Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2009., 16:29   #1001
Moja je odmah zarasla,mazala sam ju nekih 3,4 tjedna
(ne sjećam se više). I koliko znam o tetovažama,ne bi se
smjele osjetit pod prstima nikako!!!
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina je razlika u našim igračkama ...
Plava barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 18:20   #1002
Quote:
Sin skinner kaže: Pogledaj post
pa čekaj, jel ti čitaš uopće postove neće ti stalno bit izbočena!
Kako kada......

Moja se vecinu vremena ne osjeti pod prstima. Ali ako je jako vruce, ili se oznojim, imam osjecaj kao da nabubri.
Zapravo, uvijek se moze osjetiti lagani prijelaz, drugacija je tekstura koze. Ipak se na tom mjestu stvori neka vrsta oziljka.

Nista oku vidlivo, ali prstima.....
Strizibuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 14:25   #1003
da, osjeti se prijelaz al jako blagi. ja imam tetovažu skoro 3 god. kad prstima prelazim preko nje osjetim prijelaz, al naravno, to se ne vidi. ništa strašno!
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 19:48   #1004
tetvazhe su mi presavrshene na nekome, ali meni osobno nisu nikad bile neshto napete jer nisam nikad znla shto bi i gdje istetovirala da mi za par godinane bude bzv.....trenutno mi se jako svidja krunicadole oko noge...
__________________
buntovna kraljica drame bez zlatne krune!
ira_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 21:04   #1005
A na kojem bi se dijelu tijela žena tetovirala ako je sklona variranju težine: debljam se - mršavim. A ne smije bit vidljivo - znači ne može gležnjevi, šake i tako to...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:40   #1006
meni pada na pamet stopalo i iza uha... iako je i iza uha vidljivo ako imas kratku kosu ili nosis rep


ja imam ispod gleznja, ne vidi se osim ako sam bosa i ne deblja se taj dio
clef is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 16:28   #1007
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
A na kojem bi se dijelu tijela žena tetovirala ako je sklona variranju težine: debljam se - mršavim. A ne smije bit vidljivo - znači ne može gležnjevi, šake i tako to...
ledja... narocito pri dnu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:04   #1008
da, donji dio leđa je nekak najbolji dio za tetoviranje. samo kaj je problem kaj jako puno ljudi na tom mjestu ima tetovažu pa se gubi orginalnost. al mislim da ću svejedno tu napraviti tatoo.
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:16   #1009
ja se još uvik mislin bi li se tetovirala
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:32   #1010
Quote:
_Maya_ kaže: Pogledaj post
da, donji dio leđa je nekak najbolji dio za tetoviranje. samo kaj je problem kaj jako puno ljudi na tom mjestu ima tetovažu pa se gubi orginalnost. al mislim da ću svejedno tu napraviti tatoo.
Pa ja imam na donjem dijelu trbuha i nije se ni izdeformirala,ni rastegnula,naravno tetovirala sam je nakon poroda,i imam stabilnu tjelesnu težinu

Mislila sam i ja na donji dio leđa,ali svaka druga žena je ima tamo,rađe onada na gornjem dijelu leđa na području kralježnice
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 18:15   #1011
gornji dio je dosta vidljiv
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 18:20   #1012
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
gornji dio je dosta vidljiv
Pa neznam, ne čini mi se ništa vidljiviji od donjeg dijela leđa,po zimi su oba pokrita,po ljetu nisu
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 18:23   #1013
imam 3 tetovaze i iskustva ko u prici sa tattoo majstorima.
Jedna je radjena u Splitu St Riva, pozalila sam sto mi jel lik napravio vecu nego sto sam htjela, a htjela sam dosta manju. Zao mi je sto sam bila jako mlada i dala se lako nagovoriti, ali svejedno tetovaza je lijepa!!!
2 su radjene u americi od toga je jedna na zapescu i divna je, predivno napravljena i svaki pogled na nju me veseli, dok ovu na stopalu sam napravila davno, malog dupina, sad bi to htjela definitivno prepraviti.

Uglavnom samo bi htjela prepraviti ovu na stopalu i jos nesto dodati..jel ima tko iskustva sa tat salonima u Splitu, preporuka..
Hvala!!!
fashionbabie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 18:40   #1014
^^ i mene zanima u ST
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 22:36   #1015
A ne, ne, moja su leđa pokrivena u prigodama gdje se ni tetovaža ne bi smjela vidjeti... Pobožne vjeroučiteljice ne hodaju uokolo s LOTR simbolikom istetoviranom po sebi... Milsim da bi mogla biti lopatica. Lijeva. Hm... Kombiniram.
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 12:18   #1016
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Pa ja imam na donjem dijelu trbuha i nije se ni izdeformirala,ni rastegnula,naravno tetovirala sam je nakon poroda,i imam stabilnu tjelesnu težinu

Mislila sam i ja na donji dio leđa,ali svaka druga žena je ima tamo,rađe onada na gornjem dijelu leđa na području kralježnice
i ja bi na donjem dijelu trbuha, al pošto još nisam rodila... jbg, to mi se bude sve rasteglo kod trudnoće (jednog dana..... )
to je istina, svaka druga ima na donjem dijelu leđa. na gornjem dijelu kralježnice ne bi. imam jednu tetovažu već,leptirića kod gležnja na desnoj nozi. sestra mi isto ima leptirića - na donjem dijelu leđa jako mi se sviđaju tetovaže na zapešćima, al to mi je isto vidljivo. još ću razmisliti prije nego napravim final touch
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 17:10   #1017


ovo mi je prenapeto... mislin se ili to ili čisto znak
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 17:41   #1018
ja bi vrat i to onako sastrane da se penje prema uhu to mi je nesto najbolje ikad ...
BeaBou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 20:34   #1019
Quote:
fashionbabie kaže: Pogledaj post
imam 3 tetovaze i iskustva ko u prici sa tattoo majstorima.
Jedna je radjena u Splitu St Riva, pozalila sam sto mi jel lik napravio vecu nego sto sam htjela, a htjela sam dosta manju. Zao mi je sto sam bila jako mlada i dala se lako nagovoriti, ali svejedno tetovaza je lijepa!!!
2 su radjene u americi od toga je jedna na zapescu i divna je, predivno napravljena i svaki pogled na nju me veseli, dok ovu na stopalu sam napravila davno, malog dupina, sad bi to htjela definitivno prepraviti.

Uglavnom samo bi htjela prepraviti ovu na stopalu i jos nesto dodati..jel ima tko iskustva sa tat salonima u Splitu, preporuka..
Hvala!!!
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
A ne, ne, moja su leđa pokrivena u prigodama gdje se ni tetovaža ne bi smjela vidjeti... Pobožne vjeroučiteljice ne hodaju uokolo s LOTR simbolikom istetoviranom po sebi... Milsim da bi mogla biti lopatica. Lijeva. Hm... Kombiniram.
Sta se Splita tice meni je onaj studio na Pjaci bia prepredobar i svaka pohvala tipu!! El Magico se zove ili tako nesto :zaboravlja imena svega stalno:
Znam bar troje ljudi koji su se isto tamo tetovirali, i se je proslo u najboljem redu, sigurno, cisto, tip crta super, upalia mi je crtic dok me tetovira , i naplati uvik duplo manje nego ovi u St-tattoo-u.
Za njih isto znam da su pouzdani i dobri, ali brate mili malo preskupi...
Zato su mi oni recimo piercing naplatili skupa s nakitom 150 kn sta nigdi nisam cula do sad... Mislim jeftino! I dragi su!

eto...
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 13:58   #1020
Molim vas za misljenje

prijatelj zeli staviti tetovazu....kao uspomena na baku i djeda.za njega ima posebno znacenje..pa recite iskreno misljenje o njoj...meni osobno to nije tetovaza za muskaraca..
evo link za sliku http://img4.imageshack.us/my.php?ima...4134339af4.jpg
Starsceram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.