Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 22:56   #281
na zalost ne radi na snizene stvari, vec sam se bila ponadala

ne znam koliko veliko dijete imate, al ovaj kaputic je presladak (a cijena je sitnica), vidjela sam ga in real, boja je ona bas lijepa, njezna roza, ne bas kao na slici.

pitanje u vezi cipela, jesu li true size i generalno govoreci jesu li ugodne?
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:58   #282
I mene čudi da ova tema ima malo postova.
Jednom godišnje sam u Londonu i prođem svaki njihov dućan na Oxford street-u.
Svaki ima različitu ponudu tj. u jednom nađem ono što ne bude u drugom.

Onaj na Marble Arch mi je najbolji, na 2. kata, a na drugom katu dio samo sa torbama i cipelama. Savršenstvo
Kad god nosim njihove torbe ili cipele svi me pitaju di sam to uzela, stvarno imaju super modela po pristojnim cijenama. I novčanici su im super.

Jedino su me traperice razočarale, ljetos sam kupila jedne, imale su elastina u sastavu i taj elastin je doslovno nabubrio, ne mogu to opisati. Katastrofa!

Nisam odavno naručivala online, al prije mi je sve dolazilo kroz 10 dana, nikad nisam imala problema.

Uglavnom, u dućanima je to sasvim druga priča, zaista sve super posloženo i oku ugodno, čak malo baca na kič, ali meni osobno puno bolje od Zarinih dućana. Sve je primamljivo
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:04   #283
Ja vise ne nalazim sale, molim nek mi netko linka. i slazem se da su im stvari doista zanimljive i nelose kvalitete.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:06   #284
supersenivac, malu curicu kupujemo 18-24 i 2-3. I ona mi ima dosta od RI i sve je preslatko

Julie B., a ja traperice samo njihove nosim, već godinama. Meni najranije dođe do 20 dana, a znalo je po 40 putovati, stalno sam im pisala radi te dostave
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:22   #285
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ja vise ne nalazim sale, molim nek mi netko linka. i slazem se da su im stvari doista zanimljive i nelose kvalitete.
Ni ja ne nalazim pa sam u tražilicu na njihovoj stranici upisala '"sale" i otvorila mi se sale stranica.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:05   #286
Danas je konačno došla narudžba od 2.2. divno sve
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 23:15   #287
Receive 20% off your purchase when you spend £75/85€ or more on full price Womenswear, Menswear or Kidswear items.
from 00:00 on Wednesday 28th February 2018 until 23:59 (GMT) online/ store close on Tuesday 6th March 2018.

kod SPRING18
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 22:43   #288
cure, imam link s 20% na prvu kupovinu preko mog linka, javite se ako kome treba. (ovo je nešto novo i kod njih)
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 12:34   #289
Free shipping! Da ne promakne
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 19:55   #290
Quote:
Cro_Heidi kaže: Pogledaj post
Free shipping! Da ne promakne
E hvala što napisa. Čekam ga već dugo. Još sam bila držala stvari u košarici misleći se oko nekih veličina pa su mi jutros dali još 10 % popusta kao da se ne premišljam više. Top. :klap:

Za koliko dolaze stvari s rivera u posljednje vrijeme, nisam dugo ništa kupovala?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 12:59   #291
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post

Jedino su me traperice razočarale, ljetos sam kupila jedne, imale su elastina u sastavu i taj elastin je doslovno nabubrio, ne mogu to opisati. Katastrofa!
koji si model uzela i kakav je sastav bio? meni su odlične njihove traperice, ali nisam na čisto s brojevima s obzirom na stretch materijale, zadnje su mi se brzo rastegnule skoro broj (nisam uočila da ne smiju u centrifugu ), pa sada razmišljam broj ispod ići jer model koji me zanima čak nešto manje pamuka ima od tih.

torbe su im super, no podstava katastrofa, a cipele su mi sve redom bile neudobne, jedne sam vratila jer su raspale u manje od tjedan dana, ali je dizajn zato uvijek zanimlljiv i u trendu, pa su više za iz auta na stolicu nego hodanje po gradu
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 13:37   #292
A daj me ne zezaj. Taman uzela cipele
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 14:48   #293
jedne su mi dale kurje oko, ali, bit će ti lijepe zato (i nakon toga sam opet naručila jedan par, a i sada gledam jedne sandale )
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 14:57   #294
Quote:
v1rg1n1a kaže: Pogledaj post
jedne su mi dale kurje oko, ali, bit će ti lijepe zato (i nakon toga sam opet naručila jedan par, a i sada gledam jedne sandale )
Uzela sam jedne crne studded loafers. Divne su mi! Nadam se da neće tika-taktat dok hodam jer ću ih sigurno nosit postolaru da mi stavi gumu ispod.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 15:09   #295
moje zadnje čizmice se dosta čuju, nisam stigla do postolara preče mi je bilo u dm po jastučiće za prste jer su blago nemekane, ali zato sakupljaju komplimente i poglede pa patim u tišini
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 15:39   #296
Seems legit

Nisam još nikad do sad uzimala cipele od njih. Jesu li im brojevi TTS?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 20:08   #297
pa jesu, ali su im dosta uski modeli, što je posebno nezgodno ako uzmeš nešto što nije koža. Uveli s wide fit, ali za te sam čitala da su pak ogromni, a moje stopalo baš nije jetijevsko.
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 21:21   #298
Onda se nadam da će mi bit ok. Moje je stopalo relativno usko. Dugo, ali usko
Javim dojmove za cipke!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 13:13   #299
cure,kolko otprilike čekate narudžbu s rivera?
jel šalju s nekim trackingom?

prvi put bi naručivala pa računam jel stigne do kad mi treba
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2018., 13:29   #300
ne znam je li kasno...20-25 dana kad platim standard delivery
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.