Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 16:21   #1001
Quote:
Jana888 kaže: Pogledaj post
Invictus - http://www.imdb.com/title/tt1057500/

Još jedno odlično remek djelo Clint Eastwood-a ,uz odličnu glumačku ekipu!
Morgan Freeman mi je odličan u filmu
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 10.02.2010., 16:21   #1002
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@jonsi
ako sam dobro shvatila, tebi smeta sto robocop ima vise stila od terminatora, pa ti je losiji film

a bolji je. aj nadji 1 nevaljalu stvar u robocopu.
ne, to si ti tako sebi protumačila. ja nisam pisao o prepoznatljivom stilu, nego o bllijedom pokušaju njegovog stvaranja. "Terminator 2" je, koliko god ne volim Camerona, nedostižni san za Verhoevena u tom žanru.
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Old 10.02.2010., 16:23   #1003
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@jonsi
ako sam dobro shvatila, tebi smeta sto robocop ima vise stila od terminatora, pa ti je losiji film

a bolji je. aj nadji 1 nevaljalu stvar u robocopu.
Terminator je bolji od Robocopa u svakom mogućem pogledu..moje subjektivno mišljenje
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 10.02.2010., 17:20   #1004
Po meni definitivno, ali nije baš ni Robocop ''blijedi vapaj za stilom'' kao što user jonsi kaže a nit je Verhoeven tolika lakrdija od redatelja kako isti sugerira.
Santo Tor is offline  
Old 10.02.2010., 17:32   #1005
ne sugeriram ja ništa, samo sam napisao da on nije neki redateljski genije, ni približno. većina mu je filmova ok, no ništa posebno upečatljivo. od onoga što sam pogledao, pamtim po nekoliko dobrih scena (pogotovo ona sa Sharon Stone)
i jako dobru "Crnu knjigu"-to bi bilo to. nije da se svako malo prisjetim neke briljantne scene iz tog i tog filma..
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Old 10.02.2010., 17:42   #1006
Transformers: Revenge of the Fallen
Dok me je prvi dio razočarao, ovaj mi je čak ispao okej. Akcija, humor, par patetičnih srceparajućih scena i dobiješ okej popcorn movie o kojemu nećeš puno razmišljati nakon što ga pogledaš, al' barem će u trenutku gledanja biti dovoljno zanimljiv da se uživiš. 7,5/10
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 10.02.2010., 18:00   #1007
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Transformers: Revenge of the Fallen
Dok me je prvi dio razočarao, ovaj mi je čak ispao okej. Akcija, humor, par patetičnih srceparajućih scena i dobiješ okej popcorn movie o kojemu nećeš puno razmišljati nakon što ga pogledaš, al' barem će u trenutku gledanja biti dovoljno zanimljiv da se uživiš. 7,5/10
ja skoro zaspala na tom filmu.
bella_zg is offline  
Old 10.02.2010., 18:12   #1008
Quote:
bella_zg kaže: Pogledaj post
ja skoro zaspala na tom filmu.
Kad nisi muško , muška populacija gleda taj film budno do samog kraja...
asprah is offline  
Old 10.02.2010., 18:23   #1009
Quote:
jonsi07 kaže: Pogledaj post
ne sugeriram ja ništa, samo sam napisao da on nije neki redateljski genije, ni približno. većina mu je filmova ok, no ništa posebno upečatljivo. od onoga što sam pogledao, pamtim po nekoliko dobrih scena (pogotovo ona sa Sharon Stone)
i jako dobru "Crnu knjigu"-to bi bilo to. nije da se svako malo prisjetim neke briljantne scene iz tog i tog filma..
Njah, sve je to relativno - nekome je jedini redateljski genij Bruno Gamulin. Verhoeven je neka vrsta 'ludog' genija, malo je redatelja sposobno napraviti nesto slicno: rasturio coek doma (slutim da nisi pogledao nista od njegovih ranih radova: Keetje Tippel; Soldaat van Oranje; meni odlican De vierde man; jos bolji Flesh+Blood), rasturio u hwoodu (valja mu/ne valja posao, boo fucking hoo - snimio je nekoliko vrhunskih blockbustera od kojih ne zaziru ni filmofili), vratio se doma i nastavio rasturati (Black Book, cetiri filma u pripremi, knjiga s kojom je izludio pola Vatikana...). Verhoeven je cudjenje u svijetu!



OT:

Bacam se na gledanje Agore Alejandra Amenábara.
La Familia is offline  
Old 10.02.2010., 19:36   #1010
Quote:
La Familia kaže: Pogledaj post
Njah, sve je to relativno - nekome je jedini redateljski genij Bruno Gamulin. Verhoeven je neka vrsta 'ludog' genija, malo je redatelja sposobno napraviti nesto slicno: rasturio coek doma (slutim da nisi pogledao nista od njegovih ranih radova: Keetje Tippel; Soldaat van Oranje; meni odlican De vierde man; jos bolji Flesh+Blood), rasturio u hwoodu (valja mu/ne valja posao, boo fucking hoo - snimio je nekoliko vrhunskih blockbustera od kojih ne zaziru ni filmofili), vratio se doma i nastavio rasturati (Black Book, cetiri filma u pripremi, knjiga s kojom je izludio pola Vatikana...). Verhoeven je cudjenje u svijetu!

to je to.......ovakva karijera nije predodređena za prosjećne! Njegovi rani radovi su fenomenalni jer da nisu ne bi ni završil u woodu......
__________________
Žutokljunac!
dr.mabuse is offline  
Old 10.02.2010., 19:46   #1011
obojica (robo i termi) su dobro napravljeni filmovi kojima nije lako naci manu. medjutim, robocop se bavi dubljim stvarima, i kad to vec radi dobro, meni je bolji film. terminator ima bolje akcijske scene, a robocop razvijeniju dramu.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 10.02.2010., 20:05   #1012
GRETA

Meni je film super..Buntovna 16-godišnjakinja,koju mama šalje kod bake i djeda..U svoju bilježnicu piše što mora napraviti.Jedno od toga je umrjeti..
Britka jezika.
Upoznaje mladog dečka JUlie...
Zanimljivi film,nije sladunjav kako znaju biti....
Isplati se pogledati
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Old 10.02.2010., 22:48   #1013
Quote:
dr.mabuse kaže: Pogledaj post
to je to.......ovakva karijera nije predodređena za prosjećne! Njegovi rani radovi su fenomenalni jer da nisu ne bi ni završil u woodu......

nije predodređena za prosjeĆne? kao prvo, očito ti nisi iznadprosječan ako ti osnove hrvatskog pravopisa zadaju probleme
no, ono što me više smeta je taj tvoj eugenički pristup sa redateljima i filmovima za "obične" i "uzvišene"...ako misliš biti takav filmski Arijevac, predlažem ti da mi se više ne obraćaš, jer ćeš uvijek naletjeti na ovakav post
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Old 11.02.2010., 00:34   #1014
Quote:
jonsi07 kaže: Pogledaj post
no, ono što me više smeta je taj tvoj eugenički pristup sa redateljima i filmovima za "obične" i "uzvišene"...ako misliš biti takav filmski Arijevac, predlažem ti da mi se više ne obraćaš, jer ćeš uvijek naletjeti na ovakav post
a kakav to odgovor, misliš totalno promašeno protumačen......
Onakva filmografija pokazuje da je P.V. iznadprosjećan () redatelj, a jesu li mu filmovi za "obične" i " uzvišene" to ne znam. Sudeči po tebi možda bi se i o tome dalo raspravljati!
__________________
Žutokljunac!
dr.mabuse is offline  
Old 11.02.2010., 02:12   #1015
Pogledala Public Enemies iz 2009.
red.Michael Mann, gl.uloga Johny Depp
ne znam čak kako sam naletjela na taj uradak, al nije me se baš dojmio...
valjda zato jer sam previše gledala lepog johnija,a ne film
ak je netko gledao, baš me zanima mišljenje...
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Old 11.02.2010., 08:34   #1016
joj, mabuse, koji si ti demagog pa o čemu imamo raspravljati ako ti napišeš "Ovakva karijera nije predodređena za prosječne"? mislim da je tu tvoj stav potpuno jasan, ili ti zapravo takvim postovima na neki čudan način šalješ poruke o toleranciji i uvažavanju tuđeg mišljenja?

@female: dijelim tvoje mišljenje o filmu-puno sam očekivao, no nisam toliko dobio..film je solidan, ali za Manna je to premalo. glazba je odlična, nikako da se sjetim skinuti soundtrack
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Received Warning
Old 11.02.2010., 12:59   #1017
The Men Who Stare at Goats (2009)

Očekivao sam (puno) više od tog filma,nešto mu fali.
6.0/10
Chansomps is offline  
Old 11.02.2010., 14:11   #1018
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
The Men Who Stare at Goats (2009)

Očekivao sam (puno) više od tog filma,nešto mu fali.
6.0/10

Gledala ga sinoć...

Meni je odličan... nasmijala sam se do suza na ono objašnjenje Dim Maga...
Super film...

A tekst na kraju filma? frikovi... ne znam kak točno ide, ali kaže nešto u stilu: nemojte pokušavati pogledom ubijati koze i blablabla, .... nevidljivost može.... LOL
LadyNot is offline  
Old 11.02.2010., 14:30   #1019
Quote:
female kaže: Pogledaj post
Pogledala Public Enemies iz 2009.
red.Michael Mann, gl.uloga Johny Depp
ne znam čak kako sam naletjela na taj uradak, al nije me se baš dojmio...
valjda zato jer sam previše gledala lepog johnija,a ne film
ak je netko gledao, baš me zanima mišljenje...
Nikakve impresije ni kod mene!

Više sam se bavila uspoređivanjem Johnny Deppa i Christan Balea. Jer su mi oba "mnogo lepi".
__________________
Ispituješ zaborav, obaraš alibi i biraš ulogu kao haljinu za večer, a u prolazu me dotakne miris noći i kaže: Probudi se, pokreni se, probudi se, pokreni se
Ti si sav moj bol
Nenaklona is offline  
Old 11.02.2010., 14:39   #1020
Quote:
jonsi07 kaže: Pogledaj post
joj, mabuse, koji si ti demagog pa o čemu imamo raspravljati ako ti napišeš "Ovakva karijera nije predodređena za prosječne"?
o karijeri redatelja nadam se ili bi ti o karijeri forumaša/gledatelja
__________________
Žutokljunac!
dr.mabuse is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.