Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2010., 14:19   #81
Slike i linkovi su super. Gledam, ne razumijem što govore, ali nema veze.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ja s raznih turskih foruma i jedne Turkinje koja se pokazala vrlo, vrlo pristupačnom. Pa mi velikodušno pošalje najnovije slike, kako njoj stižu. A ja sam zaglibila 100%. :
Onda jedan za tu Turkinju koja velikodušno pošalje slike! I tebi što prenosiš nama!

Quote:
joxepa kaže: Pogledaj post
Ali je je zato ovaj pogled bio.
Odlično, joxepa!
Obožavam njihove poglede, njihovo držanje za ruke, ma sve!!!

Quote:
Gamze kaže: Pogledaj post
Nicole, biće danas prijevoda intervjua, samo da me RL malo popusti
Puno ti hvala na svemu!
Poncha_los a is offline  
Old 02.10.2010., 14:34   #82
jupiiiii imamo ponovno stranicu za našeg dragog Halita weeeeeeeeeeeeeeee hvala na fotkama
mallala is offline  
Old 02.10.2010., 14:39   #83
@Gamze
Mogu se i ja pridruziti tvom klubu halitistica?
Zvuci nekako uzviseno
Isolta is offline  
Old 02.10.2010., 16:23   #84
Quote:
Gamze kaže: Pogledaj post
Apsolvirale smo da Halit ima :nedostajemipravariječ: oči, pogled, usne, osmijeh, mimiku, držanje, tijelo, ruke.... Ali, što ima lijepa stopala! U filmu Acı Aşk hoda okolo bos u jednoj sceni, i taman pomislim "mora da ću sad vidjeti kvrgave prste, ne može biti savršen" kad ono! Nisam fetišist, ja sam halitist
U ovom nabrajanju zaboravila si GLAS....

Znači ruke smo apsolvirale pa se sada bacamo na stopala.... Odoh potražiti...

Željno iščekujem prijevod intervjua....

Edit

Evo i dokaza....morate mi vjerovati na riječ da je njegovo stopalo...hehe



Još dvije fotke iz filma Aci aşk...




Zadnje uređivanje thermskin : 02.10.2010. at 16:33.
thermskin is offline  
Old 02.10.2010., 16:31   #85
Quote:
Gamze kaže: Pogledaj post
Apsolvirale smo da Halit ima :nedostajemipravariječ: oči, pogled, usne, osmijeh, mimiku, držanje, tijelo, ruke.... Ali, što ima lijepa stopala! U filmu Acı Aşk hoda okolo bos u jednoj sceni, i taman pomislim "mora da ću sad vidjeti kvrgave prste, ne može biti savršen" kad ono! Nisam fetišist, ja sam halitist

Ajde dobro, znači i ti si primijetila. Ja odgledala Aci ask i divila se stopalima .
A vidi se malo i u sceni kad Šehi napušta hotel (poslije crne noći), dok snimaju njega kako leži u krevetu ...
Bilo kako bilo - obavile smo cijelu patologiju nad njime
__________________
dok pametniji popuštaju, budale vladaju svijetom...
fanny7 is offline  
Old 02.10.2010., 17:20   #86
Quote:
fanny7 kaže: Pogledaj post

Ajde dobro, znači i ti si primijetila. Ja odgledala Aci ask i divila se stopalima .
A vidi se malo i u sceni kad Šehi napušta hotel (poslije crne noći), dok snimaju njega kako leži u krevetu ...
Bilo kako bilo - obavile smo cijelu patologiju nad njime
Nismo,nismoo

No,sudec po rukama,a ruke su odraz cjelokupne fizionomije...Halit je savrsen po cijelom tijelu
nordmende is offline  
Old 02.10.2010., 18:01   #87
A gdje mogu pogledati taj Aci Ask? Ako netko ima link, nek pliiiz pošalje na PM.
Pixie Chic is offline  
Old 02.10.2010., 18:06   #88
Link za ovaj film kao i za jos mnogo lijepi stvari imas na Celtovoj FB stranici, pa evo ti link od iste

http://www.facebook.com/pages/1001-N...32489990108514
vesna12345 is offline  
Old 02.10.2010., 18:07   #89
Quote:
Piksi_čik kaže: Pogledaj post
A gdje mogu pogledati taj Aci Ask? Ako netko ima link, nek pliiiz pošalje na PM.
I meni
i ja bi u taj klub halitistica!
Edit
Hvala Vesna!!!
seeni is offline  
Old 02.10.2010., 18:53   #90
Pozdravljam ponovo otvaranje Halita!
Hvala curama koje stavljaju slike i linkove, sve je super, baš dobro dođe da ga malo škicnemo
Ja sam gledala Aci Ask, film je zanimljiv, svakako ga preporučam...i naravno Halit je savršeno odglumio.
Pusa
sepurina is offline  
Old 02.10.2010., 19:00   #91
ja ga gledala i u Ilk ask (prva ljubav)
tu je totalno drugaciji, s brkovima..vec sam spomenula to..
ali film je topao, dobar je.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 02.10.2010., 19:05   #92
Hvala puno, Vesna, našla sam
Pixie Chic is offline  
Old 02.10.2010., 19:19   #93
http://www.24sata.hr/show/halit-erge...lobodu/193706/

Pa sad, nije baš nešto specijalno novo u odnosu na ono što smo već znali, ali je očito da 24 grebe svaku priliku objaviti štogod o njima
ball is offline  
Old 02.10.2010., 19:42   #94
hehe, pa ima nesto novo
to da bi mogao cijeli zivot sa ruksakom na ledjima
zanimljiviji je Halit od Onura
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 02.10.2010., 19:49   #95
Treba Halita opomenuti,da u Hrvatsku moze doci samo na vlastitu odgovornost
Zene u Hrvatskoj ce ga rascupat..pocupat mu ruke,noge
Ako ga ne bude vojska cuvala,nece nista od njega ostat.
Hahahah,a onda bi se mi tu hvalile,sta je koja uspjela ugrabit od Halita.
nordmende is offline  
Old 02.10.2010., 20:08   #96
Quote:
nordmende kaže: Pogledaj post
Treba Halita opomenuti,da u Hrvatsku moze doci samo na vlastitu odgovornost
Zene u Hrvatskoj ce ga rascupat..pocupat mu ruke,noge
Ako ga ne bude vojska cuvala,nece nista od njega ostat.
Hahahah,a onda bi se mi tu hvalile,sta je koja uspjela ugrabit od Halita.
Ja ću definitivno bradu...
thermskin is offline  
Old 02.10.2010., 20:15   #97
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Ja ću definitivno bradu...
Dopala bi te mozda jedna dlacica
Kosu mu ionako nebi mogle pocupat

Uh sto bi se obogatila ona koja bi uhvatila "punu saku Halitove brade"
nordmende is offline  
Old 02.10.2010., 20:25   #98
a jeste lude
vidla na tv najavu za sutrasnji jutarnji..specijal o halitu ..mos mislit, ziher copy/paste sa ovog pdf
ovakva ludnica nije bila ni u doba dinastije
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 02.10.2010., 22:48   #99
Pa ovo s 24sata je skroz novo, oni su baš išli u Istanbul raditi intervju s njim. I slikice 2 su nove (još uvijek je brada tu, je'l snima Sulejmana ili tek kasnije počinje? Jer znam da je u nekoj seriji dobio glavnu ulogu). I eto, do kraja godine očekujmo Berg i Halita u Hrvatskoj. Bit će kao onda kad je Spanićka dolazila, horda ljudi ispred hotela. Ne, stvarno, ne sjećam se kad je ovakva manija bila.

I još, eto, Ceyda mu je neki dan rekla da je serija popularna kod nas, nakon što su nju intervjuirali, a u 24sata napisali da je u intervjuu za RTL rekla kako oni nisu prijatelji, da je serija davno snimana. Wtf, znam da su išli skupa na odmore i da su si Halit i Ceyda baš dobri. Ful me sad zanima taj RTLov specijal.

Romantičan je kao Onur. Al' joj negdje pjeva i recitira stihove, kad se samo sjetim onog videa što ste postale na 1. stranici. I kaže da je sretan što ima ženu koju voli najviše na svijetu. Ah.

Quote:
Gamze kaže: Pogledaj post
Nicole, biće danas prijevoda intervjua, samo da me RL malo popusti

Ovaj intervju sa njih dvije u maminom stanu je vrlo topao i afirmativan. Snimljen u vrijeme kada su Halit i Berg obznanili svoju vezu, ali se još nisu vjenčali, znači negdje u proljeće. Dosta se smiju, mama priča o svojoj trudnoći s njom, o njezinom djetinjstvu, Berg kaže kako je mamu vodila kod svog frizera pa su joj rekli nek' se ne ljuti, mama joj je ljepša, itd, itd, jedna vrlo opuštena atmosfera. Mama gleda seriju i zna u pola noći zvati kćer i pitati je: "šta ti radiš Onuru, jesi li normalna''

Onda Berg malo otpusti ventile i priča o novinarima koji su pravili intervjue s njom i kasnije objavljivali nešto potpuno deseto. Ono na 4:40 je pitanje jednog fićfirića da li je imala vezu sa jednim također poznatim tipom (not my cup of tea) koje su dodali kao ilustraciju priče. Njezin odgovor je: sramota (što me pitate)! Btw, kad su je to pitali nije bila trudna.

Berg govori kako želi osnovati porodicu, najavljuju vjenčanje na ljeto, i to bi bilo to.
Gamze, nemam riječi, puno, puno hvala na svemu što radiš za nas.
Nema frke za prijevode, kad god stigneš, ja sam sva sretna da nam prevedeš, ma kad god to bilo, dosada smo samo tapkale u mraku, sve iščitavale po njihovim reakcijama.

Hahaha, mama joj je odlična, zove ju u pola noći i pita što to radi Onuru.

I eto, netko je bio pričao da je pročitao da se Halit na silu oženio Berg, zbog trudnoće, a u vrijeme snimanja ovog intervjua nije ni bila trudna, a već je najavila bila vjenčanje. Baš takve ispade sam čitala po tim njihovim člancima, nema kako ju na početku nisu probali ocrniti.

Još jednom, hvala ti puno na svemu.

Btw, na ovoj su mi odlični, totalno drugačiji no kako smo navikli.

__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2010., 23:14   #100
Nicole super što si otvorila ove teme, evo i od mene slika malo..







Četvorka na okupu..

ana'90 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.