Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 15:42   #1
Natječaj "Moja prva knjiga" - pomoć

Molim vas pomoć!

Dijete mi sudjeluje u natječaju "Moja prva knjiga", molila bi nekoga da mi pojasni pravila tko ima iskustva. Dijete mi tvrdi da mora na hamer papirima koje smo pripremile i nacrtati ilustracije i ispisati tekst svojom rukom. Na njihovoj stranici sam pronašla pravila i spominje se da se tekst ispisiva na komp i zaklama na hamer.
__________________
Uređen potpis
marija.z is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 16:25   #2
Quote:
marija.z kaže: Pogledaj post
Molim vas pomoć!

Dijete mi sudjeluje u natječaju "Moja prva knjiga", molila bi nekoga da mi pojasni pravila tko ima iskustva. Dijete mi tvrdi da mora na hamer papirima koje smo pripremile i nacrtati ilustracije i ispisati tekst svojom rukom. Na njihovoj stranici sam pronašla pravila i spominje se da se tekst ispisiva na komp i zaklama na hamer.
Sudjelovao sam već dva puta. Treba uzeti 5 A3 bijela hamer papira i saviti ih na pola te ih uvesti koncem. Na prvu stranicu ide naslovna, onda lijevo prazna pa desno podnaslovnica koja je prva stranica te tada kreće priča. Tekst se mora ispisati na računalu te zaklamati. Za sve detalje odite na njihovu stranicu gdje ima i video uradak o tome kako napraviti slikovnicu(ima video na Facebooku, a mislim i na stranici).
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 16:46   #3
hrovje
Hvala ti najljepša pogledala sam video, sve jasno!
__________________
Uređen potpis
marija.z is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:17   #4
Quote:
marija.z kaže: Pogledaj post
hrovje
Hvala ti najljepša pogledala sam video, sve jasno!
Nema na čemu, i dalje stojim na raspolaganju
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.