Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2013., 10:36   #261
Quote:
didy88 kaže: Pogledaj post
moze pliz slika na tebi, vec ju dugo gledam
Može, čim se osuši,jer je na pranju!
__________________
“Give me books, French wine, fruit, fine weather and a little music played out of doors by somebody I do not know.” J.K.
hannah_dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 11:05   #262
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
Ime i link proizvoda: SEXY Women Lady Crystal Bikini Padded Bra Swimsuit Bathing Swimwear SET Bandeau
link - link preko kojeg sam ja kupila je istekao pa stavljam drugog sellera


Dostava i seller: naručen 25.6 stigao 11.7., nisam imala nikakve komunikacije sa sellerom

Recenzija: Gaćice su više roze (i na mojoj slici su ispale mrvicu tamnije), bojala sam se da će ovaj ukras biti puno manji ali nije.


Gore sam inače XS a dole S-M (i nisam se sjetila da pitam sellera ako mogu uzeti dva različita broja) pa sam naručila M. Uglavnom sam zadovoljna, gornji dio nema žicu pa moram još vidjeti kod kupanja kako će držati ali mi ok stoji, možda bi bilo bolje da je malo manji gornji dio (više volim kad ga osjetim da je na meni - al to je moj subjektivni dojam). Gaćice su isto ok, sve je lijepo šivano no mrvicu su mi napete (al se nadam da ću malo smršavit, no uvijek mogu staviti donji dio on nekog drugog kupaćeg), tako da preporučam curama koje su u bokovima jače nego u grudima da pitaju sellera različite brojeve. Uglavnom jako sam zadovoljna, lijepo je sašiven, lijepe boje, ne znam da li će ukras puštati hrđu (to još javim) i ima ušivene etikete VS.
je li gornji dio podstavljen? drži li cicke to? )
babooshka00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 11:32   #263
ebay
kostim
http://www.ebay.com/itm/290927069531...84.m1439.l2649

naručen 28.06. došao danas, naručila sam XL, bojala sam se da će biti velik jer sam na donjoj granici tih mjera, al taman mi je. znači treba naručit pola broja veči. kostim je kvalitetan, boja ok-ista kao na slici, nema končića, uglavnom zadovoljna sam


moja slika

mandolina2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 13:31   #264
Quote:
babooshka00 kaže: Pogledaj post
je li gornji dio podstavljen? drži li cicke to? )
je postavljen je (piše ti padded)
a čuj moje male drži sad ne znam za ostale


i eto prvo kupanje prošlo odlično, ovaj ukras nije pustio ruzinu
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:15   #265
Oduševljena našom stranicom
1. http://www.stilplus.hr/proizvod/389/


2. Stiglo za 4 dana
3. Veličina točna kako piše- nosim 40 i stigle te 40 taman
__________________
sa ša Foto album
sa ša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 08:32   #266
1. Women European Fashion Round Neck Flouncing Short Sleeve Chiffon Shirt B2015FY, LINK



Naručila sam HOT PINK, veličinu M.
Došlo je u roku dva tjedna, komunikacije sa sellerom nije bilo.
Jako sam zadovoljna, jeftina je majičica a po meni kvalitetna, svi me pitaju je li to iz Zare
Proizvod je true size, treba uzeti veličinu koju inače nosite. Malo je šira košuljica, ali takva treba i biti. Za te novce, super, elegantna, lijepa.
Ne kužim se u materijale, ali fin mi je materijal, nije plastičan kao neke druge majičice i košuljice koje sam naručivala.



2. 2012 HOT Retro high waist pleated double layer chiffon Short Mini Pompon Dress, LINK



Uzela sam crnu, putovala je tri tjedna.
Već je bilo recenzija ove suknjice i znam da je bilo puno zadovoljnih cura... ne znam jesam li ja luda ili sam uzela od krivog sellera, ali moja suknja je katastrofa. Mislim da tako nesto ni na buvljacima ne prodaju, na sta ta moja suknja lici Nimalo kao na slikama.
Kao prvo, mjere ne odgovaraju bas. Na gumu je i pise Waist 62cm-100cm, Hips: 84cm-138cm, ja sam bokova oko 100 a struka oko 70, a mene suknja stisne kad je navucem i ne izgleda bas lijepo. Ja bih rekla da je to S/M.
Kao drugo, materijal i izgled suknjice je uzas... kao krpa... ima podstavu koja viri van nekako u stranu, a sve skupa je ionako totalno prozirno. I jako mi je kratka na mojih 170 cm. Mogu slikati ako ikog zanima da docaram tu divotu

Zadnje uređivanje Female Toxic : 19.07.2013. at 09:40.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 11:43   #267
Quote:
Female Toxic kaže: Pogledaj post
1. Women European Fashion Round Neck Flouncing Short Sleeve Chiffon Shirt B2015FY, LINK



Naručila sam HOT PINK, veličinu M.
Došlo je u roku dva tjedna, komunikacije sa sellerom nije bilo.
Jako sam zadovoljna, jeftina je majičica a po meni kvalitetna, svi me pitaju je li to iz Zare
Proizvod je true size, treba uzeti veličinu koju inače nosite. Malo je šira košuljica, ali takva treba i biti. Za te novce, super, elegantna, lijepa.
Ne kužim se u materijale, ali fin mi je materijal, nije plastičan kao neke druge majičice i košuljice koje sam naručivala.
Jel moze slika na tebi, mooooolim te?
Imam ju sejvanu u wish listi vec valjda pol godine i nikako da ju uzmem.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 12:34   #268
ebay

Sexy Sailor Nautical Bikini Anchor Bandeau Top Swimwear Swimsuit S M L

http://www.ebay.com/itm/181140862554...84.m1439.l2649



Stiglo u roku 10 dana, nije bilo potrebe za komuniciranjem sa selerom.

Kupaći je predivan, u potpunosti odgovara slikama, gaćice kao i gornji dio su podstavljeni, tako da nije uopće proziran. Što se tiče kvalitete, ovo mi je jedna od boljih kupovina na ebayu.

A sad o veličini... Naručila sam veličinu L, inače nosim grudnjak veličine 80B (96 cm u prsima), cca 97 u bokovima. Gaćice su na vezanje pa su mi dobre, ali gornji dio mi je malo preširok. Dakle ovo je baš pravi pravcati L. Gornji dio ima iza metalnu kopčicu koja se samo zatakne pa sam ja to odnijela krojačici da mi sa svake strane od iza odreže po 2 cm i natrag ušije tu kopču. Napravila mi je to za 10 kn, tako da se uopće ne primjeti da je išta na tome prepravljano.

Još dok se uzme u obzir cijena, svakako preporučam. Nema potrebe za mojom slikom, jer na selerovom linku se nalaze i stvarne slike koje su identične.
TkoPita-NeSkita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 14:24   #269
3.5mm Lovely Cat Anti Dust Earphone Plug Headset Stopper Cap For iPhone 5 A1 hys

http://www.ebay.com/itm/310681195417...84.m1439.l2649

naručeno 27.6., stiglo danas (19.7.), nije bilo potrebe za komunikacijom sa sellerom.

sellerova slika:



sad vidim da su digli cijenu za 0,03 dolara , ja sam platila 1.58 po komadu (naručila sam dva) i piše "još malo pa gotovo"

ja nemam ajfon već sony ericsson xperiju ray, ali anti dust plug stane paše na svaki smartphone/obični mobitel, koji ima utor za slušalice 3.5 mm što je već godinama standardna mjera i ako vam na mobitel pašu slušalice kao za laptop, pasat će vam i ovo (ne nužno ovaj model, ima i drugačijih).

slikala sam iz svakog mogućeg kuta jer me ovo naprosto oduševilo (kao što ćete vidjeti, imam "mrvicu" šaren mobitel )

širina
duljina

dobije se u bubble omotnici i još je u dodatnom pakiranju, tako da, s obzirom da je jedan namjenjen kao poklon, to jako veliki plus za mene

ja sam stavila da mi mačja "guzica" bude s prednje strane jer iza imam masku (slikala sam i bez maske), ali ovaj sam uzela baš zato što se može namjestiti na obje strane, pa kak vam se koji dan ćifne . maca može "gledati" ili vas ili onoga tko gleda vas dok tipkate
jedini je zajeb (što sam i očekivala) to što moj mobitel nije ravan već lagano zaobljen, pa stoga postoji "rupa", no meni to ne smeta jer se gotovo pa ni ne primjeti.

sve u svemu, ja sam jako zadovoljna, to je baš ono što sam htjela, plug je odlično oslikan, boja nije razlivena, ma baš je onako kao sa slike i meni se skroz sviđa . s obzirom da do sad još nisam vidjela da netko ima nešto tipa ovoga, mislim da je ova sitnica idealna za poklon (pogotovo mlađim članovima obitelji - dijete sam u duši ) ili da si jednostavno vrlo brzo "dignete" mobitel. modela ima puno i ima i "ozbiljnijih" i manje kičastih plugova .

jedina je razlika što je na sellerovim slikama ovaj dio koji ide u utor crn, a ja sam dobila sa bijelim, ali to je toliko nevažna sitnica jer se ionako to ne vidi, pa mislim da nije vrijedno davanja manje ocjene ili žaljenja oko toga.

u svakom slučaju A++ kak mi kinezići vole ostavljat po feedbacku.

E
obratite pažnju na debljinu smartphona. da vam nebi plug visio u zraku ili da se pak uopće nebi mogao staviti.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 23:24   #270
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Shining Gun Black Rivet Chain Clear Crystal Beautiful Women Party Charm Necklace
Link



Svoju sliku neću stavljati, identična je sellerovoj. Ogrlica je mrak, efektna
Putovala je 3 tjedna, kupila sam ju po cijeni od 2.12$ sad vidim da joj je sellerica digla cijenu na 4.42$
I ja sam ju naručila, doduše po novoj cijeni, ali nije mi žao jer mislim da vrijedi toliko. Vidjela sam takvu u H&M i skoro ju kupila za 149 kn.. Sad mi je drago da nisam jer je ova identična (jedina razlika su ove bodljice) i prekrasna
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 00:43   #271
Fashion women's bag Case Retro Box Mini Cltuch Evening party purse shoulder bag
http://www.ebay.com/itm/Fashion-wome...item19d8548933


Naruceno 2.7., stiglo jucer. Naruceno preko jedne forumasice i koliko znam nije bilo komunikacije sa sellerom.
Ja sam zadovoljna, odlican je, cvrst, nema nikakvih ostecenja.
Clutch je identican kao na slici ali ako netko zeli mogu staviti svoju sliku.
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 14:47   #272
New Lapel Collar Button chiffon flower Print Long Sleeve Shirt Tops Blouses A
link: http://www.ebay.com/itm/360685888319...84.m1439.l2649

plaćeno 5.7 poslano 6.7. stiglo 20.7., sa sellerom nisam komunicirala jer je sve prošlo okej

selerove slike: http://i.evergl.com/img_b/FF10640/0.jpg
moje:



mjere odgovaraju napisanima, ja sam oko 90 u prsima i taman mi je, visoka sam 173 cm i nije mi prekratka, iza je nešto duža, duga mi je isto kao i ženski na sellerovim slikama
gledala sam takvu i u Zari, ova nije toliko tanka i prozirna kao Zarina, materijal je nešto deblji, znači mrvicu je prozirna, ali može se nositi samo na grudnjak
sve u svemu, ja sam i više nego zadovoljna, samo što mi nije došla Zarina etiketa nego Zapina ali to mi uopće nije bitno
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 11:00   #273
Women's Girl Skinny Waistband Strap Thin Fashion Adjustable Belt S9
http://www.ebay.com/itm/310669226122...84.m1497.l2649



naručeno 5.7., isti dan poslano, danas stiglo, znači za 17 dana stiglo - zadovoljna sam

nije za mene pa ga nisam baš detaljno gledala, ali nema oštećenja, dobro zapakiran, bez zamjerke
nadam se da se neće oštetiti ili oguliti
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:24   #274
1. Women's Sleeveless Tank Top Cami No Sleeve T-Shirt Girl Vest // 10 Colors Select
http://www.ebay.com/itm/261226581373...84.m1497.l2649

2. Naručeno 29.6., stigla danas, 22.7. - skoro mjesec dana al nema veze, nisam niš posebno komunicirala sa sellerom

3.

4. univerzalna veličina, meni paše ko saliveno. visoka sam 169 cm, obujam grudi 82cm i sve je dobro

5. sve super, za 2 i pol dolara predobro . a nisam ni očekivala da će bit neš strašno, majica ko majica, mekana, čak ni ne smrdi toliko, naručila sam ljubičastu, sve paše ko saliveno, preporuka . ako treba slike, javite pa ću stavit
bigi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 15:23   #275
New Korean Women's Girl Big Blue Waves Short Sleeve Loose Dress C1MY Fashion Hot
link na katastrofu



stiglo nakon 2 mj...ovo je veličina 6 XL-a tako izgleda...nikakve veze s mjerama nema..sve krivo sašiveno konci svuda, materijal pola pola..ovo bijelo jedan materijal plavo drugi, osim plavog na dnu je zadnja "riga" crvene boje...definitnivno najgori komad koji sam ikad dobila s ebaya...nemogu s ovim cak ni na plažu
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 15:38   #276
Quote:
-Littlecat- kaže: Pogledaj post
1.NEW WOMEN'S COSMETIC COIN CELLPHONE MAKEUP POUCH BAG PURSE[/B]
http://www.ebay.com/itm/160783956842...84.m1497.l2649
2.Torbica je narucena 28.5., stigla za nekih 15-ak dana /cut.
Quote:
idač kaže: Pogledaj post
evo, i ja sam naručila ovu. /cut
ja sam ju naručila 29.6., stigla je danas (22.7.), tako da baš i nije bila brza. sa sellerom nisam komunicirala.

mene torbica baš i nije oduševila. za te pare je odlična, ali mi je bila ljepša na slici nego ova što je došla. sve u svemu, za te pare je okej. plus je što ne smrdi, tako da se odmah može koristiti. ovu svoju ću vjerojatno proslijediti dalje, a sebi naručiti crnu sa ljubičastim točkama, jer ta mi na slikama cura koje su kupile izgleda odlično.

moje fotke:

dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 15:51   #277
Black Women Boned Cincher Lace Up Waist Shaper Corset Bustier & G-string
http://www.ebay.com/itm/261212308024...84.m1439.l2649

Naručeno 14.07., stiglo u rekordnom roku - danas 22.07. Sa sellerom nije bilo komunikacije, nije bilo potrebe. Neću stavljati svoje slike jer je korzet IDENTIČAN. S time da nije kao na slici ovako 'strukiran' već je više ravniji ali naravno tome služi ovo vezanje iza... Trakice za vezanje su satenske, ove naprijed kopče izgledaju dosta čvrsto. Na kraju krajeva, za ove novce - savršeno. Ne smrdi, materijal nije sjajan, lagano je rastezljiv. Piše 35% pamuk, 65% poliester. Preporučam svakako i sigurno ću još naručivati.

Mjere su točne.

UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 16:04   #278
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Black Women Boned Cincher Lace Up Waist Shaper Corset Bustier & G-string
http://www.ebay.com/itm/261212308024...84.m1439.l2649

Naručeno 14.07., stiglo u rekordnom roku - danas 22.07. Sa sellerom nije bilo komunikacije, nije bilo potrebe. Neću stavljati svoje slike jer je korzet IDENTIČAN. S time da nije kao na slici ovako 'strukiran' već je više ravniji ali naravno tome služi ovo vezanje iza... Trakice za vezanje su satenske, ove naprijed kopče izgledaju dosta čvrsto. Na kraju krajeva, za ove novce - savršeno. Ne smrdi, materijal nije sjajan, lagano je rastezljiv. Piše 35% pamuk, 65% poliester. Preporučam svakako i sigurno ću još naručivati.

Mjere su točne.


ja sam ovakav korzet uzela sebi kod nas (za puno previše para, vidim) prije par godina. izgleda identično kao ovaj što si ti stavila + također sam dobila ove male tange.
samo sam htjela reći da je super, ali je gornji dio dosta plitak, tako da cure koje imaju malo veće sise (od dvojke), a uži struk ne naručuju. ja sam sebi uzela da mi paše (tada) u struku, a to je dovelo do nečeg, ne baš pretjerano lijepog u sisnom području . ako koga zanima, mogu PM-at fotke
(s druge strane, ako naručite da vam paše za sise, onda će vam vrlo vjerojatno biti velik i spadati, pa ni to nije rješenje. ja sam ga mislila otić zamjeniti, al eto, mogla sam samo uzet bilo koji drugi korzet za iste pare (store credit), tako da sam se ipak držala ovog jer su svi na kraju krajeva isti).
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 17:50   #279
stigle moje boohoo haljine
1. naručene 16.07---stigle 19.07
2. brza dostava
3. brojevi realni
4. lagane , ljetne, ali ja ih mislim nositi na jesen i zimu s štramplama

evo haljina
1. Lizzie 3/4 Sleeve Pronted Zip Back Dresslink na haljinu




2. Boohoo Talia Sleeveless Printed Paisley Dip Hem Dress- link nemam jer je rasprodana, nije kratka kao na slici


Zadnje uređivanje melps : 22.07.2013. at 18:00.
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 17:54   #280
Quote:
daenerys92 kaže: Pogledaj post
New Korean Women's Girl Big Blue Waves Short Sleeve Loose Dress C1MY Fashion Hot
link na katastrofu



stiglo nakon 2 mj...ovo je veličina 6 XL-a tako izgleda...nikakve veze s mjerama nema..sve krivo sašiveno konci svuda, materijal pola pola..ovo bijelo jedan materijal plavo drugi, osim plavog na dnu je zadnja "riga" crvene boje...definitnivno najgori komad koji sam ikad dobila s ebaya...nemogu s ovim cak ni na plažu
Ajoooojjjj.... daj slikaj
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.