Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 14:53   #41
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ako bude zvučila uvjerljivo...

Po meni je prevara u vezi neoprostiva, pa makar se dogodila 2 dana nakon što su službeno zajedno. Ipak je tad već znao da je u vezi. .
Možda je čeka dopis u pošti.

Prevare nije bilo, to je jedini benefit njenog njuškanja, pa sad ona kako oće.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 15:06   #42
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Po meni je prevara u vezi neoprostiva, pa makar se dogodila 2 dana nakon što su službeno zajedno. Ipak je tad već znao da je u vezi. Ja bi mu to sasula u facu u svakom slučaju.
Ali gle, ona u uvodu piše - "Nakon tih zajednickih 2 dana, vise se nisu dopisivali. U mailu je ona njega pozvala na taj izlet, on je pristao i rekao joj je da joj mora nesto reci... Pretpostavljam da joj je rekao da ima curu i da mozda ipak nista nije bilo tada..."

Dakle ni autorica nije sigurna da se dogodila neka prevara, a to kaj se nakon izleta više nisu dopisivali, tim više mislim da su taj izlet proveli kao prijatelji. Da je bilo nekaj više, da nije rekao da ima curu, bilo bi i chatova i mailova i ko zna čega sve ne sigurno se ne bi prestali dopisivati nakon dvodnevnog svemirskog seksa. Prestali su jer je on rekao da je zauzet a obećao je vjernost curi i ono sve kaj je ova rekla za njega, u pravu je. Pa da citiram "iz tih mejlova njegovih sam sigurna da nije bio s njom nego je otisao i objasnio joj da ima curu i to. jer poslije toga ona mu je napisala nesto u stilu da je super momak, da bi ga svaka cura pozeljelea jer je tako iskren i bla bla. da mu zeli srecu sa curom i da mu vise nece pisati..."

Ja ne vidim da se tu radi o nekoj prevari. Jedino kaj nije rekao da se nalazi s frendicom, vjerojatno upravo zato da ona to krivo ne shvati, a u tek započetoj vezi na daljinu, sigurno ne bi imala razumijevanja za istinu.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:30   #43
Bila sam u slicnoj situaciji kao i ti, shvatila sam iz nekih mailova da mi je suprug lagao,znajuci pravu istinu pitala sam ga ono "usput" i tako 3 puta, dala mu 3 sanse da mi kaze istinu, lagao je opet. Izgubila sam potpuno povjerenje u njega i cesto se pitala sto je u stvari istinuto u mom braku, tko je taj covjek za kojeg sam se udala? Nisam tako mogla funkcionirati i praviti se da ne znam. Tada sam pukla i sasula mu sve u facu...nisam bila toliko ljuta zato sto je ucinio nesto, vec sam bila povrijedena sto mi je lagao, tim vise jer sam ja njemu povjerila sve cak i ono cega se sramim....zahtjevala sam isto, 100% iskreno, jer covjek zbog kojeg sam napustila obitelj, prijatelje, dobar posao i na kraju domovinu mora i treba da bude iskren prema meni..tada smo iskreno razgovarali, rekao mi je sve, zasto je lagao...ja sam shvatila i razumijela..nakon toga opet mu vjerujem i super smo si... Mislim da ako planirate nesto ozbiljnije, trebate iskreno porazgovarati o svemu... Zene smo, pamtimo, mozes sada metnuti pod tepih i truditi se zaboraviti ali neces. Pojavit ce se opet trenutak kad ce ti se to motat po glavi,kasnije moze uzrokovati vece probleme. Moj savjet ti je da rijesite to, mislim da nije big deal... P.s. Kad sam pitala supruga zasto mi je lagao, rekao je da nikad ne bi doselila kod njega da sam znala cijelu istinu, ne s uvjerenjima kakva imam.. B-)

Sent from my E15i using Tapatalk 2
Crollada is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 21:58   #44
I ja sam ostavila muža radi laži i prevare, ali ovo sa tuzlankom mi nije prevara.
ne bih po tome kopala. osobito ako vam je veza sada super. nađi si nekog posla, volontoraj ...
lang is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 17:16   #45
Quote:
Crollada kaže: Pogledaj post
P.s. Kad sam pitala supruga zasto mi je lagao, rekao je da nikad ne bi doselila kod njega da sam znala cijelu istinu, ne s uvjerenjima kakva imam.. B-)

Sent from my E15i using Tapatalk 2
Znaci, ucinio je pravu stvar?

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 21:06   #46
zašto se zamaraš nečime što je bilo davno nekad u nekim početcima, a nisi tada znala za to, muško kako i svako muško omaklo mu se
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 11:01   #47
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Znaci, ucinio je pravu stvar?

~via tapatalk
Da i ne, tesko je reci.... tko ce ga znati!!!! Jer gledano i s njegovog stajalista logican je njegov potez, to razumijem u potpunosti... ali opet, kad nesto zelis u zivotu, treba imati m..da boriti se za to, fair play, a ne mucke igrice za klince...
Crollada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 11:07   #48
Quote:
ancica986 kaže: Pogledaj post
zašto se zamaraš nečime što je bilo davno nekad u nekim početcima, a nisi tada znala za to, muško kako i svako muško omaklo mu se
wooowww, prosto se divim tvojoj razini tolerancije. Kako ti uspjeva? sretnica
Crollada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 13:24   #49
Quote:
Crollada kaže: Pogledaj post
P.s. Kad sam pitala supruga zasto mi je lagao, rekao je da nikad ne bi doselila kod njega da sam znala cijelu istinu, ne s uvjerenjima kakva imam.. B-)
Meni bi ovo bio totalni turn-off. Glumio je da je nešto što nije, i to još odeš u drugu državu, daleko od svih svojih...

Isto kao i ovaj autoričin - meni je to prevara, bez obzira što radili, pa i da su čitali iz molitvenika cijeli taj vikend. Ako si nekim započeo vezu, pretpostavljam da ti je do te osobe stalo, da si zaljubljen, da je već steknuto nekakvo povjerenje. I onda pod izlikom da nećeš povrijediti osobu - muljaš i glumiš, ostavljaš je u zabludi da si netko/nešto što nisi. Jadno i pokvareno.
Zašto je morao ići, zašto nije toj ženskoj mogao "reći nešto" i bez odlaska? Da se nije nadao kojem oproštajnom seksu usput?

I na kraju autorica s kopanjem po mailovima od prije veze "jer joj je bilo dosadno" - ?! Ne postoji neka druga zanimacija ni zabava, nego kopanje po partnerovoj privatnosti? Ne znam tko je tu gori.


Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom bila u slicnoj situaciji kao ta treca osoba. On je dosao kod mene i rekao mi da ima curu odnedavno. Jest da mi je bio sok, ali nije bas niti da smo si dali ruke i pozdravili se.
Ni ja ne razumijem ovo.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:27   #50
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post

Ni ja ne razumijem ovo.
Pa potrosili su se
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 23:15   #51
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
i da, sad sam razocarana, jer je bio s tom curom ta dva dana...
Moje kratko misljenje:

S obzirom na tvoju reakciju, ne cudi me sto ti nije rekao. Ne opravdavam lazi, ali kako sama kazes da je kontekst svih mailova koje si gledala prijateljski, ne vidim razlog zasto bi se ti trebala brinuti. A lagao ti je jer si takva kakva jesi, i jer bi mu napravila dramu kao sto ces mu i sada napraviti. Jer ako si kadra sada napraviti cirkus radi necega sto je bilo prije 2god (a mozda nije bilo niti nicega), zamisli koliko bi frke digla onodobno.
A to kopanje po tuđim mailovima je jednako ocajno kao i njegovo muljanje. Pogotovo jer ti je "bilo dosadno"...

Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Umjesto da budeš sretna što je on to prekinuo iako nijedno od vas dvoje nije bilo sigurno hoće li vaša veza funkcionirati na daljinu ti bi sada njega pozivala na red ?

Ti si ta koja je pokazala ogromno nepoštivanje svog partnera , onak iz dosade mu išla prekopavati po mejlu

Sigurno si danima virila njemu iza leđa dok ukucava lozinku .
Da, totalno. Vec vidim da joj malo fali i da otvori temu i zali se kako je on imao seksualna iskustva prije nje...
Ironiju na stranu, ovo je klasicni slucaj zenske kojoj je naprosto dosadno u zivotu pa eto, ide malo kopati po mailovima. Kad nađe nesto, onda ide praviti dramicu jer, kako rekoh, malo joj je dosadno...

Ja mislim da bi mu ti trebala reci sada, pa da vidimo kako ce to njemu sjesti. Ja garantiram da ces na kraju dana ispasti negativac, a on ce imati jako dobro opravdanje za ono sto je radio. Jer, cak i ako je mutio s nekom, to je bilo dok vi prakticki niste niti bilo ozbiljno. A ti u drugu ruku njega sada potkopavas, kad ste kao fol ozbiljni. :klap:
Jer, on mozda tako davno nije imao jos uvijek toliko razvijene osjecaje prema tebi, i za to ga se niti ne moze kriviti. Ali ti jos uvijek ocito nemas neke bitne osjecaje razvijene (postovanje, povjerenje?) prema njemu..
On je ocito razvio postovanje prema tebi dok je sve to prekinuo s tom curom. Sto god da je to bilo.
Ali, uzmi me za rijec - ako ga razocaras, mogao bi se on vratiti upravo tamo gdje mozda nije bio razocaran.

Sretno.
__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 23:35   #52
Autorici je dosadno ne samo ponekad kad čita tuđe mailove nego u općenito u životu pa se ide posvaditi.
Brzo buš ti dobila izgon aus Tur, a možda i iz Dojčland
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 13:34   #53
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ali gle, ona u uvodu piše - "Nakon tih zajednickih 2 dana, vise se nisu dopisivali. U mailu je ona njega pozvala na taj izlet, on je pristao i rekao joj je da joj mora nesto reci... Pretpostavljam da joj je rekao da ima curu i da mozda ipak nista nije bilo tada..."

Dakle ni autorica nije sigurna da se dogodila neka prevara, a to kaj se nakon izleta više nisu dopisivali, tim više mislim da su taj izlet proveli kao prijatelji. Da je bilo nekaj više, da nije rekao da ima curu, bilo bi i chatova i mailova i ko zna čega sve ne sigurno se ne bi prestali dopisivati nakon dvodnevnog svemirskog seksa. Prestali su jer je on rekao da je zauzet a obećao je vjernost curi i ono sve kaj je ova rekla za njega, u pravu je. Pa da citiram "iz tih mejlova njegovih sam sigurna da nije bio s njom nego je otisao i objasnio joj da ima curu i to. jer poslije toga ona mu je napisala nesto u stilu da je super momak, da bi ga svaka cura pozeljelea jer je tako iskren i bla bla. da mu zeli srecu sa curom i da mu vise nece pisati..."

Ja ne vidim da se tu radi o nekoj prevari. Jedino kaj nije rekao da se nalazi s frendicom, vjerojatno upravo zato da ona to krivo ne shvati, a u tek započetoj vezi na daljinu, sigurno ne bi imala razumijevanja za istinu.
Potpuno se slazem. Nema razloga za uzbunu uopce, jedino je problem tastina (i dosada iz koje se potenciraju ovakva sranja).

Tuzlanka, jel radis ti sta u toj Njemciji, kad si vec 6 mj tamo, ili sjedis doma i trazis probleme samo?
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 14:33   #54
Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
ma dobro, nije bas tako bilo. on je dosao u hrv, upoznali smo se, vidjali par dana, onda se poljubili, bili skupa, isli skupa na more, i onda prije no sto je krenuo razgovarali smo o tome kako ne zelimo da to bude samo avantura, nego da potraje. i eto tako, taj datum je tada bio.
S njom je bio nakon što ste vi dogovorili da neće biti samo avantura? Jesi sigurna da su se seksali ili pouzdano znaš samo da su se našli i pričali o tebi? Trebao ti je reći da se ranije viđao s nekim i da bi to htio razriješiti s njom u četiri oka, nije ti smio lagati, ali nije mi to isto kao da je išao na seks-vikend.

Quote:
tuzlankazg kaže: Pogledaj post
voljela bih da ga pitam sta je bilo tada sa tom curom i zasto mi nije rekao istinu odmah (ako nista nije bilo naravno), a da ne zna da sam mail procitala...
Ti bi htjela da je on posve iskren s tobom i otkrije ti sve svoje greške, ali ne bi i sama priznala što si napravila? Ne ide to baš tako. Ako tražiš potpunu iskrenost, onda potpunu iskrenost trebaš i dati.

I nađi si hobi ili se zaposli kad ti je toliko dosadno.

Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Da ako joj je partner malouman. Tko bi to povjerovao?
Ja. Osim ako sam posve sigurna da nisam ostavila otvoren mail. Ali bih i dalje zamjerila što je išao čitati. Mogao je gledati u povijesti svojih mailova ako je bio nostalgičan, ne mojih.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 15:29   #55
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
S njom je bio nakon što ste vi dogovorili da neće biti samo avantura? Jesi sigurna da su se seksali ili pouzdano znaš samo da su se našli i pričali o tebi? Trebao ti je reći da se ranije viđao s nekim i da bi to htio razriješiti s njom u četiri oka, nije ti smio lagati, ali nije mi to isto kao da je išao na seks-vikend.
Iskreno, da je htio razriješiti s curom, mislim da bi otišao na kavu s njom. Sumnjam da su otišli na vikend, spavali u istoj sobi i pričali o smislu života

Ja sam bila u sličnoj situaciji (bila sam ona 3. strana s kojom se trebalo razriješiti) i nije baš da nije bilo ništa. Jest da je užasno glup potez, ali kad smo već isplanirali putovanje, odlučili smo ga iskoristiti. I zvao je on mene kasnije, samo što sam ja bila ta koja je raskinula sve kontakte.


Quote:
Ja. Osim ako sam posve sigurna da nisam ostavila otvoren mail. Ali bih i dalje zamjerila što je išao čitati. Mogao je gledati u povijesti svojih mailova ako je bio nostalgičan, ne mojih.
Ma ne bi Ajde još da povjeruješ da je ostao mail otvoren, ali tako prozirna isprika da je bio nostalgičan? Pa da je samo nostalgija u pitanju, šta ima otvarati ostale mailove iz tog razdoblja?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 22:38   #56
Quote:
Godfrey kaže: Pogledaj post
Moje kratko misljenje:

S obzirom na tvoju reakciju, ne cudi me sto ti nije rekao. Ne opravdavam lazi, ali kako sama kazes da je kontekst svih mailova koje si gledala prijateljski, ne vidim razlog zasto bi se ti trebala brinuti. A lagao ti je jer si takva kakva jesi, i jer bi mu napravila dramu kao sto ces mu i sada napraviti. Jer ako si kadra sada napraviti cirkus radi necega sto je bilo prije 2god (a mozda nije bilo niti nicega), zamisli koliko bi frke digla onodobno.
A to kopanje po tuđim mailovima je jednako ocajno kao i njegovo muljanje. Pogotovo jer ti je "bilo dosadno"...



Da, totalno. Vec vidim da joj malo fali i da otvori temu i zali se kako je on imao seksualna iskustva prije nje...
Ironiju na stranu, ovo je klasicni slucaj zenske kojoj je naprosto dosadno u zivotu pa eto, ide malo kopati po mailovima. Kad nađe nesto, onda ide praviti dramicu jer, kako rekoh, malo joj je dosadno...

Ja mislim da bi mu ti trebala reci sada, pa da vidimo kako ce to njemu sjesti. Ja garantiram da ces na kraju dana ispasti negativac, a on ce imati jako dobro opravdanje za ono sto je radio. Jer, cak i ako je mutio s nekom, to je bilo dok vi prakticki niste niti bilo ozbiljno. A ti u drugu ruku njega sada potkopavas, kad ste kao fol ozbiljni. :klap:
Jer, on mozda tako davno nije imao jos uvijek toliko razvijene osjecaje prema tebi, i za to ga se niti ne moze kriviti. Ali ti jos uvijek ocito nemas neke bitne osjecaje razvijene (postovanje, povjerenje?) prema njemu..
On je ocito razvio postovanje prema tebi dok je sve to prekinuo s tom curom. Sto god da je to bilo.
Ali, uzmi me za rijec - ako ga razocaras, mogao bi se on vratiti upravo tamo gdje mozda nije bio razocaran.

Sretno.
Ako je on mutio s nekom to govori dovoljno o njemu kao osobi i kao muskarcu (iako takvi nikad pravi muskarci). Bez obzira imao on razvijene osjecaje prema njoj na pocetku veze ili ne, nije opravdanje da ide s drugom curom provesti vikend...jer kao gentelmen i moralno uzdignuta persona trebao je imati osjecaj postovanja prema njoj, te samim time i prema sebi... fala Bogu danasnja tehnologija je cudesna i mozes fantasticno komunicirati s kim zelis, al' na srecu ili na zalost jos uvijek ne mozes se..viti preko skype-a...eto, toliko p.s. pa sto ako ona njega sad razocara, on je nju vec ionako razcarao

Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Potpuno se slazem. Nema razloga za uzbunu uopce, jedino je problem tastina (i dosada iz koje se potenciraju ovakva sranja).

Tuzlanka, jel radis ti sta u toj Njemciji, kad si vec 6 mj tamo, ili sjedis doma i trazis probleme samo?
Nije problem u curi, jadnu kamenujete sa svih strana samo zato kaj je razotkrila mali izlet svog dragog, a njega branite...fakat nije fer, ok ne moze bas biti ponosna na nacin na koji je otkrila istinu, ali hejjj zasto joj facer nije rekao odmah u startu, (gle dopisujem se s jednom curom, al to sada zelim i hocu prekinuti jer zelim biti s tobom, razgovarat cemo preko skype-a (il cega vec) i tada cu joj to reci jer ne zelim nikakve tajne u nasem odnosu,niti s moje, niti s tvoje strane)... zar je to tako fu...ing tesko, kako vi komunicirate ljudi s vasim partnerima? Na kakvim temeljima vi gradite svoje brakove ili veze?.. istinom se stjece povjerenje i dugo se gradi.... al fakat mi je najbolnije kad vidim sta zene ili cure komentiraju... ajmeee

Zadnje uređivanje Nica : 09.12.2014. at 00:32. Reason: Q
Crollada is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 22:51   #57
Quote:
Crollada kaže: Pogledaj post
Nije problem u curi, jadnu kamenujete sa svih strana samo zato kaj je razotkrila mali izlet svog dragog, a njega branite...fakat nije fer, ok ne moze bas biti ponosna na nacin na koji je otkrila istinu, ali hejjj zasto joj facer nije rekao odmah u startu, (gle dopisujem se s jednom curom, al to sada zelim i hocu prekinuti jer zelim biti s tobom, razgovarat cemo preko skype-a (il cega vec) i tada cu joj to reci jer ne zelim nikakve tajne u nasem odnosu,niti s moje, niti s tvoje strane)... zar je to tako fu...ing tesko, kako vi komunicirate ljudi s vasim partnerima? Na kakvim temeljima vi gradite svoje brakove ili veze?.. istinom se stjece povjerenje i dugo se gradi.... al fakat mi je najbolnije kad vidim sta zene ili cure komentiraju... ajmeee
Alo, prevare nije bilo. Izlet se nije dogodija, to sa velikon sigurnošću tuzlankazg i govori.

Ostale sudionike teme ti sudiš jer ti je svjetsko tvoje tobožje otkriće kad ti je ovaj prizna da te laga.
Gle ovo: pitaj ga bi li ti opet laga da more vratit film? Pa normalno da bi jer je to jedini način na koji te dobija (najlakši, nema pretjerane zajebancije).
Alo, znači opet bi ti laga, samo ti to danas ni u ludilu ne bi prizna, čin sad skačeš na ništa.
Isto ka šta bi ovaj tuzlanku opet slaga, samo bi smislija teži pass za mail. I možda ne bi prizna 1.7. ka početak veze, jedino ako nije pa sex.

Čistu ljubav bile laži ne diraju.
Al tebe pali inkvizicija pa bi tila da su svi takvi proleteri , a oni koji nisu, nisu niti ništa bolji od tih lažovčina.

Povijest ne možeš falširat, moš samo zaključit da se sve događa s razlogon.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 23:27   #58
Svakako mu laži kako si saznala, izmisli nešto poremećeno, da su zvali iz tog hotela i da mu žele refundirati novac za strgani krevet jer je netko drugi priznao. Onda za par godina on može naći ovaj topik i otvoriti svoj, "cura mi je kopala po mejlu i lagala o tome".
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 23:39   #59
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Alo, prevare nije bilo. Izlet se nije dogodija, to sa velikon sigurnošću tuzlankazg i govori.

Ostale sudionike teme ti sudiš jer ti je svjetsko tvoje tobožje otkriće kad ti je ovaj prizna da te laga.
Gle ovo: pitaj ga bi li ti opet laga da more vratit film? Pa normalno da bi jer je to jedini način na koji te dobija (najlakši, nema pretjerane zajebancije).
Alo, znači opet bi ti laga, samo ti to danas ni u ludilu ne bi prizna, čin sad skačeš na ništa.
Isto ka šta bi ovaj tuzlanku opet slaga, samo bi smislija teži pass za mail. I možda ne bi prizna 1.7. ka početak veze, jedino ako nije pa sex.

Čistu ljubav bile laži ne diraju.
Al tebe pali inkvizicija pa bi tila da su svi takvi proleteri , a oni koji nisu, nisu niti ništa bolji od tih lažovčina.

Povijest ne možeš falširat, moš samo zaključit da se sve događa s razlogon.
Ajde ti meni, onako iz zezancije, zamjeni malo likove u ovoj prici, pa umjesto autorice posta postavi sebe ili tvog najboljeg prijatelja, nekog tko ti je drag... nakon toga procitaj svoje komentare, usput mozes i ostale... i iskreno mi reci da li je zaista bas tako....
Crollada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 00:05   #60
Quote:
Crollada kaže: Pogledaj post
Ajde ti meni, onako iz zezancije, zamjeni malo likove u ovoj prici, pa umjesto autorice posta postavi sebe
Prston pa u govno.

Ja san bija u njenin postolama. Samo nisan triba probivat mailove, al san uspješno ispratija crva sumnje, a rezultat je na kraju ispa bezvridan po mene, ka šta je smatran i za vas dvi.

Iako je bija isti vrimenski odmak u vezi ka kod tebe ili nje, pa mi je mrak na oči, bija san u stanju sorit sve prid sobon, ALI san ubrzo skonta da ona jest tada gledala sebe, al da nije ukaljaja mene, tj. nas.
I meni je to bilo dovoljno.

U to vrime, ta ženska je bila bliže tuzlankinon momku od tuzlanke, mada su bili u nekoj nominalnoj vezi. Al bitno je ono kasnije, ono šta je uslijedilo, ono vrime koje je on odlučija da postane njihovo. Danas je on njen, ova je totalno pase.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.