Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2003., 09:49   #21
rain bow, tvoje izljeve nezadovoljstva bi ipak trebao adresirati na one za koje navijas jer cetiri uzastopne vozacke i pet uzastopnih konstruktorskih titula ne dokazuju samo snagu onih koji su to osvojili...
istina, ovaj puta je bilo blizu no ne dovoljno sto samim time cini i prvenstvo i pobjedu jos sladjom (onakvu sezonu poput prosle cak ni ja ne zelim da se ponovi).
slazem se sa vespazijanom kako "vjeciti drugi" ne zasluzuje biti prvak. vise od kimija je to, ipak, zasluzio montoya koji zna riskirati no eto...mada, ukoliko se ostvare tracevi oko montoye u mclarenu kimi pada u sjenu, od coultharda je lako biti bolji.

also: svim konkurentima zelim sto vise uspjeha u 2004. kako bi sedma titula bila jos sladja
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 09:52   #22
Talking

Mogu i ja jedanput!

BL : R.SCHUMACHER 1'33.408
--------------------------------------------------------------------------------
P. No Driver Team - Engine Tyres Gaps/Laps Average Stops
1. 2 BARRICHELLO Ferrari B 1h25'11"740 217.136 Km/h 3
2. 6 RAIKKONEN McLaren Mercedes M + 0'11"085 216.666 Km/h 2
3. 5 COULTHARD McLaren Mercedes M + 0'11"614 216.643 Km/h 3
4. 17 BUTTON BAR Honda B + 0'33"106 215.738 Km/h 2
5. 7 TRULLI Renault M + 0'34"269 215.690 Km/h 2
6. 16 SATO BAR Honda B + 0'51"692 214.962 Km/h 2
7. 21 DA MATTA Toyota M + 0'56"794 214.750 Km/h 3
8. 1 M.SCHUMACHER Ferrari B + 0'59"487 214.638 Km/h 3
9. 9 HEIDFELD Sauber Petronas B + 1'00"159 214.610 Km/h 2
10. 20 PANIS Toyota M + 1'01"844 214.540 Km/h 3
11. 14 WEBBER Jaguar Cosworth M + 1'11"005 214.161 Km/h 3
12. 4 R.SCHUMACHER Williams BMW M 1 lap(s) 4
13. 15 WILSON Jaguar Cosworth M 1 lap(s) 3
14. 12 FIRMAN Jordan Ford B 1 lap(s) 2
15. 19 VERSTAPPEN Minardi Cosworth B 2 lap(s) 2
16. 18 KIESA Minardi Cosworth B 3 lap(s) 2
17. 11 FISICHELLA Jordan Ford B 20 lap(s) 1
18. 8 ALONSO Renault M 36 lap(s) 1
19. 10 FRENTZEN Sauber Petronas B 44 lap(s) 1
20. 3 MONTOYA Williams BMW M 44 lap(s) 0

__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 10:11   #23
Quote:
mr X kaže:
rain bow, tvoje izljeve nezadovoljstva bi ipak trebao adresirati na one za koje navijas jer cetiri uzastopne vozacke i pet uzastopnih konstruktorskih titula ne dokazuju samo snagu onih koji su to osvojili...
istina, ovaj puta je bilo blizu no ne dovoljno sto samim time cini i prvenstvo i pobjedu jos sladjom (onakvu sezonu poput prosle cak ni ja ne zelim da se ponovi).
slazem se sa vespazijanom kako "vjeciti drugi" ne zasluzuje biti prvak. vise od kimija je to, ipak, zasluzio montoya koji zna riskirati no eto...mada, ukoliko se ostvare tracevi oko montoye u mclarenu kimi pada u sjenu, od coultharda je lako biti bolji.

also: svim konkurentima zelim sto vise uspjeha u 2004. kako bi sedma titula bila jos sladja
Ma nisam ja na nikoga adresirao svoje nezadovoljstvo, štoviše otvorio sam prije tjedan dana topic i čestitao svim ferarijevcima naslove.

Kimi je zakon, izvlačiti ovo iz prošlogodišnjeg bolida je čudo, tim više što ni kad je predstavljen taj bolid nije bio bog zna što. Teško je biti agresivan u takvoj situaciji.

Imam neki feeling da ove godine nitko u McLarenu nije virova da bi mogli osvojit naslov, a šteta imali su dobru priliku.

Iduće sezone 17 ili 18 utrka


Quote:
Mogu i ja jedanput!


Zanimljiv je BARov evidentan napredak...škartaju Jacquesa i bodova kao u priči
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 10:21   #24
Talking

Quote:
Rain Bow kaže:
Zanimljiv je BARov evidentan napredak...škartaju Jacquesa i bodova kao u priči
Puka slučajnost!!!


__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 11:54   #25
Quote:
Vespazijan kaže:
Cestitke Ferrariu i Michaelu Schumacheru na osvajanju jos jedne titule svjetskog prvaka.
Pridružujem se cestitkama!

Quote:
Vespazijan kaže:
Svaka cast Ralphu na agresivnosti, nisam to navikao od njega.
Ja jesam, proso je on zadnji put Mihajla!
Ralf ce bit najbolji sljedece sezone!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 11:57   #26
Najbolji mogući ishod u nedvojbeno najzanimljivijoj utrci sezone




M$
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 12:08   #27
Cestitke Mihajlu na naslovu, za ovoga se barem morao boriti, jedino mi je zao sto ga toliko sreca prati


btw nisam valjda jedini koji misli da je barem zbog Ralfa MS zasluzio kaznu?
izaci sa idealne linije i onako se pod kocnicom vratiti nazad ispred ralfa...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 13:08   #28
Quote:
Sepa kaže:

btw nisam valjda jedini koji misli da je barem zbog Ralfa MS zasluzio kaznu?
izaci sa idealne linije i onako se pod kocnicom vratiti nazad ispred ralfa...
bratska ljubav.

btw da matta koci znatno ranije nego inace i iznenadjuje oba brata.
od nekoliko pogresaka u ovoj trci za ovu rs ima nekakav izgovor no to nije razlog da se kazni nekog drugog.

(ljudi, gledajte rtl. ako vec ne razumijete zaista profi komentare ono ce vam barem koristiti sto svaku skakljivu situaciju poput ove puste nekoliko puta.)
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 13:22   #29
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 14:38   #30
Talking

Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
Jedva sam cekal da ti to malo prokomentiras, a ti se drzis one da slika govori kao tisucu rijeci!!!


__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 15:23   #31
Quote:
Sepa kaže:
Cestitke Mihajlu na naslovu, za ovoga se barem morao boriti, jedino mi je zao sto ga toliko sreca prati
Potpisujem.
Čestitke Miajlu i Ferrariju.
Po meni najzasluženije do sada. Ferrari je imao konkurenciju, iako nije bila tehnički savršena, imao je sreće, ali je imao i Bridgestone koji nije dorasao Michelinu. Tako da su nekako bili ravnopravni kroz sezonu...

Tempo razvoja ukauje da bi se lako mooglo desiti da iduće godine
Williams, McLaren i Renault budu nadmoćniji. A kandidati su onda Montoya, Alonso i nažalost Kimi...
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 15:53   #32
Quote:
Blackbird kaže:
Po meni najzasluženije do sada. Ferrari je imao konkurenciju, iako nije bila tehnički savršena, imao je sreće, ali je imao i Bridgestone koji nije dorasao Michelinu. Tako da su nekako bili ravnopravni kroz sezonu...

Svaka čast!
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 16:16   #33
Ne znam koliko Renaultu znaci F1 nadam se dosta, jer ako uloze jos vise u razvoj mislim da bi laganini se mogli boriti za naslov.
Vozaca za to imaju, Alonso!

Vidjet cemo dogodine sta ce napraviti McLaren Mercedes. No vise sansi od njih za naslov naravno opet pored Ferraria dajem BMW-u!
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 17:31   #34
Quote:
Blackbird kaže:
Potpisujem.
Čestitke Miajlu i Ferrariju.
Po meni najzasluženije do sada. Ferrari je imao konkurenciju, iako nije bila tehnički savršena, imao je sreće, ali je imao i Bridgestone koji nije dorasao Michelinu. Tako da su nekako bili ravnopravni kroz sezonu...
wow! priznajem da sam iznenadjen...ugodno...za oko, uho etc...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 17:37   #35
odlicna sezona, nadam se da ce 2004. biti barem ovoliko napeta... ali sa istim prvakom
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 19:31   #36
Talking

Svaka čast i Schupackheru i Propetoj kljusini, makar sam do posljednjeg zavoja navijao da oba crvena ostanu bez goriva, ulja, kotača ... svejedno.
Žao mi je Montoye. Ljudi moji, pa on je okreno Barichela ko od šale !!! Pa da on ima pouzdan motor ko Schumi, gdje bi mu bio kraj !!!
Pričajte vi što hoćete, no Kimi je klasa. U onoj kadi od McLarena, dečko se borio cijelu sezonu. Još je razbio svoj bolid pa je danas morao juriti u Davidovom ...
Ralf je napokon pokazao da se ne boji bracinih šamara ako ga pokuša stiči. Makar sam siguran da se preznojio kad mu je Michael zatvorio stranu na ciljnoj ravnini, pri preko 300km/h ...
Zanimljivo je bilo vidjeti kako Heidfeld žestoko brani svoju poziciju pred Michaelom. Skoro mu se motor ugasio koliko je usporio ...

Tja ...
Strašan podatak - 6 Michaelova i 5 Ferrarijeva titula uzastopno. Svaka čast, nema šta.
No ne mogu se oteti dojmu da ako voziš najbolji bolid, koji se kvari jednom u 3 sezone, i nije povijesna stvar napraviti ovo što oni čine. Da su Senna ili Prost imali takve uvjete, u 10 sezona bi osvojili bar 11 naslova. Ako ne i više ...


el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 20:37   #37
Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
potpisujem.
Sandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 23:03   #38
Quote:
el Torro kaže:
Svaka čast i Schupackheru i Propetoj kljusini, makar sam do posljednjeg zavoja navijao da oba crvena ostanu bez goriva, ulja, kotača ... svejedno.
a sve u duhu sporta, jel?
Quote:
Žao mi je Montoye. Ljudi moji, pa on je okreno Barichela ko od šale !!!
okretao je on i sebe samoga, cesce nego li je trebao zato je i zavrsio prvenstvo kako je zavrsio...
Quote:
Kimi je klasa - razbio svoj bolid
za ovo ne treba biti klasa. to bih znao i ja.
Quote:
Ralf je napokon pokazao da se ne boji bracinih šamara ako ga pokuša stici
ali jos uvijek ostaje na pokusajima.
Quote:
Zanimljivo je bilo vidjeti kako Heidfeld žestoko brani svoju poziciju pred Michaelom. Skoro mu se motor ugasio koliko je usporio ...
ovo je istina. skoro kao coulthard kad sustigne kimija...
Quote:
Tja ...
Strašan podatak - 6 Michaelova i 5 Ferrarijeva titula uzastopno. Svaka čast, nema šta..
tocno. to je rekao jutros i juan manuelito fangio uz tvrdnju da ako itko zasluzuje da srusi rekord njegovog strileta onda je to mijajlo.
Quote:
No ne mogu se oteti dojmu da ako voziš najbolji bolid, koji se kvari jednom u 3 sezone, i nije povijesna stvar napraviti ovo što oni čine. Da su Senna ili Prost imali takve uvjete, u 10 sezona bi osvojili bar 11 naslova. Ako ne i više ...
.
doduse trebalo bi ubrojati i vozacke greske u istom razdoblju pa tek onda iskalkulirati koliko bi prvenstava osvojili, ali...to tebi i nije bio cilj, ne?
ipak, ferrari kakvog je mijajlo zatekao nije bio ovakav. zajedno su digli bolid na nivo na kojemu je sada.
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 10:33   #39
Quote:
No ne mogu se oteti dojmu da ako voziš najbolji bolid, koji se kvari jednom u 3 sezone, i nije povijesna stvar napraviti ovo što oni čine. Da su Senna ili Prost imali takve uvjete, u 10 sezona bi osvojili bar 11 naslova. Ako ne i više ...
Hmm, zanimljiva teorija samo što su Senna i prof. Prost bili u istom timu (McLaren Honda) ako se dobro sječam tih dosadnih sezoma s kraja osamdesetih kada je McLaren pobjedio na 15 od 16 utrka. Zato nevolim kad se ne-Ferrarijevi navijači ljute, kao "Ferrari ima najbolje pripremit bolid pa lako tako Michaelu vozit".
__________________
potpis
Ventrue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 11:32   #40


M.S.
R.B.
Kimi
Montoya, R.S., Alonso:


 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.