Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2005., 11:35   #1
Bezmirisna kozmetika

Vecina kozmetike mi tuta forca previse mirisi. I u nacelu, ne volim to - tako mi je recimo otpao Holiplant, Max Factor ruzevi i sjajila, Cera di Cupra (koja mi je bila perfeto, a jos i jeftina - al jebga, taj miris nisam mogla smislit), sapuni iz Lusha i vecina gelova za tusiranje...

Dakle, pitanje glasi: sto ste probali, svidjelo vam se, a bilo je bez mirisa, eventualno s nekim blagim mirisom koji je ispario nakon 10 min.
Kreme, mlijeka, gelovi, ruzevi, puderi... Sve.
Ako je jos i jeftino, ljubi vas majka
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 11:51   #2
Ja bas zbog toga obozavam kozmetiku iz apoteke.Recimo Vichy kreme za lice,gel za tusiranje i mlijeko za tijelo ,zatim make up od La Roche Posay koji je bez mirisnih dodataka,Eucerin kreme.Isto tako i Clinique ima kozmetiku bez mirisnih dodataka tj.100%neparfumiranu.U The Body Shop-u ima linija za njegu lica i tijela sa vitaminom E sa jaaako blagim kremastim mirisom.Biotherm kreme su isto blago parfumirane i skroz ok.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 12:45   #3
Napisala sam neshto, a onda procitalal ovu zadnju recenicu.

Ljubi me majka, ja josh nishta jeftino i bezmirisno nisam probala sem plavog Labello.

Najvishe mrzim one "prirodne" mirise krastaca, breskve i sl. Plastika.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 20:37   #4
Avon losion za tijelo od žitarica, krem boca, velika, 400ml...kojih 20kn... nikakvog mirisa a jako je dobar.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 20:43   #5
Re: Bezmirisno

Quote:
Zmijica kaže:
Cera di Cupra
kako meni ta krema predivno mirisi
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 23:18   #6
infansil za tuširanje i dezodorani, mada nije bezmirisno ali dovoljno bez mirisa.
avene kozmetika.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 23:21   #7
Quote:
iggix kaže:
Ljubi me majka, ja josh nishta jeftino i bezmirisno nisam probala sem plavog Labello.
meni to labello baš ima neki miris...

neutrogena proizvodi nemaju miris, ali mislim da se kod nas prodaje samo bezmirisna krema za ruke (s crvenim čepom, ona s plavim ima neki miris, iako ok i ne osjeti se puno)
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 23:43   #8
Clarinsove kreme imaju jako blagi miris,al nisu jeftine

Cera di Cupra...jeziv miris

Vichy kreme isto lepo mirisu

Imas bezmirisni skidac sminke-onu magicnu rukavicu ,to sam ja koristila u trudnoci,jer sam od gotovo svih mirisa
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 11:56   #9
Quote:
SaraTroroga kaže:
Clarinsove kreme imaju jako blagi miris,al nisu jeftine
ne znam na koju misliš; ali imam clarins relax liniju za tijelo i to definitvno ima miris, prekrasni.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 12:51   #10
Clinique-ovi proizvodi nemaju mirisa
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 15:06   #11
Zmijice, koliko ja znam jedino je Clinique bez mirisa. Ove ostale kremice imaju miris, ma koliko god bio blag i ugodan.
Ja nikako ne mogu podnijeti miris Dove sapuna
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 20:30   #12
Mislila sam na Clarinsove multi active dnevna i nocna

Decleor mi recimo ogavno mirise,onaj balzam mirise ko puna pepeljara
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 20:38   #13
Quote:
SaraTroroga kaže:
Mislila sam na Clarinsove multi active dnevna i nocna

Decleor mi recimo ogavno mirise,onaj balzam mirise ko puna pepeljara
a tako. relax miriše savršeno.

što da ti kažem; ja sam veliki fan decleor kozmetike - mirišu mu savršeno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 21:05   #14
urtekram, ne znam cijene-skroz sterilno
ja upravo uživam u seljačkom mirisu i masnom djelovanju holiplanta.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 22:46   #15
Dove sapun, gel za tusiranje, shampon za kosu.

Cetaphil hidratantno mlijeko za lice - bez mirisa, ali smrdi po kemiji. Ipak, to mi je najbolja od laganih "krema" za lice.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 08:59   #16
Ja ne koristim parfimirane proizvode jer više ne želim riskirati alergije i ostalo, a imam fakat jako osjetljivu kožu.

Potraži si proizvode na kojima piše bez parfema.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 20:40   #17
Quote:
SaraTroroga kaže:

Decleor mi recimo ogavno mirise,
ja se isto sva podavim od tog decleora, nekakva krema za ruke - poludim od tog vonja, a ni ne valja nista (bit ce to nesto za gospodske ruke, a ne za nakon pranja sudja).

za ruke koristim ili plavu niveu ili neutrogenu bez mirisa.

za lice - avene - ima neki blagi miris, al nije nista parfimirano.

svidja mi se kako mirisi afrodita mlijeko za tijelo iz anticelulitne kolekcije. cekropija mi smrdi, al sam si zabrijala da pomaze pa pretrpim
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 20:47   #18
hehe i meni bi smrdila da sam kupila kremu za ruke od 130 kuna, a nije chudotvorna
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 23:29   #19
Quote:
magic kaže:
hehe i meni bi smrdila da sam kupila kremu za ruke od 130 kuna, a nije chudotvorna
Dobila

Bas nedavno je osobi od koje sam je dobila bio rodjendan, pa sam nacula da bi zeljela collistar ili biotherm mlijeko za tijelo.
Ja nadobudno otisla kupit to cudo, a kad ono oba oko 300kn za 200ml.

Nije to dobila jer mi je jednostavno glupo dat toliko para za kremu. Protiv vjere

Nek si sama to kupuje.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 23:56   #20
Ma dobar je meni onaj balzam,al smrducka.

Al sada mi je nos zapusen,pa koristim priliku
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.