Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2014., 02:07   #61
Chamada - Sandra

Chamada - Vitória



Službeni sinopsis


Još jedna sličica



Ponavljam se, ali jedva čekam.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 02:15   #62
Čitam da će Alice Wegmann, Brenno Leone (ko god bio) i Júlia Dalavia činiti ljubavni trougao. Alice Wegmann i Júlia Dalavia su igrale u prve dve faze "Em familia" likove od Shirley i Helene u mladosti, ali glumice nisu imale zajedničke scene, jer su glumile u različitim fazama.

Baš mi je drago zbog Alice Wegmann.

Quote:
Na história, Alessandra (Júlia Dalavia) é uma adolescente apaixonada pelo surfista Rodrigo (Brenno Leone), rato da praia de Ipanema, sendo que as mães dos dois, respectivamente Célia (Thaís de Campos) e Gilda (Letícia Spiller), trabalham na mesma empresa, a agência de turismo de Fernando (Marco Ricca). O coração da jovem ficará abalado com a chegada da moderninha Daniele (Alice Wegmann), sobrinha de Fernando, na vida do amado. O que ninguém imagina é que Rodrigo, na verdade, é filho bastardo de Fernando e que o rapaz vai se envolver com a própria prima.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:43   #63
Chamada - A vingança de Susana

Chamada - Rafael

Chamada - Gilda
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 02:24   #64
Pigossi e Bianca Bin são casal fora de sintonia em Boogie Oogie

Marco Pigossi i Bianca Bin kao Rafael i Vitória



Rafael će preispitati svoje osjećaje prema Vitóriji nakon tragične nesreće u kojoj pogine Sandrin zaručnik Alex.

Sandra i Rafael će se slučajno susresti dan prije tragične nesreće, ujedno i njezina vjenčanja ().


Betty Faria kao Madalena, matrijarh obitelji Veiga Azevedo Fraga (znači to je njhovo prezime )



Chamada - Sandra e Vitória
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 20:01   #65
Exclusivo: Fernando Belo fala sobre papel em “Boogie Oogie”


Glumačko otkriće u "Saramandaji", Fernando Belo vraća se na ekrane sa ulogom Alexa, dobrodušnog odvjetnika koji ima zakazano vjenčanje sa Sandrom, no do kojeg nikada neće doći. Naime, na dan vjenčanja Alex svjedoči padu aviona kojeg pilotira Rafael te pokušavajući ga spasiti, zaglavi u olupinama istog i umire u eksploziji.

Iako ima tek specijalno pojavljivanje u 1. epizodi, u tako kratkom vremenu koliko se njegov lik pojavljuje u noveli, proživjet će akcijske scene, romantične sa Sandrom te emotivne sa majkom i bratom (glume ih Sandra Corveloni i José Loreto).

- "Spektar emocija koje ponekad jedan lik ne nađe u jednoj cijeloj noveli, koliko u samo jednoj epizodi."

Fernando tvrdi da se dosta poistovjetio/prepoznao u liku Alexa, jer je on, kao i lik, po prirodi romantik, dobroćudan, koji cijeni obitelj. Također izdvaja velikodušnost lika, koji je umro da spasi potpunog neznanca: "Alex se vidio u toj situaciji, u kojoj je jedini koji može nešto učiniti da pomogne. U tim trenucima, vjerujem da osoba zaboravi na sve, čak i na samoga sebe, te samo uspjeva misliti na onoga kojemu je pomoć potrebna. Mislim da se to dogodilo Alexu." - priča Fernando.


Chamada - Pedro
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 14:01   #66
Chamada - Elísio

Chamada - Carlota
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 13:36   #67
Elenco o likovima:

Boogie Oogie traz a discoteca de volta!

Jao, kako ovo super izgleda! Jedva se čeka, još 3 dana.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 03:39   #68
6-minutni klip/trejler "BO": http://globotv.globo.com/tv-fronteir...teira/3529209/
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 11:57   #69
Quote:
6-minutni klip/trejler "BO": http://globotv.globo.com/tv-fronteir...teira/3529209/
Odličan klip! Sou muito empolgado!
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 16:23   #70
Zabava povodom početka novele









Kompletna galerija

CHAMADA DE ELENCO
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 14:21   #71
10 glumaca koji su promijenili izgled za "Boogie Oogie"




Bianca Bin kao Amélia ("Jóia rara") i kao Vitória




Marco Pigossi kao Bento ("Sangue Bom") i kao Rafael




Fabíula Nascimento kao Matilde ("Jóia rara") i kao Cristina




Giulia Gam kao Bárbara Ellen ("Sangue Bom") i kao Carlota




Guilherme Fontes kao Flávio ("Além do Horizonte") i kao Mário




Rodrigo Simas kao Marlon ("Além do Horizonte") i kao Beto




Deborah Secco kao Giovana ("Louco por Elas") i kao Inês




José Loreto kao Candinho ("Flor do Caribe") i kao Pedro




Letícia Spiller kao Lola Gardel ("Jóia rara") i kao Gilda




Ísis Valverde kao Antônia ("Amores Roubados") i kao Sandra


Confira os 10 atores que mudaram o visual para fazer Boogie Oogie
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:32   #72
O likovima

mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 00:54   #73
Preliminarni podaci:

epizoda je počela s 14 %, sada je već na skoro 20 % gledanosti.

Edit: Boogie Oogie na 21 % trenutno.

Zadnje uređivanje Globinho : 05.08.2014. at 01:12.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 00:41   #74
U finalsima je otišla na 20%. U Rio de Janeiru 29%.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 01:11   #75
To je super, ne. Ja čekam da postave na Novelas HDTV pa da pogledam prvu epizodu.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 02:37   #76
Pogledao 1. epizodu. Jako dobro. Baš filmski odrađena fotografija. I mene bacilo u 70-e. xD

Genijalno je odrađena scena eksplozije aviona, kao i cijela sekvenca. Alex i taksist vide kako avion "ponire" prema njima, a zatim nešto dalje 100-200 metara pada, Alex izvlači Rafaela, no zatim sam biva zatočen, Rafael mu pokušava pomoći, no uzalud, pa eksplozija koja u slow motionu odbacuje Rafaela, odličan CGI u pitanju. Zbilja su se potrudili oko scene, sve pohvale. :klap:



Evo i kako su snimali scenu:

Vídeo Show mostra como foi gravada cena de tragédia em Boogie Oogie


Pa jebemu, njih k'o da su svi prokleli u vezi vjenčanja. Em je Rafael Sandri rekao "Não casa. Não vai dar certo." Svi su bili nešto zloguke ptice, hm. Ali lijep je bio njihov prvi susret, Rafa se odmah zatelebao.

Rafael fica deslumbrado ao ver Sandra vestida de noiva

Ísis i Marco će rasturit.


Kaže se: Nesreća je vidjeti mladenku prije vjenčanja, samo što je ovdje to bilo predoslovno. A još je Alex sam na sebe bacio kletvu rekavši da je jedino što će ga spriječiti da se vjenča smrt i gle...

Cláudia je zlo, Chucky kak je stajalo u opisu lika, vidi se da joj je Vitória prava sestra. Mala zanimljivost, Heloísa Périssé (Beatriz) i José Victor Pires (Otávio) su u Avenidi Brasil glumili majku i sina (posvojenog), Monalisa i Iran, a ovdje mu je biološka majka, a Ísis joj je ondje skoro postala snaha, haha.


Giulia Gam je oduševila, prava diva.




Abertura me slightly podsjeća na Avenidinu što se tiče plesa, iako je ovdje u pitanju skroz drugi stil, no vizualno i pjesmom je ova puno bolja, naravno starim hitom "That's the Way (I Like It)".

Soundtrack je odličan, a danima slušam - Anita Ward - "Ring my bell" (znam da sam pjesmu čuo u nekom filmu, no ne mogu se sjetiti kojem)

... zatim pjesma koja će svirati u scenama Sandre i Rafaela - Elton John - "Your song", isto divna pjesma.


Uglavnom, jeeeeedva čekam sljedeće epizode.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 15:28   #77
"BO" Abertura/Entrada

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Soundtrack je odličan, a danima slušam - Anita Ward - "Ring my bell" (znam da sam pjesmu čuo u nekom filmu, no ne mogu se sjetiti kojem)
http://en.wikipedia.org/wiki/Ring_My...in_other_media
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 15:46   #78
Ma nije mi se dalo guglati. Ali sada kad pogledam, mislim da je ipak nisam čuo u filmu, veću nekoj američkoj seriji ili slučajno negdje. Kako god, odmah mi je zvučala poznato. Kao i ova.

Stvarno je super.


@Jay, da li gledaš? Ako da, nabaci komentar.

@AnaJacqueline, @friend, hoćete li vi možda pratit?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 18:42   #79
Nisam pogledao nijednu epizodu. Možda bacim pogled, ali iskreno, ne privlači me preterano radnja.

Dokle si ti stigao sa gledanjem? Ako pratiš, ne bi bilo loše da s vremena na vreme ostaviš po koji komentar, čisto da ne bi tema bila ispisana samo copy-paste vestima o glumcima i snimanjima, pa onda zjapi prazna celo emitovanje.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 18:49   #80
Večeras nastavljam sa ostatkom epizoda, jer su eto, tek danas postavili na V[C]Vix, a tamo najradije skidam. Ma komentirat ću ja, no ne ovisi samo o meni. Očekujem da će i @Jay, pošto je najavio da će gledati.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.