Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2008., 16:04   #21
...evo dodala sam
__________________
...to baldly go where no man has gone before...
jadzia dax is offline  
Old 28.11.2008., 16:29   #22
razlika je ogromna, kao da nije ista osoba
svaka čast na takvoj transformaciji
voljela bih te ipak vidjeti uživo, fotka je dosta tamna, a ona s crvenom kosom tako puna života
dumbo is offline  
Old 28.11.2008., 16:33   #23
Quote:
dumbo kaže: Pogledaj post
razlika je ogromna, kao da nije ista osoba
svaka čast na takvoj transformaciji
voljela bih te ipak vidjeti uživo, fotka je dosta tamna, a ona s crvenom kosom tako puna života
...hvala dumbo...
...ma ova zadnja je slikana maloprije s mobitelom moje kćeri...ono na brzinu, sam da nekaj stavim tu....budem se lijepo slikala pa ću postaviti, ovo bilo samo onak orijentacije radi...
__________________
...to baldly go where no man has gone before...
jadzia dax is offline  
Old 28.11.2008., 16:40   #24
a valjda ćemo se i na kavi vidjeti

jadzia, ti si medicinska djelatnica pa bih te htjela pitati, ako imaš ideju - što misliš, mogu li meni naškoditi tretmani u kozmetičkom salonu aparatom oxifat? to su tretmani elektrostimulacije mišića i infracrvenih zraka, za učvršćivanje mišića i zatezanje kože. unaprijed ti zahvaljujem na informacijama

mislila sam sutra ići pa sam se sjetila da možda ipak postoji neka mogućnost da mi naškodi, iako sumnjam....
dumbo is offline  
Old 28.11.2008., 16:51   #25
Quote:
dumbo kaže: Pogledaj post
a valjda ćemo se i na kavi vidjeti

jadzia, ti si medicinska djelatnica pa bih te htjela pitati, ako imaš ideju - što misliš, mogu li meni naškoditi tretmani u kozmetičkom salonu aparatom oxifat? to su tretmani elektrostimulacije mišića i infracrvenih zraka, za učvršćivanje mišića i zatezanje kože. unaprijed ti zahvaljujem na informacijama

mislila sam sutra ići pa sam se sjetila da možda ipak postoji neka mogućnost da mi naškodi, iako sumnjam....
...moram priznati da ne znam puno o tome ali ako je samo elektrostimulacija i infracrvene zrake mislim da nema nikakve opasnosti...veći problem bi bile neke vježbe koje zahtijevaju neko aktivno sudjelovanje svih mišića trbušne stijenke pogotovo ovako friško nakon zahvata ( čini mi se da si ti operirana prije 2 mj. ? ) i to čisto da se ne bi pomaknula trakica ili rašio kakav unutrašnji šav...ili nastala kakva postop hernija...
__________________
...to baldly go where no man has gone before...
jadzia dax is offline  
Old 28.11.2008., 20:13   #26
hvala, draga jadzia

edit: operirana sam prije 40 dana točnije, sutra će biti 40

Zadnje uređivanje dumbo : 28.11.2008. at 21:25.
dumbo is offline  
Old 28.11.2008., 20:17   #27
Thumbs up

Quote:
jadzia dax kaže: Pogledaj post
...za početak svima velika isprika za današnju kavu...zvali su me iz škole da mi je kćer zakurila i da dođem po nju a ja u brzini ostavila mob doma na punjaču i čekala satima kod dr. da mi dijete pregleda......luna i ruzy, ako ste slobodne ovaj vikend koji sat javite se rado bi vas upoznala, s nadglednikom sam se čula telefonom...
@Mayo...naš dogovor nadam se i dalje vrijedi?...
...evo sinoć sam do pol noći kopala po slikama ne bi li našla koju...i ne mogu se načuditi...od milijardu slika mene nigdje...a ako me i ima onda sve nešto sakrivena iza nekog ili nečeg...koja opsjednutost...
...al evo jedna mjesec dana prije operacije...



...i jedna ljeto prije...



...i evo jedne od prije par minuta

http://
Naravno da naš dogovor vrijedi! Jedva čekam, štoviše!
Nadam se da ti je kći dobro?!
A slikice...Slikice govore same za sebe. Trebaš biti ponosna na svoje djelo, jer to mogu samo najbolji!!!

Zadnje uređivanje MayaMia : 28.11.2008. at 20:25.
MayaMia is offline  
Old 28.11.2008., 20:33   #28
Quote:
MayaMia kaže: Pogledaj post
Naravno da naš dobovor vrijedi! Jedva čekam, štoviše!
Nadam se da ti je kći dobro?!
A slikice...Slikice govore same za sebe. Trebaš biti ponosna na svoje djelo, jer to mogu samo najbolji!!!
Maya ti si se meni u zadnje vrijeme nešto utišala.Nemoj nas zezati,već smo navikli na tvoje linkove.
Hajde pričaj nam kako provodiš ove predoperativne dane!Dali te još strah od operacije?Hajde ženo pričaj nam!Znam ja da ti nemaš mira i da si što-šta doznala,pa te najljubaznije molim da ta saznanja podijeliš i sa ostalom ekipom.Danas sam bila sa dvije prekrasne djevojke na kavi.Isuse,da vidiš samo kako su te cure krasne.To je doista šteta da na sebi nose toliki teret.Ali moram vam priznati da im uopče ne stoje loše te kile.Jedva čekam da ih vidim kada skinu kg.
Čula sam se danas telefonom sa našom zvjezdom vodiljom,našom Jadziom i mogu ti reći da ti zavidim što ćeš sutra na sa njom.Baš bih i ja sa vama išla ali nemrem šmrc,šmrc.
Ali,eto,kada mene ne zovete onda se vi lijepo provedite i napričajte za sve nas.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 28.11.2008., 20:38   #29
Quote:
jadzia dax kaže: Pogledaj post
...
http://i33.tinypic.com/2dlnc7d.jpg[/IMG][/URL]
Hej stvarno ti svaka čast!!!!!!!
A bome svaka čast i našem svemogučem dr.Bešlinu.
Ovdje je svaki komentar suvišan .
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 28.11.2008., 21:08   #30
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Maya ti si se meni u zadnje vrijeme nešto utišala.Nemoj nas zezati,već smo navikli na tvoje linkove.
Hajde pričaj nam kako provodiš ove predoperativne dane!Dali te još strah od operacije?Hajde ženo pričaj nam!Znam ja da ti nemaš mira i da si što-šta doznala,pa te najljubaznije molim da ta saznanja podijeliš i sa ostalom ekipom.Danas sam bila sa dvije prekrasne djevojke na kavi.Isuse,da vidiš samo kako su te cure krasne.To je doista šteta da na sebi nose toliki teret.Ali moram vam priznati da im uopče ne stoje loše te kile.Jedva čekam da ih vidim kada skinu kg.
Čula sam se danas telefonom sa našom zvjezdom vodiljom,našom Jadziom i mogu ti reći da ti zavidim što ćeš sutra na sa njom.Baš bih i ja sa vama išla ali nemrem šmrc,šmrc.
Ali,eto,kada mene ne zovete onda se vi lijepo provedite i napričajte za sve nas.
Zapravo sam ti bila u nekoj groznoj gužvi. Htjela sam na poslu sve pozavršavati do kraja ovog tjedna pa onda... da mogu mirno čekati. Znaš da nešto čekam, jel'?!
A i doma mi je bila neka frka, pa se ne stignem baš posvetiti, ali svaku večer sam tu i natipkam nešto. Ne, nisam ništa novo pronašla, ali budi sigurna da hoću preko vikenda.
Da, jako se veselim kavi s jadzi! :
MayaMia is offline  
Old 29.11.2008., 01:05   #31
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Hej stvarno ti svaka čast!!!!!!!
A bome svaka čast i našem svemogučem dr.Bešlinu.
Ovdje je svaki komentar suvišan .
Jooooooooj koji lapsus.Ja se duboko ispričavam ovo za dr.Bešlina.Ja naučila da u njemu gledam svog spasitelja pa mu pripisujem zasluge koje i nije zaslužio.Ja zaboravila da za tvoj izgled nije zaslužan moj dragi dr.Bešlin.
Još jedna isprika i tebi Jadzia i tvom dr. koji te operirao.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 29.11.2008., 20:14   #32
Opet sam malo istraživala...

http://images.google.hr/imgres?imgur...gasbyp.cfm&h=5
Čini mi se dosta jasan i iscrpan opis ...
MayaMia is offline  
Old 29.11.2008., 23:06   #33
oh,kako dani sporo prolaze
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 30.11.2008., 13:18   #34
...hej, uspavane ljepotice...
...evo mene natrag s kave s MayomMiom...bome smo se pošteno natrkeljale
...neopisivo mi je drago što sam je upoznala, nadam se da ću i vas druge isto uskoro....jedva čekam da mi se pridružite u mršavljenju...
__________________
...to baldly go where no man has gone before...
jadzia dax is offline  
Old 30.11.2008., 19:39   #35
Smile

Nema danas nikoga, Svi spavate, ha?!

Bila sam danas na divnoj kavi s Jadzi! Hvala ti Jadzi!
A, kao što reče Nadglednik, Vrijeme teče sporo....
MayaMia is offline  
Old 30.11.2008., 20:57   #36
...da, najteže je čekati......ajd da vam malo skratim vrijeme......evo recimo pričat ću vam o ljetu i moru...ovo ljeto sam nakon dugo godina s djecom po cijeli dan bila u moru i plivala ko šašava i igrala picigina ko da imam 19 a ne 39 god...nevjerojatan osjećaj...a klinci presretni...stala sam u svoj stari badić i to žuti ...i zapravo nisam uopće nakaradno izgledala ...od moje kuće do mora ima 5 min pješke ali je to jedna nemila nizbrdica koja je čist slatka kad ideš na plažu al kad se vraćaš koma i pol...a još je položena u smjeru istok-zapad pa ti kad se vraćaš onako krepan od mora još i sunce tuče u leđa a ti se penješ uz brijeg zadnjim atomima snage...i da nisam operirana bila bi smršavila tih par tjedana a ovako ...samo još pospješilo topljenje kila ...ali nevjerojatno što more zapravo učini za organizam...otišla sam iz zg sva jadna , iscrpljena i malaksala ali čim sam ušla u more taj dan kao da sam ozdravila...vratila sam se puna energije, mršavija i u super kondiciji...da nam je bar malo bliže...
__________________
...to baldly go where no man has gone before...
jadzia dax is offline  
Old 30.11.2008., 22:54   #37
[QUOTE=jadzia dax;17346397]
Lijepa moja lako se tebi brčkati u vodici hladnoj.Ja si to sebi nemogu priuštiti,jer kada ja uđem u vodu nivo mora se odmah digne.Ma nisam vam ja drage moje to odmah primjetila dok nisam vidjela da me neke mame poprijeko gledaju.
Jučer sam pričala sa Ruzy i nju pitala a sada vas pitam što je sa želucom poslije ugradnje bay-pasa.Za koju je on svrhu.Ruzy mi je dala super odgovor ali na osnovu svoje zaista zavidno pametne logike,a sada želim da mi netko da odgovor na osnovu znanja u tom pogledu.Usput želim naružiti našu uspavanu Mayicu da nismo zadovoljni sa tu i tamo datim komentarom.Znaš ti i bolje od toga,stara moja.
eh evo mene sa još jednim usput a to je da sam se ja u petak družila sa dvije ljepotice.To je naša Lunica i novootkrivena Ruzy.Ljudi kakve ta cura oči ima...Ja da sam na mjestu njenog dečka dobar bih remen nabavila i privezala za sebe.Neće taj biti te sreće da takvu ljepoticu ima uza se.
Šala mala.
Ljudi te su cure super.Tako lijepe,zgodne,pametne za nepovjerovati.Ne želim da me pogrešno shvate kada kažem da su k'o pahuljice,ali doista jesu.To su prekrasne djevojke i ne bih ni po koju cijenu propustila da vidim rezultate poslije operacije.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 30.11.2008., 23:06   #38
Cool

Što je sa želucem?
Pa ništa, lijepo spava i ne radi niš!
Drago mi je da ste se divno družile i nadam se da ćemo opet to ponoviti, ali ovaj put u punom sastavu!
Btw. kaj ti nešto čekaš, možda?!
MayaMia is offline  
Old 30.11.2008., 23:07   #39
E bok,evo mene opet.
Ma u bedu sam.Da mi prije vrijeme prođe igrala ja jednu igricu.Kčeri me zarazile.Ne znam jeste li čule igrica se zove the sims2.I možete zamisliti peha slomim prvi od 4 cd-a,i sada nemogu igrati.Tužna sam da nemogu tužnija biti.Uz tu igricu je vrijeme bar malo brže išlo,a sada ...
Nemojte me pogrešno shvatiti to je jedina igrica koju igram.E tu vam mogu po cijele dane stvarati ljude kakva bih ja htjela biti.Ali dosta kuknjave prijeđimo na zanimljivije stvari.U utorak poslije podne sam ponovo u lijepom našem ''Zabregu'',pa eto ako je netko raspoložen i ima cajta možemo se naći na
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 30.11.2008., 23:08   #40
Quote:
MayaMia kaže: Pogledaj post
Što je sa želucem?
Pa ništa, lijepo spava i ne radi niš!
Drago mi je da ste se divno družile i nadam se da ćemo opet to ponoviti, ali ovaj put u punom sastavu!
Btw. kaj ti nešto čekaš, možda?!
aaaaa ha tuli si golubice
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.