Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2010., 15:51   #41
Ja sam svojim gostima poklonila kutijice s gumenim bombonima jer ih ja i dragi obožavamo. Svakog je gosta dočekala na mjestu gdje sjedi kutijica s bombonima i ukrašena mašnom
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 21:16   #42

volim jestive poklone
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 21:25   #43
gumeni bomboni
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 12:47   #44
Quote:
eymi kaže: Pogledaj post
Ja sam svojim gostima poklonila kutijice s gumenim bombonima jer ih ja i dragi obožavamo. Svakog je gosta dočekala na mjestu gdje sjedi kutijica s bombonima i ukrašena mašnom
Moram priznati da mi se najviše sviđaju pokloni poput ovog i ranije spomenutog koji uključuje med iz vlastite proizvodnje.

Lijepo je kad postoji neka izravnija (osobnija) veza između mladenaca i dara
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 09:15   #45
Tako smo mi i nekako htjeli, da cijelo vjenčanje ima našu osobnu notu...počeviši od poklona na goste .
Ja sam uz to ženskim polovicama poklonila i lepeze. Kako sam pretpostavljala da će biti vruće, prilikom okupljanja gostiju dame su se mogle poslužiti s lepezama koje su stajale u jednoj košari. Na taj način sam poklonila i jedan drukčiji i svrsihodniji poklon . I bio je pun pogodak.
A moj savjet je - kupujte sve preko e-baya. Uštedit ćete mnogo novaca.
Ja sam 100 kutijica lijepe ljubičaste boje kupila za 200 kn, kao i satensku mašnu 60 m za 10 kn, a i lepeze za siću.
Samo malo više čeprkajte i naći ćete sigurno. Ovi naši dućani nabijaju cijene da je to prestrašno
eymi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 09:20   #46
eymi: i koliko je otprilike tribalo tome svemu da dode?
mene najvise strah da se nesto ne podere u transportu, a da bude kasno naruciti drugo
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:27   #47
Mi smo se na kraju odlučili za pekmeze. I tako dragi i ja skoro svaku subotu na plac po voćkice i drito doma, prava manufaktura: mama guli, mi mješamo. Još jedna tura i to bi bilo to
Mariposa1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:30   #48
to sam i ja htjela i to od voća kojeg ne jedu u pekemzima baš stalno - kiwi ili naranča
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:43   #49
Evo mama dovršava nama danas pekmez od borovnica
To je nešto strašno, ima da pokrenemo biznis
Dajemo gostima njih u malenim teglicama za koje smo tiskali posebne naljepnice, sa magnetima za fridž koje smo sami radili
I još svaki gost dobije jednu onu Stigmatinu vrećicu za konfete (odijela i haljinice), jako smo na sebe ponosni
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:03   #50
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Evo mama dovršava nama danas pekmez od borovnica
To je nešto strašno, ima da pokrenemo biznis
Dajemo gostima njih u malenim teglicama za koje smo tiskali posebne naljepnice, sa magnetima za fridž koje smo sami radili
I još svaki gost dobije jednu onu Stigmatinu vrećicu za konfete (odijela i haljinice), jako smo na sebe ponosni
Zvuči super
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 15:17   #51
to s pekmezicima vam je

mi smo svojim gostima dijelili lavandu u vrecicama od organze... (trake i vrecice su bile u istim bojama kao i pozivnice i reveri) mislim da imam negdje, pa ako koga zanima, mogu nabaciti sliku
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 18:22   #52
Quote:
Mariposa1982 kaže: Pogledaj post
Mi smo se na kraju odlučili za pekmeze. I tako dragi i ja skoro svaku subotu na plac po voćkice i drito doma, prava manufaktura: mama guli, mi mješamo. Još jedna tura i to bi bilo to
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Evo mama dovršava nama danas pekmez od borovnica
To je nešto strašno, ima da pokrenemo biznis
Dajemo gostima njih u malenim teglicama za koje smo tiskali posebne naljepnice, sa magnetima za fridž koje smo sami radili
I još svaki gost dobije jednu onu Stigmatinu vrećicu za konfete (odijela i haljinice), jako smo na sebe ponosni
super cure

HOH. pa vi ste se stvarno raspištoljili s darovima

sad ću ja morat još nešto smislit

al lepeze sam mislila dijelit, morat ću potražit na ebayu.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 09:56   #53
hej....
super su vam ove ideje s pekmezima i lepezicama....lepeze mozda i ja ukradem kao ideju
a ni pekmezi nisu loši
iako je moja ideja bila u malim teglicama napraviti prirodni piling od soli maslinovog i ružmarina, pa bez naljepnica jer ja crtam po staklu pa sam mislila nešto narisat i to je to i još na kraju klasicne zahvalnice,slikice...
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 10:04   #54
ja sam isto htjela dijeliti lepeze, ali nisam našla baš jeftine na ebayu.. odnosno nisu tako skupe, ali meni su bile s obzirom da sam već imala poklone za goste...
cijena je bila negdje oko 5 kn kom + troškovi slanja, otkud drugdje nego iz Kine ili Hong Konga
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 12:02   #55
Da se malo i ja pohvalim Moji gosti će dobiti svjećnjake u obliku srca od keramike oko kojih se ubijam već mjesec dana ( treba mi 120 kom ) a klinci vrečice od Stigmate sa bombonima!
Bridezila Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 14:10   #56
Quote:
Bridezila Z. kaže: Pogledaj post
Da se malo i ja pohvalim Moji gosti će dobiti svjećnjake u obliku srca od keramike oko kojih se ubijam već mjesec dana ( treba mi 120 kom )
Ti ih izrađuješ? Svaka ti čast
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 14:47   #57
Da, kuma mi se bavi keramikom, pa me naučila. Sad se družimo svaki dan Nadam se da će se svidjeti gostima!
Bridezila Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:04   #58
Mi smo dijelili buteljice 2 dcl bijelog vina kojeg proizvodi moj svekar. Prvo sam mislila raditi etikete ali su bočice tako izgledale preobično pa smo onda te etikete presavili na pola i iskemijali nekakvu mašnu na koju smo ga vezali. Etiketa je sadržavala naša imena, datum vjenčanja i jednu izreku jer se meni bez nje činilo prazno
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 18:32   #59
Quote:
ana.f1 kaže: Pogledaj post
hej....
super su vam ove ideje s pekmezima i lepezicama....lepeze mozda i ja ukradem kao ideju
a ni pekmezi nisu loši
iako je moja ideja bila u malim teglicama napraviti prirodni piling od soli maslinovog i ružmarina, pa bez naljepnica jer ja crtam po staklu pa sam mislila nešto narisat i to je to i još na kraju klasicne zahvalnice,slikice...
super ideja

i keramička srca i vino mi se čini ok
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 09:14   #60
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
super ideja

i keramička srca i vino mi se čini ok
hvala!!
ako budeš još tu...kad napravim stavim slikicu....al malo cete se nacekati....
al tak sam nestrpljiva da bi sad pocela raditi....

našla sam lepeze na ebayu...baš su sicu....tipa dolar po kom a mislim da je i manje....super mi je to s lepezama
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.