Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2014., 18:38   #2061
Women‘s Fashion Bib Statement Flower Necklace Chain Jewelry Chunky Collar Party

Naručeno ovo:



Stiglo nakon 40 dana ovo:



Nazadovoljna. Jako.
Je loša kvaliteta slike ali fakat su privjesci mali, blago rečeno. Kad se stavi oko vrata stoji grozno jer svi ti privjesci vise jedan preko drugoga..naravno tu je i to što je stigla potrgana... Uf.
šlapica@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 20:00   #2062
Fashion Womens Retro Flower Print Sleeveless Slim Chiffon Fitting Dress New BI4U

http://www.ebay.com/itm/200950571291...84.m1439.l2649




[IMG][/IMG]


Stigla nakon 22 dana, komunikacije sa sellerom nije bilo.
Naručila sam S i to i dobila. Nisam baš mjerila, ali odokativno su mjere točne. Haljina mi se sviđa, materijal je kao od kupaćeg, doduše očekivala sam da će biti deblji ali ni ovako nije loše. Nije smrdila kad je došla, malo se providi, ali stvarno jakooo malo na ovom bijelom dijelu, i to samo na suncu. Na sellerovoj slici se može vidjet da je etiketa H&M-ova, međutim na mojoj haljini je neka kineska. al ajd, ne smeta mi.
Sve u svemu, zadovoljna sam.


Women Embellished Bead Neckline Chiffon Ruffle Shoulder Shirt Top Blouse N4U8







Isto došla nakon 22 dana, komunikacije sa sellerom nije bilo.
Naručila sam M, mjere su kao u tablici. Materijal je valjda chiffon, nije plastičan, baš lijepo pada, bluzica ima postavu koja je za jedan centimetar kraća od tog ''chiffon dijela''. Čini mi se dosta kvalitetna, iako ima pokoji končić, ništa strašno. Boja je onako puderasta, otprilike kao na slici. Zadovoljna sam!


Puno je ljepša uživo nego na mojoj fotki (slikana je odmah nakon što sam ju izvadila iz paketa)
missNiki is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 07.07.2014., 20:08   #2063
sve je naruceno 17.6 i došlo je dns (7.7)

1PC Punk Gothic Adjustable Gold Metal Ankle Cuff Foot Anklet Bangle Bracelet
http://www.ebay.com/itm/231059795246...84.m1439.l2649


ovo nije loše, ali meni jednostavno ne paše, prvo nisam uopće skužila da ce doci samo jedna narukvica al ajd narucila bi ja još jednu da mi ova paše, ali je premala preeeusko mi je kad ju zakopčam, a glupo mi ju furat otkopčanu :nečitaopisitema-.-:
tak da ne znam kaj cu s njom, vjerojatno u smeće


Women Fashion Retro Big Rhinestone Crystal Bib Choker Statement Necklace Chain
http://www.ebay.com/itm/291074838799...84.m1439.l2649



kad sam je kupovala izgledala mi je nesto manja, ali je u stvarnosti veca, jako kvalitetna, ima tezinu, ma ja zadovoljna

New Fashion Charm Elegant Double Pearl Rhinestone Golden Choker Bib Necklace
http://www.ebay.com/itm/251522128955...84.m1439.l2649

ogrlica ala Zara, super je, ne izgleda jeftino, također zadovoljna

__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 21:33   #2064
MissNiki, možeš molim te staviti link za košuljicu? i jedno pitanje, da li je topla zbog postave i chiffona za po ljeti? hvala!
tipkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 22:41   #2065
Women Embellished Bead Neckline Chiffon Ruffle Shoulder Shirt Top Blouse N4U8

verovatno je to
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 00:09   #2066
malo kasnim s recenzijama, prošlo je već oko mjesec dana da mi je ovo stiglo, ali možda svejedno nekom bude korisno.

ebay:

Sexy Lycra Women Person Comics Print Leggings Tights Pants VQ481



Tajice su putovale oko 3 tjedna, komunikacije sa sellerom nije bilo. Tajice su super, naručila sam L veličinu (nosim tajice 38/40 iz Tally i sličnih trgovina). Materijal je taj silk-milk, nije jako sjajan. Nisu prozirne, baš sam zadovoljna.


New Fall Lady Leggings Slim Milk Silk Leggings Pantyhose Liggings K0TG



Naručila plave, također putovale oko tri tjedna. Mjere na stranici nemaju veze s mozgom, ovo je S (moooožda M) veličina pa su mi male. Kvaliteta je okej, malo su sjajnije od ovih gore i boja je nešto tamnija nego na sellerovoj slici.

dresslink:

Women's V-neck Short Sleeve Big Size Loose Blouses Shirt



Majica (bluza?) je putovala oko 2 tjedna, uzela sam plavu u L veličini i odgovara mjerama, a boja je ista kao na slikama. Moram reći da je mene razočarala jer nisam skužila da je od dva različita materijala (što se jasno vidi na slikama ali ne znam gdje sam gledala kad sam naručivala). Nije ona loša, ista je kao na slikama, ali taj prednji dio je onaj šifonasti, a to ne nosim i eto, sad mi je baš krivo jer mi se baš sviđaju ti gumbi na leđima

Women Off Shoulder Batwing Short Sleeve Tee Casual Loose Tops T-shirt



Tunika je putovala također dva tjedna, naručila sam s ovom gore i iskoristila neki popust na dresslinku. Uzela sam također L veličinu i super je, s ovom sam baš zadovoljna, materijal je onako elastično-pamučni.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 10:50   #2067
@missNiki,vjerojatno je od sellera do sellera,ali moja takva haljina došla je sa HM etiketom i cijenom na sebi
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 11:03   #2068
Quote:
spondzhie kaže: Pogledaj post
Sexy Lycra Women Person Comics Print Leggings Tights Pants VQ481

Tajice su putovale oko 3 tjedna, komunikacije sa sellerom nije bilo. Tajice su super, naručila sam L veličinu (nosim tajice 38/40 iz Tally i sličnih trgovina). Materijal je taj silk-milk, nije jako sjajan. Nisu prozirne, baš sam zadovoljna.


New Fall Lady Leggings Slim Milk Silk Leggings Pantyhose Liggings K0TG

Naručila plave, također putovale oko tri tjedna. Mjere na stranici nemaju veze s mozgom, ovo je S (moooožda M) veličina pa su mi male. Kvaliteta je okej, malo su sjajnije od ovih gore i boja je nešto tamnija nego na sellerovoj slici.
koliko si visoka, jesu li ti tajice dobre dužine?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 11:16   #2069
c.c., baš sam se sjetila da nisam napisala, rekla bih da ni jedne ni druge tajice tajice nikako nisu za visoke cure, ja sam 163 i taman su mi duljine.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 12:08   #2070
Quote:
spondzhie kaže: Pogledaj post
c.c., baš sam se sjetila da nisam napisala, rekla bih da ni jedne ni druge tajice tajice nikako nisu za visoke cure, ja sam 163 i taman su mi duljine.
da, tako sam si i mislila. kvragu, i ja bi neke tajice, visoka sam 173, ima li netko link ili prijedlog da je nasao dobre i dovoljno duge?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 13:33   #2071
Quote:
missNiki kaže: Pogledaj post

Women Embellished Bead Neckline Chiffon Ruffle Shoulder Shirt Top Blouse N4U8







Isto došla nakon 22 dana, komunikacije sa sellerom nije bilo.
Naručila sam M, mjere su kao u tablici. Materijal je valjda chiffon, nije plastičan, baš lijepo pada, bluzica ima postavu koja je za jedan centimetar kraća od tog ''chiffon dijela''. Čini mi se dosta kvalitetna, iako ima pokoji končić, ništa strašno. Boja je onako puderasta, otprilike kao na slici. Zadovoljna sam!


Puno je ljepša uživo nego na mojoj fotki (slikana je odmah nakon što sam ju izvadila iz paketa)
ispričavam se, zaboravila sam staviti link za bluzu
evo ga :
http://www.ebay.com/itm/390826262479...84.m1439.l2649

Zadnje uređivanje makyca : 08.07.2014. at 14:21. Reason: skraćivanje quote-a
missNiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 16:33   #2072
aliexpress
2014 sexy Women's Bandage Bikini Set Push-up Padded Bra zipper Swimsuit Bathing Suit Swimwear

http://www.aliexpress.com/item/2014-...909866420.html



Poslano u roku 4 dana, stiglo za 3 tjedna, nije bilo potrebe za komunikacijom. Dobije se tracking kao i za sve stvari na aliju, ali je postao vidljiv tek za jedno 10-ak dana (čisto informacija za one koji paničare ako to nije vidljivo u roku dan i pol).

Naručila sam trikizno-plavi, veličinu L, inače nosim M ili L, češće L.
Moje mjere cca: 96 u prsima, 98 u bokovima.
Mjere odgovaraju onima u selerovoj tablici, konačno da nisam dobila neke dječje kineseke mini gaćice.
Po mojoj procjeni, za nekoga tko ima veći obujam u prsima od onih 97 cm predviđenih u tablici, gornji dio bi bio premali. Isto važi i za donji dio, ovih mojih cca 98 cm je neki maksimum, jer se i meni gaćice mrvicu urežu, ali zbog onog nabora iza na gaćicama se to skoro i ne skuži.

Uglavnom, oduševljena sam! Kvalitetan materijal, i gornji i donji dio su podstavljeni, došlo sa zaštitnom folijom, nisu visili nikakvi končići, cifovi su lijepe zlatne boje, nije kineski žuta.
U nazivu itema piše push up, ali to nije push up niti se dobije takav učinak. Košarice su lagano podstavljene, ali nije da su untra lažne sise. Podstava daje lijepi oblik košaricama i ne može se izvaditi.

Dolje na linku su stvarne slike kupaćeg i identičan je slikama.
TkoPita-NeSkita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 19:45   #2073
jel može info koja je otprilike velicina košarica tog badica
hvala
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 20:22   #2074
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
jel može info koja je otprilike velicina košarica tog badica
hvala
Evo da ti ja pomognem jer sam ga ja isto naručila. Ja sam naručila veličinu M, a negdje sam između S-M i nosim 80B gornji dio. Gaćice su mi bile dosta uske dok gornji dio bi mogao proći i na 85B jer mi je malo velik pa sam ja izrezala naramenice i na čvršće ih zavezala da mi lijepo drži
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 20:31   #2075
Ne znam jesi li naručila sa istog linka, možda se mjere razlikuju, a i sa Kinezima nikad ne znaš kaj ćeš dobiti ako naručiš i dva puta istu stvar od istog selera.

Ja isto nosim 80B, i rekla bi da odgovara toj veličini grudnjaka. One trakice na leđima su rastezljive pa bi bez problema išlo i 85B, ali veća košarica od B po meni nikako, jer onda ti se onako ureže i prekipi pola van. Ako si skužila kaj želim reći.
Jedino kaj ja pričam o veličini L, a Chocollina o M.
TkoPita-NeSkita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 12:00   #2076
ebay
http://www.ebay.com/itm/390616166405...84.m1439.l2649
naručena veličina UK 12/14, odlično pogođeno i odgovara veličini 40. haljina je ludilo, a najnevjerojatnije je to što je stigla u roku od 7 dana.



jedna od boljih narudžbi do sada sa ebaya

na slici izgleda malo isprano ali nije u živo
mandolina2013 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.07.2014., 12:08   #2077
Women's Swimsuits Swimwear Bikini Vintage Push Up Bandeau High Waisted Bikini Set

www.dresslink.com/womens-swimsuits-swimwear-bikini-vintage-push-up-bandeau-high-waisted-bikini-set-p-9321.html

Cijena: 7,05 + shipping (sad jeftiniji)
Komunikacije sa sellerom nije bio dosao za 25 dana
Odlicna kvaliteta, nema koncica ni mirisa. Odlicno napravljen, pise da je push up, ali nije, samo ima cvrste kosarice.
Dimenzije nemaju nikakve veze sa stvarnim dimenzijama.
stvarne dimenzije sam znala sa drugih stranica tako da se nisam ni vodila ovim dimenzijama.
Uzela xl, jer u l kupace od kineza dosad mi dupe nije bas stalo ahahah
znaci bokovi su do 103 cm, grudi dopreko 90 cm, struk 80 cm.
Ja sam 98 cm u bokovima i dobro mi donji dio stoji iako bi se tu moglo ugurat jos koja 4 cm, sto se tice gornjeg dijela velik mi je i preko ledja i kosarice, ja sam B kosarica.
Dobiju se ove spagice za oko vrata koje se mogu skidati

moje slike na blogu
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 15:09   #2078
malo za promjenu nesto sta nije roba i nakit

obadvoje naručeno iz zahebancije
naručeno 17.6 i jedno i drugo stiglo dns (9.7)

Set of 12 Stylish Costume Party Fake Mustache Moustache
http://www.ebay.com/itm/150619347922...84.m1439.l2649


za glupiranje na rođendanu, svi brkovi na broju

50 X New Post Note Paper Cell Phone Memo Pad Gift
http://www.ebay.com/itm/330614183327...84.m1439.l2649


trebao mi je blokić za radni stol, slucajno naletila na ovo i voila
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 14:57   #2079
Bold Antique Layered Necklace

Najnovija pridošlica u kolekciji.
Kvaliteta je izvrsna ja sam prezadovoljna,nije došlo ozlijeđeno niti pocjepano.
komunikacije nije bilo,shipping je bio malo sporiji 20dana i zbog toga je 4/5.

moja slika
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 10.07.2014., 19:02   #2080
neki su tražili sliku pa evo

mandolina2013 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.