Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 14:05   #61
kvaliteta i kvantiteta sexa?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 16:19   #62
Sharlotte, pročitaj knjigu Muškarci su s Marsa, žene su s Venere. MM i ja smo prolazili kroz svakakve krize i još ćemo prolaziti... (a tvoju situaciju bih isto tako nazvala), i uvijek nam pomogne to sto se sjetimo da smo s drugog planeta. Ne bih rekla da je za to krivo to što ste relativno brzo ušli u brak. Čovjek čovjeka i nakon 20 godina braka iznenadi. MM i ja smo nakon dva mjeseca hodanja znali da je to to i da ćemo se vjenčati, samo smo i bili svjesni toga da ce u zivotu doći razne situacije i krize i da nam nece uvijek biti lako. Prije vjenčanja smo bili zajedno dvije godine, 6 mj smo vec zivjeli i skoro svaki dan ima "nešto novo". Ljepota je u upoznavanju i otkrivanju čovjekovih kvaliteta i nekvaliteta. Čovjek je nesavršen i treba puno potpore u svom razvoju da bi doista uspio. Nemoj odustati, nježno mu pristupi i pokušaj otkriti što ga muči. Nije poanta u tome da se covjek uopzna i onda stane, znaci takav je. NIJE. Svaki dan ima situacija koga covjeka oblikuju i modeliraju i čovjek se stalno mijenja. Kakav je tvoj muz danas nece biti isti za 5 godina, a kamoli 10. Puno uspjeha to zelim.
Violinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 12:02   #63
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Neko me je pitao da li sam zatrudnila prije braka?Ne, nisam....najcudnije je od svega sto je muz insistirao na to da se vjencamo sto prije dok smo bili u vezi, dolazile su mu te faze hoce da me ozeni i gotovo, sto se mene tice mogli smo sacekati minimalno godinu ali po njegovom je bilo da nemamo potrebe cekati kada je sve kako treba i kad smo se nasli,uglavnom i kad sam govorila da je mozda jos rano govorio je da onda vjerovatno sa moje strane nije to bas to ako nisam sigurna,tako da sam se i ja odlucila na taj korak najvise radi njega...

Drugo sto se tice bebe,cim smo stupili u brak sporazumili smo se da cemo odmah raditi na bebi,sto se i toga tice ja sam bila voljna sacekati jos makar par mjeseci dok se malo naviknem na novi zivot, ali htjela sam njega usreciti i tako sam i na to pristala i odmah prvi mjesec sam zatrudnila...
Ja tu vidim samo njegov konstantni pritisak da se sve na brzinu obavi, cim prije, a tebi se to cinilo tak romanticno, jel da?
Frajer te hrio vezati za sebe da bude siguran da si njegova.
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Kad već gatate i nagađate, meni se čini da je on ljubomoran i posesivan, smeta mu čak i što se vozi s muškim kolegama na posao, da je želi samo za sebe ali kako je pasivno agresivan i negdje u dubini podsvjesno zna da pretjeruje, onda samo šuti i duri se dok mu se balon ne prenapuše pa eksplodira. A ona preuzima igru pa igra žrtvu kako bi sprala odgovornost sa sebe. Čeka ih oboje emocionalno sazrijevanje, na ovaj ili onaj način.
Tocno to! Potpisujem.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 13:25   #64
Ljudi, a koliko vi godina imate?
TIT is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 19:53   #65
A da on mozda nije nasa drugu? Ne nuzno da te vec vara, al da mu se svidila,da postoji kemija itd itd.
Il oduvik postoji neka druga koja je bila prije tebe, i sad je svatia da brakom i trudnocom nije uspia sve rascistiti.
Tko ce ti ga znat, ja znan da ne bi dopustila takvo ponasanje. Reka bi mi u facu sve, nema tu pasivne agresije ta je najgora.
blackrose39 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.