Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2014., 16:08   #21
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Meni isto nije jasan taj datum kad ste prohodali. Kako ste to odredili?
pricali smo o tome, i on je predlozio taj datum jer me tada oficijalno pitao da budemo skupa, prije no sto je otisao. onda smo pricali o tome da veza na daljinu nije bas tako jednostavna i da cemo nekako izdrzati te dvije godine, obeccali si vijernost bla bla. Ja sam tad jos isla na fax, zavrsila sam sada, i sad sam tu, u Njemackoj, kod njega...
tuzlankazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:12   #22
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Promijenit cu naslov, krivo sam procitala
Al pazi kak ćeš ga promijenit jer nekad o naslovu ovise i komentari
(Dragi se prije mene dopisivao s drugom? )

Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima zasto bi to bio prljavi ves

Ja sam jednom bila u slicnoj situaciji kao ta treca osoba. On je dosao kod mene i rekao mi da ima curu odnedavno. Jest da mi je bio sok, ali nije bas niti da smo si dali ruke i pozdravili se.
Nisam ovo zadnje skužila
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:14   #23
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
on je predlozio taj datum jer me tada oficijalno pitao da budemo skupa,
Koliko imate godina vas dvoje? Ovo mi je malo čudno, zapravo jako čudno. Pokušavam si to percipirati al ne ide Rekao je- draga moja Tuzlanko, od 1. 7. 2012. mi smo u ozbiljnoj vezi, ako se slažeš, od danas sam ti vjeran?
I ti si se složila, a od tada slavite taj datum kao godišnjicu hodanja, pa si zato sad razočarana jer je nekaj mutio s nekom drugom nakon par dana.

Ili je ipak bilo malo drukčije.

EDIT: ja samo ne znam kaj ti sad misliš postići s tim čačkanjem po tome veliš da nemreš šutjeti, a svjesna si da nije u redu kaj si napravila i ne znam jel tražiš savjet kako da mu daš do znanja da znaš kaj je bilo kad ne znam ni kaj očekuješ nakon toga?
Kaj da ti mi tu sugeriramo? osim da mu veliš da je u snu pričao o nekom pecanju, Francuskoj, lažima, o nekoj X i hotelu i- obavezno o kajanju

Zadnje uređivanje -honey- : 04.12.2014. at 16:25.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:21   #24
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Koliko imate godina vas dvoje? Ovo mi je malo čudno, zapravo jako čudno. Pokušavam si to percipirati al ne ide Rekao je- draga moja Tuzlanko, od 1. 7. 2012. mi smo u ozbiljnoj vezi, ako se slažeš, od danas sam ti vjeran?
I ti si se složila, a od tada slavite taj datum kao godišnjicu hodanja, pa si zato sad razočarana jer je nekaj mutio s nekom drugom nakon par dana.

Ili je ipak bilo malo drukčije.
ma dobro, nije bas tako bilo. on je dosao u hrv, upoznali smo se, vidjali par dana, onda se poljubili, bili skupa, isli skupa na more, i onda prije no sto je krenuo razgovarali smo o tome kako ne zelimo da to bude samo avantura, nego da potraje. i eto tako, taj datum je tada bio.
tuzlankazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:22   #25
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
ma dobro, nije bas tako bilo. on je dosao u hrv, upoznali smo se, vidjali par dana, onda se poljubili, bili skupa, isli skupa na more, i onda prije no sto je krenuo razgovarali smo o tome kako ne zelimo da to bude samo avantura, nego da potraje. i eto tako, taj datum je tada bio.
i da, sad sam razocarana, jer je bio s tom curom ta dva dana...
tuzlankazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:28   #26
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Koliko imate godina vas dvoje? Ovo mi je malo čudno, zapravo jako čudno. Pokušavam si to percipirati al ne ide Rekao je- draga moja Tuzlanko, od 1. 7. 2012. mi smo u ozbiljnoj vezi, ako se slažeš, od danas sam ti vjeran?
I ti si se složila, a od tada slavite taj datum kao godišnjicu hodanja, pa si zato sad razočarana jer je nekaj mutio s nekom drugom nakon par dana.

Ili je ipak bilo malo drukčije.

EDIT: ja samo ne znam kaj ti sad misliš postići s tim čačkanjem po tome veliš da nemreš šutjeti, a svjesna si da nije u redu kaj si napravila i ne znam jel tražiš savjet kako da mu daš do znanja da znaš kaj je bilo kad ne znam ni kaj očekuješ nakon toga?
Kaj da ti mi tu sugeriramo? osim da mu veliš da je u snu pričao o nekom pecanju, Francuskoj, lažima, o nekoj X i hotelu i- obavezno o kajanju
voljela bih da ga pitam sta je bilo tada sa tom curom i zasto mi nije rekao istinu odmah (ako nista nije bilo naravno), a da ne zna da sam mail procitala...

mah sori, ni sama ne znam sta hocu... malo sam u depri pa nisam znala sta da radim ni kome da se obratim pa evo gusim vas ovdje
tuzlankazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:29   #27
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
i da, sad sam razocarana, jer je bio s tom curom ta dva dana...
Ok, kužim da si sad razočarana jer si to sad saznala. Ali nakon toga je sve bilo u redu dvije i pol godine, izdržali ste i tu vezu na daljinu i fakat nema smisla da se sad vraćaš u prošlost. Sad i živite skupa, vjerojatno imate i neke veće planove za budućnost a ta osoba i to kaj je napravio je davna prošlost koju je on sigurno zaboravio.
Misliš li zbog toga prekinuti s njim, sada?

Ja mislim da ćete se samo pošteno isposvađati i da više nikad neće biti isto.
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
voljela bih da ga pitam sta je bilo tada sa tom curom i zasto mi nije rekao istinu odmah (ako nista nije bilo naravno), a da ne zna da sam mail procitala...

mah sori, ni sama ne znam sta hocu... malo sam u depri pa nisam znala sta da radim ni kome da se obratim pa evo gusim vas ovdje
Ti si odlučila da ga to pitaš i ti ćeš ga pitati prvom prilikom. A on će to negirati.
I kaj onda? Morat ćeš mu reći da si pročitala hrpu njegovih mailova, pa ako si spremna na njegovu ljutnju zbog toga i ko zna još kakve posljedice, onda OK. Ne znam kakav inače imate dogovor oko intime, neki nemaju tajni i sve si govore, dok drugi sve drže pod nekim šiframa. Vjerojatno ovisno o tome kaj kriju.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:34   #28
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ok, kužim da si sad razočarana jer si to sad saznala. Ali nakon toga je sve bilo u redu dvije i pol godine, izdržali ste i tu vezu na daljinu i fakat nema smisla da se sad vraćaš u prošlost. Sad i živite skupa, vjerojatno imate i neke veće planove za budućnost a ta osoba i to kaj je napravio je davna prošlost koju je on sigurno zaboravio.
Misliš li zbog toga prekinuti s njim, sada?

Ja mislim da ćete se samo pošteno isposvađati i da više nikad neće biti isto.


Ti si odlučila da ga to pitaš i ti ćeš ga pitati prvom prilikom. A on će to negirati.
I kaj onda? Morat ćeš mu reći da si pročitala hrpu njegovih mailova, pa ako si spremna na njegovu ljutnju zbog toga i ko zna još kakve posljedice, onda OK. Ne znam kakav inače imate dogovor oko intime, neki nemaju tajni i sve si govore, dok drugi sve drže pod nekim šiframa. Vjerojatno ovisno o tome kaj kriju.

sto se mailova tice, sigurna sam da ce se ljutit ako mu kazem, on postuje moju intimu za razliku od mene -.- brijem da nikad nije uzeo moj mob bez pitanja...

bolje mi je da sutim, znam.
tuzlankazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:38   #29
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
sto se mailova tice, sigurna sam da ce se ljutit ako mu kazem, on postuje moju intimu za razliku od mene -.- brijem da nikad nije uzeo moj mob bez pitanja...

bolje mi je da sutim, znam.
Ja to nisam rekla. Ja samo velim da nemaš razloga da se uzrujavaš zbog nečeg što je nebitno i bilo je prije sto godina. Ali ako tebe to muči onda mu trebaš reći i to trebaš s njim raščistiti, a nakon kaj mu veliš, rekla sam ti koje su posljedice. Nadam se da ne bi bile i drastičnije od onog kaj sam napisala. A moguće je i da ti čovjek sve lijepo objasni. Ne znam ga pa ne mogu ni govoriti o tome kaj bi bilo kad bi bilo. U njegovom si stanu, u stranoj zemlji, ne znam.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 17:03   #30
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
sto se mailova tice, sigurna sam da ce se ljutit ako mu kazem, on postuje moju intimu za razliku od mene -.- brijem da nikad nije uzeo moj mob bez pitanja...

bolje mi je da sutim, znam.
Umjesto da budeš sretna što je on to prekinuo iako nijedno od vas dvoje nije bilo sigurno hoće li vaša veza funkcionirati na daljinu ti bi sada njega pozivala na red ?

Ti si ta koja je pokazala ogromno nepoštivanje svog partnera , onak iz dosade mu išla prekopavati po mejlu

Sigurno si danima virila njemu iza leđa dok ukucava lozinku .
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 17:05   #31
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
ma dobro, nije bas tako bilo. on je dosao u hrv, upoznali smo se, vidjali par dana, onda se poljubili, bili skupa, isli skupa na more, i onda prije no sto je krenuo razgovarali smo o tome kako ne zelimo da to bude samo avantura, nego da potraje. i eto tako, taj datum je tada bio.
Čovjek se vratio u Njemačku i išao razriješiti s nekom curom s kojom je do tada imao možda nekakav povremeni odnos. Ono, upoznao sam drugu u Hrvatskoj, zaljubio se, želim kao čovjek prekinuti ovo između nas.
Tebi je rekao da je na pecanju jer je to lakše za objasniti. Osobno više cijenim iskrenost, ali vjerujem da nije išao s namjerom da ti laže tj. povrijedi, nego s namjerom da pojednostavi situaciju.

Nije računao da ćeš ti za 2 godine kopati i sve zakomplicirati.

Ja bih ti savjetovala da mu ne govoriš, ali poznavajući sebe ja bih mu rekla. Ali ne u stilu 'zašto ti meni nisi rekao bla, bla', nego u postiđenom stilu-kopala sam ti po mailu i sad me to grize, ne radim to inače (jer bi me TO grizlo, a ne ti mailovi)
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:27   #32
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
ma dobro, nije bas tako bilo. on je dosao u hrv, upoznali smo se, vidjali par dana, onda se poljubili, bili skupa, isli skupa na more, i onda prije no sto je krenuo razgovarali smo o tome kako ne zelimo da to bude samo avantura, nego da potraje. i eto tako, taj datum je tada bio.
Tuzlankazg,

Ja bih sve to ostavila iza sebe. Izdrzala si dvije godine veze na daljinu, sad si dobila ono sto si zeljela.. Zasto kopati i praviti sebi problem..
Ne odustaj od vjernosti u vezi ali sto je proslo, proslo je. Bitno je sta ce biti dalje...Zelim ti srecu.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 20:08   #33
Kako žene nekad stvaraju probleme gdje ih nema to je za poludit

On je proveo par dana s nekom curom dok ste tek se upoznavali a ti si mu pak sad nakon toliko vremena prekapala po mailu tako da bolje šuti i ne talasaj gdje ne treba
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 23:10   #34
Po meni autorica ima problema koji su za psihologiju. Cemu tolika opsjednustost necemu sto je bilo prije nekoliko godina i nema nikakvog utjecaja na realno stanje vase veze? Ako se vec ide kopati iza ledja onda se treba i moci nositi sa posljedicama onog sto se nadje... Meni topic otvara puno pitanja oko autorice, njenu posvecenost vezi, stanju uma, zaljubljenosti u partnera, nedostatku povjerenja, samopouzdanja itd... brdo je tu problema koji se indirektno povlace iza ove situacije a ne ticu se ni veze ni autoricinog decka nego nje same...
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 23:24   #35
Izmisli da si htjela pogledat svoje mailove, ali je on ostao ulogiran pa kad si već tu išla si pročitat vaše stare mailove da se podsjetiš kak vam je bilo super i slatko na početku veze bla bla i onda si naletila na jedan čudan mail (od te cure) i tu uletiš s ispitivanjem o tom vikendu Problem solved
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 00:02   #36
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Izmisli da si htjela pogledat svoje mailove, ali je on ostao ulogiran pa kad si već tu išla si pročitat vaše stare mailove da se podsjetiš kak vam je bilo super i slatko na početku veze bla bla i onda si naletila na jedan čudan mail (od te cure) i tu uletiš s ispitivanjem o tom vikendu Problem solved
Da ako joj je partner malouman. Tko bi to povjerovao?

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 09:04   #37
Ne treba trošiti vrijeme ni nerve na nešto što se dogodilo godinama unatrag, a nije ostavilo posljedice. Ako vam je sada dobro -zaboravi na to i idi dalje. Ako to ne možeš, onda imaš veći problem - ne vjeruješ mu ni sadašnjost.
7 minutes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 09:07   #38
Za ovaj topic mogu samo reći:
dokoni um je đavolje igralište.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:51   #39
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Da ako joj je partner malouman. Tko bi to povjerovao?

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Ako bude zvučila uvjerljivo...

Po meni je prevara u vezi neoprostiva, pa makar se dogodila 2 dana nakon što su službeno zajedno. Ipak je tad već znao da je u vezi. Ja bi mu to sasula u facu u svakom slučaju.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:58   #40
cak i da je bilo nesto, nije se nastavilo i ocito mu nista nije znacila, osim mozda seksa ta dva dana...a sumnjam da je prema tebi tada gajio bilo kakve osjecaje...let it go...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.