Walter uspio shvatiti, ali ...?
A zašto bi on trebao bilo šta shvatit... naše je pravo da pljujemo po Tomiću i da nam se gadi kao i njegovo da ga glorificira...

Šta reć o liku koji je to što je Thompson održao humanitarni koncert na Gripama kojim se skupljala lova za gradnju odjeljenja za oboljele od raka splitske bolnice komentirao riječima da on svoje dijete tamo ne bi liječio ni u snu. Ili kad o zvijezdama koji su napunile Maksimir (prihod također išao u dobrotvorne svrhe) kaže da bi njega bila sramota da ga se zove na takav događaj i da se ne bi odazvao ni u snu...

Šta reć o takvom čovjeku? On je moralna (a i fizička) nakaza, frustriran i bolestan čovjek. I da je stoput bolji pisac sve što bi o njemu mogao reći je to da mi se gadi...
carson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 17:04   #28
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
A zašto bi on trebao bilo šta shvatit... naše je pravo da pljujemo po Tomiću i da nam se gadi kao i njegovo da ga glorificira...

Šta reć o liku koji je to što je Thompson održao humanitarni koncert na Gripama kojim se skupljala lova za gradnju odjeljenja za oboljele od raka splitske bolnice komentirao riječima da on svoje dijete tamo ne bi liječio ni u snu. Ili kad o zvijezdama koji su napunile Maksimir (prihod također išao u dobrotvorne svrhe) kaže da bi njega bila sramota da ga se zove na takav događaj i da se ne bi odazvao ni u snu...

Šta reć o takvom čovjeku? On je moralna (a i fizička) nakaza, frustriran i bolestan čovjek. I da je stoput bolji pisac sve što bi o njemu mogao reći je to da mi se gadi...
istina tomic je debil, ali nemožeš čestitati zvijezdama koje su napunile maksimir, jer u dobrotvorne svrhe je otišla lova gledatelja, dakle malog čovjeka. pitam se koliko su zvijezde odvojile za takvu akciju, ako uopće i jesu.
tabula_rasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 17:36   #29
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
Šta reć o takvom čovjeku? On je moralna (a i fizička) nakaza, frustriran i bolestan čovjek. I da je stoput bolji pisac sve što bi o njemu mogao reći je to da mi se gadi...
Mali kviz...

Zaokruži pravi odgovor.

Tko koga više frustrira:

a) Ante Tomić carsona
b) carson Antu Tomića
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 18:57   #30
Evo kao da me čita i sluša Tomić je danas u Jutarnjem napisao solidan članak

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-20...adina,70073.jl

Trebao sam prije pokrenuti ovu temu
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 20:46   #31
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Mali kviz...

Zaokruži pravi odgovor.

Tko koga više frustrira:

a) Ante Tomić carsona
b) carson Antu Tomića
Ah, opet ta taktika... vi ste niko i ništa a Tomić je svako i svašta

Mogu samo ponovit ono što sam već rekao...

Quote:
naše je pravo da pljujemo po Tomiću i da nam se gadi kao i njegovo da ga glorificira...
carson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 20:48   #32
Quote:
tabula_rasa kaže: Pogledaj post
istina tomic je debil, ali nemožeš čestitati zvijezdama koje su napunile maksimir, jer u dobrotvorne svrhe je otišla lova gledatelja, dakle malog čovjeka. pitam se koliko su zvijezde odvojile za takvu akciju, ako uopće i jesu.
A ljudi su u masovnom broju došli na stadion i platili ulaznice jer je igrao ko točno... koga su oni to došli vidjet...
carson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 20:51   #33
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
Ah, opet ta taktika... vi ste niko i ništa a Tomić je svako i svašta

Mogu samo ponovit ono što sam već rekao...
Svatko je netko, i to najvećim dijelom ono čime se smatra.
Vaše je pravo da pljujete po bilo kome, kao što je moje pravo da takve izljeve proglašavam frustracijom.

Ta i vi ste mladiću sada javna osoba, jer nastupate javno.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 21:14   #34
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Svatko je netko, i to najvećim dijelom ono čime se smatra.
Vaše je pravo da pljujete po bilo kome, kao što je moje pravo da takve izljeve proglašavam frustracijom
Znači svak ko napiše nešto negativbno o Anti Tomiću je- frustriran. Genijelno rezoniranje

Po toj istoj logici je i Tomić frustriran svakom javnom osobom o kojoj je napisao nešto negativno. A ima ih, ima

Quote:
Ta i vi ste mladiću sada javna osoba, jer nastupate javno
Hm, ako sam dobro shvatio ti vučeš paralelu izemđu pisanje po forumu sa kolumnom u novinama koje svaki dan čita milion ljudi. Šta reć, još jedna fenomenalna usporedba

I još kad bi mi uspio objasnit na koji su to način anonimusi koji sakriveni iza nickova pišu na forumu javne osobe i možemo i zaključit ovu raspravu
carson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 21:18   #35
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
Znači svak ko napiše nešto negativbno o Anti Tomiću je- frustriran. Genijelno rezoniranje

Po toj istoj logici je i Tomić frustriran svakom javnom osobom o kojoj je napisao nešto negativno. A ima ih, ima



Hm, ako sam dobro shvatio ti vučeš paralelu izemđu pisanje po forumu sa kolumnom u novinama koje svaki dan čita milion ljudi. Šta reć, još jedna fenomenalna usporedba

I još kad bi mi uspio objasnit na koji su to način anonimusi koji sakriveni iza nickova pišu na forumu javne osobe i možemo i zaključit ovu raspravu
Pa da, Tomić je frustriran. I kad bi ga pitao je li frustriran on bi ti rekao da jest.

Ali njegove frustracije su mu donijele pare&slavu. Što vas dodatno frustrira, jer ste ionako frustrirani ali jedino što od toga možete zaraditi je čir.

__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 23:44   #36
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Što vas dodatno frustrira, jer ste ionako frustrirani ali jedino što od toga možete zaraditi je čir.
Jedino ako prihvatimo tvoju pomalo blesavu teoriju po kojoj je svako ko kritizira Tomića frustriran. A pošto je ta teorija na prilično staklenim nogama onda ti i ovaj zaključak koji si na njoj utemeljio nije bogzna šta
carson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 01:31   #37
Talking

Quote:
walter kaže: Pogledaj post
A tko je bolji kolumnist od Ante Tomića u Hrvatskoj?


Jergović!
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 13:56   #38
Quote:
Dijete Cvijeća kaže: Pogledaj post
Jergović!
tabula_rasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:14   #39
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
Ne bi znao... vjerojatno je popljuvao sve što se može popljuvat u ovoj zemlji pa se sad počeo ponavljat... moralo je do tog doć, jebi ga, a da ode malo dublje u prošlost pa oplete malo po komunizmu, drugu Titu i sličnim još uvijek dobrodržećim ikonama narušio bi brižno građeni imidž mrzitelja svega što ima hrvatski predznak... a to ne dolazi u obzir...

Da zaviri malo u tuđe dvorište je opet nepristojno i tako, štaš, zapelo... i Ante se počeo vrtit u krug...

Likovi kao što je taj Tomić u normalnoj državi bili prezreni. Al pošto Hrvatska nije normalna država onda su takvi frustirani jadnici giganti novinarstva...

Al nema veze, neće ni oni bit dominantni do Sudnjeg dana, tekstovi ne gore i jednom, kad sew klima promijeni će mu vjerojatno opet bit pročitani. Al pošto je on ljudska nula to mu vjerojatno neće previše značit...

Eto da ne ispadne sve crno samo da dodam da je Tomić talentiran tip, ima stila i pisanje mu dobro ide... sve ostalo
Sve ostalo ??? Jesi li ga možda pokušavao zaprositi? Pa on i jest pisac i novinar, ako "ima stila i pisanje mu dobro ide" šta te briga za "sve ostalo"
split555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 15:31   #40
Quote:
split555 kaže: Pogledaj post
Sve ostalo ??? Jesi li ga možda pokušavao zaprositi? Pa on i jest pisac i novinar, ako "ima stila i pisanje mu dobro ide" šta te briga za "sve ostalo"
Ništa, samo sam konstatirao da mi se Tomić gadi...
carson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.