Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2008., 22:16   #41
Mi ti cvijetićka imamo super srednjak, samo nemrem naći link. Bertonne, preslatka, fotkam ti ako hoćeš, 3 pozicije naslona, 3 po visini i 3 položaja tacne, dupla tacna, kotači s kočnicom i stabilizatori, pojasevi oko struka i oko ramena(trupa), ali ja ih ni ne vežem zasad jer je skroz zarobljen kad se stavi tacna, stabilna ful-N.skače u njoj cijelo vrijeme, ni da se mrdne. U biti sam se zaljubila čim sam je vidla, mislila sam da je i skuplja. U Adax baby centru 650kn
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 22:19   #42
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
Mi ti cvijetićka imamo super srednjak, samo nemrem naći link. Bertonne, preslatka, fotkam ti ako hoćeš, 3 pozicije naslona, 3 po visini i 3 položaja tacne, dupla tacna, kotači s kočnicom i stabilizatori, pojasevi oko struka i oko ramena(trupa), ali ja ih ni ne vežem zasad jer je skroz zarobljen kad se stavi tacna, stabilna ful-N.skače u njoj cijelo vrijeme, ni da se mrdne. U biti sam se zaljubila čim sam je vidla, mislila sam da je i skuplja. U Adax baby centru 650kn
ajd pliz fotkaj. adax ima bertonne?
shvatila sam nakon zmijičinog posta da moram uzeti stabilnu s remenjem u 5 točaka.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 22:27   #43
http://www.trudnoca.net/forum/viewto...&sd=a&start=75
Majo, jel ovakva bertonne?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 22:47   #44
9 mjeseci mi dijete nije spavalo preko dana više od 15 min u komadu,tako da je meni ova hranilica ZAKON!!! Ali samo za spavanje,kad se jede ne gleda tv,a ljuljanje nam ionak ne radi!
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 22:58   #45
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
jel ima pojas ?
ima kao AS u 5 točaka...nema duplu tacnu al ovu oju ima skida se...ja je nikad ne skidam, dovoljno ju je pobrisat krpom..

ova je stvarno mala cijena a dobiješ sve...jamalca ne vežem jer se on tak i tak izvuče iz svega...a i dok sjedi i jede znači da je gladan kad krene van znači da ne želi jest više

ima i straga kotače sa kočnicom....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 23:35   #46
Ja imam ovu Bertonne sa slike par postova više i zadovoljna sam. Pojaseve ne koristim, nije baš da je tak spretna da se može iskobeljati ispod tacne. Dobra mi je za održavanje, tapecirung skinem i operem pod vodom. Tacna je dupla i jednostavno se skida... Ma sve pet. Možda malo više mjesta zauzima...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 00:51   #47
Ja sam hranilicu izbacila i stavila onu malu stolicu šta se montira na stol,najbolje mi je to.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 09:33   #48
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
E to je ta !
Mi imamo svijetlo zelenu
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 09:58   #49
chicco polly 2u1, sedam nivoa, tri naslona-poze , dupl tacna, držač za čaše, dupla navlaka za leđa, kotačići... svašta nešto
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 10:08   #50
Cam Smarty, montira se na običnu kuhinjsku stolicu, visina je podesiva, lako se sklapa i rasklapa, a kada se sklopi stane u vrečicu. Košta oko 400 kn. Kupljena u Baby Media Shopu u Mercatoneu.
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 10:34   #51
A koliko su sigurne te stolice sto se montiraju za stol? I do koje tezine bebe?

I jel zna netko dal postoji neki kao booster za "obicnu" stolicu, da se veze za nju? Iskustva?
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:24   #52
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
A koliko su sigurne te stolice sto se montiraju za stol? I do koje tezine bebe?
.........
Te stolice su super za djecu koja dobro sjede. Lako su prenosive - kad ideš kod bake/na izlet/ na godišnji. Zauzimaju malo mjesta.

Što se tiče sigurnosti - moraš imati dobar, čvrst stol. Stavi ju na stol, pa se nasloni na nju svojom težinom - ak ne prevrneš stol sigurno ga neće ni malac prevrnuti. Jedino je zeznuto što nedu baš na sve stolove. Ak imaš stol koji se razvlači onda na tom kraju vjerojatno nećeš moći montirati stolicu.
Stvar je u biti jako jednostavna ali ju moraš vidjeti "u prirodi" i onda će ti biti sve jasno.
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:40   #53
Istina, zauzimaju malo mjesta. Ali kilaža je ograničena, mislim do 15kg, mislim, treba provjeriti. Imamo i nju i nama nije dobra jer kako god je zašerafiš beba nije točno nasuprot tebe kao u hranilici nego bočno, i onda kad uzme zalogaj i okrene glavu na drugu stranu nemrem do njega, a hrana ispada iz usta po podu i tak...A i ne voli bit u njoj, a u hranilici obožava
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:48   #54
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
.......... Imamo i nju i nama nije dobra jer kako god je zašerafiš beba nije točno nasuprot tebe kao u hranilici nego bočno, i onda kad uzme zalogaj i okrene glavu na drugu stranu nemrem do njega, a hrana ispada iz usta po podu i tak...
Mi smo ju stavljali na čelo stola, a i cure su bile nježne građe, pa nam max. težina nije bila problem. A na moru bi nas spasila........
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:19   #55
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
A koliko su sigurne te stolice sto se montiraju za stol? I do koje tezine bebe?

I jel zna netko dal postoji neki kao booster za "obicnu" stolicu, da se veze za nju? Iskustva?
E pa ova Cam Smarty se veže za običnu stolicu. Veže se za zaslon i ispod stolice. Beba se veže oko struka i još staviš stolić. Sve skupa jako zategneš i super stoji.
Mi smo to kupili nećakinji koja sad ima 15 mjeseci, a izgleda kao da ima 2 godine i uredno u to stane. Bez problema nosiš sa sobom kamo god ideš.
Gledali smo i ove koje se šarafe za stol, ali stol ti ne smije imati nikakav rub ispod ploče, što je vrlo rijetko. Stolice su jako male i za sasvim male bebe. Naša sigurno ne bi stala u to.
U biti gledali smo neku u adaxu u izlogu i nismo se mogli načudit kako je mala bila. Čak sam pitala prodavačicu da im to nije maketa proizvoda ili sl.

Ovako izgleda Cam Smarty:
http://www.productreview.com.au/itemimage/86590
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:36   #56
Quote:
Kumica kaže: Pogledaj post
E pa ova Cam Smarty se veže za običnu stolicu. Veže se za zaslon i ispod stolice. Beba se veže oko struka i još staviš stolić. Sve skupa jako zategneš i super stoji.
Mi smo to kupili nećakinji koja sad ima 15 mjeseci, a izgleda kao da ima 2 godine i uredno u to stane. Bez problema nosiš sa sobom kamo god ideš.
...

Ovako izgleda Cam Smarty:
http://www.productreview.com.au/itemimage/86590
E, ovo mi se sviđa, nekako mi izgleda dosta praktično, a koliko vidim, nije ni preskupo.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 14:05   #57
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
ne mogu otvoriti link
sorry, nadam se da sada radi

link
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 14:11   #58
bertonne i chicco happy snack( inače u chicco trgovinama ih nema, pronašla samo u dva tintilinića i to froggy boju) ušli u uži izbor.
ići ćemo s malenom isprobati.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 15:09   #59
Cure a koliko su potrebni kotačići na hranilicama...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 15:29   #60
ja bez njih ne bi mogla jer jede u kuhinji, a u dnevnoj gleda tv a ponekad ga ujutro otfuram i u dedinu sobu pa gledaju ratkajeve
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.