Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2009., 00:56   #221
Ja sam to radila na hlačama - žiletom.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 08:55   #222
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
s cime dobit ovakve tajice od obicnih tajica? i kako?
slika posudjena
Ja sam malim i velikim škarama, malima napravim mali zarez da škare stanu i onda reži
Stavljam sliku na hrabre uskoro
(ali sam napravila od 3/4, jedino sam te imala doma a da su pamučne)...
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 12:33   #223
a od kud do kud si zarezala? skroz do sava sa svake strane ili manje? vidjela sam sliku na hrabrima i super je a bis stavila sliku samo hlaca ovdje pliz pliz malo onako izblize
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 13:47   #224
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a od kud do kud si zarezala? skroz do sava sa svake strane ili manje? vidjela sam sliku na hrabrima i super je a bis stavila sliku samo hlaca ovdje pliz pliz malo onako izblize
ovak..ove moje tajice imaju po jedan šav iznutra, znači nemaju na vanjskoj strani bedra/noge šav, pa sam ja rezala centimetar-dva od šava (da se ne rascufa šav i do vanjske strane, ali ne skroz okolo, ak kužiš kaj oću reć, dakle samo na prednoj strani su rupe
teško je uslikat, nisu fotogenične same po sei, osim na tijelu. baterije se pune, bum probala uslikat ovih dana
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 15:40   #225
ako imas onu sliku sa hrabrih pa samo vecu da stavis, kao link ili nesto bila bi jako zahvalna
ako ne uslikaj ih drugi put kad obuces, nije mi hitnoca a mozda probam i sama izvest to, ali imam jedne crne tajice pa mi je zao rezat ako mi ne uspije, mozda da kupim negdje jos jedne ali neznam di sad kad po ljetu toga nema bas
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 15:47   #226
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ako imas onu sliku sa hrabrih pa samo vecu da stavis, kao link ili nesto bila bi jako zahvalna
ako ne uslikaj ih drugi put kad obuces, nije mi hitnoca a mozda probam i sama izvest to, ali imam jedne crne tajice pa mi je zao rezat ako mi ne uspije, mozda da kupim negdje jos jedne ali neznam di sad kad po ljetu toga nema bas
nemreš fulat meni isto nije bogznakak precizno ispalo al to se ni ne kuži kad se obuku... fotku šaljem na pm
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 00:28   #227
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Kako razderati traperice a da ne izgledaju onaj clean-cut neg rascufano ko da se tak samo razderalo, znate na kaj mislim
definitivno brusnim papirom
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 15:30   #228




__________________
handmade.prodajem.
Penny Lane. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 15:59   #229
Quote:
Penny Lane. kaže: Pogledaj post
super ti je ovaj torbak
svaka cast!
__________________
http://ivkecoiplisanci.blog.hr/
merica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 17:00   #230
hvala
od starih tregerica.
__________________
handmade.prodajem.
Penny Lane. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 20:06   #231
penny super ti je ovaj broš, fimo masa?
__________________
!!!
franklin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 00:08   #232
ako netko zna, gdje su hobby trgovine u Rijeci?

@Elektra, odličan blog (oba, zapravo )
becca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 00:26   #233
Upiši u Google i izbacit će ti adresu, znam da ima jedan u centru.. Ali ne znam objasnit kako do tamo

Evo i mojih stvarčica na ovom linku
__________________
2+1 Sale
hypnotize''' is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:00   #234
Quote:
Emma Lumina kaže: Pogledaj post
britvicom... držiš traper zategnut i onda samo nježno povučeš po njima, ako prejako povučeš onda nećeš dobiti ta efekt nego baš rez... možeš i brus papirom...
to ću ja morat napraviti na jednim trapericama al stalno mislim da će mi užasno ispasti pa nikako da krenem
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 14:42   #235
Quote:
becca kaže: Pogledaj post
ako netko zna, gdje su hobby trgovine u Rijeci?

@Elektra, odličan blog (oba, zapravo )
Ne znam za Rijeku, jer nisam nikad tamo kupovala nešto od hobby arta. Znam da je nekad davno bio neki dućan, ali da li to postoji pojma nemam.

I hvala.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 18:11   #236
ja bi kupila tube kupaci obicni crni ili bilo koje boje i onda na taj tube dio nasila veliku masnu tako da je jedan dio masne preko jedne cice a drugi preko druge
ali nemam pojma kako ni od kojeg materijala, any idea?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 18:46   #237
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja bi kupila tube kupaci obicni crni ili bilo koje boje i onda na taj tube dio nasila veliku masnu tako da je jedan dio masne preko jedne cice a drugi preko druge
ali nemam pojma kako ni od kojeg materijala, any idea?
triba bi ti materijal bit ka šta ti je i kupaći, znači lako sušljiv. takvi materijali su rastezljivi pa je to malo zeznuto radit na običnoj mašini nego bi tribala imat industrijsku. al možeš to bez nje samo je onda bit u tome da sakriješ sve spojeve od očiju javnosti

evo kako bi ja:
izrizala bi jedan veći pravokutnik i prošila bi mu najprije krajeve (ali obrati pozornost kako, ne tako da ih prisaviješ na pola, nego tako da ti uzdužni šav kojeg ćeš posli prošit bude na sredini, a ne sa jedne strane), one manje (naravno s naopake strane), onda bi po sredini to priokrenila na pravu stranu i prošila tako da krajeve guram unutra, a ne da mi ostanu vani, da bude urednije.
kad si to napravila, odredi polovicu i izriži punooo manji komad platna kojeg ćeš samo uzdužno prošit (isti princip sakrivanja ružnog šava), a krajeve stegni, višak izriži i tu sredinu prošij tako da dobiješ oblik mašne (ali pazi da tim krajevima hvataš samo donji dio pravokutnika jer će ti u suprotnom šavovi izbit sprida na mašnu pa neće baš bit lipo). onda tu mašnu prišij na kupaći (hvataj opet samo donje dijelove, tj. naličje), a krajeve mašne, možeš samo gornje kutove, uhvati iglicom i koncem tako da ti ne pada.

ok, ne znam jesi išta skužila, al bar sam provala
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 18:48   #238

ti se ful potrudila a ja nisam skuzila nista
debakl
procitat cu joj sto puta pa mozda skuzim... a di ima za kupit tog materijala?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 18:55   #239

a jebenti...

ma taj materijal ti ima sigurno u svim dućanima koji prodaju metraže
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 18:56   #240
ja sam baš sve skužila lady, i baš bi tako i ja to izvela, samo sam lijena bila za napisat
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.