Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2008., 23:05   #1
Preporuke za pedijatra u Rijeci

ukratko molim savjet za dobre pedijatre u rijeci....
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 19:46   #2
ajmo preporuke hitno je molim vas
dmalet20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 21:03   #3
Ja sam čula da je doktorica Obersnel odlična ali prima samo novorođenčad i kod nje je velika gužva.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 21:12   #4
DR.JURKOVIĆ,BRAJDA
goga444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 23:20   #5
Quote:
goga444 kaže: Pogledaj post
DR.JURKOVIĆ,BRAJDA
Kod nje sam ja i nisam ju htjela preporučit...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 12:08   #6
Mi smo kod dr.Obersnel i toplo bi ju preporučila, ona je zaista fantastična kao liječnik i kao osoba!!!!!!!!
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 21:54   #7
dižem temu. treba mi dobar privatni pedijatar. po mogućnosti da bude otvoren i nezadrt. hvala na pomoći
mom_wanna_be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:26   #8
Quote:
mom_wanna_be kaže: Pogledaj post
dižem temu. treba mi dobar privatni pedijatar. po mogućnosti da bude otvoren i nezadrt. hvala na pomoći
javi i meni molim te ako sta nadjes,znam da navedena doktorica jurkovic ili kako vec se zove radi i privatno ona je ok koliko sam cula imam broj njezin ako ti treba javi
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 16:48   #9
Quote:
stefi051 kaže: Pogledaj post
javi i meni molim te ako sta nadjes,znam da navedena doktorica jurkovic ili kako vec se zove radi i privatno ona je ok koliko sam cula imam broj njezin ako ti treba javi
hvala stefi
našla sam jednu u kvartu dr. sišul jadranka pa me zanima da li netko ima iskustva sa njom
mom_wanna_be is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 19:12   #10
Dr. Kilvajn? Nije privatan, ali je dobar. Ako - ima mjesta...
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 08:43   #11
dr kilvajn i jurkovic i obersnel su svi prebukirani i ne primaju sad,rekli su mi da se kartoni mogu prebaciti u 10.mj iako mi nije jasno kako se mi odrasli mozemo u bilo kojem trenutku prebacit i od zubara i doktora i ginekologa i neznam sta jos...
dr jurkovic mi je rekla da ako bas zelim mogu ic na socijalno pa neznam ti ja pisat neke zamolbe...
tlaka mi je to iako hvala bogu sad mi nis netreba ali nedaj boze zelim si osigurat pedijatra koji nece jedva cekat da izadjem iz ordinacije i u kojeg mogu imat povjerenja i koji ce mi dat odgovor na stvari koje me zabrinjavaju pa makar bile gluposti....
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 08:46   #12
Quote:
mom_wanna_be kaže: Pogledaj post
hvala stefi
našla sam jednu u kvartu dr. sišul jadranka pa me zanima da li netko ima iskustva sa njom
nisam cula za nju,ako si bila javi kako je proslo i gdje je ona uopce
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 08:48   #13
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Kod nje sam ja i nisam ju htjela preporučit...
kako se tebi cini ta dokica,sto nije bilo ok?
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 09:10   #14
Quote:
mom_wanna_be kaže: Pogledaj post
našla sam jednu u kvartu dr. sišul jadranka pa me zanima da li netko ima iskustva sa njom
mi smo ti kod nje. Nije loša u smislu zadrtosti, dosta je razumna. S druge strane, nije baš ni posebno dobra, moj mali ima kroničnu bolest, a nikad ne pita kako mu je to jer ima puno pacijenata i niš ne pamti, ne zapamti npr. da smo dan priije bili zbog temperature i tak. A mislim da bi za takve kronične slučajeve trebala znati i pokazati zanimanje. Osrednje...
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:16   #15
Quote:
stefi051 kaže: Pogledaj post
kako se tebi cini ta dokica,sto nije bilo ok?
Pa ok je ona.. dočeka sa smješkom i to... ali ono što se meni ne sviđa kod nje je to što za svaki problem (koji smo mi imali) kaže: Proći će kad naraste...

Ja ne mogu gledat svoje dijete kako se pati i čekat da naraste..ako netko može ok ali ja ne mogu...

Tako mi je rekla i za grčeve i za prekomjereno bljuckanje i za tvrdu stolicu.. njoj je sve normalno i sve će proći kad naraste... I onda kad vidi da taj odgovor ne prihvaćam onda mi kaže pa mogli bi ste probat ili probajte ovako...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:47   #16
Ja imam ODLICNU dragu i njeznu pedijatricu ukljucuvsi i njenu med. sestru na podmurvicama Dr. Prospero. Mi smo kod nje od prvoga dana i naprosto je genijalna i veliki strucnjak. Ja ti ju od srca preporucam.
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 21:07   #17
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Pa ok je ona.. dočeka sa smješkom i to... ali ono što se meni ne sviđa kod nje je to što za svaki problem (koji smo mi imali) kaže: Proći će kad naraste...

mene moja ni ne poslusa kad nesto pitam samo sto mi ne kaze kako glupa pitanja postavljam

Ja ne mogu gledat svoje dijete kako se pati i čekat da naraste..ako netko može ok ali ja ne mogu...

Tako mi je rekla i za grčeve i za prekomjereno bljuckanje i za tvrdu stolicu.. njoj je sve normalno i sve će proći kad naraste... I onda kad vidi da taj odgovor ne prihvaćam onda mi kaže pa mogli bi ste probat ili probajte ovako...
i meni je na kontroli sa 6mj rekla da ne dolazim do godine dana iako u zdravstvenoj stoji pregled sa 9-10mj,mislim barem na vaganje da dodjem cisto informativno,pa mi je rekla da stavljam sol u povrce i takve fore....
hvala bogu da ima literature svakakve i ovaj forum
nemoram ni rec da niti 1 put nije pitala kako vam je beba kad bi dosli ili jel vas sta zanima
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 22:34   #18
Quote:
stefi051 kaže: Pogledaj post
i meni je na kontroli sa 6mj rekla da ne dolazim do godine dana iako u zdravstvenoj stoji pregled sa 9-10mj,mislim barem na vaganje da dodjem cisto informativno,pa mi je rekla da stavljam sol u povrce i takve fore....
hvala bogu da ima literature svakakve i ovaj forum
nemoram ni rec da niti 1 put nije pitala kako vam je beba kad bi dosli ili jel vas sta zanima
Pa ja uvijek s rezervom uzmem ono što mi kaže... mi smo sad bili na pregledu sa 6 mj i rekla je da opet dođemo kad mali bude imao 9... i uvijek me pitala dal me šta još zanima a i sestra mi je isto rekla da ako me šta zanima slobodno pitam... što se tiče toga mi je dobra....

Al mm kaže da se njemu čini ko da je ona malo uplašena kod postavljanja dijagnoze.. ko da nije sigurna u sebe i ono što govori...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 10:04   #19
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Pa ja uvijek s rezervom uzmem ono što mi kaže... mi smo sad bili na pregledu sa 6 mj i rekla je da opet dođemo kad mali bude imao 9... i uvijek me pitala dal me šta još zanima a i sestra mi je isto rekla da ako me šta zanima slobodno pitam... što se tiče toga mi je dobra....

Al mm kaže da se njemu čini ko da je ona malo uplašena kod postavljanja dijagnoze.. ko da nije sigurna u sebe i ono što govori...
cuj,svatko trazi doktora koji ce mu ulijevati povjerenje a sad svatko ima svoje kriterije vidis koja je bitch ova moja,ja mislim da bi bila zadovoljna s tvojom a nedaj boze samo bolesti! rekla si da je tvoj bljuckao,i moja je i ja sam vec bila sva prestrasena,trajalo je to dugo al prosli mjesec sam se vec pocela bojati sta je to,odem kod svoje pedice i kazem da bljuje lokvice svako toliko,na moj zahtjev ju je izvagala dobila je 200g,znam da sad treba manje dobivati ali mislim da bi vise dobila jer stvarno ima dobar apetit,ona mi kaze pa vidi kako ce bit za mj dana pa ako hoces dodji... ja poludila mislim ja sad moram mj dana u grcu gledat sto mi djete bljuje i bojat se da nije sta ozbiljno a ona mi nije mogla barem pojasniti zbog cega se to dogadja....
iz istih stopa otisla sam traziti novog pedijatra,bila sam kod tvoje pa mi je rekla da se kartoni tek u 10mj prebacuju ali kad sam joj spomenula da bljucka puno i da me strah,brinem se rekla mi je da mi nemoze sad u 2 recenice rec zasto je tako,morala bi detaljno pogledat dijete...
hvala bogu prestala je bljuckati jer sam skuzila da je ja ustvari brzo nakon cvrstog obroka podojim i da previse popapa pa valjda mora bljucnut to i tako ali isto je mogla bit i kakva infekcija ili sta ja znam a u mj dana se svasta moze desiti...
hocu reci da za istu stvar 2 doktora tolikom drukcije reagiraju....
sad,mozda oni znaju da to nije nista strasno pa ti kazu da ce proc ko sta je tebi rekla ali ova moja nije ni pogledala dijete pa onda zakljucila da je to nes normalno,sta je kosta da pogleda...
isto cujem od puno njih da su im pedijatri dali cak i kucni broj da se u bilo koje doba noci mogu javiti...
meni ova cak nije rekla ni da se kome drugom mogu javiti...
stefi051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:19   #20
Preporuke za pedijatra u Rijeci

Nezadovoljni sadašnjom pedijatricom, odlučili smo je promijeniti.
Molim vas preporuke za pedijatra u Rijeci kod kojeg ćemo prebaciti kartone; kojim ste zadovoljni i kojem vjerujete... Možete mi napisati i zašto ste baš njime/njome zadovoljni te što vam se najviše dopalo kod odabranog pedijatra!

Hvala
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.