Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2014., 21:24   #41
Glupo mi je sta se ne zna ni otprilike o čemu će se radit.

I nesto mi ima previše glumica. I čudno mi je sta još nisu odabrali protagonista.Mozda će bit više glavnih parova,sto mi se baš i ne sviđa.

I zašto su morali uzet tu Dijanu,pardon Dianu??? Kod nje nidje radnje..
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 21:49   #42
Linda Begonja Nekako sam imao osjecaj da ce se ona pojaviti ovdje.
A za Dianu kazu da je radila LJUZ koja je meni bila dobra
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 21:57   #43
Ja se samo nadam da to neće bit sapunica na foru: priča o trima sestrama, četiri žene, itd...Nije mi jasno zašto još nije muški protagonist poznat...il ovo što kate kaže...četiri para...Zapravo se najviše radujem Ani, Kseniji i Aleksandru. Ornelu nigdje nisam gledala tako da ne bih donosila neke zaključke još.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:20   #44
Lindu obožavam
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 03:55   #45
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
A za Dianu kazu da je radila LJUZ koja je meni bila dobra
Radila je i Dolinu sunca kojoj se nije nazirao kraj.
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 10:29   #46
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Radila je i Dolinu sunca kojoj se nije nazirao kraj.
Za to su ovi s HRT-a krivi koji su prvo naručili (pre)dugu sapunicu, a onda ju još produžili.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 10:34   #47
Neka naruče onda neku telenovelu koja će imati solidan broj nastavaka, kao npr. Tajne od 140 ili čak i manje jer je Diana radila LJUZ koja je meni bila odlična u početku a kasnije se bila razvukla i postala dosadnjikava da sam se uhvatila gdje zijevam dok je gledam. A koliko se sjećam također su bili produžili na 175 nastavaka Ista stvar je bila i s Dolinom sunca, koja je postala izrazito ali izrazito dosadna Možda i nije stvar u Diani nego u tv kućama koje počnu produživat seriju pa se i scenaristica pogubi
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 11:20   #48
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Možda i nije stvar u Diani nego u tv kućama koje počnu produživat seriju pa se i scenaristica pogubi
Sve si rekla.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 21:57   #49
točno to, problem je kada se zbog visoke gledanosti krene produživati seriju i tako joj nema kraja, mislim da bi priča mogla biti dobro jer Dijana nije zamišljala loše serije već ih je velik broj epki uništavao, ono što je meni užasno smetalo u njenim serijama kao SĆBD i DS je nedostatak dramatičnosti, soundtrack, ali o tome ne vodi računa ona već produkcija, a na rtl - u je to fremantle media koja to dobro napravi glazbu, nadam se dobroj seriji, napetoj, zanimljivoj, a i baš me uloge zanimaju, radnja, nadam se da će Ana Begić biti gadura
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:05   #50
Pajićka glumi majku od Ornele. Već treća uloga za nju da je majka od glavne.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:20   #51
Filip vjerojatno glavni, Linda Ornelina teta.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 19:10   #52
Ne vjerujem da će Vanesa biti u ovoj postavi.

Iako ja bi voljela da bude.
tuba11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 19:40   #53
Filip glavni ponovno Zar nisu mogli nekog drugog naći?
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 20:17   #54
Nekako mi ne pasu on i Ornela, nisu mi neki par
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:23   #55
Ne znam čemu bljuf smajlić za Juričića, al dobro.

BTW, meni veći šok da je Herceg otpao iz Novine sapunice?!
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:26   #56
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu bljuf smajlić za Juričića, al dobro.
Zato što smo ga se nagledali, mogli su mu dati sad neku manju ulogu. A u Tajnama nije ništa posebno. Nije mi on osoba koju želim stalno gledati, kao npr. Pajićka.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 22:30   #57
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Zato što smo ga se nagledali, mogli su mu dati sad neku manju ulogu. A u Tajnama nije ništa posebno. Nije mi on osoba koju želim stalno gledati, kao npr. Pajićka.
Neće dat Juričiću manju ulogu kad je on glumac ili za protagonista ili glavnog antagonista. Ali, da, slažem se da mu treba odmor. Al opet, kad se sjetim ostalih opcija za protagoniste (Herceg, Kurbaša, Popović-Volarić), ne žalim se na Juričića.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 15:17   #58
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Neće dat Juričiću manju ulogu kad je on glumac ili za protagonista ili glavnog antagonista. Ali, da, slažem se da mu treba odmor. Al opet, kad se sjetim ostalih opcija za protagoniste (Herceg, Kurbaša, Popović-Volarić), ne žalim se na Juričića.
ni herceg nije los a ni kurbasa glupo sto je filip opet potagonist mogli su mu dat neku manju ulogu

Quote:
nemanja123 kaže: Pogledaj post
ni herceg nije los a ni kurbasa glupo sto je filip opet potagonist mogli su mu dat neku manju ulogu
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu bljuf smajlić za Juričića, al dobro.

BTW, meni veći šok da je Herceg otpao iz Novine sapunice?!
herceg nije otpao on ce glumit isto jednu od glavni uloga a momcilo i mirna su potagonisti

podaci o novoj tv-noveli

scenarijiana Peckaj Vukovic
produkcija:FremantleMedia
tv kuca:rtl tv

glume
ornela vistica(larin izbor)
filip juricic(ljubav u zaleđu,zakon ljubavi,tajne)
ksenija pajić(sve i jedna serija)
branimir popovic(simun-larin izbor)
linda begonja(ne daj se nina)
aleksandar cvjetković(tajne,ruza vjetrova)
lela margitic(obicni ljudi,ponos ratkajevih)
iva mihalic(prva telenovela)
ana begic(prva telenovela)

ostali kast jos traje

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 23.04.2014. at 15:44.
nemanja123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 23:19   #59
Jedva čekam i to vidjeti! Gledat ću, odnosno počet cu gledati pa ćemo vidjeti....uvijek sam nekako naklonjen Rtlu...

Novu TV ne mogu podnijeti.... Kad se sjetim onog Tunisa, Maroka, Lare... Svaki put kad bih slučajno okrenuo neka nervoza bi me hvatala...

Ne razumijem zašto je Larin izbor izazvao taj neki boom....

A kao šećer na kraju, stigla je i Zora dubrovačka... (Mislim da je suvišno komentirati....)

A Rtl mi se bas nekako sviđa.
Ruža vjetrova je bila super, pa sad Tajne,koje su isto odlične, pa ce vjerojatno i ova serija biti dobra.

Jedino što se meni baš ne sviđa je Ornela Vištica. Ali to je valjda zbog toga što dođem u stanje šoka zbog Larinog izbora...

Nemam ništa protiv Filipa Juričića, samo da mu je ovaj put bolji lik!

Naravno,jako se veselim Pajićki i Cvjetkoviću, jako me zanima kakvi će im likovi biti!

I da,i Linda Begonja mi se jako sviđa, simpatična mi je nekako, dobra je glumica.

Sent from my Archos 40 Titanium using Tapatalk
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 22:42   #60
daario slažem se
rtl mi je tu bolji u telenovelama, ruža vjetrova, tajne pa i zabranjena ljubav, ali uvijel dajem šanse svima pa i novoj
juričić dobar glumac, lik nikole mi je ok, pomalo drogiran, ali ok
ornela je barem meni bila ok u larinom izboru, nije loša
cvjetković i pajićka - odmah se gleda, oni su dovoljan razlog
linda, super što je ona tu
Ana Begić je isto super
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.