Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 18:08   #81
Quote:
Modesty78 kaže: Pogledaj post
Meni Murat izgleda pre pre dobro,jednom recju fantasticno. U svim oblicima i svim odevnim kombinacijama. On i njegova supruga jedno drugo dopunjuju i sve njihove modne kombinacije me ostavljaju bez daha. Njihova ljubav i njihova ljubavna prica je nesto sto me baca na kolena i u meni izaziva poplavu ljubomore, jer tamo je ona, a ne ja.Njihova ljubav je dozivela cak i ekranizaciju u vidu dramske serije pod nazivom ''Sudbina ili kazna''.Ili, kako uz malo(vise) alkohola i jos vise histerije ugrabiti najboljeg komada i ostvariti svoj zivotni san, kamencic na prstu i ljubav za sva vremena.Dublerka drage nam supruge je maestralno i po instrukcijama one prve odradila svoju ulogu i pokazala nam sve emocije i lepotu jedne ljubavi. A ni ''papirna'' ups serijska supruga nije izostavljena. Na srecu, otisla je u proslost, ali je zato najlepsa ljubavna prica prezivela. I dokazuje se iz dana u dan, protrcavanjem kroz novine(uglavnom zute stampe) i ispred kamera. Ne nedostaje ni dokaza ljubavi u stilu mi se volimo.
I zato sam ja uspela savladati svoju ljubomoru sto nisam na njenom mestu, jer ona je sve, pa cak i svoju karijeru stavila u drugi plan zarad dobrobiti svog voljenog supruga. Ona je svoj zivot podredila samo njemu i uz njenu ljubav i njenu nesebicnu zrtvu on izgleda bolje nego ikada.Ma kao milion dolara. Od uspesne glumice, ona se transformisala u vrlu domacicu, peracicu i kuvaricu i uspela je svog dragog Murata udebljati za citavih 7,5 kg.( E to joj jedino ne mogu oprostiti).
Zao mi je samo sto sam Murata upoznala u onom jezivom izdanju DD gde sam ga morala gledati kao glumca, jer tek sada spoznajem sta je cok sexy macan u najboljim godinama. I zato molim da me neko prosvetli i kaze mi gde mogu pronaci ''luckog radnika'' u prirodnoj velicini. Sa zadovoljstvom cu ga iskoristiti umesto foto tapeta u svojoj spavacoj sobi.
A sve vas ''zlocke'' pozivam da krenete mojim stopama i savladate ljubomoru u sebi i napokon prihvatite da je Gdja Supruga najbolje sto mu se u zivotu desilo.Uz nju je nasmejan, cist, ispeglan i nahranjen.
Jedino joj zameram sto na sahranu nije dosla ful nasminkana i na ful visokim stiklama. Jer kad je njena dublerka mogla ceo Istambul u istim 24/7 obigravati, sta je za ovu pravu jedna sahrana.
ne znam baš smisao ovog teksta kojim si pod navodnicima nešto željela poručiti meni, teuti i seeni , ako misliš kako smo mišljenja da ste ljubomorne na burčin onda se varate...ja sam također gledala jednu ljubavnu priču i željela da je istinita, i danas vjerujem da je nešto tamo i bilo,al je prošlo prilično vremena i oblaci su se razišli pred razumom i ne mogu o njegovoj ženi govoriti ružne i loše stvari samo zato jer bih htjela da je neka druga na njegovom mjestu. ako ćemo pravo ja bi najradije da sam ja umjesto nje..al eto, pusti snovi...
uglavnom da je nešto trebalo biti, dogodilo bi se dosad...

Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
jah...murate, nije ni tebi lako s ovakvim "obozavateljima" lika ti i djela


ja sam obožavatelj lika i djela murata yildirima...i to kakav obožavatelj, volim ga u njegovim ulogama, u njegovim lošim i dobrim danima, izdanjima, depresijama i euforijama..svakavog. da li ga šta muči, to zna samo on, isto kao i razlog zašto ga to nešto muči. i nisam ništa manji obožavatelj od ostalih na forumu zato što ne padam na koljena pred muratuba maštarijom..
mnogo puta poželim nešto reći na ovoj temi pa odustanem jer znam da će se odmah svi dići na mene a baš mi je gnjavaža natezati se, a opet žao mi da neko misli kako me ušutkao nekim svojim fantastičnim postom.

modesty78, bravo za post, one koje nisu razumile, nece ni shvatiti.
vjeruj, i meni je sve savršeno jasno...i kažem aha, al po noći...

kad sam već tu a ovo je naravno mjesto gdje pričamo o muratu i ne bi trebali o drugima, iako nažalost više se piše o tome, da kažem kako je i njegova najnovija uloga jako zanimljiva, izvedba maestralna kao i uvijek, nadam se samo da neće rastegnuti priču previše pa da se i on počne gubiti po putu...
__________________
"Kako da ti kažem da me omamljuje i najmanja slutnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela još zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjećanje, a sada je to tek žudno iščekivanje."
kader is offline  
Old 04.05.2012., 18:31   #82


Naletela sam na par sličica za koje mi se čini da ih nismo videle.





hasret is offline  
Old 04.05.2012., 18:46   #83
kader, ne znam zasto si se ti uopste pronasla u mom postu ili mislis da je nekome licno bio upucen.
Samo sam na saljiv nacin pokusala prokomentarisati Muratov trenutni izgled i na isto tako saljiv naci obuhvatiti sve ono sto se na ovoj temi pise, pa i njegovu suprugu.
Ne pisem cesto, a pisem ono sto u tom trenutku osecam, bez namere da se nekome dodvoravam ili nekome zameram. I kada se sa necijim misljenjem slozim ili ne slozim, nije mi bitno ko pise vec ono sta pise. Takodje, niti sam deo M/T mastarije niti me zanima Burcin kao njegova zakonita supruga. Jer kao sto sam mnogo puta naglasila meni ni iz dzepa ni u dzep, a ovde sam samo i iskljucivo zbog Murata. I ako imam potrebu na saljiv nacin prokomentarisati nesto sto mi se nikako ne dopada( kao serija AvC npr.koja je za mene totalna nebuloza) ne znam zasto bi se neko pronasao i osetio uvredjenim?!
I da, pratim i ja novu seriju, i da, Muratova gluma je maestralana... ali na zalost, jos niko nije otvorio teme za onih 16 novih serija i 5 filmova dragog nam Murata da bih i to mogla komentarisati, pa se ipak moram zadrzati na ovom ponudjenom.
Modesty78 is offline  
Old 04.05.2012., 18:51   #84
Fanovi su napravili novi video pa pogledajmo.
http://www.youtube.com/watch?v=5IzBh...e&noredirect=1
asi1960 is offline  
Old 04.05.2012., 19:22   #85
Quote:
asi1960 kaže: Pogledaj post
Fanovi su napravili novi video pa pogledajmo.
http://www.youtube.com/watch?v=5IzBh...e&noredirect=1

Bravo Asi1960,hvala sto si spodelila ovo sa nama
This is just a beginning
zoim is offline  
Old 04.05.2012., 19:50   #86
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post


Naletela sam na par sličica za koje mi se čini da ih nismo videle.





lepota
sneya is offline  
Old 04.05.2012., 21:31   #87
sneya ljubavi vidim da si nova na forumu
ako ikako mozes ne kvotaj slike nego samo link stavi na sliku koju kvotas
kvotanje cijelih slika moze da te dodje kartona
a to ti ne zelis jel tako
pozz iz kisnog martina

modesti duso pusti kokice nek se nalaze u tvojim postovima
to je znak da ti je sala uspjela
pozz iz kisnog martina
ps veselimo se reprizi asi
opet ce mo moci gledati naseg dragog macana u njegovom najboljem izdanju ever
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 04.05.2012., 22:04   #88


Evo još malo sličica:







hasret is offline  
Old 04.05.2012., 22:08   #89
Sta reci na ovim slikama je neodoljiv. Farmerke, majica, pogled i osmeh i to je to.
Samo daga cesce tako vidjamo
Gvozdena is offline  
Old 04.05.2012., 22:36   #90
hasi hvala na slikicama
samo moram reci da je moj sin kao objektivni posmatrac rekao da se murko malo na silu smije i da ima par promila u sebi
joj da nije moj sin sta bi mu bilo
al kad mi je sin moram mu oprostiti

inace murko je cok tatli
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 04.05.2012., 22:57   #91
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
hasi hvala na slikicama
samo moram reci da je moj sin kao objektivni posmatrac rekao da se murko malo na silu smije i da ima par promila u sebi
joj da nije moj sin sta bi mu bilo
al kad mi je sin moram mu oprostiti

inace murko je cok tatli
Draga moja, nije tvoj sin jedini koji je to primetio. Prva reakcija na slicice mi je bila upravo takva. Murat cok, cok sladak, ali nekako setan i zamisljen.
Ali i ovakav smesak je bolji od nikakvog, jer od necega se ipak mora poceti.A ovo je nadam se pocetak povratka onog starog Murata na kakvog smo navikli... A ja ga zelim videti srecnog, zadovoljnog i uvek nasmejanog.
Modesty78 is offline  
Old 05.05.2012., 00:19   #92
hajat, modesty, niste u pravu, murko vam sa odusevljenjem pije caj... taki coek (da nastavim hasretin niz slika s jos jednog bg. foruma )



__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 05.05.2012., 00:31   #93
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
hajat, modesty, niste u pravu, murko vam sa odusevljenjem pije caj... taki coek (da nastavim hasretin niz slika s jos jednog bg. foruma )

http://i50.tinypic.com/b835oz.jpg

http://i48.tinypic.com/whzkfa.jpg
Ninely moja, slatko me nasmeja hahaha
Slika 1. - Tako ja ''odusevljeno'' izgledam kad mi uvale kahvu bez secera...
Slika 2. - Mozda nije zadovoljan izborom caja, ali je u svakom slucaju sladak

(ps. isprazni malkice inbox )

Zadnje uređivanje Modesty78 : 05.05.2012. at 00:46.
Modesty78 is offline  
Old 05.05.2012., 00:56   #94
pije murki čaj ko veliki....dok je svima nazočnima rastumačio razliku između alija i demira/savaša osušilo mu se grlo
tko zna jel si ovdje misli mili bože kud sam zašo....



Tena 15 is offline  
Old 05.05.2012., 00:59   #95
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

modesty78
neću kvotati tvoj pisani post,samo tvoj izražaj!
ma gdje samo nalaziš te hvalospjeve za našega dragoga murkija.
kaj ne vidiš da je poveo ženu na kebab,da još namještaj nije dovezen u novu kuću,jer njegova voljena bi mu sigurno priredila u novoj kuhinji sarmu ili čufte,na čijoj ambalaži piše "gotova jela".


a što se bebeka tiće,pa to se ne može skrivati.
možda ona bi,ali on to sigurno nebi mogao,
a i već bi vijest procurila nekim drugim kanalima!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 05.05.2012., 01:03   #96
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
da je Muratova hanuma hamile , ja mislim da bi i sva Isanbulska zvona zazvonila
a pošto nisu mislim da od toga na št je on " spreman " nema ni govora
ne samo istambulska,
nego i zvona naše zagrebačke katedrale!
a osim toga "kurir" bi to mogao znati----
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 05.05.2012., 01:04   #97
Demirzlatomoje

asi demir mudro zbori

a što se bebeka tiće,pa to se ne može skrivati.
možda ona bi,ali on to sigurno nebi mogao,
a i već bi vijest procurila nekim drugim kanalima![/QUOTE]

ON uzvišeni nebi od radosti mogo hodat a ne da bi onako tužno plako u susu
Kanali govoriš. To bi od radio kanala, tv kanala, poljskih kanala iz antakije, sve bi brujalo. Sve bi se kanaliziralo u jednu jedinu vijest. Tata bi platio. Njen.

Zadnje uređivanje zenzo117 : 05.05.2012. at 01:12.
zenzo117 is offline  
Old 05.05.2012., 01:21   #98
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli

[QUOTE=Tena 15;39277447]pije murki čaj ko veliki....dok je svima nazočnima rastumačio razliku između alija i demira/savaša osušilo mu se grlo
tko zna jel si ovdje misli mili bože kud sam zašo....

točno tako tena 15,

kažu cure "pije čaj.
čaj se inače pije sa limunom,rumom,
u novije vreme i sa raznim "bombicama"

a na ovoj slici toliko je sretan da grize nokte ili čak prste,
a važno da nam je u prvi plan stavio "prazne" prstiće.

http://i49.tinypic.com/14d3h90.jpg

hajat ,što je s tom porukom!
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 05.05.2012., 02:23   #99
asi demir
Ne znam kako jos uvek nisi shvatila izvor moje inspiracije
Ljubav, podrska, zrtvovanje i odricanje su tako ocigledni, i samo vi slepi kod ociju to niste u stanju videti
A ''gotova jela'' ala limenka su visokokaloricna i upravo ona daju Muratu svu ovu snagu i svezinu.A dragoj supruzi kuhinja i nije potrebna, jer je zarad zdravlja i sve boljeg izgleda svog supruga angazovala dva najpoznatija kuvara sa ovih prostora, gosn Carnexa i gosn Gavrilovica.
Trenutno su gospoda na godisnjem odmoru, pa je srecan par sebe namucio kebabom.
Jos nesto nije jasno ? ( )
Modesty78 is offline  
Old 05.05.2012., 03:03   #100
modesty78

sve sam shvatila,
samo mi još nije jasno,
od čega su mu ovako kovrčave dlačice na rukama!
zar od tolike količine čaja,što je popio za to kratko vrijeme!

http://i49.tinypic.com/14d3h90.jpg
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.