Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2016., 08:19   #41
ja sam odnijela svoju, isto envy room, u kemijsku u svom gradu i perfektno su mi je očistile.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 09:49   #42
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ja sam odnijela svoju, isto envy room, u kemijsku u svom gradu i perfektno su mi je očistile.
U kojem gradu?
Meni odgovara bilo koji u sjeverozapadnoj Hrvatskoj.
alset is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 10:43   #43
Sisak
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:23   #44
Meni su u Zadru jedino u kemijskoj čistionici Etilen na Relji htjeli uzeti vjenčanicu na čišćenje, druge je sve bilo strah i nisu htjeli dati garanciju.. Super su je očistili
Dalmatinkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 17:17   #45
Jel ima tko neka novija iskustva za ZG ili VG ili SB/DJ?
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 10:22   #46
Nosila sam vjenčanicu (šivana i kupljena) u Lemiu u Areni (ZG), obzirom da ima aplikacija od čipke po sebi i perlica žena je rekla da nebi preporučila kemijsko čišćenje (perlice bi se otopile pod utjecajem kemikalija) već čišćenje vodom. Naime vjenčanica mi nije imala deklaraciju pa sam morala potpisati da ne snose odgovornost ako nešto ne bude u redu. Ispalo me 350kn i dobro su je očistili, smatram i da su trebali za te novce. Tako da, eto, Lemia
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 12:31   #47
Moja preporuka ide Vesni Sposa, moja haljina (svila+kristali) je očišćena savršeno!
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 17:43   #48
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Moja preporuka ide Vesni Sposa, moja haljina (svila+kristali) je očišćena savršeno!
Koliko si platila?

Sent from my Samsung Galaxy S5 using Tapatalk
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 11:22   #49
350 kn
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 15:53   #50
Čuvanje vjenčanice

Ispričavam se ali ne mogu naći ovu temu a kada ubacim u google izbaci mi samo ovu stranicu.. Uglavnom cure koje ste kupile vjenčanicu u čemu ste ju čuvale do vjenčanja? Dobit ću ih u vrećama koje su platnene i prozračne pa se bojim moljaca i ostalih buba (
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 09:12   #51
Ja sam cuvala bas u toj vreci... i 2 dana pred vjencanje odnijela u kemijsku cistionicu i oni ju sredili i navukli na nju neku svoju zastitu i tako je visila na ormaru

Sto se tice kemijske... sve preporuke za Etilen u Mesicevoj, Sl.Brod!!
Posao su odradili vrhunski za samo 50kn!!!!!!

Sent from my Samsung Galaxy S5 using Tapatalk
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:08   #52
meni će trebati neka preporuka za osijek jer ću je tamo očistiti. Realno koliko prije treba dati vjenčanicu na čišćenje?
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:50   #53
Pozdrav Da li netko zna koliko je teško očistiti mrlje od crnog vina sa vjenčanice? Naime dogodila se nezgoda na vjenčanju i odmah smo te mrlje istrljale sa bijelim vinom kao što su nam rekli u salonu. Otišlo je dosta, sa podstave sve, ali je gornji sloj s aplikacijom čipke ostao rozast.
lunar3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 08:55   #54
Ne znam to s bijelim vinom, ali inače to perem sa stolnjaka toćanjem u soda bikarboni, mineralnoj i limunu, a onda pranjem u praškastom Arielu. Ne znam koliko je osjetljiva ta čipka.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.