Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 08:13   #1
Yago, pasión morena (2001-2002)





Neznam jeste li čuli za ovu seriju, vjerujem da večina jest, evo mislim da zaslužuje temu.....


U Argentini se emitirala 2001. godine

Po meni jedna od boljih Facundovih uloga, taj lik je kao kameneleon, tako se transformira i odglumi da je nevjerovatno....

Plot:

Yago je 28-godišnjak koji je odrastao u džungli, čitav svoj život vjerovao da mu je čovjek koji ga je odgojio otac, no on mu priznaje da se zapravo zove Fabio Sirenio, nasljednik jedne od najvećih tvrtki u Argentini.

U međuvremenu Morena,mlada Peruanka, koja na nagovor prijateljice odlučuje da ode na odmor u džunglu i tamo upoznaje Yaga. Ispočetka se nisu mogli smislit jer su bili previše različiti...

Morena se vraća u Buenos Aires da pronađe svog djeda i zaposli se u tvrtki Sirenio gdje ponovo, a Yago nakod što saznaje da je zapravo Fabio odlazi da upozna svoju pravu obitelj, no tu tek počinju zapleti, prijevare, spletke, itd. I ponovo sreće Morenu.

Uloge:



Facundo Arana:............Yago Valdez - Fabio Sirenio
Gianella Neyra:............ Morena Gallardo

Romina Gaetani............ Cassandra - Melina
Daniel Kuzniecka............Tomás Salaberry
Norberto Díaz.................. Aldo Sirenio
Juan Carlos Dual............. Llamita - Franco Sirenio
Cecilia Maresca.............. Mercedes Gallardo
Lita Soriano.................... Josefina
Mario Alarcón................. Roberto Cárdenas
Daniel Miglioranza........... Lucio Sirenio
Raúl Lavié....................... Gardel
Luis Luque...................... Ramón

Ja sam prije dvije godine ponovo ponovo pogledala kompletnu seriju, nije bilo kanala na yt no sad ga ima....pa eto tko je zainteresiran mozemo pogledati, znam da ima dosta fanova argentinskih telenovela..
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 03.10.2012. at 08:18.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 11:29   #2
Sećam se da sam je gledala kao klinka, bila sam neki 3-4 razred, a emitovala se na nekoj lokalnoj televiziji... posle su je pustili opet, na Košavi 2006. čini mi se. Iskreno, od cele serije sećam se samo Entrade i glavnih glumaca, i to je to.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 12:11   #3
I ja sam bila klinka kad sam je gledala, na nekom bosanskom programu sad se ne sjećam na kojem su kanalu prikazivali... Kad sam vidjela tko glumi nisam se mogla odvojiti ni od jedne epke, imala sam 15 godina..

Ispočetka mi je gianela bila čudna jer sam ga navikla gledati s Naty, poslije malo po malo sam se uzivila u piču....

Entrada mi je fenomenalna...pjesma je predobra:

Yago pasion Morena - Entrada

Samo znam da Norberta nisam mogla smislit...kao i u Muneci....
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 13:19   #4
Ja je nisam pratio često, ali se samo sećam scene kada se glavna, Facundo i neka ekipa potuku, pa svi završe u zatvoru na novu godinu.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 13:29   #5
joj znam sjećam se te scene...evo ja cu danas pogledati jos dvije epke.... sad sam na devetoj.....zaboravila sam kako je dobra serija...

Umirem kad se Celso pojavi lik je odličan

Jest mi ga bilo zao kad je dosao u BA kad mu ukradu motor....
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 17:47   #6
Ja sam isto čula za ovu seriju, no nisam imala je prilike nigdje gledati, ali bih narvano htjela. Facundo je ucijek odličan, a Gianellu sam gledal u epizodnojulozi u Amantes de luna llena i kao glavnu u Culpable de amor nešto koliko sam gledala od serije.
Facundo je i otpjevao uvodnu melodiju
TV Azteca je snimila remake ove serije zove se Pasion morena, s Paolom Nunez i Victorom Gonzaleom kao protagonistima, no pretpostavljam da to znate, i ta mi se čini dobra, vidjela sam neke isječke s njih dvoje na YouTubeu i imaju kemije.
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 18:07   #7
Kakva god da je, ja onog Gonzaleza ne mogu da svarim ni na sekund. Ali mi je nas prevod bio urnebesan - Jago, ljubimac zena.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 18:30   #8
Gledao sam ovu telenovelu na nekom bosanskom programu prije dosta godina...

Meni je bila odlična,oduševila me...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:02   #9
sjećam se. bila je odlična. yago i morena kemija za 10
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:19   #10
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Kakva god da je, ja onog Gonzaleza ne mogu da svarim ni na sekund. Ali mi je nas prevod bio urnebesan - Jago, ljubimac zena.
Ooo, da. Sećam se da je moja baba umirala od smeha svaki put kad bi išla Entrada, pa krupnim slovima naslov.

Ali to je tipično za nas, mi svaku moramo da prekrstimo.



Što se serije tiče, bacila sam pogled danas da se malo podsetim. Set, odnosno mesto gde je snimana - prelepo!
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:42   #11
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto čula za ovu seriju, no nisam imala je prilike nigdje gledati, ali bih narvano htjela. Facundo je ucijek odličan, a Gianellu sam gledal u epizodnojulozi u Amantes de luna llena i kao glavnu u Culpable de amor nešto koliko sam gledala od serije.
Facundo je i otpjevao uvodnu melodiju
počni gledati ako imas slobodnog vremena, odusevit ćeš se..., suvišno je govoriti o Facundovoj glumi, lik je fenmenalan a i Gianella nije losa..., on s kojom god glumicom glumi izvući će iz nje ono najbolje...

Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Kakva god da je, ja onog Gonzaleza ne mogu da svarim ni na sekund. Ali mi je nas prevod bio urnebesan - Jago, ljubimac zena.
Potpis....Ja aztecinu verziju nemogu gledati....pokvari mi čitavu seriju.... nemoze se uopće porediti s Facundom....

Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Gledao sam ovu telenovelu na nekom bosanskom programu prije dosta godina...

Meni je bila odlična,oduševila me...
Ima nas ....

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
sjećam se. bila je odlična. yago i morena kemija za 10
Ma za 100..... ma svi likovi su na svom mjestu...Gardel mi je super, Celso zakon, Laura, ma svi...

Quote:
Artemiana kaže: Pogledaj post
Ooo, da. Sećam se da je moja baba umirala od smeha svaki put kad bi išla Entrada, pa krupnim slovima naslov.

Ali to je tipično za nas, mi svaku moramo da prekrstimo.

Što se serije tiče, bacila sam pogled danas da se malo podsetim. Set, odnosno mesto gde je snimana - prelepo!
Ne znam zasto su tako napisali, nema veze s vezom..... a malo je komplicirano prevesti doslovno... Yago - strast prema Moreni....

trebali su samo ostaviti YAGO
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:32   #12
Ima još fanova!

jako mi je drago što sam našla ovaj topic! Meni je ovo jedna od top 5 serija uopće!
__________________
"I think there's nothing sexier than swordplay."
justJasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:44   #13
ovo zanimljivo izgleda

Romina Gaetanimeni ta žena odlično glumi i ima neš tako sexy u njoj, ono žensko sam ali baš kad je vidim mislim si vauuuuu neznam kakva joj je tu uloga ali meni je inače vrh glumica
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:56   #14
Tu je koliko se sjećam zločesta...

Da, serija je jako zanimljiva. Taman je počela na Bosni kad su Amantes završili, umalo da nisam pala sa stolice kad sam vidjela da Gianella igra glavnu ulogu. I odonda se jednostavno zaljubila i u gl likove i u njihovu kemiju i u predivne argentinske slapove Iguazu
__________________
"I think there's nothing sexier than swordplay."
justJasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:35   #15
Kako se zove onaj čarobnjak što pomaže glavnom liku Yagi?
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.