Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 22:27   #21
Ne klikčem, ali kužim pomamu. Svakodnevna mantra o bivstvu u toku s vremenom, život teče, ko voda, nema rewinda, treba biti u toku, gro informacija koje treba popratiti. Takvi naslovi te potiču da budeš u toku, uđeš, pročitaš, posvetiš tome 15-20s i ideš dalje. I tako dan po dan.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 00:24   #22
Najjače mi je, kad napišu nikad ne biste vjerovali što se dogodilo, ja radije ostanem u ne znanju, nego da klikam i njima podižem zaradu
heavy snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 08:08   #23
Naslov koji počinje sa "Ovo morate vidjeti..." ili "Ovo morate znati.." je kod mene izazivao samo ignoranciju, a ne klik na članak. Ne moram vidjeti jer je člančić potpuno nebitan i vjerovatno glup. Sad više i ne čitam većinu tih portala, najveće smeće i trash su 24sata i net.hr, a niti ostali ne zaostaju za konkurencijom.
blesimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 13:23   #24
Šta se tiče trasha da, ali šta se tiče clickbaitova, tu je Index uvjerljivo najdosadniji, (net hr ne računam, jer ga skoro nikako ne posjećujem)
Evo par članaka

VIDEO Policajac stradao u Houstonu, njegov šef u suzama objavio što je zadnje rekao

Tottenham pobijedio Chelsea: Španjolski golgeter potpisao za 16 milijuna eura

Osijek odbio bogatu ponudu grčkog diva za svog kapetana

Talent zbog kojeg je Mamić prijetio "čupanjem grkljana" pronašao novi klub

TRANSFER KOJI JE SVE ŠOKIRAO Osvojio Euro pa nagradu Golden Boy, a onda završio u Swanseaju

Kako je nastala fotka tipa koji škica drugu: Ovo je priča iza najpopularnijeg memea na internetu

AKO NA društvenim mrežama provodite samo par sati tjedno, vjerojatno ste barem jednom primijetili fotku koja je ovih dana objavljena u milijun razl..

Jedan od najboljih igrača Rijeke čeka dijete sa seksi Tamarom koja je izvrijeđala Soudanija

FOTO Iris Rajčić preselila se u Grčku s 14 godina mlađim zločestim dečkom hrvatskog nogometa

Kim Kardashian objavila seksi golišavu fotku pa se obrukala jednim detaljem

VIDEO "Nakon tri dana u samici počela sam razgovarati sama sa sobom i vidjela čudne stvari..."

FOTO Biste li se usudili skočiti sa stijene poput ove ljepotice u Puli?

Kaos u Lidlu zbog vina: Ljudi čekali u redu satima, došlo i do naguravanja

Misteriozna žena Kim Jong un-a: Otkriveno zašto je prva dama Sjeverne Koreje nestala iz javnosti

Jednu stvar nikako ne bismo smjeli napraviti nakon uboda komarca, a baš svi je radimo

Svjetski prvak iz Londona napadnut na parkingu, zbog teških ozljeda završio sezonu

SDP-ovac brani Kolindino cerekanje na Kornatu: "To je usputna fotografija"

Kovačićeva Izabel objavila fotku zbog koje su sve žene ljubomorne na nju
heavy snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:29   #25
net.hr sam nedavno nakon jako dugo vremena otvorio i kukaju kako moraju od nečeg živjeti i da se isključi adblocker.
Index je predvodnik clickbait naslova. Nekih 90% naslova su clickbait. Isto fora sa slikama: nećete vjerovati kako xxx danas izgleda i onda stave sliku te osobe prije i desno zamagljenu sliku.

Sve više ljudima to ide na živce i mislim da će uskoro clickbait trend početi padati, a onda će doći vjerojatno nešto još gore i iritantnije.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 03:25   #26
Nikad, iz principa.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 18:27   #27
Lijepa priča nedjeljom: Mladi Slavonac napravio je apsolutno genijalan stol, morate ga vidjeti

Krajan otkrio hoće li Ćorić igrati za Hrvatsku i zašto se razišao s Konjuh

FOTO Pogledajte kako danas izgleda blogerica koja se nije depilirala dvije godine

USKORO će se napuniti dvije godine kako je Morgan iz kuće izbacila britvicu i preparate za depilaciju.

Poznati putopisac natječe se za najpoželjniji posao u Hrvatskoj: "Valjda nije namješteno nekom uhljebu"

Ovaj je srpski nogometaš zaštitarima noćnog kluba posudio Bentleya u kojem su se zabili u Vučića

Srbi poludjeli za imenom kćeri Novaka Đokovića: "Pravo je srpsko"

FOTO Tužni prizori s Bačvica uništit će dan svim ljubiteljima ljeta

Matt Damon otkrio zašto se Trump pojavljuje u "Sam u kući" i još nekim filmovima - skroz je apsurdno

MAMIĆ, ŠUKER, BANDIĆ... Samo jedan "uglednik" ne drži desnicu na srcu za vrijeme Lijepe naše

SHOW BOSANSKOG "LUĐAKA" I HRVATSKE SUTKINJE NA US OPENU "Jel tebi ovo ok?!", "Damire, molim te smiri se..."
heavy snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 21:42   #28
Je li moguće maknuti ove sve naslove oko foruma, desno, gore, dolje?!!! Ja to više nemrem čitati!
JustPassingBy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:27   #29
Proporučam kloniti se takvih stranica, pa makar to bile sve stranice s vijestima.

Ništa se neće dogoditi, Svijet će i dalje postojati, najbitnije vijesti će i dalje nekako doći do vas, a vama će to biti pozitivna promjena koju ćete osjetiti.

Been there, done that!
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 22:47   #30
Na Soundsetu je bila tema o clickbaitima, ali unatoc dobrom sugovorniku emisija je bila neslusljiva zbog iritantne vodjteljice.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 01:07   #31
Ae
__________________
I`m Jacks complete lack of surprise
el.beba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:57   #32
Ne samo da njih maksimalno pokušavam izbjeći, već i reklame preko cijele stranice, što je nepristojno do bola. Razumijem da žive od klikova, ali pretjerali su!
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2022., 09:27   #33
Jedan od najkurvanjskijih clickbait naslova. Naravno, od VL ne možeš očekivati ništa drugo. Na prvi mah, pomislio sam da je u pitanju Boris Bizetić.

https://www.vecernji.hr/showbiz/tuza...drzavi-1555104
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2022., 10:12   #34
Ne iz principa... Ili otvorim komentare (ako je na FB) ili ne otvaram uopće...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2022., 09:13   #35
FOTO 'Rastopili' su cijeli internet: Alilović se emotivno oprostio od sina pred Euro
https://www.vecernji.hr/sport/foto-r...d-euro-1556323
parker10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2022., 11:02   #36
Quote:
Truffle kaže: Pogledaj post
Koje medije i novine čitate ?
Ponekad "The Guardian", ali i to vrlo retko.

Važne vesti zakačim usput - na radiju ili televiziji - stalno se vrti jedno te isto i to mi je dovoljno.

Sve se više i više klonim medija, jer je sve postalo toliko ispolitizirano i izobličeno senzacionalizmom da više s realnošću (a često i pameću) veze nema.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.